Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Hawks v b2b po nas dali 4:0 Blues.

Bud sme takovy superhusty (k tomu bych se priklanel)
Nebo se trochu setrili.
AndyF píše:Hawks v b2b po nas dali 4:0 Blues.

Bud sme takovy superhusty (k tomu bych se priklanel)
Nebo se trochu setrili.
určitě se nešetřili, až v sobotu smáznem i Blues tak se to potvrdí :-D
AndyF píše:Hawks v b2b po nas dali 4:0 Blues.

Bud sme takovy superhusty (k tomu bych se priklanel)
Nebo se trochu setrili.
Jak som to rano videl tak som si hned povedal ze v sobotu dame blues latu a potom pride atlantik ze sme vlastne chytili blues ked su zrovna v deke a zas sme mali stastie na supera v spravnom rozpolozeni :-D
Inak este k MacDonaldovi...v zapase s Hawks bol pre mna najlepsim obrancom a zatial sa mi velmi pozdava. Ak je toto najviac suckujuci obranca v lige... :lol2:

Mozno mu pomohla zmena prostredia, mozno to, ze nemusi byt v prvom pare (ako bol v isles). Je to vlastne aj jedno. A treba dodat, ze po jeho prichode sa vyrazne zlepsil aj L. Schenn.
Určitě je to tím, že na něm neleží taková zodpovědnost, nehraje tolik minut (i když pořád jich má dost) a může se soustředit na svoji hru.
Měl tam krásnej pas na Vinnyho, škoda toho ... :)
MacDonalda jsem po pravde jeste moc v akci nevidel :) Az uvidim nejakej dalsi zapas tak ho budu sledovat :) U me samozrejme vedou moji nejvetsi oblibenci :) Akorat ten Voracek by nemusel byt takovej spalovac sanci :) a Giroux vede o 20 bodu bodovani tymu :) Konecne je tam zase ta jistota na hokejce , inteligence a rychlost :)
kajo píše:Najblizsich 5 zapasov 2x pens, bruins, blues a stars. 6 bodov by bolo z rise snov, ocakavam ale menej. Tato prehra s devils nam mozno zlomila vaz :x
Uz mame 8
:giggle:

(s Bostonem az pristi nedeli)
HOT! HOT! HOT! :wave:
Sucka zatím naplňuje očekávání fans Philly a nasírá všechny Flyers haters :jn: Díky Andy :wave:

Podepsat ho za 4-4,5 to by byla paráda, ale na víc mi to nepříjde, to bych přece jen čekal výraznější výkony..
No, prvních 10 minut jsem neviděl, přišel jsem přesně v době, kdy jsme dali první gol. Zbytek třetiny jsme pak docela v pohodě Dallas přehrávali a byla škoda že nám nevyšla i ta druhá PP, 3-0 by bylo mnohem příjemnější vedení.
Obzvlášť, když Dallas ve druhý třetině hrál naprosto jinak a dost nás přehrával. Jen díky skvělýmu Masovi nevyrovnali, nebo ten zápas dokonce neotočili. Ty druhý třetiny nám fakt moc nejdou, nevím čím to je.
Ve třetí už jsme to tak nějak hlídali celkem v klidu, po třetím golu jsme si říkal, že bude konečně klid, ale to by nebyli Flyers aby si za 30 vteřin zase nenechali snížit že jo. Naštěstí Raffl :klobuk: moje obavy ukončil.

Jinak teda, Simmonds perfektní. Poslední dobou se mi navíc zdá, že Vinny si víc zvyknul na ten post LW a ta lajna začíná fungovat líp. Tak doufám, že to tak bude i pokračovat.
Luke s Makem hodně ožil a je to hlavně vidět na jeho sebevědomí, co si poslední dobou dovolí za věci, to jsem od něj ještě neviděl snad.
2 body jsou hodně důležitý, navíc když Wings i Jackets vyhráli a caps brali bod. Je to bída, že zrovna v tomhle období, kdy jsem čekal že hlavně wings a caps odpadnou, tak dál sbírají body. Nicméně další zápas je zase doma a nebylo by nic lepšího než navázat na ty poslední výkony a uhrát s Blues aspoň bod, to bych byl asi naprosto spokojenej. Ale my je porazíme!! :yes: :good:
Luke takto hral i vloni, kdy byl asi nasim nejlepsim bekem...

Jinak Wings i CBJ bodujou, to nam vyhovuje. Jednak se takto vyhneme NYR a dokonce by nemuseli jit NYR ani z wild card..
Bill Meltzer (@billmeltzer), "Confirmed by Paul Holmgren. The Flyers have agreed to terms with Robert Hägg. He will be here on Monday."

AWESOME news! I think Hägg will be the Flyers' best 2nd round choice since Renberg, as far as NHL success goes.

I don't know what the terms to the contract are, but I'll keep a lookout for 'em. CapGeek, as of now, doesn't show him on the payroll.
Meltzer's latest blog, "Terms of the contract were not announced. However, it is likely that Hägg will finish the 2013-14 season on an amateur tryout contract (ATO) with the AHL's Adirondack Phantoms and then his entry-level deal will kick in for next season."
http://www.hockeybuzz.com/blog/Bill-Mel ... d/45/58837" onclick="window.open(this.href);return false;
Chm chm, tak to je výborné! Ještě kdyby podepsali toho Folina, tak by ta naše defenziva za 2,3,4 roky mohla vypadat docela luxusně. Ghost, Morin, Hagg a Folin :clap: :slintac: :ciga: Každopádně na Folina prý hodně tlačí Boston, na druhou stranu u nás by neměla být pro něj taková konkurence jako v Bostonu, tak se čiň Homere! :)
Počítám s tím, že minimálně dva by určitě měli prodat vše co v nich bude.
Logan píše:tak by ta naše defenziva za 2,3,4 roky mohla vypadat docela luxusně. Ghost, Morin, Hagg a Folin
No. Jako z Pana Prstenu..
VYborny je ze se vysledky a hra tymu docela dobre nacasovala takhle pred play off :) Simmonds dobre ten jeho druhej gol byl paradni :)
Hägg. :wave: Super.
Hned od začátku jsem si přál, aby sezónu 14/15 hrál už na naší farmě, ale když tam začne už teď, tak jedině dobře. :jupi:

Snad ho Murray nebude nějak dlouho šetřit a za pár zápasů mu bude dávat top TOI z beků, stejně to tam nemá kdo táhnout. Lauridsen či Manning jsou ideální až tak do druhého páru...
According to @ExtraSkater, Giroux is tied for 2nd in the NHL with a +17 penalty taken/drawn differential. Only Matt Duchene (+22) is better.
:thumbsup:
Tak nakonec je to s Häggem udělaný ještě líp než se původně psalo.

Letošní sezónu na farmě odehraje pod try-out kontraktem a official ELC podepíše až v létě. :thumbsup:
Něco málo ještě ode mě k Dallasu:
První třetině famózní, jedna z nejlepších 20ti-minutovek v sezóně z naší strany a byla jen škoda, že jsme dali nakonec jen dva góly.
Další dvě třetiny ale už dost vyrovnanej hokej, místy byl až o dost i lepší Dallas. Zbytečná komplikace, ale dva body máme a to je to, co nás všechny zajímá. :giggle:
MOTM pro mě Mason. Pak asi Simmer.
A hlavně musím zmínit Raffla, je to fakt vynikající hráč na 4. lajnu. Výbornej u mantinelu s pukem i bez mantinelu, při hře 1-on-1 a nakonec je taky velmi efektivní v oslabení. Vyhodí snad každej těžší kouč z jakékoliv pozice. V tomhle by se (nejen) Coburn mohl učit. Už teď očekávám v příští sezóně od dua Raffl-Laughton velké věci, pokud budou hrát teda spolu, což si myslím a i doufám, že budou.

________________________________________________________

Jinak v posledních 16ti zápasech (od debaklu s Bostonem) bilance 12-3-1. A to jsme nehráli se žádnejma nazdárkama, nýbrž s týmama jako Los Angeles, San Jose, Colorado, NY Rangers, 2x Pittsburgh, Chicago, atd...

Ještě taková zajímavost. Už sedm hráčů od nás dalo minimálně 15 gólů v této sezóně, což se podařilo už jen Bostonu.

Shrnuto, podtrženo. Jsme fakt v parádní formě, kterou si snad udržíme ještě dlouho, resp. i v play-off. S tímto hokejem totiž můžeme dojít dál jak do prvního kola.


:fan: LET'S GO FLYERS! :fan:
Rono píše: A hlavně musím zmínit Raffla, je to fakt vynikající hráč na 4. lajnu. Výbornej u mantinelu s pukem i bez mantinelu, při hře 1-on-1 a nakonec je taky velmi efektivní v oslabení. Vyhodí snad každej těžší kouč z jakékoliv pozice. V tomhle by se (nejen) Coburn mohl učit. Už teď očekávám v příští sezóně od dua Raffl-Laughton velké věci, pokud budou hrát teda spolu, což si myslím a i doufám, že budou.
To rozhodně, i včera ho zmiňovali komentátoři, že by určitě mohl zaujmout Downieho flek a nebylo by to žádný oslabení, což jsme ostatně viděli i u toho gólu, ale že ho Berube má rád v tý čtvrtý protože díky němu je to lajna mnohem nebezpečnější ... No a až bude hrát za rok s Laughtnem a Rinaldem, tak to bude teprve paráda, to by mohla být jedna z nejlepší 4. pětek v lize ... :clap:
Logan píše:No a až bude hrát za rok s Laughtnem a Rinaldem, tak to bude teprve paráda, to by mohla být jedna z nejlepší 4. pětek v lize ... :clap:
Přesně takto uvažuju i já. IMO bychom měli snad nejlepší bottom-six v lize. :neviem: Ale jednu z nejlepších určitě.
Los Angeles, San Jose, Colorado, NY Rangers, Chicago, 2x Pittsburgh, St. Louis... :salute:
HOT! HOT! HOT!

DEJTE NÁM SOUPEŘE :!: :!: :!:
Gratulujem k playoff, hrajete ako blázni. Nechce sa mi veriť tým vašim výsledkom ty vole........................kdežto my :?
Jen tak mimochodem... :jn:
Giroux...
• v posledních šesti zápasech 10 bodů (1+9).
• bodoval v 6ti zápasech za sebou.
• v posledních deseti zápasech 17 bodů (5+12).
• v plusu +10 z posledních patnácti zápasů.
• 58,3%-ní úspěšnost na buly z posledních třinácti zápasů.
:klobuk:

EDIT:
Him not making the Olympics was the best thing for this team.
:jj:
Rono píše:Jen tak mimochodem... :jn:
Giroux...
• v posledních šesti zápasech 10 bodů (1+9).
• bodoval v 6ti zápasech za sebou.
• v posledních deseti zápasech 17 bodů (5+12).
• v plusu +10 z posledních patnácti zápasů.
• 58,3%-ní úspěšnost na buly z posledních třinácti zápasů.
:klobuk:

EDIT:
Him not making the Olympics was the best thing for this team.
:jj:
MVP, seriozne. Ale ne, po tom co to loni Crosbymu ukradli to ma tuhle sezonu jisty a zaslouzene.. Ale Giroux by mel byt minimalne ve trojce kandidatu na Harta.. 1.Crosby, 2.Giroux a dal nevim..
Atlantik píše:1.Crosby, 2.Giroux a dal nevim..
jak nevim? kurňa :-D džegr! sakra, kde by sme bez neho boli? :giggle:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS