Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:rofl:
Pozeram do 3:0, potom som prepol na blues. Len tak dostanem nejaky divny pocit, tak som dal na flyers a akurat 3:2. Tak si hovorim ze dobre, tak to asi otocia. Kusok na to 4:2 tak si hovorim ze ok, klasicky killer a idem zas na blues. Skoncila druha tretina, len tak ze kuknem kolko to skoncilo a odpadol som :lol2: videl som z toho 45 minut ale ani jeden nas gol :cool:

Kym som na to pozeral ja tak total sucks. Ked som dal prvy krat na blues tak vyhravali 3-0. Odvtedy nic, len MTL znizoval. Nieco je vo mne spatne :v_hajzli: :wf:

Odchadzam fandit Pittsburghu
Finch182 píše::rofl:
Pozeram do 3:0, potom som prepol na blues. Len tak dostanem nejaky divny pocit, tak som dal na flyers a akurat 3:2. Tak si hovorim ze dobre, tak to asi otocia. Kusok na to 4:2 tak si hovorim ze ok, klasicky killer a idem zas na blues. Skoncila druha tretina, len tak ze kuknem kolko to skoncilo a odpadol som :lol2: videl som z toho 45 minut ale ani jeden nas gol :cool:

Kym som na to pozeral ja tak total sucks. Ked som dal prvy krat na blues tak vyhravali 3-0. Odvtedy nic, len MTL znizoval. Nieco je vo mne spatne :v_hajzli: :wf:

Odchadzam fandit Pittsburghu
Finch182 12.12.2013 píše:na ja som po druhej prestavke odpiskal sezonu a uz ostavam iba pri blues. Hraju tak pekny hokej ze ma u nich neseru ani prehry. U flyers sa uz nenecham ani znova ochcat jak posledne nejakymi nahodnymi vyhrami
Pasha píše:Ja je*em na to, my hráme perfektnú tretinu a často dáme iba gól, vám stačí jedna na 4 góly :mad:

EDIT: Len čo som dopísal, tak 5:4. What the fuck is this :sok:
No co to je? Samozrejme na houby :lol2: Mohl to byt temer dokonalej den v NHL, takhle mi to Flyeri trochu znechutili. jeste stesti, ze u nas je momentalne takova specificka situace (nejen vysledkove ale i to vsechno kolem toho), ze ani tohle me nijak nerozhodi. Giroux se uz paradne rozjizdi a prebira team do svych rukou (alespon proti non-top teamum), na druhe strane Mason ma momentalne velmi podprumerne obdobi(konecne), takze uvidime co bude dal. Snad to nebude z jeho strany jen "nejake to obdobi"..
Obrázek
"Myslím, že si Giroux dnes naložil všech našich dvacet hráčů na záda a dotáhl nás k cennému vítězství," ocenil Hartnell kapitána Philadelphie, který byl vyhlášen první hvězdou střetnutí.

To ze je sam o sobe pritez dvojita uz nezminil :-D
Atlantik píše:na druhe strane Mason ma momentalne velmi podprumerne obdobi(konecne)
Prve dva boli z precisleni a druhe dva takisto neboli jeho, tam zlyhala zase obrana. V predoslom zapase s caps bol dobry.


Prva lajna neskutocna, konecne sa Giroux a Vory naplno rozbehli a stacilo iba vymenit jedno nemehlo. Berube ho tam proste znova nemoze dat....okrem stvrtej lajny by som nim uz iba vyplnal diery v pripadnych zraneniach.

Ale jedna vec ma predsa stve :D zas dava goly len jedna lajna :bitka3:
Neskutečný obrat. Paráda :clap: G bomba ted už ho nezastavijou :jupi: navíc Raffl do té první brázdy sedl suprově.
Nechvalte jen Girouxe :) Voracek si to taky daval :)

A co jsem videl goly tak Masona bych nejak extra nevinil snad za zadnej.
Fourth time in franchise history a #Flyers player (Claude Giroux) had four points in a third period, last time was Eric Lindros in 1998.
That was the third time in franchise history the #Flyers came back down three goals or more entering the third period to win in regulation.
Claude Giroux's game winning goal was the #1 play on SportsCenter's top ten.
Jinak Masona bych nevinil ani já, dva góly po přečíslení, u čtvrtého gólu hráč sám před kasou a ten třetí, taková haluz-nehaluz.. :neviem:
Tak minimalne o tom tretim by se dalo polemizovat, ale nemyslim tak ani tenhle konkretni zapas, jako spise celou Masonovu hru za tenhle mesic. Bylo to tusim po otocce v Detroitu, co tu kajo psal jak Masonova dlouha serie bez toho ze by inkasoval 4+ golu skvele odolala.. Od ty doby mu to za 6 zapasu prasklo hned 4x a uz zdaleka neni tak suverenni jak predtim. I uspesnost mu spadla z 93,5% na 92,2%, coz je za tak kratke obdobi dost. Furt je to vsechno fajn a nic se nedeje (hlavne kdyz to utok kompenzuje), ale ja uz jsem si pomalu zacinal myslet ze Mason s timhle muze dorovnat Bobrovskeho lonskou sezonu.. Je dobre videt, ze byl alespon trochu srazen zpet na zem.
To bol teda zapas :!: Konecne som ho dopozeral zo zaznamu a keby neviem dopredu vysledok, ktory sa ku mne nestastnou nahodou dostal, tak to asi po tretom gole do Masonovej siete vypnem :hiding:
Atlantik, to snad nik necakal, ze tie cisla si Mase udrzi (ani nespominam, kedy naposledy mal brankar flyers 93% alebo aspon blizko k nim...). Je pravda, ze v posledych zapasoch dostal par golov, ktore chytatelne boli, ale nebol tam ziadny wtf gol. A k tomuto este:
Mason said he went around locker room & thanked all of his teammates. Said Giroux told him he doesn't have to win every game for the team.
:good:

Finch: Couturierov utok tam mal tiez dost sanci a jeden asi minutovy tlak v prvej tretine. Kludne mohli dat 2-3 goly, takze to nebolo len o jednom utoku. Schennova formacia je ale biedna...ziadna kreativita, len to nahodia na mantinel a snazia sa to nejako ugrindit. Asi tomu velmi Hartnell nepomohol. Som zvedavy, ako to Chief rozlozi, ked sa vrati Vinny, no ak na to doplati Raffl... :hroza:
kajo píše: Asi tomu velmi Hartnell nepomohol.
Tak to bolo viac nez jasne ze tomu ten mamlas nepomoze :-D , akurat uz neviem ci sa mam smiat alebo plakat.
kajo píše: Som zvedavy, ako to Chief rozlozi, ked sa vrati Vinny, no ak na to doplati Raffl...
Na toto som prave zvedavy aj ja .....Ale na Vinyho si este pockame, este bude par tyzdnov pauzovat....

Tretia lajna nehrala spatne, svoje si odohraju ale ten valec z pred par zapasov je prec a hraje ho teraz prva lajna. Ja som asi moc narocny ked chcem aby takto hrali aspon dve lajny naraz :hiding:
Dnes Emery v kase, skoda, cakal som, ze Masona vybucia :(
:thumbsup: Dobrej okamžik zase dát šanci Emerymu, Masona budeme potřebovat proti Wild a navíc Emery celkem už dlouho nechytal od začátku..

A jinak snad využijeme dnešní zaváhání Canes, Rags i Devils a upevníme si třetí místo. :pray:
Sakra viděl jsem zase chytat Kováře a pořád mě žere že jsme takovýho golmana nevyužili a nechali ho ladem, a přitom se patlali s takovýma jako byl Leighton nebo Boucher ... achjo. Ještě bychom ho měli zkusit příští rok k Masovi, to by byl dobrej tandem si myslím. :frajer2:
Mas lajk za prvni cast, ale Kovar uz nam nepatri... Muze ho podepsat kdokoliv.
Já vím že nám nepatří, že jsme na něj práva ztratili, nicméně podepsat ho můžeme pořád :) nebo se o to alespoň pokusit ...
Vinny in, Downie out :( (upper body)
viny uz dnes???
Tiez som sa cudoval, ked som to cital. Downie out 7-10 dni. A teraz som zvedavy ako to Chief zamiesa s utokmi
Hlavne ze pred dvoma dnami som cital clanok ze nastupi niekedy po 8.1. :rofl:

Uvazujem ci ho da namiesto downieho a polena necha stale spolu, alebo ho da znova do druhej a hartnela prdne do tretej to tam zarezat.
Finch182 píše:polena
:nono2: Legion of Dumb
kajo píše::nono2: Legion of Dumb
Přitom takovej Schenner ale žádný poleno není, vždyť on má neuvěřitelně šikovný ruce, je to hráč co hraje fyzickou hru, a zároveň šikovnej. Potřeboval by se ustálit. Když hráli s Vinnym tak si docela vyhovovali mi přišlo.
Hal Gill is in, Grossmann is out with the flu.
Finch182 píše:Hlavne ze pred dvoma dnami som cital clanok ze nastupi niekedy po 8.1. :rofl:

Uvazujem ci ho da namiesto downieho a polena necha stale spolu, alebo ho da znova do druhej a hartnela prdne do tretej to tam zarezat.
Hartnell-B. Schenn-Simmonds line stays together, Lecavalier replaces Downie on the third line, Read-Couturier-Lecavalier.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Redy
2017 PITTSBURGH PENGUINS