Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NASHVILLE PREDATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Zrejme sa len chcel vyhnúť mínuske. :D
Predátoři ukažte dnes své tesáky a ty Křidélka slupněte!!!!
Dawe4 píše:Predátoři ukažte dnes své tesáky a ty Křidélka slupněte!!!!
Rinne ukaz sa v plnej parade :good:
so obvious

Obrázek
Marek Mazanec opouští extraligového mistra Plzeň a odchází do NHL, kde podepsal dvouletou nováčkovskou smlouvu s Nashvillem. :!:
Rono píše:Marek Mazanec opouští extraligového mistra Plzeň a odchází do NHL, kde podepsal dvouletou nováčkovskou smlouvu s Nashvillem. :!:
Čapák jak hrom!!! :wave:

V Nashvillu na jedničku může zapomenout každý, ale ve stabilní dvojku se vypracovat v klidu může. :yes: Kvality na to má! V Plzni neuvěřitelně vyspěl a jsem na jeho štaci za oceánem sakra zvědavý.

Nevíte někdo co s ním Predators zamýšlejí?
The @PredsNHL would like to welcome Phil Housley to the organization as an assistant coach.
#NHLPreds píše:Predators announce they've signed defenceman Roman Josi to a 7-year, $28 million contract.
Nashville má draftovú jednotku zo štvrtej pozície. :sok: V tomto smere pre mňa víťaz draftovej lotérie. Vôbec som to nečakal, že by bol dostupný pre Predators a predsa sa stalo. Otázne je, do akej miery je Jones potrebný pre ich obranu ale jeho jednoducho nešlo nezobrať. Prípadne môžu neskôr meniť obrancu za forwarda. Neprišiel vám Jones akoby naštvaný? Alebo možno sklamaný?
Sloter » pon črc 01, 2013 4:26 pm píše:Nashville má draftovú jednotku zo štvrtej pozície. :sok: V tomto smere pre mňa víťaz draftovej lotérie. Vôbec som to nečakal, že by bol dostupný pre Predators a predsa sa stalo. Otázne je, do akej miery je Jones potrebný pre ich obranu ale jeho jednoducho nešlo nezobrať. Prípadne môžu neskôr meniť obrancu za forwarda. Neprišiel vám Jones akoby naštvaný? Alebo možno sklamaný?
Tak či tak, v NSH se prosadí. Tam s bekama prostě uměj, bust nebude.
bol sklamany, ze nebol vybrany ako prvy. Ale v konecnom dosledku je podla mna spokojnejsi s Preds ako by bol s Panthers alebo Bolts.
Predators jasnými vítězi 5. července. :yes: :good:
Obrázek

:oops: som si nejak usekol skrínšot. 1.97GAA, .933SV%. :good: V play-off extraligy som ho sledoval, ale že takto dobre začal v AHL som nevedel. Hutton zatiaľ pri infekcii Rinneho odchytal všetky zápasy, no kto vie, možno sa dočká aj debutu. Mrázek, teraz Mazanec, Bartošák.

Kiež by sa aj niektorý z našich mladých v budúcnosti takto ukazoval. Halák s Budajom tu nebudú večne.
Mazanec prave vystridal Huttona.. To je taky solidni zoufalstvi..

Edit: Ty vole, zatim ale chyta fantasticky :-O
Mazanec novacek mesice Listopadu! Gratulujeme :cool: :serus:
2 mes za sebou a vy (cesi) mate vyhlasenych dvoch novacikov mesiaca. Good job hosi :klobuk:
Bitka roka je po dnešnej noci za nami :box:

Roman Josi - Shea Weber
Ekholm - Seth Jones
MDZ - Ellis
:nervozny: Tiše závidím... :hiding:
Matt Fenwick ‏@FenwickMatt 10h
Predators record when Eric Nystrom scores 4 or more goals: 0-0-1. (0-0-0 at home.)

Nystrom
4 góly
za Nashville

:shock: :scare: to akože čo sa tam dialo? :sisi:
Getzo5 » Sob Jan 25, 2014 4:54 pm píše:Matt Fenwick ‏@FenwickMatt 10h
Predators record when Eric Nystrom scores 4 or more goals: 0-0-1. (0-0-0 at home.)

Nystrom
4 góly
za Nashville

:shock: :scare: to akože čo sa tam dialo? :sisi:
meno súpera asi pomôže :lol2:
@Russostrib: Paramedics in #preds locker room; David Poile hit by puck at skate. He walked and sat self on stretcher; black eye, bloody nose, groggy
@Russostrib: Poile being taken to local hospital #preds
@Russostrib: Poile was in hallway not even on bench. Players were passing boards to boards and a Weber pass ricocheted off blade into David's face #preds
:doh: chudák Poile. Weberova prihrávka je tvrdšia ako Pariseho strela. :giggle:
Nějak nepobírám současnou situaci kolem brankářů u Preds. AHLer Hutton pravidelně chytá a to nijak zázračně, nová akvizice Dubnyk sedí a Mazanec je na farmě :hroza: Má někdo informace o Rinnem, jak to s ním vypadá?
Parda píše:Nějak nepobírám současnou situaci kolem brankářů u Preds. AHLer Hutton pravidelně chytá a to nijak zázračně, nová akvizice Dubnyk sedí a Mazanec je na farmě :hroza: Má někdo informace o Rinnem, jak to s ním vypadá?
http://www2.dailyfaceoff.com/players/ne ... ekka-rinne" onclick="window.open(this.href);return false;

Klicova je ta druha poznamka od shora.
Letos uz si nemusi zahrat, ale uz byl na lede..
Preds umiestnili Dubnyka na waiver :hmm: :jn:
arek píše:Preds umiestnili Dubnyka na waiver :hmm: :jn:
Tallon, berem? :neviem: Horší jak dědko a Clemmer nebude..
518 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS