Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Chces rekapitulaciu? Thomas
Jo, prej toho dědka drželo hodně štěstí + refs prej nic moc (o tom třetím golu FLA radší nemluvím...)
Videl jsem utrzkovite minimalne polovinu zapasu, takze.. Rekapitulovat to slovem "Thomas" je samozrejme prilis jednoducha zalezitost, i kdyz je pravda ze Thomas byl jednim z klicovych faktoru zapasu.

Kdyz to mam rict co nejstrucneji, tak:
-prvni 2 tretiny Florida nemela problem a byla 5 na 5 snad i o neco lepsi, Berube a spol mluvili o podceneni soupere a o tom, ze jste hrali podobne jak v prvnich 15 zapasech sezony, coz je nejspis pravda
-opet jste zazdili dlouhou presilovku 5 na 3 za stavu 0:0, coz byl jednoznacne klicovy moment zapasu, protoze pak na delsi dobu Florida jasne ziskala momentum a hned sla do vedeni
-ve 3.tretine jste zacli hrat naplno a tam se pak nejvic projevil faktor Thomase, diky cemuz Florida uhajila naskok, ktery po 2.tretine mela
-Giroux hral velmi dobre, ale Hartnell kazil temer vsechno peknyho co se dalo (viz u nas analogie Malkin-Jokinen resp. hlavne Crosby-Dupuis)
-Mason byl OK

Vzhledem na prubeh zapasu se neda rict, ze by Florida vyhrala nezaslouzene..
Atlantik píše:-prvni 2 tretiny Florida nemela problem a byla 5 na 5 snad i o neco lepsi
Videl som to v noci cele a s tymto nesuhlasim. Lepsi sme boli my, mali sme lepsie sance a viac sme boli na puku. Ale beriem ze si zrovna chytil ich momenty ked si prepinal. Nie o vela ale nejaky natlakovy hokej uz davno nehrame. Kebyze nie som ateista, tak poviem ze je to bozi trest za tie nase presilovky. To je jediny faktor toho zapasu a ci uz nieco zebry zabudli odpiskat alebo nie je jedno. Kym sa nenaucia hrat presilovky tak sa daleko nedostaneme. Neexistuje aby sme treti krat po sebe (ak nie viac) nevyuzili dlhu 5:3, za tuto demenciu si prehru zasluzili. Ale na druhu stranu mame vacsinu rakovin vyliecenych a trapne powerplay je ta posledna vec. Napravit to, trejdnut hartnella s meszom a som uplne spokojny.
Finch182 píše:Videl som to v noci cele a s tymto nesuhlasim. Lepsi sme boli my, mali sme lepsie sance a viac sme boli na puku. Ale beriem ze si zrovna chytil ich momenty ked si prepinal. Nie o vela ale nejaky natlakovy hokej uz davno nehrame.
To samozrejme muze byt vysvetleni.. Kazdopadne Florida tam ty momenty proste v prvnich 2 tretinach mela (nijak drtive, ale mela). Takze pokud rikas ze jste byli lepsi ale ne omnoho, tak to je klidne mozny. Az treti tretina byla uplne o necem jinem..
Mesz
:?: V poslednom čase nehrávate, ako sa s tým vyrovnávate?
:arrow: Je to ťažké. Nezostáva mi nič iné, iba tvrdo na sebe pracovať. Azda sa to otočí.

:?: Rieši už situáciu váš agent, čakáte na výmenu do iného klubu?
:arrow: S agentom som v kontakte. Nechcem príliš o tom hovoriť, uvidíme, čo bude. Musím počkať, ako sa situácia vyvinie.

:?: Bavili ste sa na túto tému s manažmentom Philadelphie?
:arrow: Nie.

:?: Ako ste na tom momentálne zdravotne, cítite sa stopercentne fit?
:arrow: Zdravotne som v pohode, všetko je fajn, ale nehrávam. Prežívam ťažké obdobie.

:?: Aké ste mali dojmy z prípravného kempu, počítali ste s tým, že budete nastupovať v základe?
:arrow: Všetko bolo v poriadku, ale zmenil sa tréner. S tým novým prišiel iný herný systém, iné metódy. Neviem, čo k tomu ešte dodať.

:?: Zmenila sa vaša pozícia po odvolaní trénera Lavioletta a nástupe kouča Berubeho?
:arrow: Áno.

:?: Na konci sezóny vám vyprší zmluva s Philadelphiou. Vidíte svoju budúcnosť v NHL alebo by ste išli hrať aj do ruskej KHL?
:arrow: Priorita je určite NHL. Chcel by som zostať v zámorí čo najdlhšie. Veľa bude závisieť od toho, čo mi dovolí môj zdravotný stav a či ma nejaké kluby budú chcieť. A ak by nevyšla NHL, uvidíme, čo bude ďalej. (pravdask)
Tak to asi bylo precijen tema slabejma souperema, protoze hrajem ted sracku sra*ek a Hedman z nas dneska udelal pekny kasparky.
V brane Mase, Mesz misto Guse
Meszároš zase hraje? OMG, do pi*e :mad:
Vzdycky kdyz se na to v posledni dobe koukam, tak Couturier/Mason je nejlepsi Flyer na lede.. Ano a jeste Coburn.. Taky ale chapu proc Jets maj venku uspesnost PP kolem 7%, protoze jsou proste na PP otresni.. Takze jste si vybrali perfektni zapas na to byt trosku vic nedisciplinovani. Jinak jsem si myslel, ze dlouha presilovka 5 na 3 znamena v NHL automaticky gol, vy by jste je meli mit za posledni dobu nacviceny snad nejlip ze vsech protoze mi prijde ze je hrajete furt a presto opet ani strela.. Jinak ale vyhra zcela zaslouzena a mohlo to byt i vic, ale... (vzdyt vite co chci rict).
Vyhra zaslouzena, protoze 2 tretiny jsme je do niceho nepustili. Ale zase sme si to ve 3. zbytecne komplikovali.
Jeden gol hned po starte jak na nich ta tretia lajna vybehla a pekne to tam wheeler hartnellovi nastavil a druhy gol z brejku. Ziadny vypracovany gol z akcie, ziadne nejake extremne tutovky v ich pasme ked beriem do uvahy, jak casto sme mali puk. O pp sa radsej ani nebudem bavit.

Smerom dozadu nemam co vytknut, skvela robota. Ale byt to o trochu silnejsi super tak sme bez sance. Tie pp su strasne, nedokazu sa ani poriadne dostat do pasma....


a Mesz sa nezda:D http://www.youtube.com/watch?v=mczEAgvrLV8" onclick="window.open(this.href);return false;
Ok dva body ale že by som bol nejak s hrou spokojný....ukradol ich Mason.
A kým bude na presilovkach Timonen jediny kto bude strielat, tak budu furt vypadat tak tragicky
AndyF píše:Jiz nekolik mesicu me irituje kajuv avatar. Ale nechci ho davat do ignoru.
Neslo by nastavit neco jako avatar ignore?
Spokojny, dedek ufrflany?
Dal som si tam dvoch najdolezitejsich hracov flyers tuto sezonu (Read sa uz nezmestil :( )
Couturier roste :) Ale Mason klobouk dolu pred nim :) skoda ze nepodepsal na 10 let za 2 M na sezonu.

Necekal bych ze jediny co bude opravdu fungovat bude treti lajna a golman.
Lecavalier Out Against ‪#‎Wild‬
V brance Emery
Mel bych seriozne se sledovanim vasich zapasu prestat.. Jako ano, je tam motivace to sledovat z duvodu "fandeni proti nekomu" (a hlavne kdyz mam proti vam vsazeno jako dnes), ale faktem je ze co se tyce herniho stylu, tak musite momentalne byt minimalne v TOP5 nejnudnejsich teamu ligy.. V Minnesote dnes proste strasnej hokej.. :noway:
Atlantik píše:Mel bych seriozne se sledovanim vasich zapasu prestat.. Jako ano, je tam motivace to sledovat z duvodu "fandeni proti nekomu" (a hlavne kdyz mam proti vam vsazeno jako dnes), ale faktem je ze co se tyce herniho stylu, tak musite momentalne byt minimalne v TOP5 nejnudnejsich teamu ligy.. V Minnesote dnes proste strasnej hokej.. :noway:
Ted jsem dokoukal zrychlene zaznam a ja mam jasno.
JE TO TEMA BEKAMA!
Ten rozdil ve hre beku byl uplne do oci bijici. Ty tri kluci jsou tam na to proste sami a pak to vypada, jako ze jim to nejde.
Beci Miinie tam vidis furt, hlidaj si svoje hrace, neustupujou a podporujou v pasmu utok. Nasi beci musej snad bejt furt na cerveny, coz neni v zaberu videt, ale podle hry je to citit.

Jina vec tedy je, ze jak na Zapade se smi branit, to je teda dilo. Jak drzeli a hakovali Wild, za to by v prvni tretine na Vychode neslezli z trestny. (2. a 3. jsem jen prolit, ale co jsem cetl to mohlo byt jeste horsi)
Už bych vypleskal Girouxa. Co to je za módu nechat v rozích bojovat křídla a on si stoupne mezi beky na modrou? :slap: Už mi to fakt pije krev... Jestli má nějakej pokyn neútočit, o čemž pochybuju, pak bych vypleskal ty, kteří mu ho dali, ale to je samozřejmě blbost...
Rono píše:Už bych vypleskal Girouxa. Co to je za módu nechat v rozích bojovat křídla a on si stoupne mezi beky na modrou? :slap: Už mi to fakt pije krev... Jestli má nějakej pokyn neútočit, o čemž pochybuju, pak bych vypleskal ty, kteří mu ho dali, ale to je samozřejmě blbost...
:hmm: tak tohle je fakt zajimavej nazor.. Musim se na to co rikas zamerit vic, nerikam tedy ze nemas pravdu, mozna jo.. Ale jinak nevim, rekl bych ze prave Giroux se jakz-takz snazi a problemem je kazdej jinej hrac TOP6 mimo Girouxe (ktery samozrejme taky muze a ma byt lepsi, ale mozna by pomohlo kdyby proste netrefoval 2x vice tyci nez golu).

Momentalne je kazdopadne uplne jasny, ze mate vybornou 3.radu (Downie-Couturier-Read), to je dokonce mozna uplne nejlepsi 3.rada v lize. Ale furt je to "jen" 3.rada, takze nemuzete od ni jaksi cekat pravidelni rozhodovani zapasu. Kazdopadne ji ale ani nemuzete rozbit a to do jiste miry omezuje vase moznosti v TOP6, ktera je tragicka..

Co se tyce ty TOP6, tak je predevsim hodne pomala (jedini rychlejsi hraci jsou tam G a pak jeste trapici se Voras, ale ani oni nejsou zas nejak ultrarychli). Hartnell a Simmonds jsou oba dost velkym problemem a rekl bych ze jsou to letos asi vase nejvetsi zklamani a nejvetsi problemy sezony. Pak je tam Voras, ktery se ani zdaleka nepriblizuje levelu z lonska a navic dnes opet nedal jednu 100% golovku ve 3.tretine a jednu 90% golovku v 2nd. B.Schenn je celkem zajimavej pripad, jeho celkovy herni projev mi prijde dost prumernej az podprumernej, vetsinou ho vidim ve vlastnim pasmu a stabilniho ofenzivniho cyclingu je tam strasne malo, ale na druhou stranu je asi celkem efektivni, takze by mozna stalo za uvahu ho vymenit s Hartnellem, ze by snad alespon neco z toho co Giroux pripravi mohl promenit.. Na druhou stranu to by nechalo Lecavaliera ve formaci s Hartnellem a Simmondsem, coz je samo o sobe celkem silny kafe, vzhledem na to ze ani Lecavalier neni uplne bezproblemovej. Nevim no...

Co se tyce ty podpory beku, je na tom neco. Ale je to daň za to, ze proste hrajete tak defenzivne jak hrajete. Nicmene predpokladam ze kazda formace ma tu podporu stejnou a presto vidim 3.radu jak si ty sance pravidelne vytvaret umi.. Takze se to asi da, jen tam musi byt ofenzivni kvalita a kreativita, ktera v TOP6 proste momentalne asi chybi.
ta nasa hra ma prave sere. ja neviem ci nie som prehnane kriticky, lebo je fakt ze v poslednej dobe tie vysledky su ale neviem sa rozhodnut ci je ten system tak nenapadne kvalitny alebo sme mali iba extremne moc stastia v poslednej dobe.

ja neviem, niektori z nas asi sleduju len flyers a nejak si zvykli a plus ked sa to porovna s hrou z prvych zapasov a minulej sezony tak je to daleko lepsie. lenze ja v poslednej dobe namatkovo sledujem aj ine zapasy plus zapasy blues a to je uplne iny hokej ktory dviha zo sedadiel. to co hrame my je extremne nepohladne a nezazivne len mi pride blbe sa ozyvat ked tie vysledky zatial proste su a potom si pripadam jak vecne nespokojny....

A na tam b. schennom som sa uz aj ja par krat zamyslal, ze sa mi proti minulej sezone jeho hra nepozdava a potom kuknem tabulku a je top.

tretia lajna hra paradne ale prva by mala hrat este o stupen lepsi hokej a pritom hra daleko horsie.
to nie je len o trapnom hartnellovi. vory je ledva polovicny oproti minulej sezone. giroux skoro vobec nestriela len zamiesa puk a potom ho bud strati alebo ho nahra znova na modru obrancovi, nema ziadny moment prekvapenia jak to maval predtym, ziadnu prekvapivu kriznu prihravky a hlavne vorymu ich dost posielal na druhu stranu a bolo mu fuk ze to ide cez troch hracov, aj tak to dokazal. tuto sezonu sa o to ani nepokusi a uz ked tak to dosere.

lecavalier u nas zacal vyborne ale posledne zapasy je nulovy uz aj on....
simmonds je stale dobry pred brankou v tecovani a cloneni, ale minule sezony mal aj ine prednosti a tuto sezonu z nich vacsinou nic nevidim.

asi sa musim bavit hokejom iba na inych zapasoch a u flyers sa iba budem tesit z vyhier
Finch182 píše:ta nasa hra ma prave sere. ja neviem ci nie som prehnane kriticky, lebo je fakt ze v poslednej dobe tie vysledky su ale neviem sa rozhodnut ci je ten system tak nenapadne kvalitny alebo sme mali iba extremne moc stastia v poslednej dobe.

ja neviem, niektori z nas asi sleduju len flyers a nejak si zvykli a plus ked sa to porovna s hrou z prvych zapasov a minulej sezony tak je to daleko lepsie. lenze ja v poslednej dobe namatkovo sledujem aj ine zapasy plus zapasy blues a to je uplne iny hokej ktory dviha zo sedadiel. to co hrame my je extremne nepohladne a nezazivne len mi pride blbe sa ozyvat ked tie vysledky zatial proste su a potom si pripadam jak vecne nespokojny....
Prave.. to je ten duvod, proc tu tolik brecim o tom, ze hrajete s lehcima souperama a ze proti top teamum toho odehranyho moc nemate. A proc tu mozna nektere vase vysledky degraduju a rejpu (jak se ohradil posledne Andy).

Ja si nemuzu pomoct, momentalne je totiz v lize asi 10 teamu, ktere jsou celkem solidne vodskoceny od ostatnich (8 na zapade a z vychodu jednoznacne Bruins a snad nebudu prilis velky homer kdyz tam zaradim i Pens - hlavne s prihlednutim na to ze hrajeme s marodkou v obrane a kdyz budeme komplet tak ten TOP10 level by tam snad mel byt..). Ja nektere ty zapasy tech top teamu taky sleduji a proste ten rozdil (oproti vam) tam je videt a je jasnej. Co se tyce vasi opravdove sily a otazky jestli bylo to vysledkove zlepseni v posledni dobe dilem nahody/stesti/skutecne kvality nebo nevim ceho, tak na to da odpoved prave jen a jen kdyz si konecne zahrajete proti nekterym z tech TOP10 teamu. Mimochodem Minnesota jednim z tech top teamu je, i kdyz samozrejme jsou tam i jeste lepsi... jeste jste napr. nehrali s Chicagem, Bostonem, San Jose, St.louis, Coloradem, Los Angeles(coz jsou IMO vetsinou vsechno ty "lepsi" teamy i z tech TOP10). A s Minnesotou, Anaheimem a Phoenixem mate jen po jedny prohre. S nama to pak mate 1-1 na zapasy, i kdyz i ta jedna vyhra byla hodne vydrena. jeste by se mozna dalo polemizovat o Detroitu, Tampe ci Montrealu, ale i proti nim mate jen prohry..

Vase sance je v tom, ze jste na Vychode a tady mate realnou sanci na playoffs protoze objektivne receno golmani vam klapou, obrana hraje smerem dozadu spolehlive a 3.lajna je real deal, takze oproti minuly sezone se tam pod Berubem je alespon ceho chytnout. Na zapade by jste ale uz v tuhle dobu meli v podstate po sezone..
lenze keby sme boli taki slabi tak ani proti tym slabsim nedame tych 7 vyhier v rade alebo jak to bolo....alebo sme mali stastie. uvidime co bude dalej.

stve ma ze za posledny rok a pol nam hraje pokazde len jedna lajna a striedaju sa vo vykonnosti....preco sakra nehraju vsetky na co maju? :-D

tu prvu lajnu by trebalo nejak riesit. mozno toho lecyho prehodit do prvej a tym by sa zlepsila ta prva lajna a hovna by zostali v druhej lajne....

riesit to niekym z tretej lajny by bol risk. by to skorej dopadlo tak ze by sa uz nedarilo ani jednej
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS