Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jediny moje radosti jsou ted Voracek a Mason no jeste obcas Simmonds :) Jinak je to bida ale doufam ze se do konce roku bude prohravat co nejvic akorat ten Voracek by mohl vic bodovat.
DRAFT VOL. 01


Ok, tak jsem si konečně našel čas a trošku projel ty mladý naděje, co by měli jít nejen v TOP10, ale celkově v prvním kole, když teda máme letos vybírat i mezi 16.-30. místem. :petrik:

TOP5 je imo jasná: McDavid, Eichel, Hanifin, Marner, Strome.

Uvažovali jsme s finčem, že možná by přecijen Marner or Strome mohli vydržet až do 6. místa, ve kterém bysme možná mohli tahat zrovna my, kdyby někdo z TOP5 týmů chtěl draftovat beka, přičemž už by ze hry byl Hanifin.

Ale moc reálně to nezní, dejme tomu, že loterii vyhraje Buffalo - volba číslo jedna je jasná (McDavid), následovala by Arizona, která by imo neváhala a sáhla po Eichelovi (a měla by první dva centry na další franchise dobu - Eichel+Domi). Následují Oilers, kteří by zrovna mohli sáhnout po Hanifinovi, když na centru mají RNH a Draisaitla. Pak jsou tu Maple Leafs u nichž nepochybuju, že sáhnou po centrovi, když toho druhého hledají (aspoň fanoušci) už pár let. A minimálně jeden z Marner/Strome na ně "zbyde". A nebo že by Shanahan se rozhodl jít po bekovi, což by taky možná úplně nepostrádalo smysl po trejdu Fransona, blížícím se trejdu Phaneufa, menším úpadku Gardinera, že by?? Jediným talentovaným bekem pak tam zůstává jen Rielly, pokud jsem na někoho nezapomněl teda. Což by znamenalo, že by mohlo Toronto tedy nakonec brát Provorova nebo Werenskiho, nebo dokonce svůj pick trejdovat směrem dolů (něco ve stylu 4. pick for 8. pick + player). No, a pak jsou tu Canes, u kterých si moc neumím tipnout. Vždycky mi přišlo, že u nich vázne hlavně ofenziva a myslím, že takovej Crouse na LW by jim neskutečně bodnul, ale zase furt tam mají bratry Staalovi, Skinnera + stále mladýho Lindholma a Raska. Zatímco v obraně z mladejch "jen" Faulk a Murphy. Hmm?

No, tipnu si, jak teda vidím TOP5:
Buffalo - McDavid
Arizona - Eichel
Edmonton - Hanifin
Toronto - Strome
Carolina - Provorov/trade


No, a ejhle. My máme velkou šanci na 6. pick a kdyby to všechno vyšlo, byl by tu Marner. To by byl pro nás jasnej win, konečně by byl vyřešenej 2C, no, určitě bysme mohli všici skákat radostí. :yes: Ale pořád je možnost, že klidně můžeme brát i jako devátí, desátí...

A kdyby 6. byl Columbus? Další tým, kterýmu by se snad hodil spíš bek než forvard. Ale zase myslím, že tam už tak blbí nejsou, aby dali přednost Werenskimu před Marnerem. A případně - Devils rozhodně už útočníka vytáhnou. A že by jim bodnul. A když už nezbyde Marner, tak předpokládám příchod Crouseho, který by u nich hodně přidal na důrazu, kterej u Devils mi teda chybí. :neviem: No, a pak bysme teda mohli bejt my a tady bych volil jasně Barzala, taktéž centra.

Takže moje pořadí na náš první pick, když nevyhrajem loterii (tam by byl jasnej McDavid):
• 1. Strome (C - left hand)
• 2. Marner (C - right)
• 3. Crouse (LW - left)
• 4. Barzal (C - right)
• 5. Merkley (C - right)
• 6. Provorov (D - left)
• 7. Zacha (LW/C - left)
• 8. Werenski (D - left)
• 9. Connor (C - left)
• 10. Konecny (C/RW - right)
Newly signed #Flyers prospect Cole Bardreau was named ECAC defensive forward of the year.
:good:

Mimojiné musím - Sanheim v 65-ti zápasech má 14+50 a +27. :poklona:
Vidím, že niektoré veci sa tu nezmenili. :giggle:

aaaanyway,

:arrow: https://vine.co/v/OYMtJwi71x9 :cool:
Devils před námi. :thumbsup:

Dneska Brojlers, chtělo by to pustit jak nikdy. Už jen kvůli tomu, ať se Oilers vzdálí McEichelovi (ano, nepřeju jim ani jednoho)!
Rono píše:
Newly signed #Flyers prospect Cole Bardreau was named ECAC defensive forward of the year.
Hned v prvom zapase za LV gol :thumbsup:

Co sa tyka Sanheima, uz davno som pisal, ze ho radim pred Morina. Myslim, ze ma vacsi upside, ci ho aj dosiahne :neviem:
kajo píše:Co sa tyka Sanheima, uz davno som pisal, ze ho radim pred Morina. Myslim, ze ma vacsi upside, ci ho aj dosiahne :neviem:
To je bez debat. :yes: V nejnovějším žebříčku prospektů byl 2. mezi všemi beky! Před ním pouze Morrissey, kterej ale zase nemá potenciál být tím prvním bekem v obraně, je to něco jako Enström. No, a Nurse, Pouliot a všichni další byli za ním.
Morinovi až tak nevěřím jako Ghostovi a Sanheimovi ... na MSJ byl někdy i 7 bekem.
Líbil by se mi i Kuba Zbořil, proti kterému jsem hrával :lol2: ale prospekt beky máme vynikající.
Dneska Edmonton :) po dlouhy dobe budu cucet :) ale chtel bych tak 7:6 prohrat a 6 golu by dal voracek :) Jinak budu do konce sezony hodne fandis busu a NJ :) Doufam ze nas v tabulce jeste daj.
Jo, takhle ať je to klidně do konce sezóny. Voras tři body, G dva body a prohrajeme i s tragickým Edmontonem. :thumbsup: Ono, myslím si, že Hexy vskutku nemám problém na rozdíl od Holmyho nařídit tank, kor, když chce tým sestavit hlavně z draftu.

Další zápas až ve středu, tak jen doufat, že toho Devils i Bus "využijí" a předběhnou nás. :jn:
Vytkol by som ale ten ziskany bod
Finch182 píše:Vytkol by som ale ten ziskany bod
Tak jasně. Ale zase vem v potaz, že jsme hráli taky vlastně s tankerama. :giggle: Zase nemůžem být tak nenažraní. Regular prohry snad přijdou teď s Hawks a Sharks.
http://novy.nhl.cz/steve-mason-je-nespo ... be/5005059" onclick="window.open(this.href);return false;

Myslim ze Berube to ma spocitany.Nahradit Masona tak to bych chtel videt :)
https://vine.co/v/OYjE39Xmwum" onclick="window.open(this.href);return false; - nevím, jak se to sem vkládá. Ale souhlas. :giggle: :neviem: Berube must go. :thumbsdown:
Chief půjde imo. Ale dokud takhle prohrává, tak není důvod ho nevyhodit až po skončení sezóny, když nás aspoň vytahuje k vyšším pickům. :jn:
To je cisty pi*us ten berube, ja ho normalne nenavidim. Nakoniec pride novy trener a este aj viny sa preberie......

Jak ho ale hexy predlzi, tak budem solidne nasrany.
Travis Sanheim has been named WHL Defensman of the Year!
Luxus! :good: :good:

14G+50A in 66GPs.

1:10 :bye2:
Po dlouhé době zapínám zápas v týdnu. Dnes doufám v ovace pro Kimma, zápas s vysokým score a body pro Vorase a G. Ještě bychom k tomu mohli prohrát a bylo by to fajn.
Leslie píše:Ještě bychom k tomu mohli prohrát
:yes:
:petrik:
:hroza:
Jéééjeee, jak já tě měl rád Kimmo a chtěl jsem at to zvedneš nad hlavu u nás :bye2: zasloužený standing ovations :klobuk:
Ten chlap si to zasluzi a aj ked za Hawks vela nehrava, budem na ich vagone v PO.
Vinnyho agent:
"The situation hasn't met either side's expectations in Philadelphia. If Vinny wants the opportunity to end a fantastic career on a good note, it's not going to happen so long as Craig Berube is head coach of the Philadelphia Flyers. I'm sure if Vinny found a good environment ... an opportunity to go to a new team and end on a good note, I wouldn't be surprised if he retired before finishing the term of his deal."
Obrázek
_________________________________________________________________


Znovu a nejspíš naposled. Díky za vše, Kimmo! :klobuk: :poklona:
Kimmo je velkej sympatak a jsem rad ze tu hral :) Dlouho to byla nase nejvetsi opora v zadnich radach a vedle Prongera asi nejvetsi osobnost i kdyz Pronger hral je chvili.

Pral bych mu sc ale myslim ze tenhle rok to Hawks nedaj ale treba se pletu.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS