Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

AndyF píše:Morin s Ghostem se prej dost skamaradili.
V budoucnu je takyže vidím spolu v páru (na ledě). :yes:
AndyF píše:Jinak dneska chyta Zepp
Už jsem zmínil výše. :hehe: :D

Ad finch) Nevím, já bych nejradši J. Boychuka či Sekeru v létě. Pak asi Martina, Greena (pokud by hodně slevil) a pak teprve třeba Višňa.

Ale myslím, že doplňovat zrovna beky fakt nebudem, když jich máme (zatím) plnou prdel.
u JB som presvedceny ze u isles predlzi. Sekeru by som chcel strasne moc ale on k nam nepojde a bol by aj tak drahy....
Finch182 píše:u JB som presvedceny ze u isles predlzi.
Já bohužel taky, no.
Ghost už musí další rok hrát ... už letos co naskočil v přípravě i v těch pár zápasech hrál skvěle. Totální blbost, že není ready ... :nono:
http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl ... lkyne.html :-/

Ale zase musím konstatovat, že Gmu to jaksi pomohlo. Poslední dva zápasy hrál suprovej hokej. :yes:
Rono píše:http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl ... lkyne.html :-/

Ale zase musím konstatovat, že Gmu to jaksi pomohlo. Poslední dva zápasy hrál suprovej hokej. :yes:
Tak jejich rozdeleni bylo logicky krok protoze kdyz hrali spolu tak meli o dost protoze souper se snazil hlavne branit.Takhle se rozlozi ofenzivni sila a je to podle me okey.

O vyplaceni MacDonalda bych nepremyslel , jedine je nakecat nejakymu ne moc chytrymu gm ze je to fakt supr cupr obrance kterej vystuzi jejich rady jako nikdo jinej a schvalne si rict vic nez by stal aby ten trouba tomu fakt veril (v Torontu na debilni podpisy byli fakt borci) Ja verim ze pri dobry vuli by se takovej pitoma nasel ale to uz o schopnosti gm.

Co se tyka Hamburgra tak az na Streita a Schultze (v pohode cena/vykon) bych to vyhazel vsechno a v utoku samozrejme Hamburger kde absolutne nejde k sobe cena/vykon.

Bohuzel jak bylo receno Holmgrenovo dedictvi a to hlavne podpis prumernych nebo podprumernych hracu za prehnane prachy to bylo zlo.Zajimave ze hrace co meli potencial a neco ukazali tak stlacil pod cenu ale u tech naprosto prumernych to prepalil pro me nepochopitelne.

Hextall zatim co podepisoval tak podepisoval chytre a levne.Ocenil bych vetsi aktivitu pri teto Deadline ale ne za kazdou cenu.
Anger píše:
O vyplaceni MacDonalda bych nepremyslel , jedine je nakecat nejakymu ne moc chytrymu gm ze je to fakt supr cupr obrance kterej vystuzi jejich rady jako nikdo jinej a schvalne si rict vic nez by stal aby ten trouba tomu fakt veril (v Torontu na debilni podpisy byli fakt borci) Ja verim ze pri dobry vuli by se takovej pitoma nasel ale to uz o schopnosti gm.
Kym bol u NYI tak bol jeden z najlepších obrancov v lige na bloky, takže aspoň v jahú mal slušnú hodnotu... vy ste mu asi blokovať zakázali alebo čo, ten prepad je tam obrovský.
Ray Emery is day-to-day with a lower-body injury. He did not travel with the team to Carolina today.
Zepp zítra v braně, Mason backup.

Obrázek
Finch182 píše:inak kde je kajo? :hmm:
kajo nema cas...sledujem zapasy v podstate len zo zaznamov a highlightov. No musim povedat, ze zatial ma velmi prekvapuje Ryan White :thumbsup:
esteze bos puk.
a potom aby sa tu clovek nenasieral a nehadzal uterak....
Obligatne som to vypol v polke, super tah.
Ja to vypnul po 2. tretine. Vim, sliboval jsem neco jineho, ale usnul jsem u uspavani deti a pak jeste v obyvaku u televize, tak jsem byl relativne cerstvej.
Je teda nutno rict, ze Hurricanes hrali hodne naplno a hrali ten forceking ala Devils, Rangers, na kterej jsme ani za 3 roky nenasli odpoved.
A zase sme upustili od te stazene obrany a jezdi si tam hraci pred nasi kasu jak na pouti.
Taky byl patrnej ten rozdil, ze kdyz nasi nahodi puk a jedou za bekem, neziskaj na nej vetsinou ani metr. Zato kdyz to souper hodi za ty nase pylony, tak kolem nich projede jak nuz maslem.
Nechapem tymto trapne stratenym bodom, toto tak nasere. Nebyt toho tak sme pred Bostonom.
Tesi ma akurat Voras a jeho prehlad a casovane krasne nahravky.
Z Gho sme si ale spravili len PPG hraca ale kym budeme mat v muzstve iba dvoch hracov, ktori vedia tvorit, tak kvoli matchupom to ine ani nebude. Na Gho pojdu top beci a na ostatne lajny stacia AHL grinderi....
Od vyluky sa do PO dostali 2 muzstva, ktore na konci februara stracali na 8. styri body a mali o zapas viac
A nasi robia vsetko pre to, aby to tak zostalo :lol2:

To je normalne trolling a sabotaz. Najprv sa navodi vitazna atmosfera ked porazime nejaky power house a priblizime sa na dostrel bostonu a potom pride toto :eek2: :bitka3:
Mne to hlava nebere. Porazite silne teami, porazite nas v zavere zapasu (co by vam malo dodat sebavedomie) a potom co..prehrate s Carolinou? Jedina dobra sprava pre vas je opat dalsi fail Bostonu.
Že to tu furt nekoho prekvapuje. Nas styl plati na silny tymy nikoliv na tankery, vidi to i slepej...

A proto Chief musi jit i kdyby PO udelal...
Rono píše:Že to tu furt nekoho prekvapuje. Nas styl plati na silny tymy nikoliv na tankery, vidi to i slepej...

A proto Chief musi jit i kdyby PO udelal...
Jenze Carolina vcera nehrala styl tankeru.
Vzdycky kdyz si rikam ze je treba jeste nejaka sance tak vzdycky prijde nejaky , Buffalo,Columbus nebo podobne a zjistim jak marny jsme.
Jak jsem dlouho nekoukal a nesledoval zapasy tak ted koukam na statistiky :) a koukam Streit ma 38 bodu za 61 zapasu :) Dost dobre on :) Snad jedinej obrance co opravdu pravidelne boduje.Simmer taky dobrej bodovej a hlavne golovej prispevek :)
Cola byl poslán na farmu, Kimmo pravděpodobně nastoupí v sobotu. :)
Po dvou třetinách 31:9 na střely pro Flyers. Leafs spolehlivě drtíme. Bohužel, skóre vypadá, tak jak vypadá a v bráně zraněný Mason. :hroza:
vydrzal som do druheho inkasovaneho golu, nasledne som si uz iba obligatne pozrel vysledok.
Na strely uz to bolo vtedy drtive pre nas ALE.....

Strely o hovne, my proste nie sme nebezpecni v koncovke. Hodnotim teda samozrejme iba po to co som videl ale toto sa stale deje, ze nevieme poriadne podrzat puk v utocnom pasme, trocha si poprihravat a vytvorit si golovku. Je to grinderske po rohoch, jednoduche strely atd, nic s cim by mali mat golmani problem pokial sa nam to nahodou stastne nepodari tecnut.

A namiesto toho zase obrana produkuje jeden turnover za druhym a Amaca zastrelit jak prasiveho psa

A zas musime prehrat s nejakymi suckermi co uz ani nevedeli ako chuti vitazstvo. Banda tupcov fakt, sa priblizili na dostrel play off len aby vsetkych len nasrali. To je snad cieleny trolling na fanusikov
Finch182 píše: A zas musime prehrat s nejakymi suckermi co uz ani nevedeli ako chuti vitazstvo. Banda tupcov fakt, sa priblizili na dostrel play off len aby vsetkych len nasrali. To je snad cieleny trolling na fanusikov
a že se Toronto fakt snažilo...Kessel,JvR měli hodně nízkej icetime. většinu času hrálo béčko. Toronto si chce dojít pro McDavida a Phila jim to takhle kazí :)
lets go Rangers píše:
Finch182 píše: A zas musime prehrat s nejakymi suckermi co uz ani nevedeli ako chuti vitazstvo. Banda tupcov fakt, sa priblizili na dostrel play off len aby vsetkych len nasrali. To je snad cieleny trolling na fanusikov
a že se Toronto fakt snažilo...Kessel,JvR měli hodně nízkej icetime. většinu času hrálo béčko. Toronto si chce dojít pro McDavida a Phila jim to takhle kazí :)
Ono z ciste postupoveho :hroza: hlediska nemas pravdu. Je lepsi prohravat z loserama a porazet ty lepsi, nez naopak. :matika: :jn: Presto to uz asi nepude. Leda ze by nam Jarda pomohl a jeste Boston v tech vzajemnejch zapasech pribrzdil.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS