Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARIZONA COYOTES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak ani proti Bostonu nepřišlo zlepšení.. ačkoliv jsme dali první gól, Boston po něm převzal otěže a dokázal nás přehrát, a to celkem suveréně.. nestíhali jsme s nima bruslit... byla jenom otázka času než se jim povede vyrovnat nebo otočit...

celkově je takovýhle zápasů škoda.. po druhý v řadě jsme dokázali i navzdory špatnýmu výkonu zůstat v zápase až do poslední minuty a po druhý v řadě se nám nepovedlo urvat z takovýho zápasu bod.. takovýhle věci můžou způsobit rozdíl mezi play off teamem a non playoff teamem..

zápasů, ve kterých budeme horší bude spousta, i z takových ale musíme těžit body, jestli chceme do PO, protože stejně tak soupeři někdy porazí nás, když budeme lepší my.. a tohle byl jeden z těch zápasů, kdy jsme na body klidně pomýšlet mohli...

naše přesilovka nás zase tak trochu pohřbila.. už jsme během ní inkasovali 3 góly, přičemž dopředu jsme si pořádně nic nevytvořili... puck moving je dobrej, ale je to všechno pomalí... soupeř se stačí dostat na pozice.. musí to bejt daleko, daleko rychlejší... udělat to samí co děláme, jenom o dvě vteřiny rychlejš..

celkově se mi zdá, že jsme trochu promhrali ten obrovskje momentum, kterej jsme si vytvořili v prvních třech zápasech, přičemž stačilo hodně málo a mohlo tomu bejt jinak.. kdyby na našem kontě teď svítilo 4-1, nikdo by se nemohl moc divit a určitě bysme vyjízděli na trip v lepšim rozpoložení..

no nedá se nic dělat.. pořád jsme na to bodobě i herně líp než se předpokládalo .. je třeba se vrátit zpátky k tomu předsezónnímu plánu.. snažit se držet tý 50% hranice a zkusit občas udělat nějakou sérii výher.. jediný co se v podstatě stalo je, že jsme odmítli takovou sérii udělat už teď, když jsme k tomu měli ideální podmínky :bitka3:

Chce to si trochu odpočinou a na trip vlítnout se stejnym nasazením, jako jsme hráli úvodní zápasy.. a snad se k nám občas přikloní i trochu štěstíčka :box:

btw. Doan dneska jeden z nejlepších hráčů.. :cool:

Obrázek
Boedker zatím mizernej. Myslím bodově, herně to asi špatné nebude, když ho tu prakticky po každém zápase vychvaluješ. Nicméně u něj jsou potřeba body. Pokud se nepletu, handrkovali jste se s ním o novém kontraktu prakticky celé léto a je jasné, že při TDL půjde pryč. Takže to, že nesbírá body Vám moc nehraje do karet. :neviem:
K nám bych na LW bral :oops: vždy se mi líbil. Jinak Wanicu já přeju Arizoně už jen kvůli tobě :giggle: klobouk dolů jaký seš fanoušek :klobuk:
to Esem: to je jak domino, já jim zase hodně přeju kvůli Doanovi.. mít za kapitána takovýho Browna, fandilo by se jim hůř :jn: .. nakonec je jedno proč se jim fandí, hlavně že se jim fandí :slintac:

to Guddy.44: já si zrovna po prvních dvou zápasech říkal, že s Boedkerem musíme za každou cenu podepsat.. :lol2: těžko předvídat co se stane na TDL.. rozdíl mezi nim a dvojící Domi/Duclair je v tom, že ti dva zatim předvádějí hlavně fency moves.. Boedker dokáže podržet, rozehrát, vybojovat a vyvézt puk po celym hřišti, a to třeba i když přebírá puk ve stoje čelem k vlastní kase.. když dostane jeden z dvojice D&D puk ve vlastní třetině a nemaj prostor se rozjed, tak to taková sláva neni.. u Boedkera jo... ale do toho je zatim daleko, rokovat s nim o prodloužení můžem až v lednu.. :neviem: .. teď by spíš chtělo, aby se naučil rozehrávat přesilovku, v porovnoání s Yandlem..... zatim škoda slov .. :thumbsdown:
Ty naše výkony jsou jako den a noc.. první tři zápasy se dalo těžko něco vytknout, druhý tři zápasy v tom těžko hledat nějaký pozitiva.. je to matoucí.. netroufnu si předvídat, kterej ze scénářů nás bude provázet zbytkem sezóny (jestli ten první bude to ok, jestli ten druhej, tak potěš pán bůh.. ) .. rozdíl je na první pohled patrnej.. v prvních třech zápasech jsme vždycky v obranný fázi byli na správných pozicích, díky čemuž jsme soupeři nedovolili nic vytvořit.. jelikož jsme byli, tam kde jsme měli bejt, stačili jsme dostupovat k hráčům a maximálně jim znepřijemnit pobyt na ledě.. bohužel to je pryč.. hráči maj v naší třetině spoustu času, všude jsme pozdě, z čehož pramení chyby a góly..

dneska jsme si zase vůbec nezasloužili vyhrát.. all New Jersey, all night long.. postupem zápasu se ta naše hra sice začala zlepšovat, ale rozhodně ne dostatečně..

celkově jak říkám.. jsme z těch výkonů dost zmatenej.. na jedný straně umíme zahrát Coyotes ugly, na druhý straně jsme to už 3 zápasy v řadě nepředvedli.. asi je na místě namítnout, že ty tři zápasy mohly bejt jenom novosezónní hype.. no stejně tak se dá odpovědět, že jestli ten hype nepřeneseme i do zbytku sezóny, tak to asi letos na Stanely Cup nebude :bitka3: .. těžko říct, jestli se takový tempo dá vydržet po celou sezónu.. možná chci po těch hráčích moc.. možná prostě ani neni fyzicky dost dobře možný, to vydržet .. :neviem: .. každopádně by to asi měli zkusit, protože jestli se soupeřema budeme snažit hrát otevřenej hokej, tak to s náma neskončí moc dobře...

no pořád daleko do nějakých směrodatných závěrů, na druhou stranu čím dřív se vrátíme k hokeji, kterej nám přináší úspěch.. tím víc času máme k tomu, abysme ho vypilovali do dokonalosti.. čim dýl budeme hrát to co dneska, tím rychleji to s náma půjde z kopce.. bodově jsme na tom pořád supr.. chce to v následujících 4 zápasech zápasech urvat 2 výhry a bude to pořád výsledkově naprosto ok, ale hlavně je nutný najít zase zpátky naší identitu, protože bez ní nám i ty případný získaný body v konečnym zúčtování nebudou nic platný... :dup:

Obrázek
Dneska dobrej výkon.. na body to sice nestačilo, ale takhle jsem si představoval, že budeme hrát aji ty předešlý tři zápasy.. prohrát takhle se může (ty jejich góly byly hodně šťastný.. Smith giveaway, Yandlův empty neter po narážečce s dvěma beky..), to se občas stane.. kor proti takhle kvalitnímu týmu.. špatnej je na tom fakt, že místo toho, abysme teď měli 10 bodů (který, věřim, že bysme s takovymhle hokejem udělali), a byli psychicky, herně i bodově na koni, tak táhneme sérii 4 proher v řadě, přičemž se pomalu ale jistě vzdalujeme od výsledků, který by byly uspokojivý..

na porážky už je člověk tak nějak zvyklej.. co mrzí daleko víc je fakt, že to zkrátka mohlo probíhat o vela líp.. bylo to v našich silách.. přičemž z takovýho nastupu bysme pak mohli těžit ještě i koncem listopatu :/ .. kdybysme na to neměli, tak neřeknu ani slovo.. takhle je to drobátko frustrující... ale asi i to k tomu holt patří, ikdyž na NHL úrovni by už člověk přeci jen očekával maximální nazasení 82/20, když už za to ty pitomci berou 2+ mega ročně.. ne že budou hrát jenom každej druhej zápas :grc:

celkově still 2 body below line a hodně hokeje to be played.. chce to utnout tenhle strike a vrátit se zpátky na vítěznou vlnu :box:

Obrázek

btw. Domi.. MVP zatim směrem dopředu :poklona:
Boedker hattrick + Coyotes win = :clap: :) :clap:
Tak se to výkonostoně konečně trochu ustálilo a chválabohu už předvadíme dobrej hokej trochu konzistentně.. poslední dvě porážky trochu bolí .. proti Bostonu byly naše šance na výhru mizivý i kvůli okolnostem, no stejně o výsledku rozhodla jedna akce, kdyby Martinook netrefil za stavu 0:1 tyčku, mohli jsme získat poprvé v tom zápase nějaký momentum, a mohl to vypadat jinak.. no každopádně prohráli jsme zaslouženě.. co je důležitý, že i prohra 0:6 byla odvrátitelná (když jsme prohrávali 0:6 loni, tak to k tomu směřovalo start - cíl)... proti Vancouveru zase strašně špatnej start... pak ale, přestože jsme museli dotahovat a Canucks hráli to co potřebovali, diktovali jsme tempo hry, hráli jsme jako tým, co chce vyrovnat, byli jsme hladoví.. no hlavně jsme prohráli po maximální snaze, tak se prohrát může.. :yes:

Bodově na tom nejsme bůh ví jak dobře... mít o 2-3 body víc, byl bych radši.. ale herně to vypadá ok.. Minimálně do února bysme snad měli stačit, když se věci budou nadále vyvíjet našim směrem...

Co se individualit týče.. Duclair se nám notně vytratil (ale to asi neni nic neočekávanýho.. málokterej mladík dokáže v nováčkovský sezóně zářit 82 zápasů).. nadruhou stranu k pozitivům přidam ještě Lindbacka.. dobře zachytal :cool: , zbytek bych se víceméně opakoval, většina hráčů celkově naplňuje svůj potenciál..

1/6 je za náma... navzdory vražednýmu rozpisu jsme si po prvním měsíci udrželi 50 % bodů.. což je nad předsezónní plán, no taky je to pod přisezónní plán.. teď nás čeká o vela stravitelnější rozpis, očekávam, že se nám podaří udělat trochu bodů navíc, ať se vrátíme do tý pomyslný postupový osmičky.. patrně nejsme zrovna tým, co by uměl dohonit ujíždějící vlak, takže by bylo žádoucí, aby to nebylo třeba :pray:

Říjen:
4:1 W (Los Angeles)
2:1 W (Pittsburgh)
4:0 W (Anaheim)
3:4 L (Minnesota)
3:5 L (Boston)
2:3 O (New Jersey)
1:4 L (NY Rangers)
4:1 W (Ottawa)
4:3 W (Toronto)
0:6 L (Boston)
3:4 L (Vancouver)



btw. Maloney o Matthewsovi:
Obrázek
Docela bych ho u nás uvítal.. myslíte, že je možný, aby se za jednu sezónu z plánovaný jedničky propadl až na třicítku? :hmm: .. Hungrier than ever :box:
Ačkoliv jsem vůbec nevěřil, že tahle lajna může fungovat... nemohl jsem se mýlit víc... Rieder - Hanzal - Duclair řádí.. body sbíraj už od začátku sezóny (přičemž prvních pár zápasů to sice nebylo hokejově úplně ono, často jenom honili puk, místo aby hráli s nim)... no posledních pár zápasů už dokážou i zamknout a celkově působit takovym daleko hokejovějšim dojmem... :slintac: .. love it .. při zranění Vermetta nás táhnou.. (+ ještě Boedkera zkrátka nemůžu nezmínit.. radost na něj koukat :poklona: )

Nemůžu si pomoct, ale ten tým vypadá daleko líp než loni touhle dobou... TOP9 vypadá jako TOP9, třebaže né ta nejvíc skilled top9, ale snese měřítko.. loni třeba Gagner, kterej by měl bejt papírově hokejovější než plno kluků, sem vůbec nezapadl.. a rozhodně ten manšaft jako celek nepůsobil tak kompaktním dojmem... Teď to vypadá, že máme regulérní tři řady, který umí dát gól... když se nějaký nedaří, převezme iniciativu jiná... dobrá vyváženost :clap:

Jestli jsem po prvních pár zápasech říkal, že nám chybý jeden útočník playmaker.. teď si spíš myslim, že by bodl playmaking obránce a i Smith by se měl zase vrátit k formě ze začátku sezóny.. zdá se mi, že nám zase začíná negativně ovlivňovat zápasy.. trochu deža ví z minulý sezóny.. ta jeho nekonzistence nám vůbec nepomáhá...

o trade deadline Yandle back? ty dva zápasy proti Rangers hned z úvodu sezóny mi dali naschvál... slintal jsem pokaždý, když měl puk.. tohle naši beci bohužel neumí, a to včetně OELa.. kterej mimochodem zatim nepřipomíná to defenzivní eso, který by mělo atakovat Norrise...

Dojmy tak smíšený.. rozhodně je to příjemná změna oproti většině loňskýho ročníku.. na ten hokej se daleko příjemněji dívá.. no pořád jsme tým, kterej se na každou výhru strašně nadře, z čehož pramení taková lítost nad každou zbytečnou ztrátou bodů (když Chicago ztratí dobře rozehranej zápas, tak se nic moc neděje.. když ho ztratíme my, tak chtě nechtě člověk ví, že to může znamenat rozdíl mezi play off teamem a non play off teamem).. chtělo by to udělat nějakou sérii výher.. a dostat se back in pack.. někam do trochu klidnějších vod.. tohle držení se na hraně nemusí skončit dobře... :pray:

Obrázek
jó bejvávalo (naše přesilovka je zatim beznadějně poslední v celý NHL.. :hroza: )
Wanic, mňa vždy fascinuje tvoja bezvýhradná viera napriek tomu, že ste v konferencii, kde budú mať silnejšie a lepšie tímy ako vy problém s tým, aby sa vôbec do play-off dostali. Viac takých ako ty :thumbsup: :wink2:
I love Boedker..

Na Boedkera je radost se dívat.. i v obranym pásmu, kde ostatní jenom vyhazujou z prvního nebo druhýho dotyku, dokáže zamýchat, uvolnit se a založit útok = místo ztráty puku jsme s pukem ve střednim pásmu + takovýhle skilled play jsou i významným momentum changerem.. minulý roky mu pořád něco chybělo, aby si zasloužil tučnou smlouvu.. z toho co vidim letos už jsem plně přesvědčenej, že si jí zaslouží.. dříve neuspěl v pomyslnym nálepkování jako first line player.. teď už jo .. neumim si naší sestavu bez něj představit.. :poklona: .. šlape mu to

Celkově k hokeji.. dvě poznámky: Dokážeme hrát při 5v5 s většinou soupeřů obstojnej hokej, a to i když honíme výsledek (což btw. se stalo 6x z posledních 6 zápasů :eek2: .. člověk už si říká kua wtf., to jednou nemůžeme dát prvního góla my :bitka3: ).. naše přesilovky.. to je jedna velká katastrofa... obhajoval jsem puck moving a pořád tvrdim, že v tom problém neni.. máme dobrý zone entry.. dokážeme se usadit i rozhýbat obranu.. ale je to zoufale bez myšlenky.. chybí překvapení.. chybí takový know-how, co s tim pukem budu dělat, zatímco na mě letí.. všichni se rozhodujou až teprve po spracování.. to je pozdě na týhle úrovni..

bez special teams v NHL uspějete jenom těžko.. my chválabohu máme funkční aspoň oslabení.. (a s 50% special teams už se dá i vyhrát Stanley Cup).. ale s funkční přesilovkou bychom mohli být zase o trochu víc klidnějším a kvalitnějším týmem.. takhle co si neurvem v 5 na 5, to nemáme.. a rvětě něco třeba proti obraně St. Louis :hroza:

Tak nebo tak, bodově jsme na tom pořád supr i rozpis je k nám teďkon milosrdnej (až na ten Montreal dneska.. ale sami jsme si svýma zaváháníma zavinili, že tam musíme bodovat, to nemůžeme vyčítat rozpisu).. celkově je polovina listopadu a zatím nám dech nedochází.. vzhledem k předsezónním prognózam, je už aji tohle asi docela úspěch nebo ne? (čímž samozřejmě neznamená, že bysme se tim měli uspokojit, ale uřčitě je to velice potěšující a lichotivý fakt) .. LET'S GO COYOTES!! :box:

Obrázek
Obrázek Tippett :poklona: bez jeho přispění bysme byli deadly last in the standings.... :klobuk:

...

Coyotes maj za sebou další úspěšnej měsíc, okořeněnej trvající 4 game home winning strike.. třebaže ty poslední výhry byly víc o štěstí než o skillu.. body máme, to je nejdůležitější... :yahoo:

bodově jsme se dostali dva body za lídra pacifiku, po dvou měsících, s vražednym rozpisem v patách, jsme si asi těžko mohli představit lepší průběh.. následující dva měsíce by měli bejt papírově jednodušší, takže žádnej významenj propad neočekávam (třeabže pády většinou přicházej z nenadání, no zatim tomu nic nenasvědčuje)...

stále se můžeme pyšnit dobrou strukturovanou hrou .. naše obrana je směrem dozadou steady as any.. směrem dopředu to neni v každym zápase taková sláva, ale pořád převládaj pozitiva.. dokážeme hokejově držet krok i s talentovanějšíma soupeřema.. někdy je dokonce i přehráváme.. dokážeme se prosazovat proti komokuliv, a to troughout our lineup.. nejsme závislí na jedný lajně.. body sbírá každá, byť je nikdo nesbírá konzistentně (ale to je dáno právě tim luck of talent nebo mládím našich high talented hráčů)... dokážeme dovést zápasy do takovýho bodu, kdy o zápasu rozhodujou maličkosti, přičemž ty maličkosti pak přetavíme v naší výhodu... golmani jsou naší oporou...

hrajeme zkrátka maximum na co máme, což je chválabohu mnohem výš, než by mohlo být předpokládáno... teď je před náma pětizápasovej trip (50 % hratelných) a pak nás čeká long, long, long home strech... kde očekávám, že potvrdíme nastolené tempo.... :box:

ačkoliv je ten příspěvek hodně jednostranej.. pohled na tabulku, myslim, koresponduje s jeho obsahem :frajer2: jen tak dál...

Listopad:
4:2 W (Colorado)
1:4 L (NY Rangers)
4:3 W (Anaheim)
3:2 W (Los Angeles)
4:1 W (Edmonton)
2:5 L (Columbus)
2:5 L (NY Isladners)
3:2 W (Montreal)
2:3 L (Winnipeg)
4:2 W (Anaheim)
2:1 W (Calgary)
4:3 W (Ottawa)
Wanic píše:Tippett :poklona: bez jeho přispění bysme byli deadly last in the standings.... :klobuk:
Absolutní souhlas, Tippett je neuvěřitelná persona a já jen doufám, že by po někdy v budoucnu po Sutterovi mohl na lavičku Kings právě on.
u divizního rivala bych ho určitě neviděl rád (5+ zápasů proti pod ním vedenýmu týmu :eek2: ).. na druhou stranu jemu bych případnej Stanley Cup přál kdekoliv, za to, co pro tuhle organizaci udělal... pamatujete ještě na Gretzkyho? :giggle: ... :panika: já jo :scare:
konečně u toho sledování začínam trochu uplatňovat svý dlouholetý zkušenosti.. při takovymhle zápase bych se dřív asi pěkně pořádně naštval :cinka:

ok, offside to byl.. na druhou stranu takovýhle hraniční situace se prostě night in night out pouští.. a teď si přijde nějakej coach chalange a ze situací, který jsou v 99 % případů prominuty se najednou vyskytne jedno, kde se to nepromine a kvůli kterýmu nám neuznaj gól... to je trochu těžká pilulka na skousnutí, což ještě umocňuje fakt, že ta situace nám naprosto zlomila vaz.. úplnej momentum changer.. zatímco do tohodle gólu byl na ledě jenom jeden tým, po něm se to naprosto otočilo a ať jsme dělali cokoliv, už jsme se do toho zápasu nedokázali nijak vrátit..

jak řekl Tippett, z našeho pohledu je naprosto neomluvitelný nechat vlastně right call takhle negativně ovlivnit náš výkon.. Detroit vyhrál zaslouženě.. na druhou stranu ta pachuť toho, že ten rozhodující rozdíl v tomhle zápase neudělali hráči, ale pochybný pravidla.. prostě přetrvává... :bee:

dneska proti Buffalu očekávam Howl (crawl) back in! :box:
v Raleigh si jdeme pro čistej hattrick... Grossman s Dahlbackem už to maj za sebou.. můj osobní tip na zejřek je buď Michálek nebo Stone.. v tom zápase to bude patrně, kdo z koho... :klobuk:

ps: začínam mít ten coaches chalange fakt rád :giggle:
http://www.nhl.cz/i-s-cukrovkou-vali-v- ... im/5007685" onclick="window.open(this.href);return false;

:klobuk: :poklona:

Moje osmiletá dcera má stejný typ cukrovky :thumbsdown: vím co to znamená a proto velký respekt. :sok:
Tichonov po letech zpátky ´doma´.
Wanic » 29 lis 2015, 16:57 píše:.. teď je před náma pětizápasovej trip (50 % hratelných) a pak nás čeká long, long, long home strech...

No, myslím, že jste víc než rádi, že je to za váma...
JKL píše:No, myslím, že jste víc než rádi, že je to za váma...
My ne, mohli by takhle pokračovat :-D
Obrázek

Crazy období.. já osobně nejsme zrovna fanoušek takovejhle výkyvů.. v zápasech, ve kterých si nezasloužíme ani bod, body sbíráme, a v zápsech, kde předvádíme dobrej hokej, vycházíme s nulou.... ten road trip byl z naší strany zatraceně dobře odehranej... upřímě mi nejde do hlavy, jak je možný, že z něj nemáme ani bod.. úplně stejně se pak ale dá říct, že mi nejde do hlavy, jak je možný že máme alespoň jeden bod, natož tři, z toho posledního dvojzápasu, kde proti Minnesotě zvonily 4 tyče, proti Carolině dvakrát minuli prázdnou bránu + Lindback nás ještě minimálně dvakrát neskutečně podržel...

Hodně emocionálně náročný období, když se věci vyvíjí vždycky přesně opačně, než by měly :lol2: ... no jediný co je na tom podstatný je, že jsme v tabulce still right in the mix se San Jose a Vancouverem.. ani jeden tým nám nijak neutekl a pořád je před náma spousta hokeje v domácím prostředí, přičemž nás čeká i spousta volna, a tedy practice and resting time... tak snad se ty výsledky už trochu ustálí a aji ta náhoda už by se mohla trochu umírnit... je jí nějak moc.. nepamatuju sezónu, kdy by tolik zápasů skončilo tak "divným" výsledkem.. no, snad je to takhle dobře...

jinak samozřejmě comeback proti Carolině byl neuvěřitelnej zážitek.. no ty neuznáný góly z tripu a následný porážky bylo něco podobně neuvěritelnýho z druhý strany...

jak jsem psal.. crazy období... na druhou stranu, aspoň maj dostatečně materiálu na to vítězný DVDíčko... special team, special cirkumstances, special season? :cup: .. let it be... :box:


btw. co se toho Tikhonova týče.. ztratit nemáme co, a hlavně teď, když máme fůru zraněných, ho vítam.. zatim odehrál dva zápasy, což je málo na nějaký směrodatný hodnocení... zatim mam takový smíšený pocity.. do Getzlafa má daleko.. nicméně se nedá říct, že by na hru neměl vliv.. je tam, podle mě, spoustu (nebo minimálně několik) pozitiv.. za mě zatim tak 50/50... uvidíme jak se ten jeho progress bude vyvíjet dál..
Lindbäck musí byť asi najhorší brankár v lige.. nie že by som sledoval jeho zápasy ale vždy ked vidím že chytal on tak dostane aspoň 4-5 kusov z pár striel, keby sa to stalo raz dá sa to obhájiť že mal zlý deň a neštastné odrazy a ťažké strely, ale u neho to vidím pravidelne a už v tretom tíme posebe, rovnaký prúser to bol aj v Dallase aj v Tampe.. Nchápem čo ešte robí v NHL, ale zas ked niekto chce Matthewsa tak potom sa aj takýto brankár zíde..

Pozrel som si aj tie goly dnes či mu náhodou nekrivdím a nie nekrivdím :-D
no v tom zápase s Columbusem ani jeden golman (ze tří, co se podívali na led) nepředvedl vůbec nic... to jsem si chvíli fakt říkal, že tam můžu chytat i já :lol2: .. ono je to jedno s druhym.. na jednu stranu hej, golman na úrovni NHL musí být daleko lepší.. na druhou stranu tolik šancí, do kolika jsme Columbus pustili, s takovýmhle rybníkovym stylem by aji Price málo zmohl...

Co se samotnýho Lidbacka týká.. mě se jako dvojka celkem pozdává... u nás se mu zatim vyloženě nepovedly jenom dva zápasy, což je z mý strany ok, přičemž v několika nás solidně podržel.. post jedničky je samozřejmě něco trochu jinýho.. ale kvůli tomu jsme ho nepřivedli.. přivedli jsme ho aby kryl záda Smithovi, a to se mu zatim celkem daří...

Jak se dokážeme vypořádat se ztrátou Smithe (8-10 weeks out) se uvidí... Dominque má jedinečnou šanci ukázat co v něm je, Lindback zase že má na to, bejt v NHL jednička.. nakonec i podle toho, jak to kluci zvládnou, se bude pravděpodobně i hodně odvíjet naše šance na play off.. papírově to rozhodně není závidihodná situace, nicméně potenciál na to, zvládnout to, tam je.. tak snad ho jeden z nich naplní :pray:

V pacifiku se zatim všichni drží 50% hranice... nikdo to zatim nechce vzít na sebe a udělat trochu bodovej rozdíl.. pro nás jenom dobře.. pořád máme rozpisově velice příznivý období, a to až do konce ledna... tahle naše výhoda se musí projevit minimálně v tom, že se zbytkem pacifiku neztratíme krok, což se zatim děje... já to pořád beru z pohledu, že ještě o Vánocích máme o co hrát.. což je pořád o parník dál, než jaký byli předsezónní předpoklady a minuloroční výkony.. neboť loni touhle dobou jsme už byli far below něčemu uspokojivýmu...

Co víc, podle mě, ale máme ještě trochu na víc než na to, kde teď jsme... pořád dokážeme směrem dozadu předvést výkony, o kterejch se jinejm týmům může snít.. a to je velký + v jakymkoliv sportu.. celkově musim poslední dobou vyzdvihnout hlavně hru Murpyho.. z něj se klube velkej obránce (zatim pořád jenom klube, chce to víc konzistence do jeho výkonů, ale i tak... Murphy, Michálek, Grossman, Dahlbeck, Stone... OEL... shit.. prosadit se proti něčemu tak tuhýmu chce hodně skillu :poklona: )

Nic jistýho před sebou nemáme.. ode dna tabulky nás dělí pár bodů a určitě jsme jeden s contendrů na to, abychom někde v těch místech skončili.. zároveň ale máme i potenciál a příhodný okolnosti vzhledem k nekvalitě zbytku pacifiku a shůdnýmu rozpisu, aby to tak nedopadlo, a to je něco na čem se dá stavět :petrik: ... taky netřeba zapomínat, že Domi s Duclairem mají docela suchý období poslední dobou.. trochu se vytratili.. jestli to těmhle dvěma zase začně padat a nějakej golman chytne šanci za svou.. můžeme před sebou mít stále velice, velice dobré odbobí.. :klobuk:

Obrázek
Lindbäck 40% :cool: , darmo že z presilovky.. hned ako som videl že bude v bráne tak som naložil že v zápase padne 6,5+ golu, easy money.
2307 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS