Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Se všemi kroky naprostej souhlas. :good:
Koncim s Hakstolem.. :thumbsdown:
Po gole na 3:5

Obrázek
No jeste ze jsem nekoukal, koukam ze Toronto dalo uplne vsechno co mohlo.Snad to s Minesotou bude lepsi kdyz budu koukat :)
No jak jsem byl pořád naplněný optimismem z toho jak jsme hráli a že to je jen otázka času, než se to projeví i v tabulce, tak poslední zápasy už z tý hry ten pocit nemám a ani už o tom nejsem tak přesvědčený....
AndyF píše:Koncim s Hakstolem.. :thumbsdown:
To zase jako proč? na nějaký soudy je teda podle mě ještě dost brzo ...
Druha sezona, zadnej progress.
Branej furt nahovno, letos jeste hur.
Toci golmany podle toho, kdo zrovna neco chytil. Ja to nemam rad, nikdy se to poradne neosvedcilo.
Sestavu taha z klobouku.
PP imho funguje jen diky Simmondsovi. Zadna hitparada to na pohled neni.
Logan píše:No jak jsem byl pořád naplněný optimismem z toho jak jsme hráli a že to je jen otázka času, než se to projeví i v tabulce, tak poslední zápasy už z tý hry ten pocit nemám a ani už o tom nejsem tak přesvědčený....
AndyF píše:Koncim s Hakstolem.. :thumbsdown:
To zase jako proč? na nějaký soudy je teda podle mě ještě dost brzo ...
Toto som si dnes hovoril aj ja, bol som kludny lebo ma bavi hra a cakal som ze ta obrana sa zlepsi, ale tyzdne ubiehaju a zmena nikde, nerozumiem tomu. Ja som dokonca na prasky pri rozohravky aj nasho "elitneho" def. centra coutsa, co ten niekedy vytvara za lapsusy a turnovery pri rozohravke, par golov sme uz z toho dostali...

Ta obrana ma desi, najprv som cakal ze proste nebude hrat Amac, Schultz mensie minuty ale ono to nebolo len o nich, tam mimo Gudasa failuju vsetci a utocnici s nimi. Tu laxnost, nedostupovanie hracov nepochopim, utocnikom sa moc prepinat do obrany nechce. V pk dnes sice dal simmer sh gol ale absolutne nepochopim co haksa napadlo ho tam poslat, jeden z nasich najhorsich braniacich utocnikov ak nie vobec najhorsi v tejto cinnosti....

Co sa ale tyka PP tak ja nemam vyhrad, tento rok to je uplne o inom nez to bolo minulu sezonu, tam to bolo na zaplakanie, sme nevedeli spravit ani pasmo a uz ked tak strela nadludsky vykon. Takto uspesnu %PP neurobi len jeden red hot hrac.

Nejak ale stale do depresie neupadam ani keby sme PO nedali, aspon ma ten hokej bavi a Konecny :slintac: a uz mu to tam zacina aj padat co bol dlho problem :cinka:

Inak placeme tu z golmanov a obrannej hry a ze jak sa to zlomi tak to bude slapat a pojdeme po Wecka. Ja som presvedceny ze ked zacnu slapat golmani a obrana, tek prestane fungovat utok :lol2:

Co sa tyka rotacie brankarov tak neviem co by s tym take Haks mal robit, sracku chyta jeden aj druhy, ked vidis ze jeden chyti :ho*no: tak logicky tam posles na dalsi zapas druheho a bude sa to robit dovtedy, kym sa jeden z nich nechyti. Aky ma zmysel zvolit si jednicku a tu tam nechat kazdy zapas nech lovi 5-6 kusov.

Co ale nepochopim je posadzanie hracov ako Raffl a Cousins ale hlavne ze Vandeveldemu div neda hrat PP.....
čo do prd...? :eek2:
Getzo5 píše:čo do prd...?
No co? U nas sanci nedostal uz ani na farme..

Jinak s tou presilovkou jsem asi prestrelil, i kdyz teze se Simmondsem evidentne plati...

A s golmanama taky, jakmile Mason vi, ze kvuli kazdy chybe nebude sedet, chyta hned lip :jn:
AndyF píše:
Getzo5 píše:čo do prd...?
No co? U nas sanci nedostal uz ani na farme..

Jinak s tou presilovkou jsem asi prestrelil, i kdyz teze se Simmondsem evidentne plati...

A s golmanama taky, jakmile Mason vi, ze kvuli kazdy chybe nebude sedet, chyta hned lip :jn:
Přesilovky fungují a nemůžeš to svádět jen na Simmera ...

TO zase soudíš po dvou třetinách? Jako dneska byl famozní, ale uvidíme na jak dlouho bude out Neuvirth a jak on bude chytat několik dalších zápasů :)
Ja teda normalne mam zebry u prdele a vadi mi ze ked padne gol, tak uz trener cumi do tabletu a hlada milimetrovy ofsajd co bol 3 minuty dozadu a ide sa to challengovat. Podla mna by sa mali riesit iba take ofsajdy, ktore bezprostredne predchadzali golu a nejednalo sa o neskodne milimetre. To bol presne tento pripad, ten ofsajd bol jasny a padol z toho gol a aj tak to uznali. Tak to nech idu ale vazne s tymto do prdele a to este tam bol par podivnych (ne)callov v zapase nad ktorymi by som normalne mavol peni*om ale teraz som uz chcel hodit ovladac do televizora skrz ten ofsajd.

Druha vec je, ze nasi su tam piati u kasy a kazdy len cumel jak pedofil do kocara jak si to tam wild davaju :roll:

Neuvymu je vlastne co? Keby chybal aspon par dni tak by mohol byt povolany Stoly :hmm:
Zaslechl jsem week to week takze je to mozny.

Co se tyce ofsajdu, tak jsem videl jen zaber pres mantinel a je mozne, ze pokud nemel puk na hokejce, tak stihnul vyjet, nez se znova dotkl a to je legalni...
Ofsajd to nebyl.
dokazy :andy: ja som teda videl ten zaber jak vnika do pasma a uz ked tam s pukom jasne bol, tak este nestihol spravit ten druhy otocku
Byl to ofsajd. V momentě kdy se Koivu dotkl puku v off-zone, tak Stewart měl nože teprve na modré.
Rono píše:Byl to ofsajd. V momentě kdy se Koivu dotkl puku v off-zone, tak Stewart měl nože teprve na modré.
Pak to ofsajd nebyl..
All players of the offending team clear the zone at the same instant
(skate contact with the blue line) permitting the attacking players to
re-enter the attacking zone, or
To odkdy? Stewart byl v off-zone, tudíž by se modrá měla brát jako off-zone a aby zrušil ofsajdové postavení, musel by se dostat do neutral-zone snad, ne? Či? Vždyť vždycky to tak bylo, že modrá byla pro hráče součástí zóny, ve které se nachází. :joe:
Rono píše:modrá byla pro hráče součástí zóny, ve které se nachází.
Pro puk..

Ale taky jsem si nebyl jistej, jak je to s hracema, tak jsem si to overil..
Nechci vam kazit debatu ale neni zbytecny to resit po vyhranem zapase ? Moc se nedivim ze si z naseho topicu nekteri delaji srandu.
Proč by bylo zbytečný si objasnit pravidla? :roll:
Neuvirth jinak koleno. Takže ano, to minimálně week-to-week bude. Spekuluje se i o 1-2 měsících. We'll see.
Ofsajd to rozhodně nebyl, pokud v momentě, kdy Koivu vjel do pásma, Stewart měl brusle na modré tak to ofsajd není. Ještě ref stal kousek od toho. Ikdyby to lehce bylo tak v Nhl se ty ofsajdy až tak nehrotili jednu dobu.
Esem píše:Ofsajd to rozhodně nebyl, pokud v momentě, kdy Koivu vjel do pásma, Stewart měl brusle na modré tak to ofsajd není. Ještě ref stal kousek od toho. Ikdyby to lehce bylo tak v Nhl se ty ofsajdy až tak nehrotili jednu dobu.
Nejde o to, kdy tam vjel, ale kdy se dotkl Koivu puku v off-zone. A ano, na modré je měl, ale měl jsem za to, že modrá je součástí off-zone pro hráče, který z ní vyjíždí. Ale Andy objasnil, že se to určuje podle puku. Já měl vždy za to, že je to vždy pdole hráče. V tomto příp. Stewarta, který byl v off-zone a aby zrušil ofsajdové postavení, musel se dostat do neutral-zone, což z mých znalostí byla až střední BÍLÁ plocha, na kterou se nedostal v momentě, kdy Koivu se dotkl puku v off-zone, tudíž jsem myslel, že se o ofsajd jednalo.

Jde o to, že asi dva roky zpět mi to Getzo či Atlantik taky objasňoval a ujistil mě v tom, že modrá je součástí zóny, ve které se hráče nachází. Takže jsem měl v hlave za to, že pro Stewarta ta modrá byla stále off-zone.

Obrázek
Neuvirth 4-6 tydnu mimo..
Sice trochu sproste, ale naramne sa to hodi ze to prislo.....Jednak dedek moze byt rad ze Mason dostane poriadnu sancu a zaroven by sme mohli vidiet v akcii Stolyho a Hexy aspon moze byt v obraze, jak by sa mohla riesit brankarska otazka na dalsiu sezonu
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS