Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

megaton píše:realne to vidim na boj o predposledni misto s carolinou. bez urazky, nejste lepsi nez loni, vsichni okolo ano. i letos to bude.bez PO
Lepší než vloni jsme.
megaton píše:realne to vidim na boj o predposledni misto s carolinou. bez urazky, nejste lepsi nez loni, vsichni okolo ano. i letos to bude.bez PO
Je pekne, ze jsi nas neprisel urazit, ale jestli tim chces naznacit, ze VY jste lepsi, nez my, tak to jako urazku beru. Obrázek
AndyF píše:
megaton píše:realne to vidim na boj o predposledni misto s carolinou. bez urazky, nejste lepsi nez loni, vsichni okolo ano. i letos to bude.bez PO
Je pekne, ze jsi nas neprisel urazit, ale jestli tim chces naznacit, ze VY jste lepsi, nez my, tak to jako urazku beru. Obrázek
Tak se omlouvam, uz jsem to pochopil. :oops: Rovnou si zabirate misto posledni. :klobuk:
koukam, ze diskuzni forum phily, je jen pro fans a chran vas ruka pane nepochlebovat, nebo snad mit jinej názor. Jak jsi si jiste vsiml, pisu o tom, ze si to rozdate o PREDposledni místo s Carolinou, tedy logicky poslední místo je jiste a nedelam si iluze, ze patri nekomu jinému, nez nam. Precejen nekoukam na to přes ruzove bryle (jako někdo) a mam na to realny pohled. je fakt ze emotikony nebo jak se tomu nadava moc nepouzivam a tak muj sarkasticky podton ve smyslu, ze cim nize skoncite, tim lepe pro vas, se v tom mohl ztratit.

a realne v cem a kde jste lepsi? jste mladsi, ale to neznamena lepsi
lepsi sme v tom, ze kotvy Amac a Lecy si moc nezahraju. Hraci co su namiesto nich su proste lepsi a to bez debat. Ono o moc horsi jak tam ti dvaja sa uz byt neda. Tym sme lepsi dozadu a mame dvoch velmi dobrych centrov s hrou dozadu, co Lecavaliera svetla stranka nebola ani v jeho dobrych rokoch. Obrana upgrade ma.
Dalej by mal byt lepsi backup.

Inak je jasne ze nasa divizia je nabuchana a prve 4 miesta beriem dost isto - Caps, NY, Isles, Pens.
My sa pobijeme o ten piatky wild card flek max, atlanticka divizia mi pride az trapna.

Co sa tyka uspesnosti v boji o ten druhy wild card, tak to bude zalezat na otaznikoch tria - RJ, Gagner, Read.
Traja hraci, co poslednu sezonu dobru nemali a teraz by na to urcite radi zabudli. Osobne som ale viac pesimista a dobre zahra tak max jeden z nich a skoncime nejak tak ako tento rok.

Tato sezona nic neriesi, konci sa nam prestavba, akurat potrebujeme aby mladi viac dorastli a zbavili sa este par hracov a to su RJ a Lecy - mohli by byt uz prec dalsiu sezonu. V obrane sa dufam o rok riadne pobiju Morin, Sanheim a Provorov a minimalne dvaja to spravia.
Já bych souhlasil s Andym
Pens nebudou zas o tolik lepší jak loni, okey, mají Kessela, ale ta obrana je podle mě pro ně docela průser a bude je potápět, nedej bože aby se zranil Letang.
Columbus naopak bude výbornej a podle mě si to s caps rozdá o divizní titul. Isles budou třetí a Rags, Pens a my bychom si to snad mohli rozdat o ty další fleky, ale uvidíme no. :)
Hokej (a celkově hlavně v NHL) je krásnej, že navzdory všem předpokladům dokáže i nejhorší tým porazit nejlepší, dokáže to vydřít. IMO pod Hakstolem to nikomu zadarmo nedáme!
Esem píše:Hokej (a celkově hlavně v NHL) je krásnej, že navzdory všem předpokladům dokáže i nejhorší tým porazit nejlepší, dokáže to vydřít. IMO pod Hakstolem to nikomu zadarmo nedáme!
Tiež si to vravím. :paperbag:
Logan píše:Columbus naopak bude výbornej a podle mě si to s caps rozdá o divizní titul
Neviem no, tu by som bol opatrny. Minuly rok sice boli zdecimovani ale odtial potial. Ten kader hlbku nema a obrana zase tiez nie je nejaka extra aby tu hrali o divizak...

PO spravit mozu ale na to je tam zase moc velka konkurencia.


Pens si to v ZC vystrielaju PO utokom, tam to ale zase konci lebo ta obrana je tragicka...


Co sa tyka Hakstola tak ja som zatial len zvedavy a v tomto smere otaznik. Moze to byt upgrade a aj nemusi
Finch182 píše:Neviem no, tu by som bol opatrny. Minuly rok sice boli zdecimovani ale odtial potial. Ten kader hlbku nema a obrana zase tiez nie je nejaka extra aby tu hrali o divizak...
Né, že bych tu nějak chtěl probírat CBJ. :giggle: Ale tým, kterej má ve třetí lajně Hartnella a Wennberga, myslím si, že určitou šířku má. Jinak ano, obrana je tam velký otazník. Ale měla by být lepší než vloni, aneb Murray and Savard. We'll see.
Finch182 píše:Co sa tyka Hakstola tak ja som zatial len zvedavy a v tomto smere otaznik. Moze to byt upgrade a aj nemusi
Nápodobně. Ale věřím, že se nudit jak vlonit nebudem. Jinak něco od Hakstola k zítřku: http://www.flyers.mzf.cz/hakstol-pred-p ... -ocekavat/
To mas to same jak keby si dal u nas vorasa do tretej, na veci to zas tak nic nemeni.
Inak akoze nezhadzujem nejak CBJ, ze by ten kader stal za ho*no, to vobec nie. Ja myslim ze v inej divizii by aj sli dalej, hlavne v atlantickej.
Myslim to ale v porovnani v nasej divizii, kde som uz spominal NYR, isles, caps, isles a tieto muzstva mi proste pridu lepsie ako CBJ a hlavne s tym, co povedal Logan a teda ze sa pobiju o divizak. A taku hlbku teda nemaju aby sli takto vysoko. Inak si myslim ze urvu tento rok to piate miesto v nasej divizii, prinajlepsom to stvrte.
Finch182 píše:To mas to same jak keby si dal u nas vorasa do tretej, na veci to zas tak nic nemeni.
To teď nechápu. Kdybychom to my udělali, museli bychom dát do první třeba Umbergera/Reada? Přičemž oni mají v první Saada, Foligna a Johansena a tudíž logicky Hartse ve třetí, protože pro něj v TOP6 není místo.
Finch182 píše:Inak akoze nezhadzujem nejak CBJ, ze by ten kader stal za ho*no, to vobec nie. Ja myslim ze v inej divizii by aj sli dalej, hlavne v atlantickej.
Myslim to ale v porovnani v nasej divizii, kde som uz spominal NYR, isles, caps, isles a tieto muzstva mi proste pridu lepsie ako CBJ a hlavne s tym, co povedal Logan a teda ze sa pobiju o divizak. A taku hlbku teda nemaju aby sli takto vysoko. Inak si myslim ze urvu tento rok to piate miesto v nasej divizii, prinajlepsom to stvrte.
To už je samozřejmě věc názorů, ten ti neberu. Já tipuju CBJ před Isles, jinak ale na to nějak kašlu, jde my hlavně o nás. :fan:
Tak zatim to vypada na:

12 Michael Raffl - 28 Claude Giroux - 93 Jakub Voracek
10 Brayden Schenn - 14 Sean Couturier - 17 Wayne Simmonds
24 Matt Read - 21 Scott Laughton - 20 R.J. Umberger
76 Chris VandeVelde - 78 Pierre-Edouard Bellemare - 25 Ryan White

55 Nick Schultz - 32 Mark Streit
15 Michael Del Zotto - 23 Brandon Manning
82 Evgeny Medvedev - 22 Luke Schenn

35 Steve Mason
[30 Michal Neuvirth]


Utok se mi libi (coz nic neznamena)
Obrana teda na prvni pohled nic moc.. Co si budem povidat.
Mase se asi zase zapoti.. Ale slavu slizne nekdo jinej.
:-/ Já bych chtěl toho Schenna ve třetí na RW. Ale pokud zase to bude 2. lajně klapat, tak to bude v pohodě. Tak snad zafunguje souhra B. Schenna a Coutse ze závěrů loňské sezóny. :pray:

Dnes sem na to fakt zvědavej, bod(y) nečekám, za to je čekám proti Floridě! :dup:
TB coach Jon Cooper calls Giroux one of the NHL's top-5 players and says Flyers have a "dazzling" PP.
:klobuk:
#TBLightning lines
Drouin-Stamkos-Callahan
Palat-Johnson-Kucherov
Killorn-Filppula-Condra
Namestnikov-Boyle-Brown
Paquette
Tak Johnson to stihl, škoda pro nás. :-/
Proc Gudas mimo? HS nebo zdravotni problem? Pripravu mel lepsi nez LukeS ne?
pitak píše:Proc Gudas mimo? HS nebo zdravotni problem? Pripravu mel lepsi nez LukeS ne?
Jednak je Luke lepší all around player (kterej je akorát přeplacenej, jinak do bottom pairingu velmi slušnej hráč) a jednak asi chtějí trošku zvýšit jeho cenu pro trejd.
Kde inak mame nasu zensku? :hmm:
v kuchyni?
Ohlund píše:v kuchyni?
:bac:
Všechno to tu sleduje, jen ji neustále automaticky odhlašuje počítač a je moc líná strávit pět sekund svého drahého času zadáváním přihlašovacích údajů. :-D
Wow.

Byl jsem dost překvapen, jak jsme zápas zvládli. Nebál bych se říct, ze v rámci 60ti minut jsme byli lepším týmem než Tampa... ta Tampa, která letos zase bude hrát o čelo konference IMO...

Těžký, těžký zklamání ale Voras a opět OT, kde Tampa to vyhrála už zaslouženě. Rozhodla první třetina, kde jsme měli rozhodne vest...

Bod i tak nad predzapasove ocekavani a v sobotu už snad budou oba!
Škoda mohli jsme brát o bod víc, ty nájezdy :slap: G krásně vymíchal ... Mě se vůbec nelíbil Streit.. ale to se doladí. Mase :klobuk:

Zápas jak má být, úplně něco jiného, než za Berubeho ještě proti skvělé Tampě.
Streit najlepsi obranca. Medvedev si to hranie s dvomi hokejkami mohol odpustit. To predlzenie je brutal. Dobry vykon, vacsinou sme prve body ziskavali az tak v 4. - 5. zapase sezony
Esem píše:Mě se vůbec nelíbil Streit..
FLYERS FAN píše:Streit najlepsi obranca.
Tak se dohodnite. :lol2:
FLYERS FAN píše:Dobry vykon, vacsinou sme prve body ziskavali az tak v 4. - 5. zapase sezony
THIS. Vloni i předloni jsme začínali s 0-3-0. Letos věřím, že již zítra si můžem připsat první výhru!
Neviem kde si zobral ze prvu tretinu sme mali viest. Ak si odmyslim Gho najazd, tak som myslel ze zaspim a boli sme sterilní aj ked ano, platilo to obojstranne. Gol tomu pomohol a zacalo sa to rozbiehat.

Miestami sme ich strasne mleli
Obrázek
ok a dalej vazne :D

Za mna inak hrci od ktorych nieco cakam ma totalne sklamali - G, Voras, Simmer
Naopak hraci od ktorych som vela necakal tak prijemne prekvapili - Schenn, Hambac(postupom casu v zapase), Read a to hlavne prvi dvaja menovani. Schenn evidentne vymenu nechce a hambac sa velmi snazil a tomu backchecku na Kucherova sa muselo tlieskat.

Pacil sa mi velmi aj Laughton, dobre cital hru a ta jeho narazacka :slintac:
Velmi dobry zapas si odviedla aj stvrta lajna a v nej hlavne Bellemare.

1st PP unit na zaplakanie.

Dozadu vznikali chyby a slusne to tam sice v poslednej chvili sem tam hasil Streit, lenze vdaka nemu casto tie situacie aj vznikli.....

Mason perfektny, hlavne OT a co sa tyka toho 3vs3 :slintac:
Nemalo chybu, za minutu sa tam toho udialo viac jak za cely zapas. Hakstol to ale precouchoval ked tam znova poslal nemozneho Gho s Vorasom. Asi hlavne G potrebuje vzdy par zapasov na rozbeh, robi to snad uz tretiu sezonu....

Vzhladom na to, s kym sme hrali, tak za mna tak 2-
Keby nastupila do zapasu aj nasa prva lajna, tak to bol win.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS