Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Konecny a Provy to musí dát. Voras se mi zase začíná líbit oproti minulé sezóně.

Provyho pass ze včerejšího zápasu
Obrázek
Schenn-Giroux-Konecny dnes spolu proti Rags :fifik:.
Konecny opět s bodem. 2+2 v posledních třech zápasech. Ghost 3 áčka ve dvou zápasech. Voras beast mode in OT. :thumbsup: Vesey dostal pěkné přivítání do NHL od Gudase :giggle:.
Nemělo by to tu chybět... :klobuk:
A za tohle game misconduct? Heh...
Provy TOI 25:44, v prvním obraném páru. Imo v prvním týmu zůstane.
Esem píše:Provy TOI 25:44, v prvním obraném páru. Imo v prvním týmu zůstane.
Ten TOI byl ale dost ovlivněn tím, že Gudas odehrál asi tak třetinu času ... a první pár byl MDZ - Gudas
nicméně v týmu zůstane :) :thumbsup:
Provorov už chybí na soupisce Brandonu Wheat Kings (na jejich oficiální stránce). BWK navíc jmenovali nového kapitána i asistenty, kde Provorov taktéž není zmíněn.

Víte, co tím chci říct... :jn:
Rono píše:Provorov už chybí na soupisce Brandonu Wheat Kings (na jejich oficiální stránce). BWK navíc jmenovali nového kapitána i asistenty, kde Provorov taktéž není zmíněn.

Víte, co tím chci říct... :jn:
Že je ruka ve flyerském rukávu? :tada:
Rono píše:Provorov už chybí na soupisce Brandonu Wheat Kings (na jejich oficiální stránce). BWK navíc jmenovali nového kapitána i asistenty, kde Provorov taktéž není zmíněn.

Víte, co tím chci říct... :jn:
trade :!: :lol2:
Morin, Leier a McDonald posláni na farmu.

EDIT:
Oslavujme! Aneb Manning-MacDonald trénují spolu jako čtvrtej pár už třetí den po sobě. :oslava:
Del Zotto - Gudas
Schultz - Gotisbehere
Provorov - Streit

Manning - MacDonald

Útoky jsou pak druhý den stejné:
10-28-17
12-14-93
63-78-22
21-60-24/76
52-27-19
Rono píše: EDIT:
Oslavujme! Aneb Manning-MacDonald trénují spolu jako čtvrtej pár už třetí den po sobě. :oslava:

Útoky jsou pak druhý den stejné:

52-27-19
WTF?! Nicky snad sedět nebude tvl ... řekl bych ale že 4. a 5. lajna by měli být naopak, dost pochybuju že VDV a Laughton si řekli o místo v týmu na úkor Gordona s Cousinsem ... no uvidíme

Hmm, ty obranný páry se mi nelíbí, raději bych
MDZ - Ghost
Provy - Gudas
Streit - Who cares? (čti je to stejně jedno kdo z těch lemer tam bude)
Já to kvituju. Ghost i Provy budou tahouni pairingu a zjistí, co to obnáší. A bylo by dobrý, aby to věděli, přistpříští rok potáhnou Morina, resp. Sanheima.

Jo, Nicky snad hrát bude. We'll see.
#Flyers announce Scott Laughton will be out 3-4 weeks with a LBI & Brandon Manning is considered week-to-week with an UBI.
Dnes proti NYR takto:

Schenn-Giroux-Simmonds
Raffl-Couturier-Voráček
Konecny-Bellemare-Weise
Cousins-Gordon-Weal

Del Zotto-Gudas
Schultz-Gostisbehere
Provorov-Streit

Neuvirth
(Stolarz)

EDIT:
With Laughton out 3-4 weeks now & Manning week to week with an injury, looks like both Provorov & Konecny make #Flyers this year.

With injuries to Laughton and Manning, #Flyers may only need to make one cut (VandeVelde?) to get to opening-night 23-man roster.
:yahoo:
Po přípravě s Rags...

Provorov výborný. Silný, klidný a takřka nechybující. Lahůdková rozehrávka.

Konecny skvěle ladí společnou notu s Voráčkem. Ale v bottomu byl málo viditelný, moc se nesetkal s pukem.

Nelituji, že jsem na jednu přípravu vstal. :wink2:
První dvě třetiny nic moc, Raffl se mi líbil jako jeden z mála
třetí třetina když se proházely lajny, tak byla výborná, tam jsme Rags opravdu přehrávali, Konecnyho forecheck byl super, hrál pak zase s Vorasem a Cootsem
Weal se zkoušel v první lajně (asi kvůli Schennově suspendaci)
Neuvirth pár velmi slušných zákroků, i když si myslím že první gól mohl mít (vím že to byla teč, ale i tak)
jinak kdo mě potěšil byl Streit, vypadal naprosto v pohodě a věřím že bude v dobré formě a pomůže nám ať už bude hrát s kýmkoliv, ta jeho asistence Cootsovi byla lahůdka, jak si počkal ... a určitě bude mít pěknou trade value na deadline pokud by hrál takto :)
Díky kluci za shrnutí. Po druhý třetině jsem totiž už usnul. :giggle: Ale ráno výsledek udělal velkou radost (protože jsem si vsadil na naší výhru :D) a Konecnyho 2 body ve třetí třetině, to jsem si hned myslel, že se posunul do TOP6, kam také patří. S Bellemarem a Weisem se prostě s pukem pořádně nepotkal a neklapalo to, what a surprise.

Jinak ano, souhlas, že Streit překvapil. Pokud by hrál takhle, bylo by to naprosto fajn. Provorov fakt s přehledem, ten musí zůstat. Konecnyho bych taky fakt nechal, v TOP6 umí být produktivním hráčem, zatímco Raffl tam efektivní tolik není a jeho role daleko víc sedí do bottom-six. We'll see.
Rono píše:... Konecnyho bych taky fakt nechal, v TOP6 umí být produktivním hráčem, zatímco Raffl tam efektivní tolik není a jeho role daleko víc sedí do bottom-six. We'll see.
Přesně toto bylo ve včerejším zápase, resp. v jeho průběhu, naprosto patrné.

Raffl do třetí formace a Konecny k Vorasovi a Coutsovi do druhé. :yes:
Michael Del Zotto will miss 4-5 weeks with a lower-body injury.... Fuuuck
Tohle je velká škoda, MDZ měl slušnou formu, ted to znamená Manndog nebo Mekáč/Turnovernák na plac. :thumbsdown:
Zápas s Bostonem jsem nedodíval. Ale co zase Gudas vyváděl :!: :( Máme zraněné beky, ale on si zase musí naskočit na mladého v přípravném zápase... :thumbsdown: Teď už si stopku zaslouží.
Philly(p) » ned říj 09, 2016 6:48 am píše:Zápas s Bostonem jsem nedodíval. Ale co zase Gudas vyváděl :!: :( Máme zraněné beky, ale on si zase musí naskočit na mladého v přípravném zápase... :thumbsdown: Teď už si stopku zaslouží.

Mam rad tvrdou hru , i Gudase ale tohle bylo zbytecny a na tyhle zakroky na hranici by se fakt mel vykaslat.tohle dohrani bylo opravdu navic a vubec byt nemuselo.

Tedy ano tvrde do nich ale s rozumem.
Flyers place Jordan Weal on waivers, opening up roster spot for Travis Konecny
BREAKING: Hexy confirms Provorov and Konecny will be on Flyers and he believes it's for the entire season. "They earned it."
:wave: :wave:.

Manning by měl být v pátek ready. Gudasova suspendace bude oznámena do pár hodin prý.
Skvělé, konečně ofiko, to co jsme čekali. Ted se budou dít věci. :petrik:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES