Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Je Niskanen tak spatnej, jako znaci jeho statistiky?
megaton píše:Je Niskanen tak spatnej, jako znaci jeho statistiky?
Neni, ale nema to tam jednoduchy.. O tom kontraktu by se samozrejme dalo hodne polemizovat. Jinak ale aspon zacatek sezony mel solidni, posledni zapasy jsem nevidel. Trotz-Netrotz, Washington se vraci tam kam patri.
jeziiis, zas si tu prisiel pisat tie svoje nezmysly..
Pali_Caps píše:jeziiis, zas si tu prisiel pisat tie svoje nezmysly..
:eek2:
1)Jednak byl ten topic 5 dni mrtvej, protoze po prohrach se jaksi k tomu nikdo nevyjadri..
2)Meli jste cas cely den na otazku o Niskanenovi odpovidat sami.
3)Nic hroznyho jsem nenapsal, jeste jsem se ho zastal. To ze Caps do playoffs nepatri je muj nazor a taky na nem neni nic zvlastniho :neviem:

Defenzivni "posily", defenzivni Trotz a stejne dostanete doma od trapici se Arizony sest kusu.. Je snad potreba k tomu neco dodavat?
.'Behavior has to change,' Trotz said. 'Or we have to change people, plain and simple.'
Treba k tomu nieco dodat: a to ze si tie zapasi nepozeral, ani v jednom zapase sme neboli horsi, proti Tampe sme mali 2x viac scoring chances ako oni, proti Det sme boli vyrovnani, proti Arizone urcite lepsi, ale to by sme tam mohli mat all stars vyber NHL a aj tak by sme pri tych tragedoch v branke prehravali. Obaja maju za posledne zapasi hlboko pod .90% percent. Kazda 5-6 strela konci v branke a uplne staci ze iba leti tym smerom. Uz su z toho vsetci riadne v pi*i..pocas zapasu s ARZ bola statistika ze sme pustili o viac ako 100 striel menej za rovnake obdobie s Oatesom. V corsi sme jeden z najlepsich timov (odhadujem okolo 8 miesta) takze Trotz funguje, obrana funguje a az sa ti chu*i v branke schopia tak pojdeme hore..

PS1: tento rok PO dame, to sa s tebou kludne stavim
PS2: prestan si zvysovat (alebo vies co, kludne v tom pokracuj, ja sa na tom iba smejem) svoje nizke sebavedomie na Caps, to v tom topicu Det bolo trapne, skoda ze si tam nedal video z 2009 3 zapas finase SC ako ste hrali 21 sec v siestich..a ze by som za to PO nasiel dalsich X-Y pripadov, kedy pre Vas supera vyrazne poskodili, bez toho divadla co tam pocas celeho PO predvadzali by bol bozsky Sid stale bez SC..povazovany za sklamanie
XruC píše: PS1: tento rok PO dame, to sa s tebou kludne stavim
PS2: prestan si zvysovat (alebo vies co, kludne v tom pokracuj, ja sa na tom iba smejem) svoje nizke sebavedomie na Caps, to v tom topicu Det bolo trapne, skoda ze si tam nedal video z 2009 3 zapas finase SC ako ste hrali 21 sec v siestich..a ze by som za to PO nasiel dalsich X-Y pripadov, kedy pre Vas supera vyrazne poskodili, bez toho divadla co tam pocas celeho PO predvadzali by bol bozsky Sid stale bez SC..povazovany za sklamanie
1) Tvrdil jsem to minulou sezonu a vyslo mi to.. Klidne do toho pujdu zas. Nebyt spousty zraneni u Flyers, CBJ a NYR, tak by ta vase ztrata uz ted byla jeste vyssi. Nezapominej na to, ze vy jste jeden z mala teamu Metra, ktery ty zraneni zatim nema a stejne vam to nestaci.
2) Tady si to neber osobne.. Ja kritizuju sudi obecne, protoze tech excesu bohuzel predvadej letos opet neskutecne moc. Pokud vim, tak v topicu DET jsem ANI JEDINYM slovem nezminil nic konkretniho smerem k Washingtonu, vsechno to byla jen kritika na sudich v obecnem smyslu slova. Tam ani nemuze byt rec o zaujatosti, totiz kdyby mel sudi takovy umysl, tak si najde v zapase na to jiny moment a nemusi se pri tom ztrapnovat jako se ztrapnil tady. Proste v hokeji zoufale chybi challenge a to je vec, ktera mi vadi a dokud budou tyhle excesy pokracovat, tak na ne s dovolenim upozornovat budu. Mimochodem, nemam problem priznat, ze dnes sudi Arizonu nekolika chybnejma verdiktama vratili do utkani.. Predevsim pak dive Boedkera a call Ovechkinova highsticku byla podpasovka ale to uz bychom se tocili do kruhu.

TAKZE:
PS3: Prestan si brat vsechno osobne..
PS4: Playoffs 2009 nechci s tebou otevirat po 19900976543-krat. Slo o serii s vama kterou ti neberu, o tom uz rec byla, tady jde ale o to, ze ty automaticky beres ze to tak bylo v kazde dalsi serii coz je proste absolutni nonsens. Podivej se na pomer vylouceni v ostatnich seriich a pak neco vypravej, silne pochybuju ze si ty ostatni serie seriozne sledoval. Non-call po 6 hracich na lede je furt jen jeden non-call (non-callu je v kazdem zapase dost a ze jich tam v ty finalovy serii bylo..). Podle toho prece nemuzes delat zavery na cele finale SC, ktere bylo mimochodem piskano nejvic benevolentne na obe strany jak jsem kdy piskat v profesionalnim hokeji videl. Byla tam tak 1 presilovka na zapas pro kazdej team v prumeru cele serie, coz nam typově mimochodem prilis nevyhovovalo.
Sezóna iba začala a po 11 zápasoch máme cca o 4 body menej, než by trebalo na postup do PO. Dohnať 4 body za 71 zápasov...
5v5 hra sa oproti Oatesovi, keď sme 5v5 vedeli obohrať iba tie úplne najhoršie kluby a na veľkú väčšinu výhier bolo potrebné aspoň jedno z nasledovného:
A. aby Holtby/Grubauer/Halák/Neuvrith podali vynikajúci výkon a vychytali výhru
B. aby sme vyhrali special teams súboje a dali 2+ PP góly
C. Aby sa zápas dostal do nájazdov a vyhrali sme ho v nich.

aspoň na pohľad oka viditeľne zlepšila a podľa všetkých tímových advanced stats tomu tak aj je a Caps hrajú lepšie, než body v tabuľke ukazujú.
Ako je napísané vyššie, obaja brankári majú zatiaľ úspešnosť zákrokov pod .900%.

Zlý bodový vstup do sezóny pripisujem tomu, že skrátka nemáme štestíčko.
:hroza: S tebou sa hrozne tazko diskutuje, lebo ty si to obracias podla seba. To nebol nocall, keby to bol nocall tak na to seriem, vy ste hrali 6ti 21 sekund a rozhodca prisiel za vasim hracom a krici nanho ze hrajete 6ti. Co to ku*va je? No call je uplne nieco ine. Navyse to bol 3 zapas, za stavu 2-0 pre Det a keby ste prehrali aj ten treti, tak to proste nedate. To iste aj prvy zapas s Carolinou, Cooke tam trafil jasne kolenom niekoho z Car a rozhodca to nechal, bol to prvy zapas za tusim vyrovnaneho stavu (mozno ste vyhravali o gol to som si uz neni isty) ale este nikto nevedel ze Carolinu takym sposobom prejdete, takze Cooka nevylucili. Pricom za velmi podobny zakrok Ovcu na Gonchara dostal Ovca 2 min. (jasne ze mal dostat viac, mozno aj nejaku stopku) ale chcem len ukazat ako to v skutocnosti bolo, ze vam rozhodcovia v dolezitych momentoch pomohli (nehovorim ze to bolo ako s WSH) ale v tych najtazsich chvilach vas podrzali a ano, pozeral som to pozorne, Carolinu mozno ani tak nie, ale Det ano.

A co sa tyka toho ci to PO dame alebo nie, hovorim ze ano a budem si stat za slovom nie ako ty, ze si minuly rok okolo vianoc pisal ze to PO dame a v Januari ze zase nie. Uz sme to preberali, ja som ti tie tvoje komenty linkol, myslim ze to nemusim riesit znova, ale ked mas kratku pamat rad ti to sem hodim..je to nejakych cca 20 stran dozadu. Tak sa tu nehraj na Sibilu, ked raz napises tak, druhy krat zase inak
I will say this: That behavior has to change or we have to change people, it’s plain and simple,”
“IThey have to fix their behavior. It’s my job to fix the behavior. I don’t like the behavior. If they’re not going to fix it internally, individually, then I’ll make sure I fix it.” ..Trotz

hraci uz maju za sebou meeting, najprv s coaching staff a potom kabina sama..
Dnes asi:

Ovechkin – Backstrom – Wilson
Johansson – Kuznetsov – Brouwer
Chimera – Burakovsky – Ward

Bolo by úplne super keby im to spolu išlo... :pray:
:hroza: to je uz vazne, ale vazne v pi*i. Dalsia prehra..kedy ja sa uz dockam vyhry, kde budeme vylozene horsi? Znovu 4 goly :slap: :slap: ale tak 24 striel za zapas nieje vela, ja to je*em, podme postavit od zaciatku 6 hracov, s tou silou co mame, ked je o jehneho viac by sme mali vacsiu sancu na vyhru ako s tymi dvoma tragedmi v brane
Zrovna dnes ale zaboha nevim co mel jako Holtby pri tech golech delat :neviem:
Hodit to na golmana je vzdycky to nejjednodussi, hlavne kdyz se u neho dlouhodobe neni ceho chytnout. Ale nekdy to pak zacne nezdrave prerustat.. Totiz presne vim o cem to je (Fleury).
Zrovna dnes nas vyslovene nepotopil ale ani nejak extra nepodrzal. Za poslednych 5 zapasov sme v kazdom dostali 4+ golov a to sa potom v NHL vyhrava tazko, pritom obrana nejak vyrazne nehori. Ked chceme vyhravat musime mat vzadu istotu, niekoho kto podrzi v tazkych chvilach a chyti aj nieco navyse. A to nieco navyse sme od Holtbyho nevideli uz riadne dlho, preto som ho aj dnes (opat) spomenul. Lebo za vyhrou sa neda ist len tak ze utok to potiahne, proste nebudeme vyhravat bez jeho pomoci..je sucastou timu, tak nech ku*va maka, ked maka aj zvysok timu :bitka3:
To dokedy nebude visieť Bondrov dres vo Washingtone pod stropom? :x
@washcaps
Forward lines at #Caps skate: Ovi-Backy-Wilson, Johansson-Burakovsky-Brouwer, Chimera-Laich-Ward, O'Brien-Latta-Beagle, Volpatti-Kuzy-Fehr

@alex_prewitt
Trotz said he hasn't yet decided tomorrow's lineup regarding Laich/Kuznetsov. Nothing but praise for 92 though.

@alex_prewitt
Kuznetsov on possibility of scratch: "Maybe I play bad couple of last games...It's not bad. I want to practice more and keep working hard."



Keďže ho neposlali po 9 zápasoch na farmu, tak to vyzerá tak, že Burakovsky bude celú sezónu v 1. tíme. Pokiaľ Trotz chce mať v 4. lajne 4thlinerov a nie skill ktorý by inak mali hrať v Top 9, len na nich proste nie je miesto, tak pri plne zdravom tíme bude musieť niekto sedieť každý zápas a to mi príde úplne zbytočné. Keď sa niekto z Top 9 zraní, tak je pekné, že tu je náhrada, ale aj napriek tomu mi príde zbytočné kvôli tomu nechávať sedieť niekoho, kto by inak mal hrať. Na ich mieste by som poslal O´Briena do Hershey a dal Volpattiho na waivers, lebo inak mi proste príde, že teraz je v tíme nejaký útočník naviac.

Minulú sezónu by mi pri prvej otázke na môjho kandidáta na výmenu hneď napadol MoJo, ale ten je pre mňa túto veľkým prekvapením. :thumbsup:
Útočník, ktorý minulú sezónu hral za Caps a túto mu to zatiaľ ide horšie, než očakávam, je Chimera. Pozitívom minulej sezóny bola lajna Chimera-X-Ward, no túto sú, keď hrajú spolu, akosi ticho.
Laich nech radšej hrá dobre na PK a pridá aj nejaké body, lebo inak si pri terajšej situácii začnem myslieť, že nebuyoutnúť ho bola chyba.
Zdenko píše: Laich nech radšej hrá dobre na PK a pridá aj nejaké body, lebo inak si pri terajšej situácii začnem myslieť, že nebuyoutnúť ho bola chyba.
To teda bola..za to + nejaky mega sme mohli mat Graba, Kuza by tym padom mohol hrat na kridle a vsetko by vyzeralo lepsie
ja by som to stale riesil vymenou Marcusa, navyse teraz, ked si mozno dvihol nejak trosku cenu..ideme mrhat takym talentom ako je Kuznetsov, to ma zacina pekne s*at
Neskutocne lahko dokazeme tuto sezonu stratit vyhrate zapasy. DObre je, ze konecne sa mozme spolahnut na tri utoky, ktore robia pravidelne body a nespoliehame sa len na Ovechkina ako za Oatesa, lebo to by sme daleko nedosli zase..
http://novy.nhl.cz/f-jako-forsberg-kdo- ... nu/5003494" onclick="window.open(this.href);return false;

Zatial sa to javi ako cista gilotina pre McPheeho, nech som sa snazil divat na tu vymenu optimisticky a hladat v nej aspon nejake pozitiva. Hlasim sa do role kata ako prvy v poradi... :evil:
by sme sa mohli dohodnut, ze to v teme Caps uz nebudeme rozoebrat, zbytocne sa len nasereme furt
Dá sa to vôbec? Veď ja som nato nasratý čo nie som caps fan...
Burakovsky - Forsberg - Kuznetsov
To je, ale koko* :hroza:
tak to sa neda fakt, ten ko*ot ked sa ukaze niekedy na verejnosti este, malo by byt povolene ho odstrelit
Obrázek
Akurat sme prekrocili hranicu 200 minut bez streleneho golu 5 na 5. Z toho mala, co som videl, je to strasna zufalost a sterilny nezazivny hokej. :?
minato píše:je to strasna zufalost a sterilny nezazivny hokej. :?
ešte dobre, že nefandíš NJD :giggle:
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS