Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ghost partnered with an actual NHL dman for the first time since early last year.
Výstižný. :lol2:
Creeper píše:Dneska prosím Letecký válec s Kanálámadiens :frajer:
No, vzhledem k tomu, že tam to bude zřejmě i boj proti rozhodčím, tak to bude hard. Typical Montreal.
No s Montrealem to bude boj.pocitam ze po tom narezu budou dost motivovany.
Hlavně chytá Price. Úplně zas vidím, jak to budem obstřelovat a ho*no z toho.
@NHLFlyers are averaging 3.14 Goals per game in losses this season... unreal. #Flyers
Al Montoya let in 10 goals last night against the blue jackets. He still had a better save percentage than Michal Neuvirth had tonight.
:hroza:

Premejslim, jestli ta nejistota #1 #2 nedela vsechny tyhle zmatky..
Mozna ze golman hraje s myslenkama, ze kdyz udela chybu, tak si dlouho nezachyta a ......... tu chybu udela..

Ja rikam po 20ti letech. Ma bejt jasna #1 a jasna #2.
Pro me je Mase porad #1
Pánové, jenom jednu poznámku - jste už fakt neskutečný s těma kecama o rozhodčích v Montrealu :hroza: . Přečetl jsem si pár příspěvků v chatu a nestačím se divit - na vás se nic nepíská, proti vám i fouknutí větru... Nikde nevidím třeba poznámku o vymyšleném vyloučení Shawa na 4 minuty za teatrální představení Gostisbehera, to, co popisujete jako oboustranný souboj (ok) a váš hráč je za to přísně vyloučený, pak přijde na druhé straně taky (údajné držení Mitchella) a náš hráč jde za to taky ven... Tak o čem se tu bavíte? Ano, byli jste lepší a vůbec bych se nedivil, kdyby ten zápas dopadl obráceně, ale tohle neustálý si stěžování na rozhodčí je fakt k smíchu a já už vlastně před naším vzájemným zápasem tady nic jiného nečekám... :-D .
Sorry, ze ses slepej a nevidis to zaverecny klepnuti do tvare, za to my nemuzem. Krev si totiz vymyslel, neb se riznul dumyslne schovanym kapesnim nozikem.
A Mitchell na nem visel celou nasi obrannou tretinu az jsem se musel smat, protoze kdyby to ve světle vylouceni Gudase nepiskl, bylo by to uz pekne okaty.
A "pak" to nebylo, protoze "pak" po vyloučení Zotta uz se nic nestihlo. Nacasovany to bylo dokonale..

Ten hak na Coutse pred prvním golem chceš taky rozporovat?? Tu ohnutou Neuviho lapacku snad ne.

Dokud se bude tohle opakovat, budu takhle "brecet"
Ale ber to jen jako takovy nezbytny kolorit.. :hehe:

Beztak to na vysledek zapasu nemelo vliv.. Obrázek
Neuvyho som si s nadejou bral v keeprovi v jednej fante, ale to, co predvadza zatial tuto sezonu, je neskutocne, zufalost. :neviem:
Tohle jde na vrub Neuvyho :hroza:.

Teď Masemu dát aspoň 2 zápasy.

Jinak Konecny :poklona:. Přesně takhle si představuji dominantního hráče. S Vorasem famózní.
AndyF píše:Sorry, ze ses slepej a nevidis to zaverecny klepnuti do tvare, za to my nemuzem. Krev si totiz vymyslel, neb se riznul dumyslne schovanym kapesnim nozikem.
A Mitchell na nem visel celou nasi obrannou tretinu az jsem se musel smat, protoze kdyby to ve světle vylouceni Gudase nepiskl, bylo by to uz pekne okaty.
A "pak" to nebylo, protoze "pak" po vyloučení Zotta uz se nic nestihlo. Nacasovany to bylo dokonale..

Ten hak na Coutse pred prvním golem chceš taky rozporovat?? Tu ohnutou Neuviho lapacku snad ne.

Dokud se bude tohle opakovat, budu takhle "brecet"
Ale ber to jen jako takovy nezbytny kolorit.. :hehe:

Beztak to na vysledek zapasu nemelo vliv.. Obrázek
Slepý jsi leda ty. Jaké závěrečné klepnutí proboha? Že by byl Shaw Ninja a dal mu neviditelný double hit? :hmm: Ghost u mě spadl na úroven :ho*no: bylo tam jasně vidět, že ho klepl do chrániče ramena a ten ho potom možná bouchl do ksichtu. Jo to muselo bolet, oh wait spíš to kousnutí do rtu bolelo víc. Dal bych mu za to stopku na 2 zápasy, to by ho odnaučilo filmovat.

S tím brečením na rozhodčí jste už tady známí a nikdo Vás ani nemůže brát vážně, k tomu se raději ani nevyjadřuju :giggle:

Porazit Flyers vždy moc potěší, další vítězný streak se nám rýsuje (tuším W 4 in row) :hehe:
Ja zas nepochopim ze nevies dospiet a vecne musis akukolvek nejaku zapadnutu myslienku niekde prist branit vlastnym zivotom namiesto toho aby si sa na to :ho*no: a neriesil. Vazne to nema logiku pokial tieto plky nepadaju u vas v topicu ale ty si vecny ublizenec. K tym dalsim :ho*no: co si pisal sa ani nejdem vyjadrovat, to je perpetum mobile


K zapasu. Kym hrame takto tak ma tie prehry tak nestvu, tie vyhry budu. Co ma ale stvu su golmani. Jasne, ich aktualny psychicky stav zrejme (urcite) sposobila obrana a hlavne v prvych zapasoch, ale je nacase sa vzchopit. Ked nam tu dlho nefungoval utok tak nas drzali golmani. Ked funguje utok tak to budu zas golmani potapat :roll:

Velmi sa mi ale paci nasa psychicka odolnost a ze nas uz inkasovane goly tak nepolozia a pokracuje sa v hre dalej. Minule sezony ked bolo po prvej tretine 0-2 tak som to mohol rovno vypnut a vacsinou aj po prvom inkasovanom. Dnes je to fuk a to muzstvo sa zdvihne. Niekedy sa ten obrat podari dokonat, niekedy nie, ale hlavne ze je tam ta sila s tym vysledkom nieco robit, dnes to bolo opat blizko.
Finch182 píše:Ja zas nepochopim ze nevies dospiet a vecne musis akukolvek nejaku zapadnutu myslienku niekde prist branit vlastnym zivotom namiesto toho aby si sa na to :ho*no: a neriesil. Vazne to nema logiku pokial tieto plky nepadaju u vas v topicu ale ty si vecny ublizenec. K tym dalsim :ho*no: co si pisal sa ani nejdem vyjadrovat, to je perpetum mobile
Nerozumím absolutně, co jsi tímto odstavce proti mě chtěl vlastně říct, double minor penalty je nějaká nedůležitá věc v zápase nebo co jsi tím chtěl myslel? Začal s tím tady správně Míra, reagoval na to Andy a na jeho reakci jsem musel reagovat zase já, protože stát se to naopak, tak tady brečíte (což jste vlastně stejně brečeli před i po zápase ale co už :giggle: ). Už vidím, jak zrovna vy byste tohle neřešili a přešli takový faul :sisi: To byste zase vytahovali ty vaše Montreal typical :giggle:
Reaguju na to ve Vašem topicu, protože tady se rozběhla diskuze o VZÁJEMNÉM zápase Habs-Flyers, taky špatně?
Já jsem věčný ublíženec? :giggle:
Prosím tě, vysvětli mi slovní přirovnání mého příspěvku k perpetum mobile, já ho totiž moc nepochopil :neviem:
Takže sečteno podtrženo, :ho*no: tady píšeš leda ty.
Ja se debate o rozhodcich vyhnu.

Hra celkove na me pusobila tim ze jsme vetsinu zapasu meli prevahu ale Montreal dokazal vyuzit vetsinu uniku a vaznych sanci.

Price i kdyz procentualne mel cisla mizerny tak je proste zed.Takhle jistyho brankare jsem snad nevidel.Celkove musim rict ze az na par jedincu mi Montreal neprisel vubec dobrej.Hrajou to hlavne na golmana ale celkove to je docela bida (aspon ted).Z meho pohledu vsechno stavi na jednom chlapikovi kterej je fenomenalni ale jakmile se mu neco stane a nebo bude mit slabsi den tak to bude suteren tabulky.Samozrejme je tam par dobrych hracu jako Weber,Price,Gallagher,Galchenyuk.

K nasi hre - Dopredu dobry ale do zadu sem tam nejaka bota ktera byla potrestana.Neuvi nas moc nepodrzel ale proste to se obcas stane ze clovek nema den.Celkove si myslim ze hra byla hodne fajn a az se golmani hodej do normalu a obrana jim pomuze tak ty vysledku budou dobry.

Zaverem - tohle byl zapas kterej se hral na goly a ne na sance a prevahu.Vyhral ten co svoje sance dokazal vyuzit.
Parda píše:No asi tak, první si ujasni kdo tady co psal, já jsem na chatu nebyl léta. Na zbytek ani nebudu reagovat, to bych se opakoval.

At nejsme furt OT, baví mě moc výslovnost Konecneho v angličtině, ale hlavně mě zajímá jak on to má s českými předky? Pokud nějaké má, ale jméno napovídá, že ano.
Jo KoneKny to je sranda :) Ja myslim ze je to jasnej Konečný-nějaká vazba tam stopro je :) ale nevim z jakýho kolene :) to jsem po pravde nekoumal.
Anger píše:
Parda píše:No asi tak, první si ujasni kdo tady co psal, já jsem na chatu nebyl léta. Na zbytek ani nebudu reagovat, to bych se opakoval.

At nejsme furt OT, baví mě moc výslovnost Konecneho v angličtině, ale hlavně mě zajímá jak on to má s českými předky? Pokud nějaké má, ale jméno napovídá, že ano.
Jo KoneKny to je sranda :) Ja myslim ze je to jasnej Konečný-nějaká vazba tam stopro je :) ale nevim z jakýho kolene :) to jsem po pravde nekoumal.
Díkes :-) jinak k tvému předchozímu příspěvku bych se rád rozepsal, ale v tomhle topicu se reakce někoho jiného než Flyers fandy nesluší dle finche, tak kdyžtak SZ :wink:
Montreal typical, uplietli z hovna bic, ale s tymi dierami v brane sa nic ine cakat neda. A Ghost filmoval? :lol3:
Ghost fakt filmoval? :lol3: :rofl:

Asi měl v tom nose (nebo v puse?) kečup, ten šmejd. :noway:
Musel jsem si kvuli tomu stahnout celej zapas :hroza:

Omlouvam se habsovi.. zdalo se mi, z jednoho zaberu z druhe strany, ze mu jeste klepnul do tvare.. No nebylo to tak.

Presto nesouhlasim s tim, ze by to bylo teatralni. Realita byla takova, ze ho chranic prastil do obliceje a zpusobil krvavy zraneni. Ani se nijak nevalel po zemi.. jen se predklonil.
Nepredstiral treba, ze by dostal do obliceje, a pritom by ho cepel trefila jen do prsou.

A co si budem namlouvat, kdyby se ta hokejka o chranic nezasekla, tak by to do te tvare schytal naplno.
AndyF píše:Musel jsem si kvuli tomu stahnout celej zapas :hroza:

Omlouvam se habsovi.. zdalo se mi, z jednoho zaberu z druhe strany, ze mu jeste klepnul do tvare.. No nebylo to tak.

Presto nesouhlasim s tim, ze by to bylo teatralni. Realita byla takova, ze ho chranic prastil do obliceje a zpusobil krvavy zraneni. Ani se nijak nevalel po zemi.. jen se predklonil.
Nepredstiral treba, ze by dostal do obliceje, a pritom by ho cepel trefila jen do prsou.

A co si budem namlouvat, kdyby se ta hokejka o chranic nezasekla, tak by to do te tvare schytal naplno.
Fajn, alespoň někdo, kdo tady nemele dokola nesmysly s kečupem apod., aniž by si ten záběr pustil ještě třeba jednou nebo dvakrát. A co si budeme povídat, kdyby měl Gostisbehere opravdu nějaký bolestivější zranění, nešel by vzápětí hned na přesilovku, ale na ošetření... :wink2: . Na toho Mitchella se podívej ještě jednou - do té doby, co na něj u střídaček sáhl rukou, to absolutně nic nebylo - takových oklepávání hokejkou si na ledě užiju desítky... A to "pak" bylo samozřejmě myšleno ve vztahu k vyloučení Shawa, ne Del Zotta. Ale už se v tom nechci rýpat, ty reakce jsem tady očekával, jenže nemohl jsem prostě nereagovat na ty příspěvky v chatu.
A jinak - tu poslední větu s "kdyby" komentovat asi nebudu, že jo... :-D ?
Finch182 píše:Ja zas nepochopim ze nevies dospiet a vecne musis akukolvek nejaku zapadnutu myslienku niekde prist branit vlastnym zivotom namiesto toho aby si sa na to :ho*no: a neriesil. Vazne to nema logiku pokial tieto plky nepadaju u vas v topicu ale ty si vecny ublizenec. K tym dalsim :ho*no: co si pisal sa ani nejdem vyjadrovat, to je perpetum mobile
A co tady, prosím tě, dělá většina fandů Flyers... :hroza: ?
habs píše:Na toho Mitchella se podívej ještě jednou - do té doby, co na něj u střídaček sáhl rukou, to absolutně nic nebylo - takových oklepávání hokejkou si na ledě užiju desítky...
Obrázek
AndyF píše:
habs píše:Na toho Mitchella se podívej ještě jednou - do té doby, co na něj u střídaček sáhl rukou, to absolutně nic nebylo - takových oklepávání hokejkou si na ledě užiju desítky...
Obrázek
No comment... :-D .
No ... jak už to ou nás bývá, když konečně začal chytat golman, tak si vzal volno tým před ním.

Přitom jsme nezačali špatně, řekl bych že první cca 10 minut jsme byli lepší a očekával jsem další výkon jako v posledních zápasech, jenže po tom gólu (možná jde trchu za Masem, ale mnohem víc to po*ral Manning) nás začal Detroit přehrávat, dobře forčekovali a dostávali puky do nebezpečných skrumáží před Masona, který si s tím ale dobře poradil a nenechal se rozhodit, hodně nás ve zbytku zápasu podržel.
Škoda, že Konecny netrefil tu prázdnouo kasu, opět jsme začali hrát až posledních cca 10 minut, kdy jsme byli zase něco lepší, paradoxně zrovna v tu dobu Detroit vyrovnal ...
Určitě potěšil zejména výkon Masona, pokud by na to navázal a tým se vrátil tam kde byl, tak by to šlo konečně jak by mělo.
Kdo zklamal, no více méně skoro všichni ... ale nejvíc asi Manning, který poslední 2 zápasy teda nehrál to co na začátku sezony (nikdo teda asi nečekal že by tak hrál celou sezonu :-D )
Každopádně docela mě těší hra Provorova, už docela dlouho si nepamatuju že by udělal nějakej vyloženě do očí bijící kiks, kterej by nás stál gól nebo tak, podle mě se do toho postupně bude dostávát čím dál víc, aspoň v to doufám.
Konecny nemá smysl kmentovat, ten hrál zase dobře, hlavně přidal i fyzickou hru a jediná výtka je teda to že netrefil ten empty netter.
Suma sumárum si myslím že ta SO prohra je celkem fér podle vývoje zápasu, kdy Detroit byl cca 2 třetiny lepším týmem ...

PS: simmonds je beast, asi se inspiroval u Domiho :good:
Laughton & Lyubimov go to the Phantoms.No extra forwards but 8 D-men on Flyers.
wtf?! :sok: :scare:
Logan » stř lis 09, 2016 9:22 pm píše:
Laughton & Lyubimov go to the Phantoms.No extra forwards but 8 D-men on Flyers.
wtf?! :sok: :scare:
hmm watafak ? :) Ja teda nevidel posledni zapasy ale Ljubinov mi prisel hodne dobrej.
For starters, the Flyers recalled Roman Lyubimov. He had been loaned down to the AHL yesterday. Turns out it was just a cap related move. Per a practice report from Carchidi, based on the lines he and others witnessed, it seems VandeVelde will be a healthy scratch tomorrow evening.

It doesn't stop there...

Schenn's back at LW with Giroux centering and Simmonds bringing up the right side. Read has been demoted to the fourth line with Bellemare and Lyubimov. And Cousins slots into the third centerman's position.

Mason has been confirmed as our starter.

Lastly, every Flyer will wear the number 88 on his sweater during pregame warm-ups tomorrow night in honor of Dale Earnhardt Jr. .... I'm obviously kidding. It'll be honoring Big E who officially gets inducted into the Hockey Hall of Fame on Monday.
Sounds like good news to me :thumbsup:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG