Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mase skvělej .... postupem zápasu jsem čekal tlak, že přepnem a začnem ještě víc, ale pořád nic ... a ten druhej gól? Ty vole to bylo tak laksní, Voráček by se měl fakt zase rychle probrat ... no nic, teď musíme rozbít Toronto, ti nesmějí dostat žádnou šanci a pak holt porazíme Pens, taky nemůžou vyhrávat pořád ... :)
No bude to drama do posledního zapasu.Jsem na to zvedavej ale mohli jsme uz dnes byt o dva kroky blize , takhle to bude porad otevreny.
Obrázek
vrabejka píše:... jak jsem říkal. ...
Tak nejak si porad rikam, ze jsme nehrali tak zle ... Respektive nebylo to zadny predstaveni jak jsme byli posledni dobou zvykli, ale i tak ten vykon byl vyrovnany s hrou drw ... Podle me nam hlavne chybel nejaky haluz gol jako dal prave detroit, kterej by to momentum strhnul na nasi stranu a z kteryho bychom se jeste vysroubovali a vyrovnali. Voras mel blizko, pak ta jedna PP byla jak u verdunu, ale Howard to dnes zavrel ... Kazdopadne dneska ocekama 120% vykon od zacatku, asi neco takoveho jakp naposledy s drw prvni tretinu doma ... Musime je absolutne znicit a vubec jim nedat sanci! Hlavne aby na ne ted nejak nedolehl tlak, ale snad ne. Let's go flyers!
:hroza:
Dnes, dnes jsme teprve hráli špatně ... nechápu
No sice jak hra, tak vysledky byly dost na ho*no, na druhou stranu, prvni gol je v tyhle lize klicovej a v obou pripadech jsme to proste nezvladli udrzet, nez ho dame my.. Co si budem rikat, Detroit dal 3x haluz, a my zase tak spatne nehrali.. Asi nemame ted tym, aby tlacil soupere celej zapas.. Uz nam zase chybi takova ta trpelivost..
Co se tyce Vorase, tak toho bych normalne posadil.. Ne ze by byl nejhorsi hrac, ale proste ted nosi smulu.
Ty nase presilovky, to je neco neuveritelnyho, hlavne ten naprosto pruhlednej prubeh.
I tak si myslim, ze bude stejne nakonec stacit jen vyhrat zapas s Islanders.
Kdo by rekl, jak dulezity jdou ty zapasy posledni den, predevsim v tom smyslu, ze az budeme zacinat, budeme uz skoro znat ostatni vysledky. Treba se kousnou a Pens udelaj a bude to taky stacit.. :neviem:
Především si to hrozne komplikujeme.Ja vim ze není realne vyhrat každý zapas ale s pens by to chtelo aspoň bod a s islanders se musí bezpodminecne vyhrat.
Jestli to PO nedate, tak si me neprejte ! :)
Flyers bohužel dech v nejhorší chvíli ale bylo jasné, že jim to nemůže vydržet do konce ZČ.
Ale Boston na Detroit si PO zaslouží víc. Flyers patřili 90% ZČ do bottom 6 v konferenci.
To by mě zajímalo, kteří ze sedmi týmů byli lepší než my. :hmm:

Ottawa, Carolina, New Jersey, Montreal, Buffalo, Toronto, Columbus. :joe:
Rono píše:To by mě zajímalo, kteří ze sedmi týmů byli lepší než my. :hmm:
Carolina
vrabe[b]jka píše:Flyers bohužel dech v nejhorší chvíli ale bylo jasné, že jim to nemůže vydržet do konce ZČ[/b].
Obrázek
vrabejka píše:Flyers bohužel dech v nejhorší chvíli ale bylo jasné, že jim to nemůže vydržet do konce ZČ.
Ale Boston na Detroit si PO zaslouží víc. Flyers patřili 90% ZČ do bottom 6 v konferenci.
Co to tu zase meles za kraviny? Zaslouzi si to presne ten, kdo si to zaslouzi podle tabulky.
jeste pred tejdnem si mel z nas hnedy trenky a ted uz nam "to nemuze vydrzet"..
Uz vic jak mesic jsme tesne pod PO. Bottom 6 naposled 26. unora. Mimo to jsme byli na PO pozici jeste po 8 zapasech v rijnu. To je pro tvoji informaci zhruba 40% sezony.
Ty dekuj bohu za tu vasi uhaluzenou serii v pulce, jinak jste to ted dohaneli vy stejnym zpusobem..
WE ARE IN! WE ARE IN! WE ARE IIIN! :wave: :wave: :wave:

Obrázek

Už nyní díky klukům za úžasnou sezónu na naše (očekávané) poměry. :klobuk:

A teď si to pome rozdat s Capitals. Pome ich rozbit. Ale jsme jasní outsideři, můžeme hrát uvolněně, v klidu, tak snad uvidíme férovou sérii s tím nejlepším možným hokejem.

#HakstolForJackAdams
#GhostForCalder

Jo, a gratulace Samkovi. Dostal se do pořádnýho týmu a hned si konečně zahraje to PO.

LET'S GO FLYEEERS!
!!! Skvělá práce, ted už se může stát cokoliv :petrik:

ještě teda, tady se není o čem bavit

Obrázek
Obrázek
Rono píše:A teď si to pome rozdat s Capitals. Pome ich rozbit. Ale jsme jasní outsideři, můžeme hrát uvolněně, v klidu, tak snad uvidíme férovou sérii s tím nejlepším možným hokejem.
Tohle bude velmi zajímavá série a já si myslím, že byste je klidně s trochou štěstí mohli vyřadit. :yes:
Rono píše:#HakstolForJackAdams
Gallant, sorry! Ale beztak to dostane někdo jinej.. Můj typ je Barry Trotz. Přecijen letos WSH neměl konkurenci. :)
Guddy.44 » 10 dub 2016, 17:55 píše:Gallant, sorry! Ale beztak to dostane někdo jinej.. Můj typ je Barry Trotz. Přecijen letos WSH neměl konkurenci. :)
Ale jo, tipuju, ze nominovani budou Trotz, Ruff a Gallant.

Ale TOP5 by si Hakstol zasloužil.
Kucíííí já jsem zapomněl pogratulovat k PO. :klobuk: Čekal jsem kdo z koho, ale vy jste si to na rozdíl od nás uhráli sami. :good: Caps moc nemusím a budu fandit Letcům :box:
Guddy.44 píše:Tohle bude velmi zajímavá série a já si myslím, že byste je klidně s trochou štěstí mohli vyřadit. :yes:
Já cítím v kostech, že tady dojde k překvapení - už jsem to psal včera, že mi něco říká, že ta série dopadne jako ta naše před léty, kdy jsme šli s Halákem jako osmí na jasného favorita Caps a nakonec je vyřadili v sedmi zápasech... :wink2:. WSH je sice letos asi silnější než tehdy, přesto to překvapení v podobě postupu Flyers tak nějak čekám...
S novým avatarem vstříc :cup:!!!

Dík Rono. :good:
http://nhlnews.cz/shayne-gostisbehere-p ... ce-flyers/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hezky se to cte a navic je to pravda :) Nebyt jeho tak si rikame koho draftujem.

Jinak nemam velky oci , jsem opravdu rad ze jsem se do play off vubec dostali.Pokud bych si mohl vybrat jakehokoliv soupere tak floridu.Ale paradoxne proti WSH se nam tuto sezonu docela darilo ale to samozrejme nemusi moc znamenat.Kdyz budou chtit tak zapnou jinej level a budou nas tam motat jak sasky.

Ale clovek nikdy nevi.Doufam ze dneska budou vsichni klicovy hraci doma na pohovce :)
Je vtipné jak si tu fans Flyers po velice šťastném postupu do PO věří na Caps. A přitom kdyby Boston last 20 zápasů totálně neprohrál/nevypustil/nepustil a Detroit začal dřív nasazovat Manthu a Athanasia nemuseli žádné PO mít.
A říkám si zda jenom díky šťastným okolnostem to PO nemají.
Ano v období 60-75 zápasů měli výbornou formu. Pomohl hodně tomu Ghost. Podržel je Mason a rozstřílel se Simmonds. Ale nejlepší hráč Giroux slabé přes 60 bodů. Voracek tuto sezónu má na parku. Nebyl schopný dat gól.

Série s Caps bude určitě atraktivní, ale Flyers ještě prostě nejsou na takové herní úrovni aby Caps mohli vzdorovat v PO. 1x je porazit muzou, thats all. To je realita.
vrabejka píše:Je vtipné jak si tu fans Flyers po velice šťastném postupu do PO věří na Caps.
ukaž kde.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS