Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARIZONA COYOTES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

cepi píše:kojoti, momentalne pre mna jedno z najprijemnejsich prekvapeni..pred spustenim rocnika som ich pasoval do pozicie jasneho fackovacieho panacika, co uvod rocnika len potvrdzoval, no po prichode Bryzgalova sa malo vidanym spôsobom spamätali..tu je jasny pripad toho, co dokaze s muzstvom urobit jeden kvalitny golman..samozrejme, kojoti tahaju momentalne ako kolektiv, ale prave Ilya je ich ustrednou postavou..rad by som sa mylil, ale aj napriek ich doter. skvelym vysledkm s nimi do PO nepocitam :ee:
ja asik s nimi tak ratam do Play off ako s New Jersy...oslabene tímy ale držia sa zato v tom zlatom strede a bude to velký boj až do konca ale samo može sa stať šeličo može sa iljya zraniť a bude po veci...
to bolo ale podcenenie ako pekne Bryzgalov začal s vyhrami tak sa teraz začína ťahať aj šnura prehier je to zatial len druha no lahko to može vzrasť...a to číslo 2/7 sa je strašne na to pozrieť...no ale gol dali tiež len jeden takže to bol upadok celeho tímu...boli už asik dobre nadne...
tak no Shade Doan to tam taha :) ale maju celkom kvalitny vyber !!!
aj dnes sa podielal na to jedinom gole čo strelili...na vyhru to o5 nestačilo a ako kukam mame asik aj o ničom obranu kedže velmi často ide na Bryzgalova cez 30 striel
Budaj1992 píše:tak no Shade Doan to tam taha :) ale maju celkom kvalitny vyber !!!
Shane Doan sa nepíše s D a kvalitný výber nemajú určite,na každom poste majú len jedného dobrého hráča (Doan,Jovanovski a Bryzgalov).
Hannu píše:na vyhru to o5 nestačilo a ako kukam mame asi aj o ničom obranu kedže velmi často ide na Bryzgalova cez 30 striel
Hannu ty fandíš okrem NJ a PHI aj Phoenixu?
Hm Phoenix mal celkom vydareny draft a dobru ruku pri volbe Bryzgalova a ten novacek Mueller zapadol do tymu som rad. :D
nie ohlund..prečo myslíš?Z celeho tímu držím akurat tak mladým a Bryzgalovovi..takto to poviem zo šeckých tímov mam v oblube väčšinou brankarov no a Bryzgalov ma teraz velmi prekvapje kedže získal konečne post jednotky a zatial sa mu by som povedal viac darí ako Giguereovi v anaheime...doprajem mu čím viac vyhier...
tuto sezonu ma PHOENIX COYOTES velmi dobry team dufam ze to dotiahnu do Play-off a mozno aj dalej maju na to velkou oporou timu je aj brankar Ilya Bryzgalov ktory do timu prisiel len nedavno ale od jeho prichodu sa timu velmi dari co ma tesi a som rad ze Ilya Bryzgalov je prave v tomto time tento tim uz potreboval dobreho brankara a Ilya Bryzgalov je nim a priznam sa ze tento brankar a team ma zaujal :thumbsup:
Yotes maju konecne to, co hladali. Spolahliveho brankara. Tellqvist je schopny, ale hodi sa skor ako dvojka, Bryz je skratka spicka! Dobre, proti Chicagu uplne vyhorel, ale to sa obcas stane.
Tak Phoenix začal svůj trrip po východním pobřeží Atlantiku porážkou 2:3 s Islanders. Dlouho byl stav 0:1, pak však začali padat góly a nakonec se výsledek zastavil dohromady na pěti gólech.
Myslim si ze Phoenix je tuto sezonu lepsi nez mynulu lepsi hraci aj vdaka draftu hlavne Hanzal Mueller celkom v pohode posili .
Obrázek 4 :box: 1 Obrázek

1st period
V prní třetině jsme se žádných útočných manévrů nedočkali a tak je stav 0:0. Za zmínku stojí snad jen opakovamé dorážky v půlce třetině od hráčů New Jersey. Únik Radima Vrbaty v oslabení a Eliášova podobná šance, ve všech případech však úspěšně zasahovali gólmani. Tellqvist (10 zákroků) i Brodeur (9 zákroků) tedy po první 20ti minutovce zaslouží pochvalu.

2nd period
Poněvadž mi vypadl sopcast, můžu psát jen informace, které získám od nhl.com pomocí livescore. V čase 3:32 dává první gól zápasu Fredrik Sjöstrom, který tak dostává Kojoty do vedení 1:0. Hraje se mnohem více ofenzivnější zápas než v první třetině, za což může i více vyloučení. Důkaz je zde: střely ve druhé třetině: 17:13 pro Phoenix a stav 0:1.

3rd period
V čase 5:19 zvyšuje náskok Yots český útočník Radim Vrbata, stav je tedy 0:2.Čas 9:08 Fredrik Sjöstrom svým druhým gólem v zápase mění stav už na 0:3 z pohledu New Jersey.Přesně v čase 14:00 ujíždí hostujícím obráncům v oslabení Zach Parise a snižuje na 1:3. Stejnou mincí odpovídá i Phoenix prosazující se taktéž v oslabení, autorem gólu v 18. minutě je Martin Hanzal. Zápas končí výsledkem 1:4 pro Coyotes.
Střely na bránu: 32:38
Vyloučení: 10:5 (5 minut Carcillo s Clarksonem za vzájemnou rvačku)
Dvadsatrocny Hanzal ma uz tri asistencie v dnesnom zapase.

Ani som to nedopisal a prave dal gol na 4:1 v samostatnom najazde.

Zapas sa skoncil 1:4. Tim Wayna Gretzkeho porazil dost prekvapivo tim Brenta Suttera.
pana ci pana..kojoti idu jak piiily, proti NY timom vystrcili ine bodovacie pazuriky :o

v 17.minute 2.tretiny s Rangers 4:0 :roll: ..Ilja na strane hosti (0/17) na strane domacich mozno prekvapujuco S.Valiquette (4/20)..ten tam asi dlho nevydrzi :roll2:
LET´S GO! Obrázek :frajer2:
Jo,je to síla co dokáže s týmem udělat příchod Pana brankáře Bryze.Chytá velmi pozorně a vnesl na hole svých spoluhráčů klid a sebedůvěru,takže se mohou hrdě postavit komukoliv.O víkendu jsem viděl v zápase i Tellqvista a byl taky výborný,takže by snad zvládli i pár zápasů v případě,že by se Ilya zranil. Myslím,že letos to play-off opravdu mohou uhrát.
Baffy píše:Jo,je to síla co dokáže s týmem udělat příchod Pana brankáře Bryze.Chytá velmi pozorně a vnesl na hole svých spoluhráčů klid a sebedůvěru,takže se mohou hrdě postavit komukoliv.O víkendu jsem viděl v zápase i Tellqvista a byl taky výborný,takže by snad zvládli i pár zápasů v případě,že by se Ilya zranil. Myslím,že letos to play-off opravdu mohou uhrát.
je to tak baffy, Bryz dodal castok krat bezzubym kojotom tak prepotrebnu sebadôveru a ti hned ceria zubky ako sa k ich nazvu hodi..uz sme to tu obmienali xkrat, ze aj tim je ovela kompaktnejsi, ale s prichodom Bryzgalova sli vykony Phoenixu rapidne hore..ich posledne 3 vyhry na lade supera, ba co viac na lade inych to superov vbudzuju obdiv..mmt hned sa idem kuknut ci s nimi najblizsie neriesime nejaky ten match :cry: :) a este nieco, doteraz nechapem na co cakal GM Tampy..
Phoenix ma noveho krala myslim ze vam ho nemusim pretstavovat kto je nim je to priam neuveritelne ako sa chytil sance a to co brane vyvadza to sa vidi malokedy tolko zapasov za sebou odchytat a tak vela striel dostat panecku a este k tomu aj vyhry ne nemam slov.
:roll: :roll: :roll:

4 vyhra v rade na lade supera..Jersey, Rangers, Philka, Sharks podstatne papierovo silnejsie timy sa museli sklonit pred v poslednej dobe namlsanymi kojotmi a Bryzgalova (35/37) samozrejme..1#zapasu..

Obrázek
Obrázek

a teraz pozor, kojoti sa stahuju do domacej Arizony kde v 4 zapasoch v rade prvitaju Canuks, Wild, Red Wings, Avalanche..
Tak každá séria musí raz skončiť, a tá phoenixská skončí už zajtra proti nám, ale hned potom môžu s Min začať dalšiu.

Tretí najproduktívnejší hráč tímu je náš bývalý obranca jovocop s 21 bodmi :thumbsup:
Hanzal, Vrbata, Doan, Bryz...Vynechal som niekoho? No, to je jedno, asi na nich budem menej kriticky, zacina sa tam formovat celkom slusna skupinka hracov. Ale stale od kamaratov pocujem, ze Wayne nie je natolko dobry trener. No ano, ked trenuje VELMI mlady tim....
Obrázek 4 :box: 2 Obrázek
Kojoti odehráli dobrý zápas, na střely se Detroitu vyrovnali (34-34), což se nepovede mnoha týmům, ale Osgood předvedl výborný výkon a proto si hosté vezou i podruhé z Arizony dva body. Radim Vrbata mimojiné proměnil trestné střílení opravdu krásným způsobem :thumbsup: ale to na porážce Yots to nic nezměnilo.
chorche píše:Hanzal, Vrbata, Doan, Bryz...Vynechal som niekoho? No, to je jedno, asi na nich budem menej kriticky, zacina sa tam formovat celkom slusna skupinka hracov. Ale stale od kamaratov pocujem, ze Wayne nie je natolko dobry trener. No ano, ked trenuje VELMI mlady tim....
Gretzky je velmi špatný trenér, některé jeho trejdy jsou opravdu na hlavu........ !!!! Pho hrál špatně, i když měli poměrně silný kádr, čím to asi bude......... :wink: ??
Pockaj, odkedy Gretzky zastava aj poziciu manazera, ON robi trejdy? trener je dobry. Ale z toho mala upliest bic je umenie aj pre Scottyho Bowmana!
no veru, trejdy robi GM. I ked urcite sa radi aj s trenerom. Lebo ten vie viac, ze koho potrebuje do timu.
arek píše:no veru, trejdy robi GM. I ked urcite sa radi aj s trenerom. Lebo ten vie viac, ze koho potrebuje do timu.
Samo Areku, trejdy dělají GM, ale vznikají u trenéra, tak jsem to myslel.... :wink: !!!!
2307 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES