Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Coburna zmrda vytrejdovat. HNED
Ja teraz ani neviem ci sa z toho tesit alebo byt nasrany.
Prva tretina ok, zbytok zase ta ista sra*ka a poslednych 5 min uz som si povedal ze to nedam tak som si to iba posunul aby som videl to perfektne rozuzlenie.
Mame z poslednych zapasov 1-8-1 a ideme k powerhouse muzstvam a potom mame NJD a Tampu. Ak uhrame viac ako 1 bod tak budem prekvapeny :D
Toto by mohol byt definitivny koniec Berubeho.
Hextall je furt tezkej greenhorn, nemyslim si ze ma na to koule aby Berubeho jen tak odpalil. Sharks byli velmi hratelni, tam jsem cekal ze muzete zabodovat.. Ducks a Kings budou asi horsi, ale pak je tam zas Columbus. Behem tripu se asi nic radikalniho dit nebude a pocka se aspon na jeho konec. Columbus je zaver tripu a myslim ze ten zapas vyhrajete a zas se ty rezy odlozi.. Tak jako posledne po vyhre s Jackets. Nebyt toho, Berube taha 10-game losing streak a uz by tu nebyl.

Sokujici je, ze Sabres jsou uz pred vama.. Uz by s tim mohli prestat :scare:
Raději jednu sezonu dole a trošku pročisti kádr, dát šanci mladým a draftovat dobré prospekty, než vypadnou v prvím kole. Na nic víc stejně nemáme ani ve snu. Musíme se krapet poučit od Pens,LA,Chi jak se budují týmy (nemusíme ale zase suckovat "10 let" jak pens abychom si nadraftovali tým) . Opravdu budu raději 2-3 roky bez PO, ale chci vidět systematické kroky a rozvoj týmu a hlavně žádné hloupé podpisy předražených hráčů z nouze. Všechny týmy co poslední roky vyhrály budovaly tým postupně. Z hotových hráčů prostě vítězný tým neuděláš při platovém stropu. Bohužel organizace Flyers je po úspěchu tak hladová, že bude bojovat každý zápas o SC a neuvědomuje si, že tím budoucnost ubijejí... Když si vemu jak blizko jsme byli od parádního týmu a že jen pár výměn a nesmyslných podpisů + neuspěch s Weberem vše odsunuli zase na začátek, tak se mi chce brečet. Opravdu trošku pohledu do budoucna by to chtělo..
Neis len ono je to momentalne tak v prdeli, ze niektorych hracov sa len tak zbavit nejde.

A columbusu by sa mohlo aspon par postaviciek vratit nech sa vyhrabu aspon trocha pred nas. Na oilers ale nemame, jedine ze by sa nam vyradil aspon jeden z G/V do konca sezony.
neis píše:Raději jednu sezonu dole a trošku pročisti kádr, dát šanci mladým a draftovat dobré prospekty, než vypadnou v prvím kole. Na nic víc stejně nemáme ani ve snu. Musíme se krapet poučit od Pens,LA,Chi jak se budují týmy (nemusíme ale zase suckovat "10 let" jak pens abychom si nadraftovali tým) . Opravdu budu raději 2-3 roky bez PO, ale chci vidět systematické kroky a rozvoj týmu a hlavně žádné hloupé podpisy předražených hráčů z nouze. Všechny týmy co poslední roky vyhrály budovaly tým postupně. Z hotových hráčů prostě vítězný tým neuděláš při platovém stropu. Bohužel organizace Flyers je po úspěchu tak hladová, že bude bojovat každý zápas o SC a neuvědomuje si, že tím budoucnost ubijejí... Když si vemu jak blizko jsme byli od parádního týmu a že jen pár výměn a nesmyslných podpisů + neuspěch s Weberem vše odsunuli zase na začátek, tak se mi chce brečet. Opravdu trošku pohledu do budoucna by to chtělo..
Celé trošku kravina :hroza: Kdybyste měli přestárlej tým tak neřeknu, ale máte tam fůru mladejch schopnejch hráčů (Giroux, Voráček, Simmonds, B.Schenn, Couturier, Read, L.Schenn, Mason + slušní prospekti hlavně v obraně). Navíc to suckovat tak brzo?!... To my jsme úplně v jiné pozici pro nás mělo smysl tu druhou půlku sezóny odpískat když už se to sralo :slap: Hvězdy přestárlé, vyhlídky do budoucna nejisté a tým měl max na 1. kolo. Jeden rok to ale bohatě stačilo a pokud mám být upřímnej tak když začalo PO byl jsem smutnej, že tam nejsme Draft neDraft. Nikdo nechce být bez PO rok natož 2-3.
Je fakt, ze Voracek, Girux, Simonds, Mason uz o moc lepsi nebudou, tahle +2 az 3 dalsi sezony budou na vrcholu a prohospodarit prime years by bylo velkou chybou. Ja to vidim tak, ze po sezone se bude vyplacet hlava nehlava Levavalier bude smutnym hrdinou s dvema BO najednou. Nekoho z obrany se asi podari vymenit ale na nejakej rebuild a suckovani a la LA, Chicago, Pittsburgh to moc nevidim, protoze vemte si treba Isles kolik let trval rebuild.Nekde jsem cetl takovu vtipnou poucku ve smyslu ze rebuild trva dvojnasobek predpokladane doby prestavby + 5 let a to cele vynasobene dvema. A na to proste neni ve Phile cas.
JJ je tam dost mladých kvalitních hráčů, ale o co jsou doplnění ? Vinny,Umby,AMac,Coburn,Grossman to máš cca 22milionu v tahu a až na Coburna který je ještě relativně ok jsou to všechno poslední přírustky do sestavy. JVR za Schenna taky nebyl dobrý trade to jsem tušil už od začátku a jak by se nam JVR tedka hodil, když nemáme žádné slušnější LW. Za to Luk vypadá, že z něj taky bude taky tak maximálně 5-6 obránce a přitom plat 3,6 mil. Streit sice letos hraje dobře, ale taky mě braly mory jak jsem viděl tu délku podpisu. Ale uznávám krok to byl v té době logický, stejně tak jako ostatní kroky, ale vše bylo jen velmi krátkodobé řešení, které teďka znamená velký problém.. Tedka má příjít období Sanheima,Morina,Ghosta,Haaga a misto koho budou hrát když máme podepsáno tolik zbytečných hráčů a zase hodit na ně celý tým za dva roky jen na pospas Streitovi a Amacovi to je taky dobrý risk...

Je to težké , z Vinnyho jsem byl nadšený protože je to můj velký oblíbenec a je mi proto 2x smutno co se sním u nás děje, ale fakt bych se vydal raději cestou cíleného plánování než rychlozáplat..
Lecavalier wants out. Some think he wants to retire after next season to focus on family. Would leave 2 yrs, $6 mil on table.
Mam to chapat tak, ze nechce hrat vobec a nam sa bude ratat jeho plat do rozpoctu? :lol2:
Když ukončí kariéru sám, tak v tomto případě se už nebude pak počítat do stropu nijak.
To ale nechapem, to potom Pronger mohol ukoncit davno sam nie?
Ja som prave myslel ze ked to spravi hrac a je pod zmluvou tak smola pre klub a preto sa nechavaju zraneni hraci na LTIR aby to neposkodilo klub.

Inak ale v satni musi byt pekny hnoj, skoda ze do toho nemozme vidiet. Teraz by ma zaujimalo ci je Lecavalier take decko, ze po prvom HS namiesto toho aby si vstupil do svedomia tak ide rovno ukoncit karieru, alebo je proste totalny demen* Berube, v satni to smrdi a hraci ani nemaju chut hrat.
Záleží na věku hráče v době podepisování kontraktu. Když je to +35, tak se to počítá (proto je Prongs jen na LTIR). Pokud méně, tak to klidně může ukončit sám a cap se počítat nebude.
Rono píše:Když ukončí kariéru sám, tak v tomto případě se už nebude pak počítat do stropu nijak.
63. What are the rules for retired players? What if the player suffers a career-ending injury?

There's nothing binding about a player announcing his retirement. The player can still sign a new contract and continue playing (if he's not under contract), or return to his team (if he is still under contract) and resume his career.

The only exception to this is when a player is still under contract, wants to quit, and his team doesn't want to let him out of his contract. Under these circumstances the player can file for retirement with the league. The player is placed on the league's Voluntarily Retired list (see question number 79), forgoes his remaining salary, and cannot return to the league for one year. The latter requirement prevents players from using retirement as an underhanded way to change teams, and can be overridden with unanimous approval from all 30 teams. For example, guard Jason Williams signed with the LA Clippers in August 2008, then changed his mind the following month, announcing his retirement. He applied for reinstatement in early 2009, but his request was denied by a vote of 24-6. Williams later signed with the Orlando Magic once the one-year anniversary of his retirement announcement had passed.

Any money paid to a player is included in team salary, even if the player is no longer playing or has retired.
http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q63" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobry cirkus toto :D a to som sa cele leto zabaval na dead wings a kde su oni a kde sme my :D
Finch182 píše:To ale nechapem, to potom Pronger mohol ukoncit davno sam nie?
Tak je opravdu vesele, ze me nekdo takovy rika jak tomu nerozumim a jakej sem debil..
Dedko snad si si to nebral az tak prilis osobne :D

Ja sa v tychto zmluvnych veciach nevyznam a ani som nikdy netvrdil opak, nejak ma nikdy nezaujimali a nemam potrebu si to zistovat takze sa opytam ked uz treba.
Finch182 píše:Dedko snad si si to nebral osobne :D
Neboj. Taky sem si musel rejpnout...
Finch182 píše:to som sa cele leto zabaval na dead wings a kde su oni a kde sme my
+1
ANDYF [8.10.14 - 11:33]
Si spad z visne, ne?? Jestli letos udelate PO, snim svuj skalp.

DRAGON [8.10.14 - 08:31]
Jsem zvedavej na Detroit. Staci jeden poradnej obrance do prvni lajny, a mame na play-off po 24 v rade. ;-)
Tak dneska snad nasadí Razora a ten nám to dneska ulehčí. :ciga:
Rono píše:Tak dneska snad nasadí Razora a ten nám to dneska ulehčí. :ciga:
Kdy že?
AndyF píše:Kdy že?
Zítra o půl páté ráno SEČ.
Rono píše:
AndyF píše:Kdy že?
Zítra o půl páté ráno SEČ.
Aha, ja myslel, ze dneska :hmm:
AndyF píše:Aha, ja myslel, ze dneska :hmm:
Místního času je to dneska. :razzi:
Finch182 píše:
Anty píše:
Finch182 píše:Homerove zmluvy boli zabijiacke ale za Vinnyho mu vinu davat nebudem. Vsetci sme tu skakali ze aky to je steal, Lecavalier bol hviezda ligy a aj u nas raketovo zacal. Toto proste nikto nemoze dopredu vediet ze pride nejake debilne zranenie a on zabudne hrat hokej.
ved uz vtedy viaceri sem pisali ze je to totalne demen*ny podpis :neviem: centra ste vobec nepotrebovali
Pride ti to ze vobec nemame problemy s druhym centrom? :D
Na pozicii centra tam boli okrem G couts a schenn a evidentne opravnene im vedenie ako pripadnym druhym centrom neverilo a legit druheho centra proste nemame. Stat sa nim moze Luaghton ale to je este podla mna daleko.
tak mate :D ale vtedy som to bral tak ze mate Schenna Coutsa a v zalohe Laughton a veril som ze jeden na to bude casom mat..a tym ze prisiel Leca na 5 rokov ci kolko tak mi to prislo naozaj velmi zbytocne a este za tie prachy.. nakoniec to dopadlo najhorsie ako mohlo :giggle: Leca sa dobrym druhym centrom nestal ani nahodou a mladi zatial tiez nepreukazuju ze na to maju....pricom mne sa ta zakladna kostra v utoku paci (aspon na papieri) ale toto je len jedna cast problemu...daleko vecsia je ta obrana :? ta vam zhlta strasnu cast caphitu pricom na lade to neukazuje a chybajuce love vam chybaju na solidne kridlo
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES