Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

A zatialco Zdenko famoznych -3, Milan +1.

Sa mi pacila jedna hlaska z netu, ze bud budu Zubrus a Zednik vymeneni alebo podpisu novu zmluvu s Caps. Akoze je na vyber este nejaka tretia moznost?

Olaf Kölzig bude v nočním zápase opět chybět v sestavě Washingtonu. I přes zlepšující se zdravotní stav se dá očekávat ještě min. 7-denní pauza.
To je jenom dobře, teda hlavně pro dnešní zápas, Kolzig je skvělý brankrář a už v jednom zápase proti nám nás uplně vychytal

Podla mna je Olaf Kolzig :cool: :cool: :cool: brankar a je velka skoda ze tychto par zapasu nebude hrat.

teĹĄ uĹľ chytat klidnÄ› mĹŻĹľe :wink:

Aha tak ja sem vas potom zle pochopil ja sem myslel ze este ani vcil tych par zapasu nebude hrat.No sak ale kazdy clovek sa pomyli :D :D :D :D :D :D :D

Jack píše:Aha tak ja sem vas potom zle pochopil ja sem myslel ze este ani vcil tych par zapasu nebude hrat.No sak ale kazdy clovek sa pomyli :D :D :D :D :D :D :D
já nevím jestli bude hrát, já jsem napsal že teť už chytat klidně může, protože teď už mi to nebude vadit :D nevím asi chytat nebude :?

Takze Caps sa nakoniec na novych zmluvach nedohodli a porobili vymeny ake porobili, za zedom im nemusi byt smutno, jeho vykonnostna krivka bola uz niekolko sezon ohnuta smerom nadol a inu tendenciu v takom mantavom klube ani nepredpokladam, zato strata Zubrusa moze mrziet.

chorche píše:Takze Caps sa nakoniec na novych zmluvach nedohodli a porobili vymeny ake porobili, za zedom im nemusi byt smutno, jeho vykonnostna krivka bola uz niekolko sezon ohnuta smerom nadol a inu tendenciu v takom mantavom klube ani nepredpokladam, zato strata Zubrusa moze mrziet.
Zubrus odisiel??

Zubrus bol vymeneny do Buffala.

Tak Washington je tým jak má být :cool: Ten (a hlavní zásuhu na tom nese Oveckhin) kazí Atlant plány. Vzpomínám si jak minulý rok Tampě bojob¨vala s Atlantou o play-off, Atlanat ztrácela snad dva body a měla utkání k dobru, byla ve skvělé formě a stahovala náš náskok. Ten zápas měla hrát s Caps a měla to být jasná výhra, o to větší překvapení bylo když Atlanta prohrála 6:4, tím Atlanta ztratila šanci na postup. A včera opět Caps. Znovu porazili Atlantu a hodnmě nám tím pomohli. :D

Caps uz nie su tema, este chvilu sa bude spominat na fantastickeho Oveckina a zaujimava bude az dalsia sezona.

Podla mna odid es Washinktonu do nejakeho ineho timu, kde bude mat vacsiu sancu hrat o stanly cup.Ale mozno nabuducu sezonu to budeprave on ak ostane, co potiahne Washinkton k lepsim vykonom.

Nie, prave na Oveckinovi postavia tim, napokon mladici zozbierali skusenosti a este stale ich isti spolahlivy Kolzig.

Washington hlada centra #1

Uchadzat sa budu asi o dvoch top centrov Buffala Briera a Druryho a Gomeza z New jersey.

Do uvahy prichadzaju aj Handzus, Comrie z Ottawy, Stumpel (no to by si dali) a Kozlov z Islanders

Ale su to iba spekulacie zatial.

tak tych spekulacii sa pocas leta este dockame :) kazdopadne, viac ako zaujimave spekulacie..

:?: je ci by ich aj jeden z tychto centrov potiahol do PO..neviem, zrejme potrva este nejaky ten cas, kym s nimi budem pocitat ako s jasnym adeptom do PO

Handzus z muzstva, ktore sa chysta vitazit, do muzstva, ktore sa este len zohrava, nepride. :lol:

ja capitals nafandim len maju mojho oblubeneho hraca oveckhina

Capitals by boli bez Oveckina a Kolziga davno najslabsim muzstvom v NHL po mnoho dalsich sezon.

chorche píše:Capitals by boli bez Oveckina a Kolziga davno najslabsim muzstvom v NHL po mnoho dalsich sezon.
tak to je jasne su to ich najvecsie hviezdy a asi aj jedine bol by som rad keby oveckhin prestupil inde najlepsie do nashlivu alebo buffala :cool: :cool:

To sa nestane, Caps maju slusny rozpocet a praveze mozu ku Oveckinovi dokupit schopnich hracov.

chorche píše:dokupit schopnich hracov.
a pocas leta budu k dispozicii viac ako schopni borci..

Washington vsetkych neskupi.

washington by potreboval nejakych dobrych hracov

edit: ucime sa gramatiku

wolf169 píše:washington by potreboval nejakych dobrych hracov

edit: ucime sa gramatiku
gratulujem wolfe, ze zo 6 slov zostali 2 bez chyby :cool:

samozrejme, ze by potreboval nejakych kvalitnych borcov, akych si mal konkretne na mysli..? :wink:
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS