Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARIZONA COYOTES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nie vždy, Philly a Arek, nie vždy. Brian Murray a Ted Nolan by o tom mohli napísať knihu :D .
skratka skvele kojoti. vyborny vysledok proti tym mamlasom.
debil píše:skratka skvele kojoti. vyborny vysledok proti tym mamlasom.
:lol2: hehe mamlosi aky dobry nazov si im dal :lol: bez Joe Sacika su strateny :thumbsdown:
Tak to co nyní předvádí ve Pho Vrbata je opravdu paráda....... :good: :good: !!!! Ale je hloupost si myslet, že je to díky Gretzkymu..... !!!! Naopak, Gre by mu měl líbat řiť za to, že jeho ubohý tým táhne možná až k branám PO........ !!!!
som veru rad že to Phoenix o5 natrel Anaheimu bo ako je už zname je to bývalí zamestnavatel Bryzgalova myslím ducks no a ked sa proti nim postaví a zatial to bola vždy prenho výhra tak aspon ukaže hydine čo v nom bolo je a dufam aj bude...Ktovie...Hydine sa moc nedarí a pritom maju lepší tím ako kojoti no ale u kojotov čo ten Brygalov tam narobil...je to fakt kvalita ten brankar...
Phoenix ma na dalsie 3 roky istotu v branke Obrázek

"Vybral som si Phoenix, pretoze som sa zamiloval do tunajsich fanusikov, paci sa mi aj kolektiv a nadobudol som tu presvedcenie, ze nas caka svetla buducnost," poznamenal 27-rocný golman

"Patri do brankarskej extratriedy, ma na konte SC a to su pre nas klub cenne devizy," uviedol GM Coyotes Don Maloney

Ilya Bryzgalov (27) Obrázek

07/08 :arrow: 1.363
08/09 :arrow: 4.000
09/10 :arrow: 4.250
10/11 :arrow: 4.500
11/12 :arrow: UFA

Obrázek
Vrbata dnes další 2 góly a potvrzuje tak svou současnou formu. :thumbsup: Jen tak dál Radime. :)
Mueller hattrick, ja vedel, proc si ho dat do sveho fantasy tymu. :cool:
Phoenix 4:0 Los Angels tuto sezonu Phoenix oproti minulej sa neda ani porovnast tuto sezonu je to uplne iny Phoenix fakt klobuk dole pre ich vykonmi tuto sezonu :wink: a nepisem to len preto ze porazili Los Angels Los Angels su toto sezonu slaby :thumbsdown: tych porazia si dolovim tvrdit hocijaky tim :) tieto 2 timy Phoenix a Los Angels si stretli aj dna 16.2. ale vtedy privital Phoenix na svojom lade Los Angels a tiez vyhral Phoenix :) tuto sezonu sa tieto 2 timy stretli uz 6 krat a stoho vsetky zapasi vyhral Phoenix :frajer2: ja si myslim ze tuto sezonu si Phoenix zasluzi sa dostat do PO momentalne sa nachadzaju na 9 mieste ktore im zatial nedava nadej do PO dnes Phoenix v noci privita na svojom lade Calgary takze som zvedavy kto z tychto 2 tymov vyhra :roll: moj tip je ze vyhraju Calgary v riadnom hracom case
nenapadni kojoti stale ziju! dnes zaznamenali mimoriadne dôlezitu vyhru na lade trapacich sa bluesmanov a to opät vdaka famoznemu Bryzgovi (1/42)

"Pochytá všetko. Stačí, že vidí puk a je jasné, že ho chytí. Je to perfektný brankár," pochválil ho krídelník Blues Brad Boyes.

"Každý zápas je pre nás dôležitý. Chceme zostať v hre o play-off, čo znamená, že musíme nazbierať čo najviac bodov," skonštatoval ruský gólman.

Obrázek
Obrázek
Je zbytocne diskutovat o prinose vrbatu, bol to velmi sikovny trejd z pohladu Yotes. Prisiel aj marcel Hossa, snad bude mat viac casu a priestoru nadychnut sa a robit hokejove zazraky. :clap:
Ilya Bryzgalov
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Phoenix moze byt, len rad, ze tuto sezonu ziskal tohto skveleho brankara. :good: Ilya Bryzgalov tuto sezonu podava velmi dobre a spolahlive vykony co potvrdil aj v zapese proti Vancouveru, kde vychytal shut down. V zapase slo na neho 25 striel, ktore uspesne zlikvidoval. :frajer2: Phoenix straca na 8. postupujuce miesto do play-off 3 body. Najblizsi zapas Phoenix caka v sobotu cize zajtra proti Edmontonu. V brane Phoenixu proti Edmontonu mozme ockavat, ze bude chytat Ilya Bryzkgalov. 8) Od vykonov teda zakrokov Ilya Bryzgalova v poslednych zapasov zakladnej casti bude zalezat ci sa Phoenix dostane do play-off. Samozrejme nebude, len zalezat od vykonov Ilya Bryzgalova ci Phoenix postupi do play-off, ale zalezat bude aj od hracov Phoenixa. Ja by som to velmi zelal Phoenixu, aby sa tento rok dostal do play-off. Oproti minulemu roku/sezony tento tim spravil obrovsky pokrok fakt klobuk dole. Ja osobne si nepamatem, v ktorej sezone sa darilo tak Phoenixu, ako v tejto. :good: Tuto seznu Phoenix spravil na mna dobry dojem a hlavne brankar Ilya Bryzgalov, ktory si ma ziskal az na tolko, ze patri k mojim oblubenym brankarom NHL. :cool:
Pozor na to, aby po niekolkych sezonach nezacal Phoenix slapat na SC, zakladom dobreho timu je dobry brankar a Bryz patri azda medzi Top 10 sucasnosti (s tym, ze starci mozno ukoncia karieru).
ÚSMĚVNÝ ROZHOVOR S ILJOU BRYZGALOVEM

Brankář Phoenixu Ilya Bryzgalov přišel na rozhovor s místním novinářem nejen čistě oholený a sebevědomý, nýbrž i dobře naladěný. Sotva si v šatně vyklidil skříňku a už je pohotově dotazován na příští sezonu. Co je však tak zajímavé na tomto krátkém rozhovoru? Bryzgalov má buď milý smysl pro humor nebo ho též trápí nešvar všech mladších ruských hokejistů v NHL - totiž, že příliš neovládá angličtinu. Pravda je možná skryta někde uprostřed...

Jaké máte plány na letní přestávku?
Vůbec netuším, chci si jen užít toto léto.

Těšíte se na příští rok?
Víte, uvidíme. Příští rok je až za dlouho...

Budete přes léto hodně trénovat?
No, v žádném případě. Jediné, co chci, je ležet ve své posteli.

A co třeba zkusit vzpírání?
Blázníte? Podívejte na mě! Vypadám, že zvedám železo? Vždyť nemám svaly!

Jak pěkný bude návrat s vědomím, že tu máte novou víceletou smlouvu?
Pěkné je především vědět, že se dostanete do play-off. To je právě vaše práce - ukončit sezonu co nejlépe. Takže nyní je to spíš frustrující.

Proč jste se v březnu bodově zarazili? (doslovně: hit the wall)
My nevrážíme do zdi. O jaké zdi vůbec mluvíte?

Ne, myslím to tak, že jste v poslední měsíc neprožili zrovna dvakrát úspěšně...
Nevím... nechte mě chvíli přemýšlet... Narazili do zdi - víte, já myslím, že jsme dost chytří na to, abychom věděli, že když máme před sebou zeď, nemůžeme jí projít.

Evidentně pobaveného reportéra stihl v dotazování nahradit centr Kojotů Niko Kapanen.

Chystáš se na mistrovství světa?
Ne, takže teď konečně máte šanci vyhrát!

:lol2:
(Zdroj: nhlpro.cz)
Evidentně pobaveného reportéra stihl v dotazování nahradit centr Kojotů Niko Kapanen.

Chystáš se na mistrovství světa?
Ne, takže teď konečně máte šanci vyhrát!


Koniec! Koniec! Ja odpadnem, ten Bryz je recesia sama o sebe! (No, mne sa stalo nieco podobne, ked som si pomylil Turka s moriakom.... Kto vie anglicky, vie, ze sa to dost podoba....) :cool:
by som povedal že v tejto sezone sa konečne Phoenix odrazili spranym smerom... hlavne získali stabilneho golmana a on bol zakladom k vyraznejšiemu uspechu narozdiel od minulej sezony a pri talentoch ako Turris a Mueller sa za par rokov podobne ako Penguins može postaviť riadny tím... ja by som im to PO už aj doprial velmo... viacej ako takemu Nashvillu ktorý v nom nevedia absolutne nič vykonať...
Tak Phoenix nám na trhu volných hráčů zatím získal obráne Kurta Sauera, Davida Halea a útočníka Todda Fedoruka. Maloney avizoval, že chce do klubu přivést dobře urostlé hráče, kteří dkáží hrát tvrdě, trochu si ale říkám, že to nebylo zase tak nutný. Přece jen Danny Carcillo a Brian McGrattan by podle mě úplně stačili, Fedoruk je podle mě zbytečnej. Obránců měli Kojoti málo, ale spíš se měli pokusit získat nějakého kvalitnějšího zadáka než zmiňovaného Sauera s Halem. Stále má Phoenix velkou mezeru na křídle, kde jim zoufale chybějí útočníci, možná bylo lepší nepodepisovat Fedoruka a místo něj třeba Hagmana nebo Rolstona, kteří jsou určitě kvalitnější forvardi.
Každopádně Kojoti budou týmem, jehož hra bude soupeře hodně moc bolet - moc se na jejich styl hokeje a výsledky těším :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Něco pro Kojoty :cool:

Obrázek
Těch tady moc nemáme, lépe řečeno - žádného :D
MartinFC píše:Těch tady moc nemáme, lépe řečeno - žádného :D
No dobře, nechtěl jsem to tak naplno říkat, ale je to pro všechny chlapy :P
No, moje slova, že Phoenix bude opravdu odně silný se potvrzují :D Yots porazili Anaheim na jejich vlastním ledě! Já jsem v KTL přemýšlel, jestli tam nemám prasknout dvojku, ale nakonec jsem se rozhodl bohužel pro jedničku.
MartinFC píše:No, moje slova, že Phoenix bude opravdu odně silný se potvrzují :D Yots porazili Anaheim na jejich vlastním ledě! Já jsem v KTL přemýšlel, jestli tam nemám prasknout dvojku, ale nakonec jsem se rozhodl bohužel pro jedničku.
Já jsem přemýšlel podobně, ale nakonec převážela víra k Ducks! Já vůl! :thumbsdown: :D
Tak dnes se Kojůtci vypořádali s Was, tento tým je mi velmi sympatický, ale určitě to není Gretzkým, který se mi jako trenér vůbec nepozdává :thumbsdown: :thumbsdown: !!!! Jen tak dále :good: :good: !!!!
Pavel N. píše:
MartinFC píše:Těch tady moc nemáme, lépe řečeno - žádného :D
No dobře, nechtěl jsem to tak naplno říkat, ale je to pro všechny chlapy :P
ja nie som plnoletý :D :D :D
2307 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES