Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Caps rozhodně dost posilnili na to, aby zaútočili na play-off, divizi ještě nevyhrajou, ale mohli by dost kousat

Washington si pokazil dobře rozehranou partii s Carolinou, prohrál 4:3 po prodloužení a velkou zásluchu na prohře měl i český golman Neuvirth. Do začátku zápasu nastoupil Johnson , který si připsal 12 zákroků a neinkasoval. Caps vedli dva nula. Potom však naskočil do brány Neuvirth a Caps inkasovali z 19 střel 4 goly.
Podla mna to tento rok Washington dotiahne dost daleko....Omnoho dalej ako minuly rok....Proste su :cool: :cool:
"Predsezónne zápasy dopadli celkom dobre," povedal Hanlon (trener Caps pozn.c.) "Päťdesiatpercentná úspešnosť (3-3) však neznamená 92-bodovú sezónu. Práve takýto zisk bol potrebný vlani na postup do vyraďovacej fázy. Máme pred sebou ešte dlhú cestu, aby sme sa mohli považovať za tím do play off."

Capitals sa po lockoute v NHL v ani jednej z dvoch sezón neprebojovali do play off, no počas letnej prestávky angažovali k Ovečkinovi útočníkov Michaela Nylandera s Viktorom Kozlovom a obrancu Toma Potiho. "Tím vyzerá veľmi dobre," povedal Ovečkin, ktorý po 106 bodoch v nováčikovskej sezóne nazbieral v minulom ročníku 92 bodov. "V šatni je neuveriteľná atmosféra. Všetci majú dobrú náladu. Počas zápasu sa všetci naplno koncentrujú a chcú vyhrať. Tešíme sa na začiatok sezóny. Chceme postúpiť do play off."

V piatok absolvuje Washington premiéru v novej sezóne v dueli na ľade vlaňajšieho víťaza Juhovýchodnej divízie Atlanty Thrashers (hokejportal.sk)
na Caps pozor, 2 zápasy-dvě výhry, s útokem na play-off to zřejmě myslí vážně, ale tak to myslím bylo i loni, po dvou-třech měsících jim došel dech a na PO nedosáhli. Letos mají lepší tým a tak by se mohli v postupové osmičce držet dýl.
O chvilu zacina suboj dvoch timov co zacali velmi dobre sezonu. Je jasne ze fandit budem Jurcinovi, moj oblubeny slovensky hrac.
No a Washington znovu vyhrál,nakoniec to budú oni kto bude čierny kôň súťaže,alebo aspoň SED.A je dobré že sa presadzujú noví útočníci,Nylander,Kozlov aj Bäckstrom
ale v obrane Poti zatial len priemer.

Na začiatku sezony im verím aj ja a zatial mi získali v KTL z 3Z 6 bodov. :thumbsup:
Caps vytazili z minima maximum...na Ricka putovalo a teraz sa drzte 12 streleckych pokusov :roll2: no supli z nich 2 goly, zatial co ostrovania aj s nasim Mirom boli jalovi..

Milan Jurcina ma obrovsku dôveru trenera..bolo ho vidiet vsade, ci na presilovkach, ci na oslabovkach, al. v samom zavere zapasu..vid. ice time 21:06

na margo Potiho..tak ten sa prezentoval skvelym obrannym zakrokom, ked pocas ich presilovky stratil Nylander puk, osamoteny ostrovan sa rutil na Olafa, no Tom sa v posl. moznej chvili hodil na lad a spickou hokejky, cistym spôsobom odpratal puk do bezpecia..do branky tak putoval ostrovan :D

vykony Caps, nie su ziadnym prekvapenim, Olaf chyta ako stare vinko a nie nadarmo ich mnohi odbornici, ale aj laici oznacovali za cierneho kona sutaze..no mame len zaciatok sezony, takze netreba ich vykony moc precenovat..cas ukaze..
cepi píše:Caps vytazili z minima maximum...na Ricka putovalo a teraz sa drzte 12 streleckych pokusov :roll2: no supli z nich 2 goly, zatial co ostrovania aj s nasim Mirom boli jalovi..
Tak celkem hnus dát z 12 střel dva goly :roll2: už by snad mohli prohrát, jejich začátek se mi vůbec nelíbí, ale tímhle zápasem by měli skončit, v dalším z Rangers, kterým v tomto zápae důvěřuju
Caps prohráli s Rangers, očekáváá prohra, konečně Caps ztratili body, ddoufám že v tom budou pokračovat. Přitom by mohla zakopnou i Carolina. Pak by jsme měli cestu za divizním titulem usnadněnou.
Vinny, ty myslíš hodně dopředu, před námi je něco kolem 79-78 zápasů a ty už myslíš na divizní titul :shock: :frajer2:
jj vyhrát naši divizi by byl nepohodlnější postup do play-off. Momentálně sleduju teda především Jihovýchodní tabulku, i když jak říkáš, ještě se toho stane hodně
:cool: no dnes vinikajuce vitazstvo dost prekvapive len tak dalej :cool:
no v sobotu s výhrou nepočítejte :twisted:
aký paradný uvod mali Caps a teraz sa zrazu trepu na poslednom mieste vo výhodnej konferencii...musia zabrať chcel by som ich vidieť v play-off aj ked to ešte nan nevidím no v buducnosti bude z tohto tímu o5 niečo velkeho...samozrejme ak bude nadalej chytať Kolzig,Ovechkin bude skorovať a pripojí sa k nemu aj Backstrom...
washington ma zatial prekvapuje. Cakal som ze tento rok bude PO, ved aj sezonu zacali dobre, a teraz su posledni v celej NHL.
No je to obrovska skoda...Velmi skvelo zacali a teraz same prehry...Aj dnes v noci zasa prehrali nad Carolinou.Skoda no
novy, resp. docasny trener Caps -) Bruce Boudreau (posledne 3 roky riesil "reservu" Hershey)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Coo???TO preco?
Tak Hanlon je out, je mi to aj trochu luto, lebo som ho povazoval za dobreho trenera, aj ked za tuto sezonu si ho nemam cim zastat. Mna vsak mrzi, ze Caps nevyhodili toho najväcsieho amatera v ich organizacii a to GM. To ako uz dlhe roky sklada muzstvo je naozaj smiesne, len mne sa uz chce od tolkeho smiechu plakat. On bol schopny vymenit Jagra (v najlepsich rokoch) do Rangers za Cartera s tym, ze budu este Jagrovi (teda Rangers) prispevat na jeho plat do skoncenia zmluvy celou polkou. Vymenil Bondru do Ottawi za Brooksa Laicha a 2. kolo draftu, takeho Nylandera vymenili do Bostonu iba za 2. kolo draftu a jedneho z najlepsich obrancov Gonchara tiez vtedy do Bostonu za Shona Morrisona a pravo v 1. a 2.kole draftu, Langa (vtedy lidra celej sutaze) do Detroitu za Fleischmanna a pravo v 1. a 4. kole draftu. Konowalchuka a 3. volbu v drafte do Colorada za Batagliu a nejakeho Jonasa Johanssona. Ak by som to zobral v globale, tak by som povedal, fajn, mali par prvych draftov (aj ked vsetky zacinali az tak od 13 miesta), lenze ja som si presiel aj vsetky vybery Capitals tak do 10 rokov dozadu a teda ziadna slava, z tych prvych kol co malo Caps na vyber vl. ziskali len dvoch kvalitnych hracov a to Ovechkina a Semina. A ten Ovechkin bol aj tak legitimny draft Capitals. George McPhee nielenze robi nehorazne zle vymeny, ale ma aj zly cuch na mlade talenty. Nehovoriac o tom, ze tento tym, je naozaj zle poskladany. Ak mal niekto odist, tak to mal byt prave GM.
tak neviem či to pre to že Caps menili trenera ale pre mna prekvapujuco sa im podrailo zdolať Philku po riadnom hracom čase tiež to bola riadna drama ako aj v zapase ANA-PHO...fakt Caps musia dohnať to velkeeee stratene...su na hladine celej NHL...s tým tímom tam nepatria podla mna...
malokto ocakaval takyto doterajsi prepad, ved pred tymto prekvapujucim vitazstvom s Philkou bola ich bilancia priserna

1V - 9P :eek2:

pre Jurciho bolo mozno fajn, ze couch zbalil svestky, proti Philke riesil sympatickych 19:13 s -1..uvidime ako si bude pocinat aj on, aj samotny Caps dalej, pretoze mnohi tento tim pred sezonou oznacovali za stuku sutaze
dnes Caps opat vyhrali. Tentoraz nad Carolinou 5:2 :o. O ich vyhre rozhodli 3 vyuzite presilovky. Takze zatial sa s novym trenerom dari, ale lepsie sa to bude dat zhonotit po viacej zapasoch.

Jurci opat hral. 18:28, -1.
Tak dnes zapas proti Buffalu. Snad sa zase chlapi pochlapia :cinka: Inak dnes by mal opat nastupil Semin, zato som nevidel v zostave Jurcinu, namiesto neho by mal hrat Eminger. V zostave nieje tiez Pettinger, co ma dost prekvapuje..no uvidime. Go Caps Goo ste :cool:
s nadupanymi bizonmi Vam to nepadlo, no dnes proti panterom ocakavam 2 body..co i len strata 1 bude pre mna prekvapenim

jednym ockom sledujem Nylandera, po tom osemetnom prestupe k Vam..a zatial mu to az na tych -13 klape 24Z -) 22 B (6+16) urcite splna to, co sa od tohto kvalitneho centrika ocakavalo, este popracovat na statistike +/- a bude fajn :)
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS