Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ocakavam ze Holtbyho podpiseme na 4-5 rokov s platom okolo 5m.
Dalsou prioritou bude Kuzya s Johanssonom a dufam ze aj Fehr. (3m ; 3.5m ; 2.5m).
Laich je sice bojovnik a srdciar,ktory nevaha kedykolvek sa hodit do striel,ale jeho produktivita isla za posledne 2 sezony rapidne dole a predsa len 4.5 m je dost a jeho vykupenim by sme sa mohli posilnit o kridelnika do prvych dvoch utokov,pripadne pokusit sa dohodnut s Greenom. Ak sa vykupenie neuskutocni,tak nam pod stropom ostane okolo 4mega a tym padom mozme zamavat Greenovi na cestu.O to viac ma mrzi Kundratek ,ktory by po jeho odchode mohol zapadnut do 3.obranneho paru. V AHL-ke sa mu darilo: 59Z 5G+22A=27B -2 .Ak by mu Caps aj ponukli zmluvu,neviem ci by ju prijal ak by bola dvojcestna.To asi fakt uprednostni financnu istotu (alebo neistotu) v KHL.Takze mame 6 bekov pod zmluvou,som zvedavy ci predlzime s Gleasonom,pripadne s Oleksym,kt. patria medzi skusenejsich.
Dufam,ze sa Vrana zahniezdi do prveho tymu uz tuto sezonu,rozhodne na to ma,.....sancu by som dal aj Galievovi.Tak uvidime co nam nas GM navari :hmm:
Tiež u Holtbyho si myslím bude dlhodobá 5-7 ročná zmlúva s AAV okolo 5,5-6m. (S ktorou by som mimochodom bol veľmi spokojný.)
V obrane ani bráne už podľa mňa veľké zmeny nebudú, maximálne podíšu nejakého lacného UFA veterána aby robil 6/7 obrancu. Greena nepodpíšeme.

Obrana a brána bude vyzerať:

Orpik-Carlson
Alzner-Niskanen
Schmidt-Orlov
7. obranca Carrick/Bowey/veterán

Holtby
Grubauer (Peters v AHL)

Glencross počas svojho pobytu u Caps nepresvedčil dostatočne na to, aby bol dôvod ho predĺžiť.
Beagla by som bral ako 4C pokiaľ bude platený ako 4C. Ak chce získať dobrú zmlúvu na základe najlepšej sezóny v kariére, hráčov do 4. útoku sa dá nájsť kopa.
Mojo a Kuznetsov obaja podpíšu nejaké kratšie zmlúvy, cca. za toľko ako je napísané vyššie.

V útoku ako najväčší problém vidím 3C a RW.

Na RW momentálne máme podpísaných Brouwera, Wilsona a Burakovského s tým, že MacLellan plánuje priviesť pravdepodobne cez trade jedného top 6 RW.
U Wilsona už dlhšiu dobu hovoria o viac ice-time. Burakovského Trotz podľa jeho slov do budúcnosti berie ako Top 6 útočníka. Brouwer hrá už veľmi dlhú dobu na poste 2RW, čo si myslím je najväčšia diera v našom útoku a práve preto aj GMBM chce priviesť jedno krídlo.
Potom ale prichádza otázka čo s ním.

Ak Top 6 bude nasledovná alebo podobná:

OV-Backstrom-Burakovsky/posila
MoJo-Kuznetsov-posila/Burakovsky

kto bude 3RW? Brouwer, Wilson... Ward??? Z dvojice Ward/Brouwer podľa mňa uvidíme budúcu sezónu maximálne už iba jedného. Ak sa rozhodnú Warda predĺžiť a zoženú aj to top 6 krídlo, Brouwera treba vymeniť.

3C hrával Fehr, toho však taktiež predĺžiť nemusia.
Aj keď sa mi to zdá ako logické riešenie, tipnem si, že Laicha nebuyoutnú.

Ako 3. lajna sa mi páči Laich-Fehr-Ward oveľa viac ako Laich-Fehr-Brouwer (Laich a Brouwer spolu :grc: ).
Alex Prewitt @alex_prewitt
Sounding more and more likely Joel Ward hits unrestricted free agency on July 1. Searching for four years. GMBM's spoken about the term gap.

Podľa najnovších informácii to vyzerá tak, že Ward odíde.
Súhlasím s GMBM, 4 roky pre Warda je veľa.
Uz v predoslom prispevku som Warda ani nespomenul,pretoze som tak nejak s tym pocital ,ze u nas skoncil.
Vraj maju Caps zaujem o P. Sharpa.Chicago ziada 1.kolo + top prospect + vybr. utocnika s novacikovskou zmluvou. Len dufam,ze pri pripadnom trejde neobetujeme Burakovskeho,Vranu,Grubauera ci Orlova.To by ma je*lo.Radsej niekoho podpisat z UFA.
Chicago by sa hlavne malo spamätat, nie je mozne, aby sa v lige nasiel niekto, kto by im dal taku protihodnotu za Sharpa, navyse ked sa vie, ze Chicago nie je v situacii, kedy si moze dovolit diktovat podmienky. Ak by tu bol stale McPhee, tak by som sa bal, ze co by vymyslel, ale takto som kludny, pokial bude mat Chicago take poziadavky, tak do toho isto nepojdeme, inak som s Caps skoncil..
NocnyVlcik píše: Vraj maju Caps zaujem o P. Sharpa.Chicago ziada 1.kolo + top prospect + vybr. utocnika s novacikovskou zmluvou. Len dufam,ze pri pripadnom trejde neobetujeme Burakovskeho,Vranu,Grubauera ci Orlova.To by ma je*lo.Radsej niekoho podpisat z UFA.
Souhlasím... :yes:
To už bych radši podepsal Warda...
Zdenko píše: Obrana bude vyzerať:

Orpik-Carlson
Alzner-Niskanen
Schmidt-Orlov
7. obranca Carrick/Bowey/veterán


Tím veteránem by klidně mohl být Tim Gleason... :yes:
Jeho hra se mi líbila a dát mu smlouvu na jeden, nebo i dva roky, by se určitě vyplatilo...
Defenseman Mike Green and forward Eric Fehr, who are set to become unrestricted free agents on July 1, will not return to the Washington Capitals, their agent told CSNWashington.com Thursday.
https://www.youtube.com/watch?v=oZA_GRaph30 .. :cry: nech bol aky chcel, mal vela nedostatkov, ale strasny sympatak, skoda toho mnozstva zraneni, ktore mal, ale i tak nemozme povedat krive slovo..je mi to luto no, mal tu vyhrat SC, ale nestalo sa, tak dakujeme Greeno za vsetko, nech sa dari
Pali_Caps píše:nech bol aky chcel, mal vela nedostatkov, ale strasny sympatak, skoda toho mnozstva zraneni, ktore mal, ale i tak nemozme povedat krive slovo..je mi to luto no, mal tu vyhrat SC, ale nestalo sa, tak dakujeme Greeno za vsetko, nech sa dari
Jo, jo... Cítím to stejně.. :yes:
Je to můj oblíbený hráč... :yes: Škoda ho... :-(
Mike ať se Ti daří... :thumbsup:
Vidím to tak, že keďže odchádza aj Fehr, bude treba okrem top 6 krídla priviesť ešte aj jedného útočníka do bottom 6, prípadne dať šancu nejakému prospectovi.
tak Greene nech sa ti dari

https://www.youtube.com/watch?v=oZA_GRaph30" onclick="window.open(this.href);return false;

skoda tych zraneni, jednu dobu si bol top top top ofenzivny obranca, tie dva roky od 08 do 2010 boli legendarne!! :klobuk:
Tak Fehr sa nam teda pekne odvdacil.Po zbabranej sezone u Jets sme mu pomohli restartovat karieru a on si teraz jednoducho zdrhne.Doprdele s nim .Ak mu aj niekto ponukne viac ako 3m, u nas aspon nemusel nikomu nic dokazovat,......vedeli sme,co mozme od neho cakat,... mal tu nejake zazemie za tie roky,...svoj ice time.
Len aby to raz neolutoval .
No neviem ake mate z nasej prvej volby pocity,ale u mna zavladlo sklamanie.K dispozicii este boli hraci ako Travis Konecny,ci Nick Merkley a my siahneme po brankarovi a pritom mame dvoch perspektivnych golmanov :-O :hroza:
:hroza: :hroza: :hroza: :hroza: :hroza: jooo leda zeby sme to vyuzili pri dalsom trejde
Ale inak nechapem..Holtby, Grubauer, Copley a minuly rok sme draftovali Vaneceka. Naco nam je piaty brankar?
Hmmm... :-( Tak to fakt nechápu... :-O

Brankařů máme opravdu požehnaně...

Braden Holtby
Philipp Grubauer
Justin Peters
Pheonix Copley
Vitek Vanecek
Edward Pasquale
Brandon Anderson
+ Ilja Samsonov

Tak snad někoho vyměníme, jak tady už píše XruC... :yes:
Další volbu máme až ve 3. kole, ze 62 místa, tak snad to nebude zase brankař... :wink:
Jedine, zeby teraz vymenil Holtbyho a urobili z Grubauera jednotku :-D ale nechapem tomu tiez, musi chystat nejaky trade, inak to cele zase raz od nas vobec nedava zmysel
Ak máme urobiť nejaký trade, niekto bude musieť ísť ako protihodnota na druhú stranu. Možno, že súčasťou bude jeden z našich prospectov v bráne, lebo inak mi to draftovanie Samsonova, ktorý má ešte zmluvu v KHL a reálne môže mať nejaký vplyv na 1. tím Caps za 3+ sezóny, nedáva zmysel. Ešte menší v prípade, že Holtby podpíše niečo dlhodobé na 4+ roky.

Ako hráčov, ktorí v trade môžu získať nejakú protihodnotu vidím Grubauera a Vanečka, u zbytku nevidím dôvod, prečo má mať iný tím nejaký väčší záujem. (Ak Holtbyho neberiem do úvahy a predpokladáme, že Samsonova ako tohtoročný pick okamžite nevymenia.)
Ja tomu uprimne nerozumiem, my by sme potrebovali posilnit vsade okrem brankoviska. Mame naozaj vybornych mladych brankarov. Holtbymu bude len 26, Grubauer a Copley maju velky potencial byt top NHL brankari, minuly rok sme sa posuvali vyssie aby sme draftovali Vaneceka (zaciatok 2 kola) naco nam je dalsi brankar? Ved uz ani nemame miesto kde by sme ich dali vsetkych chytat. My sme potrebovali centra, alebo RW :hroza:
JONAS SIEGENTHALER Switzerland
BIRTHYEAR 1997-05-06 BIRTHPLACE Zürich, SUI
AGE 18 NATION Switzerland
POSITION D SHOOTS L
HEIGHT 190 cm / 6'3" WEIGHT 100 kg / 220 lbs
NHL DRAFT 2015 round 2 #57 overall by Washington Capitals

Jonas Siegenthaler is a smooth skating defenseman with a tremendous combination of size and mobility. Keeps his game simple, by not risking too much and always looking to make a short safe pass. Needs to improve his shoot, despite most of the time being on target, his release is poor and it lacks power. Has fine hands and puck handling and his passes are soft and accurate, but like his shot they lack power. Stands his ground along the boards and is not afraid to use his body, while playing a reliable defensive game. (by Rafik Soliman, March 2015)

Náhrada za Orpika až mu skončí zmlúva? :hmm: :yes:
#Caps re-signed C Jay Beagle to 3-year extension. AAV: $1.75 mil. Salaries: $1.45 mil in '15-16, $1.75 in 16-17, 17-18. $300K bonus, 15-16.

Na môj vkus o 250K-500K viac, než by som chcel.
ked ja ho tak neznasam :hroza:
dalsie tri roky :crybaby:
Semin volny, berieme spät? :-D
Pali_Caps píše:Semin volny, berieme spät? :-D
:-D :-D :-D
Tak to už snad ne... Ale je fakt, že nevím, co dneska čekat...
Loni jsem to trefil celkem přesně:

J.R.-20 píše:
A už se moc těším na 1. červenec... :yes:
Přál bych si v našem týmu tyhle hráče:

z obránců
Matt Niskanen, Brooks Orpik, nebo Kyle Quincey...





Náš GM asi moc aktivní nebude... Chystá se zapracovat do sestavy po zranění znovu Orlova a v útoku Galieva a Chrise Browna... :yes:
Ale třeba dneska překvapí a uloví nějakou velkou rybu... :wink:
Q má ještě rok smlouvy u Wings. Možná na TDL.
JKL píše:Q má ještě rok smlouvy u Wings. Možná na TDL.
J.R.-20 píše:Loni jsem to trefil celkem přesně:

J.R.-20 píše:
A už se moc těším na 1. červenec...
Přál bych si v našem týmu tyhle hráče:

z obránců
Matt Niskanen, Brooks Orpik, nebo Kyle Quincey...
:wink2:
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES