Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tvl Johansen nepujde nikam delat 3C , zase se proberte. :-D
Keby ho trejdnu, pojde.. a my mame co ponuknut. Ale je mi jasne ze sa to nestane.
XruC píše:Keby ho trejdnu, pojde.. a my mame co ponuknut. Ale je mi jasne ze sa to nestane.
Mozno tak tento by isiel http://www.eliteprospects.com/player.php?player=46565 :-D
A ani neverim, ze by sa vedenie po Ryanovi obzeralo...
Hovori sa, ze budeme chciet centra, tak len povedal, ake krasne by to bolo, keby to bol Johansen, nikto nikde nehovori, ze tu z neho chcee robit tretieho centra. Rovnako jak vy spekulujete, ze by ste chceli Hopkinsa, tak z coho sa mame preberat..
Keby trejdli za Johansena vytvorilo by to nové diery v zostave a pre trio Backstrom-Kuznetsov-Johansen by nebolo dostatok ice timeu a spoluhráči na to aby sme dokázali využit plný potenciál každého z nich.

Keď som písal o tom 3C, myslel som nejakého takého získateľného za 2nd round pick a možno ešte nejakého prospecta k tomu.
Keby sa však vyskytla správna príležitosť, tak nemám problém ani s vymenením 1rd picku, túto a budúcu sezónu je to vážne naša veľká šanca, neskôr to už bude zálezať od toho, či management urobí správne rozhodnutia pri potenciálnych výmenách a podpisoch UFA a RFA.
Ja mam teda na deadline vyhliadnuteho len jedneho hraca a to Byfugliena :-D ak nepodpise dovtedy u Jets, tak by som po nom seriozne isiel
Luxus mat niekoho tak kvalitného ako je Johansen na 3C nieje v iT, ale v tom ze bude hrat proti slabsim hracom a bude v jeho silach ich prehravat na dennej baze. Takto sa vyhrava SC..staci si predstavit finále SC WSH-DAL. Nasa prva lajna bude musiet dealovat s Bennom, Seguinom a Sharpom. Ta lajna sa silou vyrovna nasej, urcite dame nejake goly my im, ale aj oni nam..nakoniec to aj tak bude niekde okolo 50/50. Druha lajna zasa bude mat Spezzu s Hemskym, co je uplne vyrovnany suboj tiez. Jedine ako ziskat skutocnu vyhodu je, ze nasa 3-4 lajna bude dominovat ich 3-4 lajne. Takto vyhrali SC Pitt, Chi a LA..a toto je cesta.
V tom prípade by ale otázka bola ako vymeniť za Johansena bez toho aby to uškodilo sile 1.-2. lajny alebo obrany, dostali sme sa pri tom pod strop a mali aj dostatok na to ho resignúť. :-D
Pali_Caps » stř pro 23, 2015 10:09 am píše:Hovori sa, ze budeme chciet centra, tak len povedal, ake krasne by to bolo, keby to bol Johansen, nikto nikde nehovori, ze tu z neho chcee robit tretieho centra. Rovnako jak vy spekulujete, ze by ste chceli Hopkinsa, tak z coho sa mame preberat..
Pokud byste ho opravdu chteli, museli byste zakonite oslabit jinde, takze krasne by to mozna bylo, ale zalezi na uhlu pohledu.
Jinak ano, psalo se tu ze byste ho chteli jako 3C, tak nerikej ze ne. Nase spekulace s RNH se tykala postu 2C, coz je v jeho pripade pozice opravnena, nicmene ta spekulace byla stejne uplnr mimo.
Podle me byste se meli zamerit na hrace se zkusenostma, a ne na hrace, kterej ma v po odehrano kulovy.
Ked uz vsade, tak aj tu..pekne sviatky obzvlast nam tu Capitals fans, ale aj vsetkym ostatnym na tomto fore :)
Stastne a vesele vsetkym..a keby som si teda mohol priat, tak ten Stanley cup :pray:
Hošani, víte někdo, jak se jmenuje vaše goal song? Díky :)
toto? https://www.youtube.com/watch?v=8dkTM1ZUAII" onclick="window.open(this.href);return false; Darkest hour
Jop. Já su taky hlava. Jsem to mohl zkusit napsat do toho Youtube.. :hroza: Díky!
Kratke, ale velmi zaujimave video pre kazdeho WSH fanusika http://www.russianmachineneverbreaks.co ... tmosphere/" onclick="window.open(this.href);return false;

Az mrzi, ze ta zmena neprisla ovela, ovela skor. Teraz nemam na mysli Trotza, ale MacLellana, to bol ten, co otocil kormidlo o 180°. McPhee bol asi dlhodobo jeden z uplne najhorsich GM ligy a urcite ten najhorsi v histmorii Caps. Jeho kroky casto nedavali ziadny zmysel. Trejd Forsberga je len tak btw, staci sa pozriet, co za trenerov nam hiroval po celych tych 17 rokov. Bruce Cassidy, Glen Hanlon, Bruce Boudreau, Dale Hunter, Adam Oates..vsetko treneri co nemali predtym jeden jediny zapas NHL v roli hl. trenera. Cassidy bol uplne najhorsi, ten spravil aj z Jagra trosku (to uz co musi byt za trenersky talent, ked znechutil hokej niekomu, kto pre hokej aj dycha)tak ze sme ho museli dumpnut do NYR a ponechat si polovicu jeho platu.

Dakujem za Trotza, po tych rokoch je to ako severka na jasnej nocnej oblohe :yes: Ten tim ma viziu, smerovanie, dlhodobu strategiu ale hl. kulturu a identitu. A to niesu len slova, konecne pravidla platia pre kazdeho rovnako. Ovi zaspal na trening a dalsi zapas sledoval z pressboxu. Daco take bolo predtym nemyslitelne. Ovi (opat), ale na nom je ta zmena vidiet asi najlepsie. Pod Oatesom mal kolko -36 alebo tak nejak. Dnes je v popredi +/- ale hl. tuto sezonu som ho prvykrat v zivote videl prekladat dozadu. Som si myslel, ze to ani nevie.

A ze Trotz spravil z tohto timu rodinu? http://www.russianmachineneverbreaks.co ... group-hug/" onclick="window.open(this.href);return false;
Namiesto toho, aby po vyhratom zapase (posledny pred vianocnou prestavkou) prisli hraci po jednom k brankarovi a podakovali sa (tak ako sa to bezne robi po vyhratom zapase) vsetci sa zomkli do kruhu a dali si big hug. Ja osobne som daco podobne videl iba v repre..a aj to iba v Ceskej a Slovenskej.
XruC píše:Cassidy bol uplne najhorsi
Bez neho a Hanlona by ste zas nemali Ovcu, takže všetko zlé je na niečo dobré..
Obrázek :poklona:
Dnes sme hrali kompletne bez naseho prvého obranného paru Orpik-Carlson a bolo to citit. Výhra z velkej casti len vdaka Holtbymu..!
Caps povolali z farmy Silla, ako nahradu za zraneného Lattu. Skoda, Latta hral velmi dobre posledne zapasi.

WSH (s Oilers a Sharks) pozorne sleduje ako sa vyvinie situacia okolo Mika Richardsa. Priznam sa, Richardsa som obdivoval, ale to bolo este v drese Philly. Neviem ci by on mal byt ten vytuzeny 3C..
Tak neviem si celkom predstavit lepsieho toho tretieho centra smerom k play off, vsak ma vsetko, skusenosti, kvalitu stale ma urcite aspon na toho tretieho centra, hned by som ho bral...Aka je vlastne ta situacia teraz s nim, pozeram, ze hraje na farme
No jestli chcete Mika, tak to mame pro vas super steal! Lecavalier. Proste hvezda.
Bohuzial Richards ma svoje najlepsie roky daleko za sebou a v LA bol naozaj zly. Uz to davno nieje ziadny Selke trophy kandidat. Ale fakt je tiez, ze by to bol low risk. Siel by som do 2-way zmluvy, to musi byt podmienka!!
Bavime sa o tretom centrovi, ja neverim, ze to nezvladne, navyse v tom PO 2014 patril k najlepsim hracom Kings a to hral 4.lajnu. Stale ma iba 30 navyse, neverim, ze je na tom dne, za nejaky milion to ani by nebol snad risk.
Prisli sme o Beaglea, ten bude out na dlho zrejme, Backstrom by snad mal hrat uz dnes a Carlson vynecha tiez este par zapasov. No teraz uz je ten dalsi center jasna priorita.
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES