Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

J.R.-20 píše: Bude to asi hodně tvrdá série. Proto bych zvažoval v obraně nasazení Mika Webera místo Nate Schmidta.
:v: :petrik:
J.R.-20 píše:No a ve finále 1998, z Detroitem jsme sice bohužel prohráli 4:0 v sérii, ale všechny zápasy nebyly tak jasné, pokud si dobře pamatuji, tak tam byly nějaké prodloužení. Mám to nahrané na VHS, tak jdu oprášit video :lol: a podívám se na to.... :lol2:
Jo u nás doma to bylo vždy o gól a hlavně ten druhý zápas jste totálně produpali a nakonec prohráli v prodloužení. Esa tam památně minul prázdnou kasu. U Vás jsme si to už pohlídali.

Taky to mám na VHS, akorát už nemám video :lol2:
Jirik19 píše:
J.R.-20 píše:No a ve finále 1998, z Detroitem jsme sice bohužel prohráli 4:0 v sérii, ale všechny zápasy nebyly tak jasné, pokud si dobře pamatuji, tak tam byly nějaké prodloužení. Mám to nahrané na VHS, tak jdu oprášit video :lol: a podívám se na to.... :lol2:
Jo u nás doma to bylo vždy o gól a hlavně ten druhý zápas jste totálně produpali a nakonec prohráli v prodloužení. Esa tam památně minul prázdnou kasu. U Vás jsme si to už pohlídali.

Taky to mám na VHS, akorát už nemám video :lol2:
Tak to video jsem už neoprášil, prej je dávno vyhozený... :-P
Pamatuju si, že pro Esu to bylo hodně nešťastné play off. Podařili se mu snad 2 vlastní góly, jeden určitě proti Ottawě a to jak netrefil prázdnou branku, to si taky vybavuju... :yes:
The Rev píše:
J.R.-20 píše: Bude to asi hodně tvrdá série. Proto bych zvažoval v obraně nasazení Mika Webera místo Nate Schmidta.
:v: :petrik:
Snad to Barry nějak úspěšně poskládá... :yes:
Od toho tam je... :good:
Z našej strany fantasticka zakladna cast, niekolko rekordov k tomu, vdaka chlapci :klobuk: Stvrtok podme na to :petrik:
Sezona ze strany Caps bude nezaslouzene povazovana za fail a choke.. Caps zustane i nadale chokers status. Faktem je, ze kdyby se ta serie hrala 100x, tak asi 55x by z ni Caps vysli vitezne. Bez ohledu na to jak finale skonci, je mi jasny ze prave Caps byli evidentne nejkvalitnejsim souperem Pens v PO. Jedini co nam dokazali vzdorovat ve vsech aspektech, nenechali se souvisle prehravat atd.. Rozhodlo vic stesti u nas, fakt ze jsme byli vice red hot, nasazeni Webera misto Schmidta, puck luck, zivotni forma Murraye a podobne. Herne na nas Caps jako jedini meli.

Tampa byla specificka.. opticky jsme je furt prehravali, ale ta hrozba nad nama tam visela kvuli jejich sikovnosti furt. Precijen to bylo ale kousicek niz nez u WSH. Obavam se, ze pristi sezonu to uz Caps daj..
Orlovov čistý open-ice hip check na Duchena. Absolútna paráda. :kajo:
Colorado sice malo b2b zapas, ale ten vykon hadam ani nebol hodny nhl, mozu byt radi, ze idu len s trojkou. Grubi ma nulu a Ovie prvy gol, konečne :)
Zijete este niekto z tohto topicu? :( Zdenko aj ty si to už vzdal?
Pali_Caps píše:Zijete este niekto z tohto topicu? :( Zdenko aj ty si to už vzdal?
Já... :roll: :wink:
Jen mám obavy něco napsat... :shock:
Abych si to zase neslízl od těch "nej odborníků"... :-P
Túto sezonu zatial vyhravame len tym, ze sme proste lepsie ako väcsina muzstiev a individualna kvalita v nasich troch lajnach je tak vysoka, ze sa to prejavit nejak musi, proti väcsine muzstiev. Ale inak nemam nejak čo vyzdvihovať, pride mi, že to berieme nejak ako samozrejmosť a tým zápasom neprikládame nejaký velky vyznam, lebo vieme, ze na špičke budeme tak nejak automaticky. Najviac prekvapuje zatial Mojo, ten je skvely.
Capitals top prospect Jakub Vrana scored again tonight.
Vrana opened the scoring for the Bears with a slick wrister from the faceoff dot. The tally is his seventh goal on the year and second in two nights. :slintac: :slintac:
Pali_Caps píše:Capitals top prospect Jakub Vrana scored again tonight.
Vrana opened the scoring for the Bears with a slick wrister from the faceoff dot. The tally is his seventh goal on the year and second in two nights. :slintac: :slintac:
Vrána super... :good:
Doufám, že letos nějaký zápas za Caps odehraje... :wink:
Klidně by mohl nastoupit místo Zachary Sanforda... :yes:
Jinak pro mě jsou zatím největší zklamání výkony Justina Williamse... :cry:
Obrázek
To som este nezazil, cista katastrofa, odstupili pre zranenie Burakovsky, Eller a Oshie, otrasny zapas, ktory sme sice vyhrali, ale po tych zraneniach to bolo uz fakt jedno, ako zvysok zapasu dopadne. Dufam ale, ze toto je cas na zavolanie Vranu.
NEWS: #Caps Recall Jakub Vrana and Paul Carey from Hershey Bears, re-assign Zach Sanford. :scare:
Vrana will be thrown right into the fire, skating with Andre Burakovsky and Evgeny Kuznetsov on Washington’s second line. ....jeeee, ja sa na neho tak tesiiiiim :clap:
Jak bude prvni lajna?
8-Ovechkin, 19-Backstrom, 90-Johansson

65-Burakovsky, 92-Kuznetsov, 13-Vrana

10-Connolly, 20-Eller, 14-Williams

26-Winnik, 83-Beagle, 43-Wilson
Fuck.
AndyF píše:Fuck.
mas Williamsa ci koho? :D
Anty píše:
AndyF píše:Fuck.
mas Williamsa ci koho? :D
:evil:
Pali_Caps píše:8-Ovechkin, 19-Backstrom, 90-Johansson

65-Burakovsky, 92-Kuznetsov, 13-Vrana

10-Connolly, 20-Eller, 14-Williams

26-Winnik, 83-Beagle, 43-Wilson
Wow, hned druhá lajna. Myslíš, že dostane hodně prostoru? :)
Super...Škoda, že Jakuba nevypsaly sázkovky jako střelce... Věřím že bude hrát i přesilovky a že dá dneska při svém debutu góla...GO CAPS GO!!!!
Takže už na Jakuba vypsala kurz Fortuna. Kurz že dá gól je 7... Dávám za 200 Kč...
J.R.-20 píše:Takže už na Jakuba vypsala kurz Fortuna. Kurz že dá gól je 7... Dávám za 200 Kč...
200 Kč v prd.li, ale zkusit jsem to musel... :wink:
Jakubův výkon se mi líbil a od gólu nebyl daleko. Jinak zbytek týmu, až na pár vyjímek katastrofa... :cry:
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS