Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NASHVILLE PREDATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Kluci :) na Jarouška mi prosĂ­m nešahat.On je to zkrátka hraÄŤiÄŤka asi jako já :lol: Já automaty sice nehraju,to si nemĹŻĹľu dovolit,tolik jak Jára neberu che,che :D .Tak mu to pĹ™ejte :) .I ty velkou lásku :roll: VĹľdyĹĄ uĹľ jsme ho chtÄ›li vidÄ›t v chomoutu nÄ›kolikrát a nikdy to nevyšlo :) AspoĹ

Mna nenapadol ako prvy nikto iny ako Jagr :oops: Myslel som to zo srandy. Ale ked tak uvazujem, urcite by tam hraci Las Vegas hrali ako divi, ved co ine by tam robili v Las Vegas uprostred puste s kopou penazi a automatov :lol: To je fakt nebezpecne, zalozit tam klub NHL. A existuje tam vobec nejaky klub :?:

moj posledny prispevok tohto typu :backtotopic: Co noveho v Nashville :D

hollywoodsky magnat Jerry Brookheimer, ktory by rad novacika v rodine NHL videl v meste Las Vegas. Tam sa zatial hrava len nizsia ECHL, mesto je zastupene timom Las Vegas Wranglers. :) Cepi to našel :) .Já abych ti řekl pravdu jsem vůbec nevěděl,že tam hraje nějaký hokejový mužstvo.Kde by jsi ho vlastně hledal v poušti :?: :)Nakonec když tam můžou mít pyramidu :cry: a sfingu :cry: ,nebo dokonce snad palác Akropolis :cry: , tak proč by tam nemoho hrát nějaký hokejový mužstvo nižší soutěže.Jsou to bláznivý cvoci tihle američani.Oni tam snad dovážej i led s Antarktidy :D Ale NHL se tam nehodí :( Navíc jak řikáš.To by tam hráli i ty nevětší hvězdy v dluzích.Nedovedu si představit,že by dokázali pokušení odolat.Jenom těch pěknejch co tam je.To by to mužstvo v žádnym případě fungovat. :wink: Čuměli by pořad do hledíště. :D

Rychlejc myslim než píšu.Vypadly mi slova.Chtěl jsem napsat ,,Jenom těch pěknejch ženskejch co tam je.To by tam mužstvo v žádným případě nemohlo fungovat.Přijměte omluvu,je dnes horko,jdu něco dělat :)

Sucks, Vegas, bohatych idiotov by ta zabavka coskoro prestala bavit, nezmysel!

tak rok dva by tam pár lidí zavítalo a pak čau

:backtotopic:

Prave! Preto by mal hokej zostat aspon na tych 7 rokov v Nashville, skladba hracov je momentalne slusna.

jj Nashvile má dobrej tým a třeba se to zlepší i když moc tomu nevěřim ale kdo ví dyt i letos hráli fantasticky a nic !!

Nejako to posrali v utoku, pripisal som to absencii mladej hviezdy, Legwand a Hartnell na to este nemaju....

no podla mna sa zlepsia

Chlapi sorry, ale tento tým nesnáším, takže doufám, že se nezlepší........ 8) !!!! Ale nic ve zlém........ :cool: !!!!

Zlepsit sa uz nemaju kam, ved takmer vyhrali diviziu, ale chce to vacsich a lepsich vodcov!

Doufám, že se budou co nejdříve stěhovat............ :cool: !!!!

no stěhováníčko by asi nebylo od věci no ale ono to město dopatí ty vstupenky a zase si budou vesele brnkat svoje country :lol:

No jo Lamíku, to jsou takový staří country "brnkači"........... :cool: !!!!

jj právě místo aby řvali na stadáku a delali atmosféru tak dou rači brnkat na kytárku k ohýnku a vyřvávat tam no !!

no moc ne já se tam nechystám nemam peníze !!! :lol:

Ja Nashville neznášam odvtedy ako nás porazili 6:0,ale odvtedy sme s nimi ešte jeden vyhráli a jeden prehráli.V play off som si hned myslel že skončia na San José ako naposledy,ved čo sa dá čakať od takého týmu...

Preds sa v ziadnom pripade stahovat nesmu, narusilo by to obchodnu rovnovahu v Kanade, keby idu do Hamiltonu, keby idu do vzdialenejsieho Quebecu, to by bola ina rec. Ale nech ostanu tam, kde su. Ved halu maju este pomerne novu!

Halu možná novou mají, ale fanoušci jsou naprostí ignoranti....... 8) !!!!

Ani by som netvrdil, mali celkom slusne navstevy.

Po dvadsatgolovom silne fyzickom najmladsom UFAovi na liste Scottovi Hartnellovi ide asi najviac timov.Jeho 1.75 doteraz moze ist razne hore. vela timov bude ponukat 2.5, zopar 3 a mozno sa najde niekto aj za 4(Oilers??).

debil píše:Po dvadsatgolovom silne fyzickom najmladsom UFAovi na liste Scottovi Hartnellovi ide asi najviac timov.Jeho 1.75 doteraz moze ist razne hore. vela timov bude ponukat 2.5, zopar 3 a mozno sa najde niekto aj za 4(Oilers??).
Mohol by prísť k nám :) . Hodil by sa do koncepcie, na ktorú forsíruje Hitch.
518 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS