Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Posledny zapas s caps bol HS. Predtym tri ci viac zapasov po sebe LSchenn. Teraz budu hrat obaja :kajo: (aj ked treba priznat, ze s caps LSchenn vyzeral ako skutocny NHL obranca :sok: )
kajo píše:Ved AMac predsa :eek2: Vidno, ze uz viac sledujes blues :giggle:
A dokonca sa pri príspevkoch vyjadruje v 1. osobe plurálu :slap:
Může mi někdo říct, co za tým teď sleduju? Lightning 1 - 5 Flyers
6 - 1 :cry: :oslava: :sok:
7 - 1 :nurses:

Ve 3. třetině se zase ukázala naše obrana, každopádně první dvě třetiny. Wow. :wave:
Co to bylo dneska za powerhouse? minimálně ty první dvě třetiny to vypadalo z Highlights, že se Tampa skoro nedostala za půlku do stavu 7:1 :-D na to se budu muset podívat na celý, moc pěkný
Jinak Nabokov je momentálně asi nejhorší golman ligy a jsem naprosto přesvědčenej o tom že jakmile začne PO, tak Vasilevskiy půjde nahoru dělat backup Bishopovi ...
Pro me to nebylo prekvapeni:

http://www.hokejforum.com/f-cking-threa ... ml#p389531" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak mi neco rika, ze dny Emeryho jsou secteny..
Prekvapilo ma ze nenasadil emeryho

Inak neskutocne, tampa jak keby hrala empty net. Nabokov je diera totalna a nas to dobre nakoplo. Nasledne na co sme siahli to skoncilo dobre. Chcem verit ze sa aspon trochu chytia do dalsich zapasov ale uprimne....neverim tomu

Ale som rad ze som sa po dlhsom case slusne bavil pri nasej hre
Finch182 píše:Prekvapilo ma ze nenasadil emeryho

Inak neskutocne, tampa jak keby hrala empty net. Nabokov je diera totalna a nas to dobre nakoplo. Nasledne na co sme siahli to skoncilo dobre. Chcem verit ze sa aspon trochu chytia do dalsich zapasov ale uprimne....neverim tomu

Ale som rad ze som sa po dlhsom case slusne bavil pri nasej hre
To nebyl jen Nabokov(opravdu nejhorsi golman ligy, LOL) a Bishop(letos nic moc), ale byla to i legitimni dominance. Ten 4-minutovej high-stick byl sice joke, ale to nic nemeni na tom, ze takhle tedy lottery-team nehraje. Takze Finch, doufam ze tam ten rozdil mezi Buffalem a spol. vidis.. Minimalne co se tyce potencialu toho teamu.
O tom potenciale ale ja viem a sam som o tom hovoril. Lenze to ze v nejakom zapase to vypada normalne a v dalsich 5-6 je to sra*ka nemozes zase popriet aj ty. Ale inak samozrejme ja by som rad videl keby sa zdvihli a dosli si aspon po wild card a moze sa to stat samozrejme. Akurat nemam rad calgary mod takze nech si paka vyberu
Finch182 píše:O tom potenciale ale ja viem a sam som o tom hovoril. Lenze to ze v nejakom zapase to vypada normalne a v dalsich 5-6 je to sra*ka nemozes zase popriet aj ty. Ale inak samozrejme ja by som rad videl keby sa zdvihli a dosli si aspon po wild card a moze sa to stat samozrejme. Akurat nemam rad calgary mod takze nech si paka vyberu
Hele, tohle bych ja explicitne nevylucoval (taky jsem rikal ze spise udelate PO nez budete brat TOP4 pick), ale to by nemohl byt letos ten Vychod tak solidni jak je.. Vsichni vyhravaj a vypada to ze na PO bude potreba pomalu 100 bodu.. Pres koho? Tam neni kudy proste.
Ja som naopak rád za výhru flyers. Bodaj by ste urobili poriadnu sériu a začali sa od nás odťahovať, lebo my teraz ideme na trip do CA a odtiaľ prinesieme takú sériu ***hier ako rangers len s trošku iným bodovým ziskom :jn:
Sme len v polke sezony, v druhej sa moze stat hocico. Verim ze ak by dostali streak jak minulu sezonu kde boli snad od polky novembra do PO top 3 v lige tak wild card by v takom pripade nebola vobec nerealna. Nebavime sa tu ani o niecom maximalne nerealnom lebo tie vykony na 90% rovnaky kader proste dosiahol. Aj ked nejak neverim tomu ze by sa tak prebrali ale stat sa to moze. A zaroven sa moze stat aj to ze padneme na este lepsi pick. Ale nieco lepsie ako 4. pick pri zdravom G+V nevidim realny. Ale samozrejme ak len jeden z nich si zlomi nohu nohu tak ten top 3 je docela lock
Florida je momentalne realne osma a ma nabeh na 100+ bodu v sezone. Devatej Boston tolik muze uhrat taky, to jen pro jistotu kdyby si chtel zpochybnovat Floridu, neni to jen o jednom teamu. Pens, Isles, Rags, Caps, Bolts, Habs a Wings uz maj velky naskok a jaka-taka sance padu je mozna snad jen u Wings, ale asi ani tam ne. Berme ale trosku rezervu, dejme tomu ze na PO na Vychode bude stacit 98 bodu.. V takovem pripade by jste museli udelat ve 39 zapasech 57 bodu, coz je napr. bilance typu 27-9-3... Tedy vykon, ktery je lepsi nez vykon momentalne nejlepsiho teamu ligy. Nakolik to je pri vasi hre venku realny, to posud sam..
Hovorim znova, porovnaj si nase vysledky v minulej sezone niekde v prvych 20z a + ta predvedena hra a nasledne ake vysledky boli potom. Sme tam snad pravidelne z 5z zbierali tak 8-9 bodov. Povedal by si po 1/4 sezony ze budeme pokracovat takymi vysledkami? To nebolo len o tom, ze prehrali co sa dalo. Aj ten "hokej" bolo snad jedno z najhorsich co som kedy videl a potom obrat o 180. To iste sa moze stat teraz....
Ja nas ale vidim na taky piaty flek na pick, to vidim najrealnejsie
Finch182 píše:Hovorim znova, porovnaj si nase vysledky v minulej sezone niekde v prvych 20z a + ta predvedena hra a nasledne ake vysledky boli potom. Sme tam snad pravidelne z 5z zbierali tak 8-9 bodov. Povedal by si po 1/4 sezony ze budeme pokracovat takymi vysledkami? To nebolo len o tom, ze prehrali co sa dalo. Aj ten "hokej" bolo snad jedno z najhorsich co som kedy videl a potom obrat o 180. To iste sa moze stat teraz....
Ja nas ale vidim na taky piaty flek na pick, to vidim najrealnejsie
Tolik zas ne, vis vubec co je to 8-9 bodu na 5 zapasu.. vzdyt to je historicky nerealnej mod. A loni o takovemhle case jste to uz valeli, pricemz Vychod byl slabsi a nakonec jste stejne do PO proklouzli snad o bod nebo dva (93 bodu, coz letos urcite stacit nebude). Ten 5th pick je taky optimismus zas z druhyho konce, ja vim ze nechces videt a ani pripustit nic mezi tim, ale vsechno tomu nasvedcuje. Hlavne kdyz Berube odstavi Emeryho, to je nejlepsi tanker, ale Berube to zda se pochopil.
ja to vidim tak ze budeme pickovat po sebe niekde okolo desiateho miesta :serus:
Mame myslim momentalne pick 6 a to je pod nami Bus co ma o 3 zapasy menej. Kde zase ty beries ten svoj optimizmus na nejake pick 8 ked sme sa na taku priecku v tabulke este ani nepozreli poriadne :D max tak na dva dni
Sustavne si drzime 4-6 poziciu. Pred nami su muzstva ako Ott, Dal, Col, Min a podobne. Kde beries istotu ze pojdeme pred nich? U ott som ochotny to akceptovat lebo neviem ze v akom su stave po zmene trenera ale u ostatnych si to nemyslim. A to nas este mozu v pohode predbehnut devils

A Petrik netrep blbosti, vy idete do PO
IMO sens pojdu pod vas, bus pred vas a nemam problem predstavit si choke listkov s tym ze predbehnete este aj ich... cize minimalne 4-5 timov by malo byt za vami len z vychodu.

na zapade su "isti"oilers a yotes a zase nemam problem predstavit si ze pod vas padnu este aspon 1-2 timy zo skupiny wild, stars, avs ci lames


prekvapilo by ma keby ste mali lepsi ako 7th-8th pick :neviem:
Atlantik píše:
Finch182 píše:Hovorim znova, porovnaj si nase vysledky v minulej sezone niekde v prvych 20z a + ta predvedena hra a nasledne ake vysledky boli potom. Sme tam snad pravidelne z 5z zbierali tak 8-9 bodov. Povedal by si po 1/4 sezony ze budeme pokracovat takymi vysledkami? To nebolo len o tom, ze prehrali co sa dalo. Aj ten "hokej" bolo snad jedno z najhorsich co som kedy videl a potom obrat o 180. To iste sa moze stat teraz....
Ja nas ale vidim na taky piaty flek na pick, to vidim najrealnejsie
Tolik zas ne, vis vubec co je to 8-9 bodu na 5 zapasu.. vzdyt to je historicky nerealnej mod. A loni o takovemhle case jste to uz valeli, pricemz Vychod byl slabsi a nakonec jste stejne do PO proklouzli snad o bod nebo dva (93 bodu, coz letos urcite stacit nebude). Ten 5th pick je taky optimismus zas z druhyho konce, ja vim ze nechces videt a ani pripustit nic mezi tim, ale vsechno tomu nasvedcuje. Hlavne kdyz Berube odstavi Emeryho, to je nejlepsi tanker, ale Berube to zda se pochopil.
Bylo to o 4 body a kolik bude stacit bodu, to taky neni vubec jisty... Florida, neFlorida, Boston neBoston, jsem na tvejch 98b hranice PO zvedav..
petrik píše:IMO sens pojdu pod vas, bus pred vas a nemam problem predstavit si choke listkov s tym ze predbehnete este aj ich... cize minimalne 4-5 timov by malo byt za vami len z vychodu.

na zapade su "isti"oilers a yotes a zase nemam problem predstavit si ze pod vas padnu este aspon 1-2 timy zo skupiny wild, stars, avs ci lames


prekvapilo by ma keby ste mali lepsi ako 7th-8th pick :neviem:
Tak car, buf, ari a deadmonton si hraju "svoju ligu". Tu je to jasne a pod nich pojde niekto uz len tazko.
Potom je tam ale vrstva NJD, Phi, ott, min, dal, Col a tu to moze dopadnut vselijak.....
To uz je len o stasti kto chyti nejaky streak
AndyF píše: Bylo to o 4 body a kolik bude stacit bodu, to taky neni vubec jisty... Florida, neFlorida, Boston neBoston, jsem na tvejch 98b hranice PO zvedav..
Historicky to chodi tak, ze ve druhe polovine sezony par teamu odpadne, rozproda hrace, tankuje atd.. tudiz ty teamy na hrane PO boduji jeste vic, je tam vic free bodu. A to ani nemluvim o tom, ze cim bliz bude PO, tim vic 3-bodovych "taktickych bitev" se odehraje, vsichni to budou patlat na najezdy atd.. Momentalni PO clinch na Vychode je na hranici 100 bodu a kdyby to nebylo historicky cislo, tak bych tomu klidne i veril, vsichni jsou red-hot. Jedinej argument k tomu, ze by vam na PO mohlo stacit min nez 98 je ten, ze by jste "cestou" pravidelne porazeli PO konkurenty v regulation, to pak jo. Ale stejne to bude aspon 96, mene fakt jen tezko. Vsechno mohlo ted vypadat jinak, kdyby jste o vikendu s Bostonem vyhrali, to byl 4-bodovej zapas v tomhle smeru kdyz se o tom chceme takhle bavit.
petrik píše:
na zapade su "isti"oilers a yotes a zase nemam problem predstavit si ze pod vas padnu este aspon 1-2 timy zo skupiny wild, stars, avs ci lames


prekvapilo by ma keby ste mali lepsi ako 7th-8th pick :neviem:
Nezabúdaj na Vancouver.. začína sa to podobať na minulý rok. Momentálne sme 7 a podnami Dallas, Colorado, Minnesota.. tak to je v prdeli..
Trade Streita na TDL? :hmm:
Ohlund píše:Nezabúdaj na Vancouver.. začína sa to podobať na minulý rok. Momentálne sme 7 a podnami Dallas, Colorado, Minnesota.. tak to je v prdeli..
Modleme se aby se neopakoval stejnej scénář :hroza: Nadruhou stranu pokud by se ve vedení nepropouštělo a klapl by Barzal (tipuju 8.- 9. pick)...
Atlantik píše:kdyby jste o vikendu s Bostonem vyhrali, to byl 4-bodovej zapas v tomhle smeru kdyz se o tom chceme takhle bavit.
To bohuzel je pravda.
Ale hrajeme jeste 3 zapasy s Capitals, a to bude tim padem o 12b...
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS