Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Půjdete se v létě taky podívat až přiveze Voráček pohár?
dejf píše:Půjdete se v létě taky podívat až přiveze Voráček pohár?
Nie. Mám to bližšie do Trenčína, takže si počkám na Meszároša.
Lukas33 píše:na Meszároša.
Když bude finále SC, tak ten už bude dávno fuč... :jn:
Ad Rono) a tve hodnoceni zapasu.. Jen par dodatku, nemam zajem o nejakej spor. Meli jste B2B, takze vas vykon beru s rezervou, ale objektivne vzato jste hrali solidni houby. Sice nemuzu rict, ze my jsme si za nas vykon zaslouzili vyhrat, ale kdyz to reknu obracene (tedy ze VY jste si za vykon vyhrat nezaslouzili) tak to myslim plati. Ten zapas byl proste slabej. Trapnej odvar derby zapasu z pred 2 let a neni to nahoda..

1.tretinu jsi nevidel, to muzes byt celkem rad, protoze za prvnich 10 minut to mohlo byt klidne 3:0, byla tam spousta golovek z nasi strany, neuznanej gol Kunitze, dalsi miss Kunitze, vychytanej polobrejk Crosbyho, tyc Bortuzza, miss Neala.. Hru jste vyrovnali po nasi spatne zahrane presilovce v polovine tretiny, tam jsme ztratili momentum. Pak jste meli jeden dobrej shift vasi 1.lajny, ale stejne jim to 3krat Glass zblokoval.. Gol jste dali v podstate z prvni vaznejsi strely na MAFa, kdyz to po*ral Bortuzzo pri forcekingu Simmondse.

Do 2.tretiny jste vstoupili lip, meli jste tam 2 naznaky, ale nic vaznejsiho. Pak jste se opet vicemene zatahli a po vyrovnani Crosbyho visel ve vzduchu dalsi gol, Letang 2krat nedal do prazdne branky, pri druhe situaci jeste Kunitz minul dorazku. Pak sel Crosby sam na Emeryho. Vy jste pak dostali 5 na 3/ 2 presilovky v rade (Giroux velmi sikovne..) a z toho rezultovala vase jedina aktivita ve 2.tretine, tedy snad krom naznaku Girouxe v oslabeni, kdy byl blizko k dorazce sam pred Fleurym. Pak jeste v zaveru Emery neskutecne vychytal Crosbyho, dokonce nadvakrat..

Stav 1:2 po 2.tretine byl vzhledem na prubeh hry celkem brutalni, kdyz na cisty sance to bylo mozna 11:3 pro nas..

Naopak kritizujes vasi hru ve 3.tretine. Ten pristup se mi taky nelibi, ale zrovna dnes jste to zahrali celkem efektivne. Smerem dopredu sice nulova snaha bez jedinyho protiutoku, ale limitovali jste nase sance, vic nez 2 tam snad ani nebyly.

Vyhrali jste to diky Emerymu, nasi velke neefektivite a defenzivni bojovnosti hracu jako Grossmann, ktery hral perfektne. Smerem dopredu jste toho ukazali minimum, ale byli jste v podstate na tu bidu dost efektivni. Nicmene, meli jste B2B a zrejme to byl vas zapasovej plan a s trochou stesti vam klapnul, rozhodne to ale nebyl vykon ktery by vzbudil ve mne nejakej respekt. My spise mame ted problemy sami se sebou.

U vas bude v dalsim prubehu sezony pravdepodobne dost zalezet na tom, jak budete hrat v zapasech kde dostanete vy 1.gol, respektive budete muset otacet skore. Pokud se nemylim, tak pokud jste letos v zapase alespon jednou prohravali, tak jste nikdy nebodovali... Vsechny body mate ze zapasu kde jste skorovali jako prvni. Ten styl co hrajete je vhodnej kdyz vedete (i kdyz i par zapasu s vedenim jste uz letos ztratili), ale pokud chcete playoffs, bude zalezet i na tom, jak se to prenese do zapasu, kde nebude stacit jen branit.

Pokud tohle nebude vaznej problem, tak tam muzete byt.
Gross je zatím nejlepší bek (směrem dozadu), ale včera ten gól Cindyho jde i na jeho záda, ten prostor tam měl pokrýt, resp. puk tudy neměl projít...

A k té 2. třetině: dokud nepřišla vaše první PP, tak jste snad neměli žádnej pořádnej útok, naopak my se hodně drželi ve vašem pásmu a říkalo si to o náš další gól, ale je fakt, že nic vážnějšího si nakonec nevypracovali... Naštěstí nás to teď nemusí mrzet...
Ked derby zapasy koncili 7:6 pre nas, bol si straasne nespokojny. Ked koncia 2:1, zas sa ti nepaci. Tak co vlastne chces? Vyhravat?
Na koho reaguješ? :giggle:
Jestli na mě, tak mě se těch 7:6 právě líbilo. :jn:

EDIT: Oh, už jsem pochopil, že na Atlantika... :sorry:
4-1-1 since brawl
:waa: :good:
kajo píše:Akoze nehorel? Si nepozeral zapasy s wings, habs a caps? Jeho highlight sezony je zatial bitka s Holtbym :psst:
Nakoniec asi vstanem, ale nevrav mi potom, ze som nevaroval :noway:
:hiding: Kde sa to v tom Rayovi vzalo? :-O B2B, cakal som ze si na nas zgustnu a aspon 4 kusky dostane...
Gross podava take vykony celu sezonu, smerom dozadu spolahlivy, dopredu nevymysli nic. Ale sa cudujem, ze nikto nespomenul este Timonena a Coburna. Odohrali paradne zapasy a fakt neviem, kde by sme teraz boli, keby sme sa toho Coburna zbavili za vrecko pukov, ako ste to viaceri casto chceli urobit :giggle: Vcera odohral skoro 30 minut. Citil som potrebu ho trochu vyzdvihnut po tom, co skor schytaval kritiku (hlavne od fincha a Rona).
Dobry zapas odohral (opat) Couturierov utok, ktory bol nasadzovany exkluzivne na Crosbyho a svoju ulohu zvladol. A Sean sa trochu opat raz dostal Malkinovi pod kozu, tomu Rusakovi sa musi o nom aj snivat :D
Dalej ste tu spominali slash Dupuisa na Girouxa, ktory tomu samozrejme pridal, ale faul to bol.
Nech si Atlantik pise, co chce, ja som s predvedenou hrou a hlavne defenzivou spokojny. Hrali sme efektivne a aj ked je pravda, ze v utoku to stale skripe, zlepsenie v hre oproti dvom-trom tyzdnom dozadu je vidtelne.

edit: este budeme Emerymu dakovat za to, ze rozhodil Holtbymu sandal :psst:
Emery měl i SO na NJD, a že by nějak hořel mi nepřišlo, a zápas s Caps, kde to byl prostě "den blbec" ode všech, bych nějak nepočítal... :neviem: Je to (zatím) kvalitní backup :jj:

Jo, na Coburna jsem zapomněl, omlouvám se, ale už v noci jsem ho u TV po dloooouhé době chválil. :yes:
U Emeryho mam problem s jeho "rychlostou" presuvania sa od jednej tycky k druhej. Kupodivu v noci s tym problem nemal :hmm:

Ja som len zvedavy dokedy sa ten utok bude tak trapit. Predsa s tymi menami nie je mozne, aby mali najhorsi priemer strelenych golov v lige. Aj ked posledne zapasy sa to zlepsuje, to je pravda.
Redy píše::klobuk: Ten kurz 4.10 neslo nezkusit
Vsak sem to dal s Minnesotou! :king:
kajo píše: Nech si Atlantik pise, co chce, ja som s predvedenou hrou a hlavne defenzivou spokojny. Hrali sme efektivne a aj ked je pravda, ze v utoku to stale skripe, zlepsenie v hre oproti dvom-trom tyzdnom dozadu je vidtelne.
Rikam, ze vas nechci prilis kritizovat, protoze na ten zapas existuji 2 pohledy. Ten prvni je velmi tristni, tedy ze to bylo oboustranne slabe, s tim ze na sance to i tak bylo pro nas asi tak 13:3... Ten druhy pohled je jinej, tedy ze jste meli B2B a tohle byl vas game plan, ktery vam se stestim a diky bojovnosti prinesl dobry vysledek.

Ja bych to rozdelil na 2 poloviny. Na vasi hru s vedenim(od stavu 1:0 jste to meli dozadu relativne pod kontrolou, gol z PP na 1:1 s tim nema nic spolecneho, to same se da rict o vasi kontrole dalsiho vedeni 2:1..)
Nicmene ta druha polovina zapasu byla za stavu 0:0 a 1:1, v obou usecich hry jsme meli pomerne dost jasnych golovek a bylo paradoxni ze jste sli do vedeni vzdy vy.

Zlepsovat se zlepsujete a vzadu vam to funguje, ale zatim jeste musite ukazat ofenzivni silu a predevsim schopnost nesesypat se kdyz prohravate, protoze to byl letos vas zasadni problem. Mozna to s narustem sebevedomi dokazete a mozna proste tvorit do plnych neumite (tak jako s tim mame problem i my). Tohle zatim neumim posoudit.

Ad FF)
Samozrejme ze spokojeny nejsem, protoze je to z extremu do extremu. Predtim ty zapasy byly chaoticke a ted jsou najednou uplne o nicem. Bylo tomu tak i loni (posledni 2) a i letos, pricemz 3 posledni ktere jsem myslel jsme vyhrali.. Neni tam hokejovy naboj a ze by tam byly videt vetsi emoce nez pri ostatnich zapasech, to taky ne. Ale to jen tak na okraj, mne spise trapi nas celkovy stav a koncepce, ne to jak vypada obraz hry v pennsylvanskych zapasech..
Obrázek

aww :)

Flyers: 7-3-1 when scoring first, 0-7-0 when allowing first goal.
Getzo5 píše: Flyers: 7-3-1 when scoring first, 0-7-0 when allowing first goal.
Dik za statistiku, jinak to je to o cem tu mluvim, pricemz to neplati jen pro vstreleni prvniho golu, ale dokonce i pro jakekoliv prohravani behem zapasu ..
Tu psychicku nestabilitu som tu par stranok dozadu spominal, toto trva uz druhu sezonu a musi sa to zmenit. Ono ani nejde o to ze dostat prvy gol, ale dostat akykolvek gol je takmer konecna.

Ad kajo a narazka na mna a Coburna - kebyze sa uzna ten kunitzov gol.... :lol2: Ale nie, beriem ze sa zlepsil.

Tych prvych 10 minut som sa chytal za hlavu co sa zase vzadu deje, postavení boli vecne jak dementi a mozme byt len radi ze pens spalovali nemozne. A pokial neratam poslednych 5 min prvej a prvych 5 min druhej tretiny, tak sa cela hra tocila okolo nasej kasy a chodili sme tak max hodit puk Fleurymu z poza cervenej. Ale ok, prvorada je vyhra a beriem ze to bolo B2B a absolutne som nepocital s akymkolvek bodovym ziskom.

A Emery bol vcera fakt vyborny.
HOŠi je to sice totálně spam off, ale nejde to tu nenapsat. Dneska jsem se setkal s AndyF. Normálně za mnou přijel do Velmezu do obchodu. Vážil kvůli tomu i sjezd z dálnice. Velice si toho cením. Jinak musím říct, že net sice někdy lidi zkresluje ale Andy byl přesně takový jak jsem si za ty roky tady představoval. Opravdu sympatický chlápek, se kterým jde opravdu za tu chvilku pohovořit o čemkoliv. A že se noc předtím hrála bitva o Pennsylvánii na tom nic neměnilo. Takže Andy :klobuk: Btw. za tu dobu jsem odtud live potkal dva usery, zvláštní je, že pokaždé fandy Phi :hmm:
A ještě si mu dal čaj a dort. Tak to má být, rivalita tady jde stranou. :good:
Je pravda, ze sa väcsina casu hralo pred nasou branou, ale vyborne sme Pens vytlacali do rohov (aka zmena oproti Lavymu) a strely blokovali. Celkovo obranna hra a preberanie hracov sa viditelne zlepsilo. Uvodny tlak v B2B zapase sa akosi da predpokladat, a hlavne v Pittsburghu. Stale sme ale 7-10-1, vyhrajme este 4 a potom sa mozme rozpravat o PO
Inak neviem ci viete, ale v Consol mame bilanciu 7-1-1 :good:
9-2-1
kajo píše:Inak neviem ci viete, ale v Consol mame bilanciu 7-1-1 :good:
To ze vy vyhravate u nas a my u vas by mel vedet kazdy odbornik.. Nase bilance za stejnou periodu ve Wells Fargo nebude myslim o nic horsi (pokud spravne pocitam, tak je tam napr. aktualni usek 11-1-2 v ZČ ze zapasu ve Philly pro nas). Nevim cim to je ze je to AZ takovy extrem, ale to ze hrajete i obecne lip venku u vas proste z nejakyho duvodu plati.
Dost bylo tohodle.. Na jinou notu:
Darren DregerVerified account ‏@DarrenDreger

Oilers offered three 2nd round picks for Braydon Coburn at the Draft and couldn't close the deal. Trades in season are much harder to make.
Jak se na to divate ted? Muj nazor je, ze Coburn je letos mnohem lepsi nez loni, ale i tak nevim posoudit jestli by tahle solidni protihodnota stala za to, i kdyz v tu dobu na draftu se to jevilo jako steal.. Vim, ze tu byli nekteri, co by ho nejradsi videli pryc i za jedinej 2nd rounder..
Coburn k sobe potrebuje typove hrace tak, aby mohl hrat to co umi. To se myslim ted docela dari a i k dyz mam Timonenovi svoje vyhrady, zatim to funguje.
Presto si myslim, ze kdyby nejaka slusna nabidka prisla, tak bych se vymene nebranil. Vlastne je dobre, ze to ted funguje, protoze jeho cena se urcite zase zacina zvysovat. :petrik:
V létě bych to bral všema deseti. :jj: Ale pokud bude hrát letos jako proti vám, tak proti němu nic nebudu a ať klidně zůstane. :neviem: Ale jestli začne zase hrát jak v loni... Je to takový složitý, buď-anebo. :neutral:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG