Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jo a ještě jedna šílená věc...
Jakkoliv chytá Mason dostatečně kvalitně, a dělá občas i velmi solidní zákroky, začínám mít kacířský pocit, (vzhledem ke mému dosavadnímu postoji), že bych byl jistější, kdyby chytal Neuvirth..
AndyF píše:Jo a ještě jedna šílená věc...
Jakkoliv chytá Mason dostatečně kvalitně, a dělá občas i velmi solidní zákroky, začínám mít kacířský pocit, (vzhledem ke mému dosavadnímu postoji), že bych byl jistější, kdyby chytal Neuvirth..
Tos psal ty? Nebo to máš z idnesu? :giggle:
To píšu já...
Ostatně tvrdím, že první gól by Neuvirth chytil..
I přes zaslouženou prohru mi dělá radost můj oblíbenec Voráček! Dal krásný gól střelou (Andy určitě potvrdí, že je to jeho teprve druhý gól střelou v letošní sezóně!) a stoupá pořadím produktivity.
Jo a Neuvirth samozřejmě na plac! Je potřeba využít jeho kvalitní potenciál a zase něco vyhrát! :!:
:lol3: Mase
S dnešním zápasem proti Isles to vypadá bledě! V New Yorku čekají hromadu sněhu a hodně silný vítr. Rád bych se pletl, ale nevypadá to dobře...
AndyF píše:To píšu já...
Ostatně tvrdím, že první gól by Neuvirth chytil..
Vystřelil přes hráče, do toho tam clonil Fehr, kterýho MDZ za sebou zapomněl ... Mase nic neviděl. Nechytatelný skoro, když jo, tak lucky ..

Všude jinde byl problém, jen né v bráně a v první lajně. Mase chytal famózně!
Esem píše:Mase nic neviděl.
To je prave ten problem. Mase vetsinou nic nevidi. A Neuvirth dost casto vidi. Asi to dela nejak lip..
Neni divu, ze ma Mase vyrazne lepsi statistiky 5 na 5 nez 4 na 5
Tak reportér Isles oznámil, že zápas byl odložen.

NHL ani Flyers ale zatím nic nepotvrdili. :neviem: Twitter Philly pak ještě před půl hodinou dával fotku, jak hráči jedou na stadion. Ale myslím, že to odložený bude. :-(

EDIT: :-/
Už je to ofiko! Zápas je odložený. :cry:
Zaitsev o kterého se zajímala Philadelphia, nejspíše podepíše s Torontem...
Tak pro mě dneska zápas měsíce ledna. :tv:
Čtyři moji oblíbenci (Voráček, Giroux, Krejčí a Marchand) v jednom utkání! Tipuji, že bude chytat Neuvirth proti Raskovi. Výhra je největší nutností!!! Nejlépe v základní hrací době... Soupeři nám utíkají, a i přes zápasy k dobru, to nevypadá růžově... Na wild card ztráta 7 bodů a 2 resp. 4 zápasy k dobru.
Philly(p) píše:Čtyři moji oblíbenci (Voráček, Giroux, Krejčí a Marchand)
:nechutne:

By som neveril ze tu krysu aj niekto moze mat rad.

Inak samozrejme klucovy zapas a couts je uz dufam ok....
Souhlas. Dnes MUST-WIN game. Pokud chceme udržet krok s Bostonem, New Jersey, Montrealem a dalšími, s nimiž budeme (resp. měli bychom) bojovat o wild card.

A myslím, že nastoupí Mason. Chytal letos proti nim dva zápasy, v obou jsme vyhráli.

Couts musí bejt ready, aby se mohl postarat o Bergyho lajnu.

LET'S GO FLYERS! :hfman:
Umberger is the healthy scratch forward tonight.
:oslava: :yahoo: :wave: :groupwave: :flyer:

Ta radost nejde slovy popsat.

EDIT:
Manning IN, Medvedev OUT. Co se týče Weala, tak nakonec asi ještě váhá. :nervozny: :scare:

reEDIT:
Hakstol says Weal is probably in. Will decide after warmups, for some reason.
Vypadá to nadějně. :petrik:
Finch182 píše:
Philly(p) píše:Čtyři moji oblíbenci (Voráček, Giroux, Krejčí a Marchand)
:nechutne:

By som neveril ze tu krysu aj niekto moze mat rad.

Inak samozrejme klucovy zapas a couts je uz dufam ok....
Tak to není otázka "mít rád", ale spíše oblíbenosti plynoucí z charakteru hry. A Marchandova hra se mi vždycky líbila. A už vůbec se netajím tím, že hned po Flyers přeji úspěch zejména Bostonu.
Rono píše: A myslím, že nastoupí Mason. Chytal letos proti nim dva zápasy, v obou jsme vyhráli.
Potvrzený Neuvirth!
Marchand krysa je vo tom žádná :giggle: ale je to hráč, kterého by většina GM s chtěla do svýho týmu. Btw. hraje skvěle a kdyby byl letcem tak ho všichni žerem.

Tak snad Weal, bude nabuzenej ještě po trejdu bude se chtít předvést, moc se těším
Philly(p) píše:A už vůbec se netajím tím, že hned po Flyers přeji úspěch zejména Bostonu.
Tomu už teprve říkám diagnóza, horší kombinace snad neexistuje :scare:
tomasinho píše:
Philly(p) píše:A už vůbec se netajím tím, že hned po Flyers přeji úspěch zejména Bostonu.
Tomu už teprve říkám diagnóza, horší kombinace snad neexistuje :scare:
Pokud si potřebuješ o tom popovídat, můžeš mi napsat do zprávy! Jinak tady nedělej ostudu "diagnózo"! :hroza:
Případně můžeš navštívit diskuzní fóra nejmenovaných českých webmédií, tak ti tvůj koment bude náramně pasovat. :wink2:
Jeden má oblíbence toho idiota, druhej fandí rovnou celýmu týmu. Vy jste mi pacienti. :hroza:
Philly(p) píše:Pokud si potřebuješ o tom popovídat, můžeš mi napsat do zprávy! Jinak tady nedělej ostudu "diagnózo"! :hroza:
Případně můžeš navštívit diskuzní fóra nejmenovaných českých webmédií, tak ti tvůj koment bude náramně pasovat. :wink2:
:giggle: :lol: To chce klid a nohy v teple kámo.

dejf píše:Jeden má oblíbence toho idiota, druhej fandí rovnou celýmu týmu. Vy jste mi pacienti. :hroza:
To je jeden a ten samej ale :)
tomasinho píše:
Philly(p) píše:Pokud si potřebuješ o tom popovídat, můžeš mi napsat do zprávy! Jinak tady nedělej ostudu "diagnózo"! :hroza:
Případně můžeš navštívit diskuzní fóra nejmenovaných českých webmédií, tak ti tvůj koment bude náramně pasovat. :wink2:
:giggle: :lol: To chce klid a nohy v teple kámo.

dejf píše:Jeden má oblíbence toho idiota, druhej fandí rovnou celýmu týmu. Vy jste mi pacienti. :hroza:
To je jeden a ten samej ale :)
:ciga: :butt:
tomasinho píše:
dejf píše:Jeden má oblíbence toho idiota, druhej fandí rovnou celýmu týmu. Vy jste mi pacienti. :hroza:
To je jeden a ten samej ale :)
A jo. Tak místou dvou kukaček tady máme jen jednu.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS