Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NASHVILLE PREDATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Neblbnete, pro Toronto to je fajn. Vzdyt Santorelli a Franson jsou UFA agenti a vytriskat za to 1st rounder je fajn, nejsou to zas zadna esa. Nashvillskej 1st rounder ma stejnou hodnotu jako pittsburskej a my za to napr. dostali podepsanyho Perrona.
Ja Fransona vzdycky chtel do Philly :) Byl by lepsim nez vetsina tech drevaku co tam mame ted :) Ale Nashvile ted bude mit tu obranu paradni :)
Atlantik píše:Neblbnete, pro Toronto to je fajn. Vzdyt Santorelli a Franson jsou UFA agenti a vytriskat za to 1st rounder je fajn, nejsou to zas zadna esa. Nashvillskej 1st rounder ma stejnou hodnotu jako pittsburskej a my za to napr. dostali podepsanyho Perrona.
Franson v tragickém Torontu není tak na očích, ale je to vynikající bek a jen za něj samotného šlo dostat 1. kolo, zvlášť tak pozdní, jako bude to Nashvillské. Takže je tento trejd jasná prohra pro fallen leafs, to je prostě fakt. První kolo se vždy hodí, ale z toho šlo rozhodně vytřískat mnohem víc.
A Franson mě mrzí, pokukoval jsem po něm, byť asi náš trejd s nimi je utopie...
Parda píše:
Atlantik píše:Neblbnete, pro Toronto to je fajn. Vzdyt Santorelli a Franson jsou UFA agenti a vytriskat za to 1st rounder je fajn, nejsou to zas zadna esa. Nashvillskej 1st rounder ma stejnou hodnotu jako pittsburskej a my za to napr. dostali podepsanyho Perrona.
Franson v tragickém Torontu není tak na očích, ale je to vynikající bek a jen za něj samotného šlo dostat 1. kolo, zvlášť tak pozdní, jako bude to Nashvillské. Takže je tento trejd jasná prohra pro fallen leafs, to je prostě fakt. První kolo se vždy hodí, ale z toho šlo rozhodně vytřískat mnohem víc.
A Franson mě mrzí, pokukoval jsem po něm, byť asi náš trejd s nimi je utopie...
nesuhlasim..oni by v Toronte nepodpisali a nemali by nic...obe timy ziskali co chceli
Anty píše:nesuhlasim..oni by v Toronte nepodpisali a nemali by nic...obe timy ziskali co chceli
Ale Parda správně zmínil, že na tom Toronto prodělalo, protože to 1. kolo mohli od Preds dostat jen za Fransona. Což si myslím je trefné. Za Santa mohli dostat další pick. Říkejte si co chcete (hlavně Atlantik to tu přes prázdniny opakoval), ale Franson není vůbec špatný bek..

Jinak, rád bych, aby mi někdo konečně vysvětlil, k čemu Franson Preds je, když maj 3 beky praváky (všichni mladí, prespektivní, ofenzivní potenciál). Aby nakonec Preds toho Fransona neposlali dál za 1. pick, protože trejdovat jej jen skrz zkušenosti do PO se mi nechce zdát.

(neberte toho Webera a mladíka doslovně..)
Anty píše:
Parda píše:
Atlantik píše:Neblbnete, pro Toronto to je fajn. Vzdyt Santorelli a Franson jsou UFA agenti a vytriskat za to 1st rounder je fajn, nejsou to zas zadna esa. Nashvillskej 1st rounder ma stejnou hodnotu jako pittsburskej a my za to napr. dostali podepsanyho Perrona.
Franson v tragickém Torontu není tak na očích, ale je to vynikající bek a jen za něj samotného šlo dostat 1. kolo, zvlášť tak pozdní, jako bude to Nashvillské. Takže je tento trejd jasná prohra pro fallen leafs, to je prostě fakt. První kolo se vždy hodí, ale z toho šlo rozhodně vytřískat mnohem víc.
A Franson mě mrzí, pokukoval jsem po něm, byť asi náš trejd s nimi je utopie...
nesuhlasim..oni by v Toronte nepodpisali a nemali by nic...obe timy ziskali co chceli
Zdánlivě dostaly oba týmy co chtěly. Resp. kdyby se tento trejd upekl za minutu dvanáct před koncem TDL, tak bych neřekl ani popel a byl by to naopak velký win pro Leafs, ale to by se v reálu nikdy nestalo vzhledem k velké kvalitě Torontem trejdovaných hráčů. Bek jako Franson má v dnešní NHL velkou hodnotu, ale to bych se už jen opakoval. Takže ano, Toronto tohle mohlo zvládnout mnohem lépe.
Jen pro připomenutí, není tomu dávno co při TDL získali Pens Douglase Murrayho za dvě druhé kola, pokud si pamatuju správně. Tak to jen tolik k ceně beků, jen to chtělo počkat :wink2:
Ale who cares, já jsem jen raději, že to tak prokoučovali :giggle:
Guddy.44 píše:Jinak, rád bych, aby mi někdo konečně vysvětlil, k čemu Franson Preds je, když maj 3 beky praváky (všichni mladí, prespektivní, ofenzivní potenciál). Aby nakonec Preds toho Fransona neposlali dál za 1. pick, protože trejdovat jej jen skrz zkušenosti do PO se mi nechce zdát.

(neberte toho Webera a mladíka doslovně..)
Nějak to asi poskládaj, když může mít Detroit 6 leváku tak Preds nějak poskládaj 4 praváky. Weber napravo je jistej, Jones s Ellisem by se mohli přizpůsobit. Výměna Fransona dál popř. Ellise taky není vyloučená.
Leo píše:Výměna Fransona dál popř. Ellise taky není vyloučená.
Já nevím jestli vy dva sledujete hokej od včerejška nebo co. Nikoho měnit nebudou. Nashville jednoduše posiluje na play-off. Nic víc, nic méně. Praváci dokážou hrát vlevo stejně jako leváci dokážou hrát vpravo. Tečka.
honziss píše:Praváci dokážou hrát vlevo stejně jako leváci dokážou hrát vpravo. Tečka.
Si asi nikdy hokej nehrál.. no nevadí. Není útok jako obrana, kde ta hokejka do středu se bere jako výhoda.
honziss píše:
Leo píše:Výměna Fransona dál popř. Ellise taky není vyloučená.
Já nevím jestli vy dva sledujete hokej od včerejška nebo co. Nikoho měnit nebudou. Nashville jednoduše posiluje na play-off. Nic víc, nic méně. Praváci dokážou hrát vlevo stejně jako leváci dokážou hrát vpravo. Tečka.
Já odedněška :-D Franson je mezi týmy dost žádanej Preds za něj můžou pořád získat víc než obětovali. Tečka.
Leo píše: Franson je mezi týmy dost žádanej Preds za něj můžou pořád získat víc než obětovali. Tečka.
napr. Jurča s Kindlom :good:
Krásnej slump, jen tak dál. :clap:
Je brezen a Neal nasazuje svuj tradicni "playoffs mod" ?? 0 bodu za 9 zapasu.. 0 asistenci za 17 zapasu.. 7 bodu za 24 zapasu.. Vic bodu nez on maj Ribeiro, Smith, Wilson, Fisher etc. Taky Nashville jako team.. Sice jim fandim, ale povazuju jejich tabulkove postaveni za anomalii. 1.kolo PO a konec, zrejme s kymkoliv.
debili...nevedia vyhrat s pegom bez bufygliena
Preds těsně před PO ještě posilují - přichází Steve Moses z Jokeritu :thumbsup:
Bude hrat ale az od dalsieho rocnika samozrejme
Finch182 píše:Bude hrat ale az od dalsieho rocnika samozrejme
:hroza: Nedošlo mi, že to není stejná situace jako s Radulovem :dudo:
Teď ještě Ribeiro. Nebo že by ROR? :hmm:
Ten Hodgson může bejt dobrej steal jak prase. Není to tak dávno, co se ukázal v dobrém světle na MS. Buffalo mělo letos nejslabší kádr v lize. Čarovat tam moc nemohl. Navíc.. všichni víme, co poslední sezónu dokázali Preds s Ribeirem. Hodně se tu píše letcích a jejich podpisech. No Preds zatím také nemají špatné podpisy (Jackman, Hodgson).. :good:
:arrow: https://vine.co/v/ev5IITb9Wil

11-ročný Filip Forsberg. McPhee :hehe:
Obrázek

:jn: :giggle:


:eek2: he DID NOT screw that up :giggle:
Jasneee, ved preco by sa nadupany central este viac neposilnil ze… :samovrazda:
IMO je len mala sanca aby tento trejd preds prehrali. Short term je to pre nich bez debaty win, long term je tam potencial na “remizu” ak z jonesa vyrastie legitimny top pairing bek.
Ak si RyJo sadne s Forsbergom/Nealom tak by prvykrat za celu vecnost mohli mat preds okrem top brankara a obrany aj naozaj nebezpecnu 1st line… a kedze prave preds musime bezpodmienecne preskocit ak chceme ist do PO, celkom pochopitelne z toho neskacem od radosti. Uz vidim ako zajtra proti nam urobi RyJo 2+1 vratane GWG :slap:
Toto tu nesmie chýbať :slintac:
Pasha píše: Toto tu nesmie chýbať :slintac:
Tos měl dát do topicu Caps :lol:
518 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS