Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

AndyF píše:Ano takovych momentu bylo v zapase vice :giggle:

Jezis doprdele to ti fakt to vylouceni Coutse neprislo trapny??
Cože??? No nic, necháme to být, evidentně to každý vidíme úplně jinak. A zrovna s tebou bych se nerad dohadoval.
Za stavu 0:3 jsem to vzdal... A teď mrkám! :sok:

Veklá gratulace Konecnymu k první vstřelené brance v NHL! :serus:

A jeden dotaz, pro ty, co vydrželi až do konce? Proč ve 3. třetině nehrál Voráček PP unit 1?
Tu první nevím, ty další dvě proto, protože šel do kabiny po Kulikově faulu..
Ja som to teda zabalil tesne pred tou PP z ktorej bolo 2:3 :lol2: uz som to bral ze je to zabite tak som trochu posunul dopredu a skoro mi vypadla plomba ze 3:3 a to este potom sme dali zrd a sabres nemuseli mat ani bod.

Tento obrat ich snad nakopne ale nalejme si cisteho vina....po dvoch tretinach to bolo strasne a takto sa hrat neda. Sice nas sabres neprehravali ale z nasej strany to bolo verejne korculovanie.
Tak musíme to taky brát z toho pohledu že teď bylo docela hodně zápasů v krátkém sledu.Tak to snad bude lepší až bude víc času na odpočinek.
Doufám, že pro Sabres se měří stejným metrem jako pro Flyers...

Neměří.

Jinak jsem to po druhé třetině taky vzdal, i když jsem měl tucha, že máme na to, to otočit. Nakonec to kluci dokázali, škoda, že jsem to nevydržel. Každopádně dva body hodně důležitý. Ve čtvrtek musíme rozbít Arizonu.

CG, Travis. :serus:
Aniz bych chtel nejak snizovat kvality Arizony, na to se da rict uz jediny: Jdete do prdele.
Přesně tak. To bylo hrozné :hroza: Mekáč úplně mimo klasicky, svých 10 turnoveru si udělal. Není možný, jak je marnej.
VdV udělal to, co uz 2 roky marne vysvětluju svýmu 9letymu synovi, že nemá dělat.
Mne zauradoval sku*veny bug na nhl.tv, kde pri posuvani dopred cez druhu pauzu mi to dole nahodilo vysledne skore :roll: Niekoho by som za tu sluzbu strasne nakopal do vajec....

Neviem teda jak na tom bola tretia tretina ale po tych prvych tretinach ja vzdy citim taku beznadej....
Amac je neskutocny, on aj ked dostane najmenej minut z bekov tak stiha napachat skody co zvysok tak za 5 zapasov... Lenze bud bude hrat on alebo Schultz co je tak nejak jedno a celu sezonu pokial nam bude chybat minimalne jeden bek, tak to tak bude...
Začínám si myslet, že i letos po Novém roce přijdou řeči ve smyslu "už teď je každý zápas jako play off"... :hmm:
Ja by som sa aj vedel stotoznit s myslienkou, ze by bol po sezone vykupeny. Ratalo by sa to potom 6 rokov a usetrilo by sa nejak 5,5m z celkoveho caphitu, co nie je prilis vela, no je to ako keby skratenie o jednu sezonu a hlavne ....ja ho uz u nas proste nechcem vidiet, on je uplny saboter. Verim tomu, ze keby od zaciatku sezony hraje MDZ a nie tento zradca, tak je minimalne o 5 bodov viac.
Videl jsem prvni tretinu a pak jsem klasicky vytuhnul.

AMac- To je peklo ten chlap ten posere na co sahne.Opravdu asi nejvetsi fail nasi sestavy.

Zbytek byl docela okay i kdyz Simmer a Giroux maj i lepsi dny to je fakt.Docela v pohode praci delal Shenn,Konecny a Couturier kterej mi prijde ze najednou po tom hristi lita tak nejak vic nez driv.No a Voracek rychlej jako blesk a aktivni ale proste vzdycky to neklapne.

Provorov mi prisel jako takovej prumer - obcas neco zkazil a obcas se mu neco povedlo.Celkove ocekavanej vykon na to ze je to novacek.
Hrozný ... my se prostě nedokážeme dostat do vedení. Z 10 PP musíme využívat více než 2, to je prostě fakt ...
Když jsme měli ve druhý třetině momentum jako prase, po tom neuznaným golu ARI a našem na 2:2, tak to nedokážeme využít ... AMac je fakt figurka, doufám že až se vrátí MDZ tak půjde do prdele, fakt neuvěřitelný.
Provorova nehodnotím, není to zatím žádná hvězda, a le to jsme ani čekat nemohli, pořád je to ale platnější hráč než Amac nebo Schultz ... on se do toho dostane naplno a bude skvělej, o to se nebojím. Trochu se mi pořád nelíbí ty naše útoky ... možná bych i zkusil něco jako
Simmer - G - Voras
Konecny - Couts - Schenn
Raffl - Cousins - Read
Lyubimov - PEB - Weise

Proč vlastně nehrál Raffl, nějaký zranění nebo byl špatnej poslední zápasy? já jak jsem byl pryč tak jsem viděl jen sestřihy. Luybimov byl včera jeden z mála který mě mile překvapil
Obrana snad
MDZ - Ghost
Provorov - Streit
Manning - Gudas

Jinak manning zatím pořád hodně solid, z toho co jsem viděl, rozhodně lepší než Amac a Schultz ...
segiň Gost, keď mu to nebude kaziť v páre AMac, tak dostane tam Schultza. To je na slučku. MDZ sa kedy má vrátiť?
Joe S. píše:segiň Gost, keď mu to nebude kaziť v páre AMac, tak dostane tam Schultza. To je na slučku. MDZ sa kedy má vrátiť?
Schultz není taková koule u n hy jak Amac
Nejdříve 5/11 prttože byl na LTIR, ale už trenuje, i když myslím že zatím non contact ... každopádně už aby byl zpět :pray:
Ja se musim pridat k hatu.Videl jsem ten zapas s Arizonou a nevim jestli je to takhle normalne a nebo to byl uchylne nepovedenej zapas.Ale Amac byl proste totalne marnej.Ja chapu ze hraje hlavne proto aby se mu zvedla cena a dal se tradovat.Ale u nej to vidim fakt jako marnou vec.Toho proste nebude chtit ani ten nejblbejsi GM.Ani Hollandovi by jsme ho nevecpali.

Pocitam ze jeste 10 zapasu dostane sanci na zlepseni a pak se bude muset uklidit za kazdou cenu.Ten chlap nam regulerne prohrava zapasy.

Jinak me hodne prekvapil Ljubinov - Kdyz jsem ho poprve videl na lede tak jsem si rikal "sakra kdo to je tohle cislo neznam" a pri oslabeni si pocinal skvele.Velkej silnej a jeste k tomu rychlej.Priznam se ze jak jsem jeste nevidel moc zapasu tak jsem si myslel ze je to Dale Weise a pak si rikam kruci dyt je to Ljubinov.Fakt se mi libil.Jasne neni to hrac co se bude tahat s Oveckinem o strelce ale velmi platny.
Anger píše:Ten chlap nam regulerne prohrava zapasy.
Navic nici Ghostovi karieru.
No, tak Hak si to tu asi čte, obranu složil tak jak jsem popsal výš, už jen aby se vrátil ten MDZ, uvidíme jak jim to takhle půjde :) top lines v pohodě, proč je HS Nikycuz a hraje zase VDV, to je prostě anomálie, nechápu, Lyubimoc sice hrál dobře, ale že by hned měl dostat 3rd line minutes? to teda nevím no ... ta bottom six se mi moc nelíbí ... uvidíme
Mase v bráně, snad předvede konečně výkon :)
Zápasy/prohry s Arizonou a Pens jsem neviděl. Bohudík...

Každopádně gratulace patří Voráčkovi za dosažení stovky gólů v dresu Flyers a zároveň načnutí té další. :serus:
117 strel proti nam?... 42 na branu, 50 vedle (Ghost, Ghost, Ghost), 25 bloknutejch.. Rekord sezony zatim. Ne jako seriozne, byl jsem impressed. Tenhle goaltending je suverenne nejhorsi v lize, ale je to malej vzorek, s touhle hrou zacnete bohuzel brzy pravidelne vyhravat....... A to jeste chybi Del Zotto, ktery se pro tohle hodi idealne :hmm: Gudas je beast, po navratu kazdej zapas 70% Corsi a neni to tak uplne nahoda. Zustava jen verit ze hodne z toho delala nase slaba obrana bez Letanga, ale vypadali jste skvele co si budeme rikat. Snad vam tam vyskoci opet neco jinyho az se zlepsi goaltending, ta save percentage je dlouhodobe neudrzatelne nizka i kdyby tam stal kdovijakej snehulak.
Atlantik píše:... Tenhle goaltending je suverenne nejhorsi v lize, ale je to malej vzorek, s touhle hrou zacnete bohuzel brzy pravidelne vyhravat...
S prvním souhlasím, v druhé doufám (bez toho "bohužel").
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS