Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Za ten bryzovsky gol by som ho zabil ale vyzehlil to v dalsom priebehu tak som bol ticho...
Aj Medveda by som posadil, ten ma kazdy zapas aspon 3 TO, zazrak ze nekoncia golmi
To uz som pisal minule ale on si to vyzehli tym, ze spraví aj niečo pozitivneako vcera ten pass a ukradnuty gol. Lenze ked ho posadis tak bude hrat manning :-D
Tak snad nikdo necekal ze uz budeme jen vyhravat , ale zase nad Torontem by se mělo vyhrat.Cernej pasazer je Hamburger to je jasny , a pak Medvedev je dost nejistej, to bude asi první a poslední sezona.
same shit hosi, same shit..vy ste schopni sundat top tim a na dalsi zapas prehrate s TOR :hroza: Toto iste Vas stalo PO aj minuly rok.
Jsem bez notasu, takze krome vysledku a golu v tv jsem nevidel nic, ale co jsem cetl na fb a tady tak ma xruc pravdu. Same old shit, i kdyz letos je to o neco lepsi nez loni. Takovy zapasy musime urvat, o to vic nasere ten konec, prodlouzeni bychom treba urvali. Ale evidentne jsme si body nezaslouzili pravem
No hrali sme 15 min v zapase, kym sme nedali gol a potom na konci. Medveda by som posadil a Manninga dal ku Ghostovi
Hele i když nakonec nepostoupíme ja budu velice spokojen s progresem ve hre , protože ten tam proste je.Hexy se zbavil několika komiku a cernych pasazeru a az bude ocista komplet i s Hamburgerem tak jak se doplni mladici tak bez prdele budeme v realnem boji o Play off kazdej rok a to se pak budu opravdu tesit.

Ted to do konce sezony proste zkousnu ze sice porazime Chicago,St.lous nebo LA ale pak nas da Toronto nebo Florida.
Hakstol said there is a "decent" chance Weal plays vs PGH but also said Couturier was a maintenance day, too per Tim Panaccio
Ještě teda :slintac:

Obrázek
Coots out pro dnešek. :?

A prej mozna sni tak Weal nebude hrat, ze bychom mohli hrat na 7 beku. :lol: :hroza:
Rono píše:Coots out pro dnešek. :?

A prej mozna sni tak Weal nebude hrat, ze bychom mohli hrat na 7 beku. :lol: :hroza:
No protoze prej "Umberger je velkej profik a dodava teamu potrebnou strukturu"..
RJe uz nekomentuju, to nema cenu.

Ten snad vykuruje Hexymu koule. :hroza:
Rono píše:Coots out pro dnešek. :?

A prej mozna sni tak Weal nebude hrat, ze bychom mohli hrat na 7 beku. :lol: :hroza:
Sorry, asi si stojím na vedení, ale Coots je pro dnešek mimo hru (chápu), ale místo něj asi nenastoupí Weal? (nechápu)... :please:
To je určitě taktika takhle mást soupeře :giggle: imo si myslím, že naskočí páč i na tréninku byl v lajně vedle Raffla a Schenna


...

Platinum Seat Ghosts: Darren Dreger said he thinks Flyers GM Ron Hextall will be relatively busy at the trade deadline, though he’s not sure to what extent. Dreger thinks Hextall would like to add another defenseman :neviem:
Tak my sa tu vsetci chceme zbavit este aspon jedneho beka a miesto toho by sme este jedneho priviedli? :D

A couts dufam bude hrat, Malkin potrebuje svoj kryptonit....
Finch182 píše:A couts dufam bude hrat, Malkin potrebuje svoj kryptonit....
PITTSBURGH — Sean Couturier was downgraded from his Wednesday "maintenance day" to being out of the lineup Thursday against the Pittsburgh Penguins.

The Flyers hoped their shutdown center, who has been effective against the Penguins, would be able to play but when the team had an optional skate Couturier was not on the ice, instead getting treatment. It was then determined that he wouldn't be able to play with what the team termed a "lower-body injury."
Dnes uz proste musime... :scare:
:hmm:
A ako to je teraz s Gagnerom napr.? Keď ho potom zasa pošlete na farmu, tak opäť musí prejsť waiverom, či už nemusí, keď raz prešiel?

Noa inak dnes dúfam, v poriadnu mastenciu. Pennsylvánske derby mi v posledných rokoch chutí najviac z celej ligy. :box:
Davvy píše:A ako to je teraz s Gagnerom napr.? Keď ho potom zasa pošlete na farmu, tak opäť musí prejsť waiverom, či už nemusí, keď raz prešiel?

Noa inak dnes dúfam, v poriadnu mastenciu. Pennsylvánske derby mi v posledných rokoch chutí najviac z celej ligy. :box:
Nejsem si jist, ale myslim ze pokud jednou hrac waiverem projde, tak muze pristich 31 dni volne jezdit mezi AHL a NHL. Jinak co se tyce mastenice, tak my jsme asi nejvic soft team v lize, u nas neni nikdo kdo by udelal nejakou tu prasarnu, uplni beranci. A Flyers po odchodu Rinalda taky nejsou zrovna reznici.
Stale tam je sid, len ci uz nie su teraz po ms s Girom BFF.....
Nelubilo sa mi jak sa tam tlapkali po prdeli
Penguins naprosto zasloužený vítězství.

Poslední dva zápasy jsem měl chuť blít, doufejme, že to byl jen "menší" výpadek. No, on horší snad už nemůže být, co se týče výkonu v zápase.

Naštěstí pro nás to nebyl tak KEY game, vzhledem k tomu, že Pens s touto hrou si zajistí pohodlný postup přes divizi a my si to o wild card rozdáme s Bostonem, Detroitem, New Jersey a NY Islanders.

Takže ano, KEY game nastává zítra s Isles. Očekávám 100% zlepšení výkonu a hlavně daleko větší hlad po vítězství po celých šedesát minut a ne jen ke konci zápasu.

Včera absolutní tragédie kromě první lajny, Ghosta a Maseho. Couts chyběl víc, než jsem si myslel, bez něj ten depth je strašně cítit a jsme bez něj v prdeli. IMO se pomalu, ale jistě dostává na úroveň rolí Gho, Vorase, Maseho v našem týmu. Možná už jí i dosáhl.

Hlavu bych stále nevěšel, šance pořád je, díky tomu, že tam máme zápasy k dobru. Jenže teď to chce porazit Isles i Bruins, aby se nám daleko lépe dýchalo. Pak teda jsou Capitals, kde neočekávám nic a následuje ASG pauza.

4 body z 6ti udělat musíme, jinak může být teoreticky ámen. :pray:
Tak si tu nemazme med okolo huby a nezlahcujme dolezitost prehry, aby to akoze vypadalo, ze to vobec nevadi a aj tak o ho*no slo.
Prd makovy, bol to klucovy zapas s divizakom, ktory bol v podobnej situacii a nikto nema vestecku gulu ze pens vykony vydrzia a pojdu si po nejaky druhy flek v divizii a tym padom nas to netankuje. pi*u s ryzu

Jedina vec, ktora nas "vykon" obhajuje, je strata coutsa, ktory je zvlast proti muzstvam ako pens totalne klucovy hrac. Nemame potom odpoved na dve rozne lajny s elitnymi centrami. Po tretom gole mi to bolo jasne a uz som to len preklikal do konca ale do toho golu som mal aj dojem, ze nas prehravaju na buly a udrziavali si tak stale pasmo.

Nepochopim zaroven, preco si Haks stale zamenuje stvrtu a tretiu lajnu. VDV, White, Belle - nemam s nimi problem ako stvrtou lajnou, su fajn. Ale nedavat im boha poziciu tretej lajny. Ak ma maju Haks a Hex pocit, ze Laughtonova lajna nemoze dostavat tolko priestoru, lebo Hambac je cierna diera, tak ho dam niekam do prdele bud pressbox alebo ho vymenim s niekym z oficialnej stvrtej lajny alebo by Hexy mohol priniest pre mna za mna rental do tej tretej lajny, nemohol by byt drahy pokial by sme chceli nieco priemerne. Hambac je proste black hole, tam by bol upgrade skoro ktokolvek.

Nehovoriac o tom, ze stale sedi Weal ale tak dajme tomu, ze ho na treningoch vidia a zrejme je priserny.

Pozitivum zo zapasu je, ze Voras dal konecne normalny gol, aj ked uz som ho siel zabit jak zas namiesto toho aby po prihravke hned palil, tak si to tam zacal zas rovnat na palici a cakal kym sa mu do strely postavi cela lajna.
Finch182 píše:Tak si tu nemazme med okolo huby a nezlahcujme dolezitost prehry, aby to akoze vypadalo, ze to vobec nevadi a aj tak o ho*no slo.
Prd makovy, bol to klucovy zapas s divizakom, ktory bol v podobnej situacii a nikto nema vestecku gulu ze pens vykony vydrzia a pojdu si po nejaky druhy flek v divizii a tym padom nas to netankuje. pi*u s ryzu
O něco šlo, to né že ne, zlehčovat to úplně nechci.

Ale že s Pens bojovat o wild card NEBUDEME, je imo fakt. S novým koučem hrajou jinej, daleko lepší hokej, ti přes divizi půjdou na 95%. Pro nás jsou, jak jsem napsal, klíčoví Isles, Bruins, Devils, Sens, Habs a možná Detroit/Cats.

Capitals, Rags, Pens, Tampa a pro mě i Florida stále, jsou lock. Zbytek si to rozdáme.

Jo, a jen tak mimochodem. Tak jak hrajou Pens, tak přesně bych chtěl, abychom hráli i my, až nám do sestavy nastoupí Konecny, Provorov, Sanheim, Lindblom a další. Fakt se na to dobře koukalo. I když jsem u toho trpěl. :oops:
Rono píše: máme zápasy k dobru.
Já jsem je už interně přejmenoval na "zápasy k hovnu"
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS