Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VEGAS GOLDEN KNIGHTS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

od sezony 2017/18 "zabudovany" uz aj v nasom timovom subfore:)

co sa tyka loga a farebneho prevedenia, za mna :thumbsup: jednoduche, moderne a definujuce zlateho rytiera....prilba v gladiatorskom style zaroven sikovne znazornuje pismeno V (Vegas)
Vegas predicted team
Obrázek
The NHL has announced that the following players are required to be protected by teams in the 2017 NHL Expansion Draft.

Anaheim (4)
Kevin Bieksa
Ryan Getzlaf
Ryan Kesler
Corey Perry

Arizona (1)
Alex Goligoski

Boston (4)
David Backes
Patrice Bergeron
Zdeno Chara
David Krejci

Buffalo (1)
Kyle Okposo

Carolina (1)
Jordan Staal

Columbus (5)
Sergei Bobrovsky
David Clarkson
Brandon Dubinsky
Nick Foligno
Scott Hartnell

Chicago (8)
Artem Anisimov
Corey Crawford
Niklas Hjalmarsson
Marian Hossa
Patrick Kane
Duncan Keith
Brent Seabrook
Jonathan Toews

Colorado (2)
Francois Beauchemin
Erik Johnson

Dallas (2)
Jamie Benn
Jason Spezza

Detroit (1)
Frans Nielsen

Edmonton (3)
Milan Lucic
Andrej Sekera
Cam Talbot

Florida (1)
Keith Yandle

Los Angeles (1)
Anze Kopitar

Minnesota (4)
Mikko Koivu
Zach Parise
Jason Pominville
Ryan Suter

Montreal (2)
Jeff Petry
Carey Price

Nashville (1)
Pekka Rinne

New Jersey (1)
Ryane Clowe

N.Y. Islanders (3)
Johnny Boychuk
Andrew Ladd
John Tavares

N.Y. Rangers (4)
Dan Girardi
Henrik Lundqvist
Rick Nash
Marc Staal

Ottawa (1)
Dion Phaneuf

Philadelphia (1)
Claude Giroux

Pittsburgh (5)
Sidney Crosby
Marc-Andre Fleury
Phil Kessel
Kris Letang
Evgeni Malkin

Tampa Bay (4)
Ryan Callahan
Valtteri Filppula
Victor Hedman
Steven Stamkos

Toronto (1)
Nathan Horton

Vancouver (3)
Loui Eriksson
Daniel Sedin
Henrik Sedin

Winnipeg (2)
Dustin Byfuglien
Toby Enstrom
nevidim v tom logu nic, co by naznaclovalo, ze je to hokejovy tym. Okrem ineho. Za mna :thumbsdown:
Skorpion píše:nevidim v tom logu nic, co by naznaclovalo, ze je to hokejovy tym. Okrem ineho. Za mna :thumbsdown:
Jojo.. A co vy? Jedete letos Tour de France?
Skorpion píše:nevidim v tom logu nic, co by naznaclovalo, ze je to hokejovy tym
V NHL majú asi 4 tímy logá ktoré naznačujú že to je hokejový tím :roll:
to je pravda. Asi je to len sila zvyku :-D
Gerard Gallant bude trénerom gemblerov z Las Vegas (ako sa hovorilo, dlho bez práce neostal)
The Golden Knights have signed center Vadim Shipachyov to a two-year contract

Obrázek
IMO pre Vegas dobry podpis. Ocakavam ze svoju jedinecnu poziciu vyuziju na podpis este 1-2 zvucnejsich mien z europy – mozu tym hracom ponuknut nielen prachy ako (takmer) nikto iny, ale aj lukrativne miesta v zostave na ktore budu mat konkurenciu prakticky iba v podobe hracov z expansion draftu. Kym Vegas tie zmluvy pre UFA europanov udrzia v rozumnych medziach (cize do 2 rokov ako v pripade sipacova) tak nemaju co stratit, mozu iba ziskat :neviem:
Tohle je pro hráče z Evropy skvělá příležitost, no. Jednak proto, co píše petrik a hlavně i z toho pohledu, že je v NHL najednou o 23 roster spots a o 50 contract spots víc, což může lákat ty nejlepší hráče v evropských ligách, kteří by jinak o NHL už z důvodu věku neuvažovali. Pro Schipachova i pro Vegas je tenhle podpis celkem safe bet.
Per source Vegas is after Evgeni Dadonov too, deal can be signed soon...tak dalsi asi bude nasledovať.
To mi prijde jako pi*ovina vedle pi*oviny, vycucana z prstu, ale uplne cely jsem to necetl.
Jsem mega zvědav jak budou hrát :cinka: podle mě budou dost nadupaný
Hauss píše:Jsem mega zvědav jak budou hrát :cinka: podle mě budou dost nadupaný
:sok:
Nemají být nadupaní
Hauss píše: podle mě budou dost nadupaný
Z čeho? To bude spíš taková slabší Arizona, jejich cíl bude hlavně získat v dalších dvou, až třech sezonách co nejlepší drafty.
Tak v expansion drafte si budu moct vybrat kvalitnych 3rd linerov a #4 obrancov ligy. To znamena ze bottom6 a 2nd+3rd pair by mohli mat poriesene da sa povedat ze az nadpriemerne (aj s dostatocnym depthom). Aj do branky budu mat v expansion drafte solidne moznosti, tam by ich topanka tiez tlacit nemala.

Na poriesenie top6 a 1st pair maju primarne UFA trh + pripadne vymeny. Uz zacali Sipacovom, urcite budu pokracovat dalej. Moj tip je ze tu nakoniec skonci aj Kovalchuk – zvucne meno ktore sa da fanusikom predat na uvodne 2-3 roky kym si vychovaju vlastne draftovane hviezdicky.
Najlepsim timom v buducej sezone urcite konkurovat nebudu, ale nemusel by to byt nevyhnutne ani boj o #1 pick v drafte 2018… uvidime.
JKL píše:Nemají být nadupaní
Hauss píše: podle mě budou dost nadupaný
Z čeho? To bude spíš taková slabší Arizona, jejich cíl bude hlavně získat v dalších dvou, až třech sezonách co nejlepší drafty.
Tak já si myslím že natahají ted nejlepší hráče... už mají Shipachyova což je slušnej hokejista a prej sou zvěsti že prijde i Dadonov.
Ty GM v NHL jsou fakt uplny paka. Roky draftujou, vychovavaj, trejdujou.
A pritom staci podepsat nejlepsi frajery z evropy, par dalsich do 3. 4. lajny a uz se to frci do finale :cup:
Pomalu získavám pocit, že Vegas je tajnej projekt bohatejch GM, aby se mohli přes ED zbavit některejch hráčů..
AndyF píše:Pomalu získavám pocit, že Vegas je tajnej projekt bohatejch GM, aby se mohli přes ED zbavit některejch hráčů..
LOL, no niektori to tak urcite beru - sanca zbavit sa draheho garbage za cenu nejakeho 1st roundera... :giggle:
Kvalita hokeja zas pojde dole s vecsim poctom timov a mensim talentom na jeden tim. :thumbsdown:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES