Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Pali_Caps píše:Holtby vcera fantasticky, nam pomohol Halak, ktory prve dva goly mohol chytat a urcite som presvedceny o tom, ze Holtby by taketo goly nedostal, ako Halak vcera od Chimeru a Ovechkina.
Pasha píše:
Zdenko píše:Bola to dosť vyhrotená séria a ten Wilsonov hit na Višňovského vyvolal u fanúšikov NYI veľmi nepekné ohlasy.
Hlavne u Slovákov, všakže :giggle: Wilson bol nechutné prasa, prašivý Kanaďan, nespratný de*il a neviem čo všetko :lol2:
Si pamätám že takýto slovenskí "fanúšikovia" reagovali podobne aj na tie brankárske situácie ohladom Haláka, ked bol v MTL tak si stále robili posmech z Priceho že je horší a že dostáva prednosť len zato že je kanadan a že Haláka by si mali nechať... Potom išiel Halák aj ku Caps kde tiež nachvílu vytlačil Holtbyho, u Caps sa v posledných rokoch vystriedalo tých brankárov hodne, od Vokouna cez Varlamova, Nojvirtha či Haláka s Grubauerom až po Bradena. Ale nakoniec aj Montreal aj Washington vedeli dobre čo robia ked si nechali tých 2, obaja sú svetová špička :thumbsup: . Halákovi sa darí len v priemerných tímoch, ked to už v tíme ale začnú brať vážne a chcú spraviť PO run tak ho odkopnú a už sa mu to stalo v 3 tímoch... Wsh s Holtbym neprehral už skoro 2 mesiace v hracom čase? :shock: , WTF to neni fér voči ostatným tímom :sarcasm: , mali by dať nejaký zákaz zhora aby mu obmedzili tie štarty :jn:
Ohlund píše:WTF to neni fér voči ostatným tímom
Kdepak, to je naopak velmi fer!
Nefer je, kdyz nektere porazi a s nekteryma prohraje.. :andy:
@ikhurshudyan
Brian MacLellan said he doesn't expect Brooks Orpik's LTIR money to be available at the trade deadline. That's fairly significant.

"MacLellan said earlier today he expects Orpik to be playing before the deadline comes around. A setback could happen but for now that's their planning."
Johansson na dva zapasy ban :hroza: Zrovna teraz, ked mal taku formu...
Uz ten Sillov stop na 2 zapasi bola hrozna pi*ovina, tam to bolo jasne ze sa to stalo v suboji a proste Sill to tak ani nechcel. A teraz sa este aj hrac NYI prizna ze z polky to bolo jeho chyba a MoJo co nikdy nemal asi ani 5 min trest dostane hned stop na 2 zapasi. Pride mi to trochu prisne :slap:
Tretiu tretinu neuveritelny hokej z oboch stran, ale nechapem tu nasu 10-minutovku, ked sme totalne vypli a prestali hrat, vysledkom boli 3 goly Rangers, ale zaverecny tlak uzasny od nas a v predlzeni Ovie super. Alzner fantasticky, dnes tam blokoval strely aj krkom, z toho budu gify urcite :-D :klobuk:
Pali_Caps píše:z toho budu gify urcite
Gify jsou hlavne z toho namazu Girardiho :giggle:

Obrázek
Ten koniec :hehe:
Jedna vec..ocenujem ze aj bez prveho def. paru, MoJa a Beagla vieme dat Rangers. Tento tim ma nieco v sebe :klobuk:
Jo, jo.... Závěr famózní... :-O
Ovie zavzpomínal a rozhodl...
Dva body máme... :)
http://www.russianmachineneverbreaks.co ... more-97760" onclick="window.open(this.href);return false;

to je Boh toto :klobuk: to som nikdy nevidel este takto sa hodit do strely :-D
http://video.nhl.com/videocenter/?id=2015020614-733-h" onclick="window.open(this.href);return false; Ale sme s nimi vy*ebali. :yahoo: A Alex hraje neskutocny hokej poslednu dobu.
Dal to hned uz dnes, neuveritelne pocity prave :klobuk:
Ovie :klobuk: :poklona:
Ovie :klobuk: A ta radost celýho týmu. :wub: :thumbsup:
Tak tenhle tym hraje ve velky pohode , jestli formu udrzej na play off tak budou zhavej favorit.
#bestbandwagoner :king:
Veľká gratulácia Ovimu. :klobuk:

Veľký hráč, ktorý si svojím nadšením pre hru získal v začiatkoch svojej kariéry aj mňa.
Neviem ako je to u ostatných, keby nebolo jeho, tak je dosť možné, že v súčasnosti nefandím Caps.
Tak jsem se na to právě dodíval v RELIVE na nhl.com a nemám slov... :-O :-O
Paráda... :good:
Nádhernej zápas... :clap: :yes:

Gratuluji Ovie!!!!! :klobuk: :poklona2: :klobuk: :poklona2: :klobuk:
Velmi dobre.. :yes: Kuzy je fenomen, to vieme, ale pre mna je ovela viac podstatne ze sa chytil Burakovsky. Odhliadnuc od toho ze za posledne dva zapasi ma 4b, jeho hra je na vysokej urovni. Ak bude hravat takto nemam problem aby zostal v druhej lajne aj cez PO. Okrem Buru sa chyta aj Wilson, zacina pravidelne bodovat, posledne dva zapasi mal po gole, hra solidne v defenzive, nas najlepsi hitter. Toto je pre nas slubne obdobie, este mame "staru" generaciu, kt. hra momentalne asi najlepsi hokej a mlada generacia uz prekonala tie tazke zaciatky a zacina preberat zodpovednost. Ta dominancia v lige je vyrazna. Ked ta "druha" lajna je na 95% dobra ako prva, to sa potom hrozne tazko brani. Navyse posunom MoJa ziskala aj tretia a to sa vzdy najde niekto kto tu karu potiahne + ked sa k tomu prida Holtby a jedna z naj. defenziv vyzera to, ze by to slo :roll:
dnes stvrty utok, Sill – Richards – Latta..takze uvidime co ukaze, tesim sa, ako sme tu predpokladali no, je zbytocne rozbijat treti utok
Jako Caps v první polovině sezony famozní výkony, naprosto dominantní tým a jsem zvědavej, jestli i na ně přijde nějaká větší krize během sezony, ale rozjetý je to parádně a do PO jim letos fakt věřím, a pokud bychom letos my nepostoupili, tak určitě nasednu na tenhle vagon ač jsem nikdy caps nějak moc nemusel ... :)
:klobuk:

A co sa tyka zapasu, tesim sa hl. na Richardsa. Dufam ze sa chyti, nie koli nam, ale kvoli nemu samemu, bola by skoda takeho hraca v 31.
Tak cakaj, snad aj kvoli nam nie? :-D ale ak sa chyti, tak co s Laichom, hrac za 4 mega na tribune, to treba nejak riesit, ale momentalne ani nemame ako, Lattu posadit nemozme, ten chlapec sa mi paci cim dalej tym viac
BTW..ten Richards bol asi dalsi skvely tah GMBM. Zatial sa len rozohrava po 9 mes bez hokeja, ale takticky ide na 100%, s Buff hrala stvrta lajna ako jedina co mala. Mike cca 20 striedani za zapas, zodpovedne si odkruti 35 sec a ide off, uz aj hra PK, solidne hituje (dnes 4 hity) 70 % na vhadzovani. So far so good :tlap:
Zajimavy je, ze nijak nekomentujete odchod Holtbyho ze zapasu.. :hmm:
Pry kvuli dehydrataci...
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS