Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Sezóna 97/98. To boli časy. Washington víťaz východnej konferencie. Peter Bondra 52 gólov v základnej časti.

Celkovo to bolo vtedy vcelku uspesne obdobie pre nasich hokejistov v playoff na vychode. Pametam sa ako sa hovorilo komu fandis Satanovi alebo Bondrovi. Iste Peter so statusom pomaly legendy na ktoreho sa vzhliadalo s takmer posvetnou uctou mal viac fanusikov.

Ved to je ten STARY dres! Hanba! Vzdy som fandil chalanom s charakterom a nie bez neho, cize volba je jasna: Bondra. Caps sa asi konecne zacnu zviechat, Kolzig este nieco pochyta, Ovechkin je bombarder, prichadza Nylet a Kozlov....

Neviem ci je to officialne ale pravdebodobne asi pride k Caps mladsi brat P.M. Boucharda
Bouchard -- the younger brother of Minnesota Wild center Pierre-Marc Bouchard -- must displace a veteran forward to secure a spot on the Capitals' roster. He also must prove that he's mentally and physically mature enough to compete against grown men, and sign a contract with the Capitals. :) :)

a vola sa Francois Bouchard a ma 19rokov ale nieje to iste ci tam bude,ale uz sa otom pise...

Neviem, ÄŤi sa Washington tento rok dostane do play-off, podÄľa mĹ

By som na ich mieste nahabal do tímu take niečo ako Malkina alebo proste dačo čo si bude s Ovechkinom dobre rozumieť..Zubrus bol moc predražený a ponku do lepšieho tímu hned využil...som rozmýšlal že taký Cherepanov...teraz bol draftoaný Rangersom a videl som dajake tie jeho videa no to tiež typicka ruska hra a mam taký pocit že on si zobere po tejto sezone do svojho pokoja Calder trophy

Washington sa bude este nejaky cas budovat,a le ked Nylet vychova zopar mladikov, tak zacnu byt nebezpecni..... Problem je v tom, ze vtedy bude Kolzig ozaj uz stary....

Vedení Washigtonu oznámilo uzevření nových smluv s dvojicí chráněných volných hráčů. Třiadvacetiletý obránce Steve Eminger a pětadvacetiletý útočník Brian Sutherby tak budou i nadále oblékat dres Capitals. Eminger nastoupil v minulém ročníku NHL k 68 duelům s bilancí 1 gól a 16 asistencí. Sutherby si připsal ještě o jeden start více, vstřelil 7 gólů a zaznamenal 10 asistencí.
nhl.cz

Dolezity je aj podpis zmluvy s kpitanom Chrisom Clarkom, ktory sa vyjadril, ze by robil aj tretieho brankara, ak to pomoze muzstvu, ci tak nejak.

Milan Jurcina sa vyhol planovanej arbitrazi a s klubom Capitals podpisal 2 rocny kontrakt..financne zalezitosti neboli doposial zverejnene..zostat vo Washingtone, pre Jurciho viac ako idealne riesenie; v tomto time si zahra do max. sytosti

aj ja si to myslím...zapadnuť tam zapadne iste...teda aj Washington je na dobrej ceste k postupu do play off...tím už dlho nebol hore...by ma strašne potešilo keby sa tam vratil Bondra ale asik ukončí karieru...nooo a v brane maju skuseneho Kolziga a utok...Ovechkin,Semin,už aj Nylander...to bude oki...no ktovie...neham sa prekvapiť...snad im aj staronove dresy pomožu....

tak s oneskorenim doplnujem; Milan bude pocas 2 rokov riesit nasledujuce polozky:

07/08 :arrow: 850 000
08/09 :arrow: 912 500
09/10 :arrow: RFA

Obrázek

Washington podÄľa mĹ

Washington nepostupi, ale Nylander s Kozlovom muzstvo dostanu urcite vyssie, obaja su to dobri hraci, Nylet dokonca velmi dobry a uz za Caps hraval. Siomin nemusi stihnut zaciatok sezony, nerespektoval rady lekarov a teraz ma problemy s kolenom.
AkĂ˝ bude Washington Capitals :?:

„Dopočul som sa a dočítal, že do tímu pribudli naozaj zruční hokejisti. Útočníci Viktor Kozlov z New Yorku Islanders, Michael Nylander z Rangers a tiež kvalitný obranca Tom Poti z tímu ostrovanov. Určite to zvýši údernosť nášho mladého mužstva. Lenže všetko musíme dokázať na ľade v zápasoch.“

:arrow: Hollywood má novú hviezdu

Obrázek

S Nyletom je radost hrat, takych hravych hokejistov je malo, je to rodeny nahravac, ale vie aj dat nadherne goly, nepali bezhlavo, ale vysachuje vsetko naokolo vratane rozhodcu a zavesi kam chce.

Nylander Caps určitě hodně pomůže, to samé by měl být Poti, jen ten Kozlov, já vím že v minulé sezóně zahrál dobře, ale nejsem si jistý jak se mu bude dařit

MartinFC píše:Nylander Caps urÄŤitÄ› hodnÄ› pomĹŻĹľe, to samĂ© by mÄ›l bĂ˝t Poti, jen ten Kozlov, já vĂ­m Ĺľe v minulĂ© sezĂłnÄ› zahrál dobĹ™e, ale nejsem si jistĂ˝ jak se mu bude daĹ™it
Kozlov nie je dravý hráč, jeho podpis bol omyl. Okrem toho, Washingtonu chýbajú pravé krídla.

Skor mam obavu o Potiho, ma co dokazovat, ak sa chce priblizit ku svojej najlepsej sezone. O Kozlova nemam obavu, odohra si standart, je to spolahlivy hrac!

Caps predĺžili zmluvu s Erskinom

Vedenie tímu Washington Capitals v pondelok predĺžilo spoluprácu s obrancom Johnom Erskinom, s ktorým klub podpísal nový dvojročný kontrakt. Finančné podmienky neboli zverejnené. Dvadsaťsedemročný Erskin odohral v poslednej sezóna za Caps 29 zápasov, v ktorých strelil 1 gól a na 6 prihrával. Zaregistroval aj 69 trestných minút.

Mi ale povedz, naco sem davas agenturne spravy? Nemas dost originality? Obrana Caps podla mena nic moc, ale od sezony k sezone sa zlepsuju.

Predpokladana zostava Capitals podla NHLpro :

1. Alexander Ovechkin – Michael Nylander – Chris Clark
2. Alexander Semin – Nicklas Backström – Viktor Kozlov
3. Matt Pettinger – Brian Sutherby – Boyd Gordon
4. Donald Brashear – Matt Bradley – Chris Bourque

1. Tom Poti – Steve Eminger
2. Brian Pothier – Ben Clymer
3. Shaone Morrisonn – Milan Jurcina (Mike Green)

1. Olaf Kölzig
2. Brent Johnson

hmm ked je toto predpokladana zostava Capitals...no neviem ale na PO to ani tak nevidĂ­m no nezda sa mi tento tĂ­m v obrane predsa je ledva daÄŤo...

Souhlas, i letos se ve Was budou muset bez PO obejĂ­t............ :wink: 8) !!!!

PHILLY FOREVER píše:Souhlas, i letos se ve Was budou muset bez PO obejĂ­t............ :wink: 8) !!!!
ja ich zase vidim ako mozneho cierneho kona v divizii - a viem si dokonca predstavit ze ju aj vyhraju :)
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS