Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

od polovice dostal zapas novy naboj...ovechkin podal famozny vykon :o ... vracal sa naplno dozado...v predu bol priam neubranitelny...skoda ze nedal ten hattrick....jurcina taktiez super vykon....a aj Backstrom....ten posledny gol v predlzeni...vyborna akcia...pri ktorej bolo trochu stasticka...Price nemal vela k tomu aby ten puk dosiahol ! ale aj tak PEKNY ZAPAS !
Washington momentálně šlape. Ovie byl nezadržitelný. Když byl stav 0:2 pro Montreal, nevěřil jsem že to ještě otočíte, ale zvedli jste se a povedlo se vám to
no tak od druhej tretini to bol vinikajuci zapas a ma tesi ze washington ma aspom tie dava body
Obrázek

o to viac si cenim nas vysledok 2:0 a ozaj paradne odstavenie Ovechkina, najmä Zdenom Charom je perfektne mat v time niekoho, kto si vezme na triko klucoveho hraca timu a strpcuje mu zivot pocas celeho zapasu :good: dnes to vsak bol opät on..

ObrázekObrázek
Mas pravdu ale Ovechkin ho nechal inak by dal zase nejaky ten banan vcera uz hral na plno a to im vynieslo body ved necudo famozny vykon.
No tak chlapci napodobnili Carolinu na 100%, co ma naozaj prekvapili a fuuu..taku radost som uz dlho nemal. Alex bol zas neudrzatelny..Diky chalani :oslava:
No tak vyhrali sme, chlapci hrali perfektne, vracali sa dozadu, mali aj kus toho povestneho hokejoveho stasticka, puk sa im lepil na hokejky, podla coho vyzeral aj zapas :-D Ale nie..no..sice som vydel iba prvu tretinu, ale ta sa mi zdala fakt nudna..podla toho pokracovalo asi cele stretnutie. Co som videl z videa, tak ovela viac sanci malo Colorado, teda som velmi rad za vyhru..Body sa nam velmi zisli..
Tak to video som si pozrel este raz a podla toho to fakt vyzeralo ze COL malo riadne na vrch. S hernym prejavom WSH som neni vobec spokojny..ale klamem sa myslienkou, ze to je snad iba kvoli tej dlhsej pauze co mali. Caps dnes vyhrali len vdaka Oliemu, ktory vynikajuco a velkemu stastiu. Len ma mrzi, ze to stastie neprislo skor napr. pri diviznych a konferencnych zapasoch (ked sme mali viackrat navrch a vzdy nas o dobry vysledok obrala daka smola), ale proti COL, ktore mi je velmi sympaticke. :-(
Caps maju teraz velku sancu urobit zo seba dobry tim. Vymenit Oveckina za jedneho dvoch top kvalitnych hracov a je to. Super pozicia momentalne a najde sa kopu blbych manazerov co zaplatia nehorazne prachy oveckinovi. Z tohto by mohli Caps vytazit suprove posily pre tim (nie pre celo tabulky bodovania).
mmm..neviem..Nesuhlasim s tebou. Alex dost pomaha tymu, tym ze sa stara o produktivitu, pritom to uz neni ziadny sebec, co mysli iba na seba a zabuda na obranu. Vytvara sance pre celu pätku a utok bez neho si neviem predstavit. Podla mna kazdy tym potrebuje hraca, ktory vie davat goly,okrem neho takeho vo WSH nemaju..Naviac je mlady a perspektivny, vymenit ho za dakeho kvalitneho, ale stareho hraca by nemalo zmysel, starsi hrac bude produktivny par sezon a co potom? Pozeral som si aj statistiku +/- aby som netrepol blbost a Alex je najlepsi z tymu s +6. To tiez nieco znamena, aj ked to nieje bohvie ake obrovske cislo. Ale ako som tiez napisal, ak by nemal zaujem hrat vo Wsh, tiez by som ho nasilu nedrzal. Inak by ma zaujimalo, keby si bol GM, za koho by si ho chcel vymenit?
No neviem či sa bude Ovechkin meniť,ked práve podpísal s Washingtonom na 13 rokov za 124 milionov. :o
Ovechkin agrees to extension with Capitals
Pěkně si Ovečkin vydělá, ale nutno říct, že kdo jiný si takový kontrakt zaslouží, když ne on? Na druhou stranu jsou v současné době hodně přeplácení hráči, ale s tím se nedá nic dělat.
whow :shock: Ovie máš se pěkně, škoda že budeš častokrát ukazovat své umění v zápasech proti Tampě, škoda že sis nevybral jiný klub, klidně na západě, mám tě sice celkem rád, ale Tampě si dal golů celkem dost a pěkně dlouho v tom zřejmě budeš pokračovat
No tak dnes rano zacalo tak nadherne..rano som si precital, ze WSH aj na 4x zdolal Ottawu a to znamena, ze tento rok nad nou neprehral, moja dobra nalada vsak trvala iba do chvile, az som si precital, ze Nylet tuto sezonu dohral. Mal zranene rameno, aj sa s tym pokusal hrat, ale zhorsovalo sa to. Verdikt znie jasne, operacia a stop na 3 az 6 mesiacov. Na jednej strane nam vypadol druhy najproduktivnejsi hrac v muzstve, a to prave vtedy, ked sa hlasime do PO, co nam bude neskutocne chybat a tato strata sa hadam z tych zdrojov co mame neda ani nahradit, ale co je horsie, je to uz stary pan a neviem ci sa po takej dlhej pauze este dokaze niekedy vratit do takej dobrej formy, ako mal najpr aj teraz. Z WSH by mal zmluvu este na 3 roky a nechcem, aby sme platili hraca, ktory neodvadza vykony hodne jeho platu (Co vsak doteraz nebola Nyletova situacia) a mna po prichode do Caps velmi milo prekvapil. Skoda.. :( Obrovska strata..neviem kto teraz bude na centri druheho utoku. Ci sa Kozlov presunie k Seminovi, alebo Backstrom pojde k Seminovi a Kozlov sa presunie k Ovecke na centra. No mam pocit, ze trener to bude menit od zapasu k zapasu..a to nieje dobre...
Klobouk dolů před Caps :poklona: vyhrát všechny zápasy s Ottawou, to jsem vůbec nečekal. Zastavili jste ofenzivní smršť,tým který je podle mě hned druhý nejlepší, co se týče kvality za Detroitem. Pokud budou Capitals podávat podobné výkony jako proti Sens mají velkou šanci na play off.
XruC píše:No tak dnes rano zacalo tak nadherne..rano som si precital, ze WSH aj na 4x zdolal Ottawu a to znamena, ze tento rok nad nou neprehral, moja dobra nalada vsak trvala iba do chvile, az som si precital, ze Nylet tuto sezonu dohral. Mal zranene rameno, aj sa s tym pokusal hrat, ale zhorsovalo sa to. Verdikt znie jasne, operacia a stop na 3 az 6 mesiacov. Na jednej strane nam vypadol druhy najproduktivnejsi hrac v muzstve, a to prave vtedy, ked sa hlasime do PO, co nam bude neskutocne chybat a tato strata sa hadam z tych zdrojov co mame neda ani nahradit, ale co je horsie, je to uz stary pan a neviem ci sa po takej dlhej pauze este dokaze niekedy vratit do takej dobrej formy, ako mal najpr aj teraz. Z WSH by mal zmluvu este na 3 roky a nechcem, aby sme platili hraca, ktory neodvadza vykony hodne jeho platu (Co vsak doteraz nebola Nyletova situacia) a mna po prichode do Caps velmi milo prekvapil. Skoda.. :( Obrovska strata..neviem kto teraz bude na centri druheho utoku. Ci sa Kozlov presunie k Seminovi, alebo Backstrom pojde k Seminovi a Kozlov sa presunie k Ovecke na centra. No mam pocit, ze trener to bude menit od zapasu k zapasu..a to nieje dobre...
Osobne by som Kozlova vymenila za kvalitnejšieho centra. A získala obetavé pravé krídlo, nemusí to byť strelec. Play-off vám veľmi prajem.
osobne by som spravil to iste :) Tych hracov je tam viac, co by som vymenil..ale mame takeho GM akeho mame. A ten uz dost dlhu dobu spi..
Tak WSH aj napriek strate Nylandera vyhral posledne 2 zapasi, co ma dost prekvapilo..Ale bez neho to moc ruzovo do buducna nevidim..WSH ma momentalne dost velku sancu sa dostat na 1. miesto v divizii, ale to by musel zacat pravidelne vyhravat..Bez Nyleta to bude vsak velmi tazke..mal by prist na radu nejaky ten trejd..a v nom nejaky kvalitny center
Tak som strasne zvedavy ako dopadne dnesny suboj dvoch velkych rivalov. WSH to bude mat o trosku zlahcene, tak dufam, ze sa chyti. Inak na obzore uz vidiet prve miesto v divizii, tak uz tam len doplavat a je nase. Hopsa supsa chlapci nan.. :box:
malkin a ovechkin obaja po 2+1....a sa mi pacilo ako ovechkin chcel dat hit malkinovi a dost nechutne ho vyplieskalo...tu mate pozrite si video http://www.youtube.com/watch?v=IZkPn9kjRFE
Škoda, dnes v zápase s Torontem scházelo 30 sekund a měli bod, bohužel ML mají svého kapitána!
VirtiQ píše:malkin a ovechkin obaja po 2+1....a sa mi pacilo ako ovechkin chcel dat hit malkinovi a dost nechutne ho vyplieskalo...tu mate pozrite si video http://www.youtube.com/watch?v=IZkPn9kjRFE
Kdyby ho Alex trefil pořádně, Malkina by sbírali po kusech! :wink:
Oooo..tak vitam noveho fanusika Caps..ahoj. Dufam ze budes do tejto sekcie pravidelne prispevat a budeme si moct pokecat..Uz teraz sa tesim :good:
XruC píše:Oooo..tak vitam noveho fanusika Caps..ahoj. Dufam ze budes do tejto sekcie pravidelne prispevat a budeme si moct pokecat..Uz teraz sa tesim :good:
Ahoj, díky za uvítání, musím se přiznat že jsem "začínájicí" fanoušek Caps.
Už několik let fandím Rangers, ale zžírají mě pochyby, jestli u nich zůstanu i po odchodu Jágra!

Nicméně ted Caps hodně sleduju a moc jim přeju postup do PO.

Lets go Caps!!! :good:
No to nevadi..ja som rad :) A cim ta zaujal WSH, ked si zacal sledovat prave ich? Ci len kvoli Alexovi?
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS