Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Per Bob Herpen (@pelle31lives) --

"Oshawa Generals forward and Flyers draft pick Scott Laughton made the list of 10 finalists for the Red Tilson Trophy, which seeks to honor the best player in the Ontario Hockey League ...

Eric Lindros was the last Flyers' prospect to win the honor, getting the nod for the 1990-91 season after racking up league highs of 71 goals, 78 assists and 149 points in only 57 games. Lindros' club for which he starred -- the Oshawa Generals."

[article link: http://daily.phanaticmag.com/2014/04/la ... alist.html]
Anger píše:do par roku muze hrat s klidem druhyho centra.
Ono de facto uz toho druheho centra hra.
Miller nas dneska znicil. Takhle vypada vychytanej zapas, ne ta Raskova parodie.
Hádám bod ze St.louis je super ++, s Emerym v bráně a bez Kimma, navíc podle highlightů i stats to bylo přinejmenším vyrovnaný utkání, spíš mi přišlo že těch šancí jsme měli víc ... zase jsme si dokázali že můžeme hrát s každým :)
AndyF píše:Miller nas dneska znicil. Takhle vypada vychytanej zapas, ne ta Raskova parodie.
tak tak, absolútny súhlas :yes: , dnes je to jeho zásluha, že máme body, inak neviem neviem :good:
Walt píše:
AndyF píše:Miller nas dneska znicil. Takhle vypada vychytanej zapas, ne ta Raskova parodie.
tak tak, absolútny súhlas :yes: , dnes je to jeho zásluha, že máme body, inak neviem neviem :good:
Az na Rangers a NJD :)
Jestli tu byl někdo, kdo před prvním letošním zápasem s Blues věděl, že z těch dvou zápasů s něma uděláme minimálně tři body, ať se přihlásí a budu si fakt myslet, že je to odborník.

Když to shrnu, tak je to naprostej luxus. Proti nejlepšímu týmu Západu tři body ze čtyř, zatímco ve druhém jsme nechali odpočinout Kimma i Maseho. Navíc potěší i to, že včera to St. Louis prostě vychytal Miller, gólovek jsmě měli víc. To že někdo (že pane G?) s něma naložil tak brutálně nesmyslně, je druhá věc. :neutral:

Ve čtvrtek klíčovej zápas a to v každém směru. Když vyhrajeme, máme prakticky jasné play-off (už teď je to 99,3%) a vlastně i to, že první sérii odehrajeme s Rangers. Když ho prohrajeme, pak tu bude stále šance, že bychom to mohli ke konci zkusit třeba pustit, abychom šli na Pens, ale samozřejmě by CBJ museli pravidelněji bodovat a ne ztrácet zápasy jak včera ( :doh: ).

Ale vzhledem k odpočinku Maseho i Kimma je jasný, že půjdeme tvrdě po dvou bodech a pokud to vyhrajem, tak pak už jen doufat teda, že v té první sérii chytneme lepší momentum, formu a i to štěstí. :pray:
Chris Pronger píše:I don't know who the skeptics were regarding Berube taking over in Philly, but they're hiding now.
Pravda. :jj: :ninja:
Prongs btw. včera odjel s týmem z domova (tedy ze St. Louis) do Philadelphie a po zbytek sezony by měl celkem dost času strávit s týmem jako jejich morální podpora. :thumbsup:
A Pokud kapnem na Rangers tak z toho dvakrat nadsenej nejsem :(
ze je to dost pravdepodobny.
Dnes musíte vyhrať v riadnom hracom čase, prosíím! :pray:
Oni zivi stale nadeji! :-O :ninja:
Ved na Lumbus stracaju tri body a ak dnes prehraju, tak budu mat rovnaky pocet zapasov :neviem:
Ale jo, ted jsem si prohlidl rozpis a pokud jim porazime Jackets, maj PO docela realny.
Ted nevim, jestli mam mit z toho radost. Na druhou stranu by kazdopadne sli do ty druhy vetve k Bostonu, takze proc ne.
AndyF píše:Ale jo, ted jsem si prohlidl rozpis a pokud jim porazime Jackets, maj PO docela realny.
Ted nevim, jestli mam mit z toho radost. Na druhou stranu by kazdopadne sli do ty druhy vetve k Bostonu, takze proc ne.
Devils jsou snad jedinej mancaft, kde bych rozpis bral trochu s rezervou.. Ano, je naprosto LUXUSNI, ale vzdyt oni ztratili ted i v Buffalu a s AHLerama Islanders, prohrali na Floride z 1:3 na 5:3 atd, tak co chteji? Nejsou schopni spolehlive porazit nikoho a to je pak tezky (co z toho ze zaboduji s Blues, Bostonem, FLyers, Pens) :neviem:
Mase vs. Bob
Btw. přesně na den před rokem jsme získali Maseho za Fucking Leightona. :wub:

Jinak dnes po delší době zápas, ve kterým se tak nebudu modlit za dva body. Columbusu totiž play-off po delší době celkem přeju a navíc by se v příp. naší prohry aspoň trošku naskytla šance, že by ještě mohli jít před nás. :jn:

Jinak ale samozřejmě si myslím, že vyhrajem, doma na Columbus pravidelně umíme.
Praveze dnes to muzete doklepnout, je to big game.. V pripade prohry to bude dost zapeklita situace v tabulce, sice furt budete mit na Bus trochu naskok(2b), ale pokud ho pak ztratite na Bus, tak zaroven s tim by jste ho mohli ztratit i na Wings(kteri jsou pred Busem). To by vas pak odsunulo z NYR pimo na BOS.

Karty jsou rozdany tak, ze pokud dnes vyhrajete tak jsou to na 99% Rangers, ale mate dobrou sanci zacinat doma. Po prohre je to otevreny, furt jsou nejrealnejsi Rags(ale asi venku), pricemz jsou tam realni i Pens a Bruins. Byt vama, tak radsi chci vyhrat a mit klid.
Rono píše:Jinak dnes po delší době zápas, ve kterým se tak nebudu modlit za dva body. Columbusu totiž play-off po delší době celkem přeju a navíc by se v příp. naší prohry aspoň trošku naskytla šance, že by ještě mohli jít před nás. :jn:
No tys snad upadl ... dnes musíme vyhrát ... žádný blbý kalkulování s tím na koho jít nebo nejít, prostě pokud ten tým za něco stojí a má jít v PO daleko, tak si musí poradit Rags neRags ... :sok:
jo a mimochodem
Happy 69th Birthday to Mr. Bernie Parent!
Presne tak.. S Rangers klidne mate treba 50% sanci postoupit. Chtit Columbus pred sebou (Rono) sice muze znamenat Pens (kde chapu ze si muzete verit na vic nez na 50%, i kdyz ja bych to tak jasne nevidel), ale taky to muze znamenat Bruins(budete prohravat a predbehne vas Bus a spolu s nim i Wings) a tim padem 99% konec sezony.
Tak já hlavně nevidím důvod, proč bychom měli nějak taktizovat nebo si někoho přát ... poslední zápasy jsme si jasně dokázali že můžeme ne porazit, ale porážet i ty nejlepší, takže opravdu nevidím důvod proč být z Rangers tak posranej ... jo, jsou silní, ale to tam prostě budou všichni, a jestli chceme ten cup, tak je musíme odstranit všechny ..
Samozřejmě nelze popřít to, že když vyhrajeme, tak na 99% budeme mít jasný Rags, já to spíš myslel tak, že i když prohrajem, tak vyloženě naštvanej nebudu. :neviem:

A jinak. Na Boston bych si věřil víc než na NYR.
Rono píše:Samozřejmě nelze popřít to, že když vyhrajeme, tak na 99% budeme mít jasný Rags, já to spíš myslel tak, že i když prohrajem, tak vyloženě naštvanej nebudu. :neviem:

A jinak. Na Boston bych si věřil víc než na NYR.
Pro me jsou rangers taky nejhorsi moznej souper.
Hmmm. Měl jsem fakt nejednou během zápasu pocit, že to fakt nechceme vyhrát. Jako kdyby fakt chtěli dostat Columbus před nás, aby nemuseli hrát s NYR...
Bylo to hrozný no, útok bezzubej, bez pohybu, skoro každej souboj v útočným pásmu vyhráli hráči Jackets, nebyli jsme, vyjma posledních 2 minut, udělat jakejkoliv tlak na bránu, závar, cokoliv, což nechápu. Přesilovky? o tom nemá cenu mluvit, jako bychom ani neměli o hráče navíc ... Pěkně naštvanej jsem byl, nejenže jsem si mohl krásně chrupkat, ale ještě mi serou fantu :thumbsdown:
Zapas s Bruins hazeme pres palubu. Chyta Emery.
Vsechno evidentne naprem na nedeli.
Hmm, tak Sam Morin má zatím v 6 zápasech PO 4+4, druhej v bodování obránců v PO, Rimouski zatím 100% bilanci. Vypadá to, že v PO svoje výkony ještě zlepšil ... :good:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS