Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak toho Lindrose jsem tipoval správně. Voras :klobuk:.
Nebyl to zrovna zabavny zapas ale vitezstvi velmi potesi :) Gudas zachranil nechtene Stolarzovy nulu , tim ze nechtene (podle me) posunul branu a gol tedy nemohl platit.

Detroit hral docela v pohode a obcas nechapu ty reci mistnich jak strasne spatny jsou.Hrajou naprosto vyrovnanou partii.Jediny v cem fakt nejsou dobry je strileni golu.Tam musim rict ze je na tom Detroit fakt hodne spatne a presilovky to samy.

Byla to fakt nuda takze minimum opravdovych sanci na obou stranach ale musim se priznat ze prodlouzeni 3vs3 jsme meli naprosto jasne pod kontrolou.Kombinace Voras,Giroux,Del Zotto delala dost problemy ale Shenn,Simmer a tusim Provorov to dorazili.
Stolie SO uz v druhem zapase. Driv nez to dokazal Murray. Maly vzkaz pro Atlantika :fucker2:
Anger píše:Gudas zachranil nechtene Stolarzovy nulu , tim ze nechtene (podle me) posunul branu a gol tedy nemohl platit.
Tak on byl hlavne postrcenej..
NINE. IN. A. ROW. :wave:

Congrats, Stolie!
Creeper píše: Navíc dneska s Dead Wings další výhra :hroza:
:hmm:
To Gudasovo vyloučení nechápu doteď ... pokud ho vyloučili a uznali tak že to udělal schválně, tak teoreticky rovnou mohli uznat gól ... ale on to schválně neudělal, jednak byl trochu postrčenej a druhak se snažil z otočky odehrát kotouč z brankoviště ... no každipádně ten trest přijal asi víc než kdyby uznali gól

naše PP se tentokrát neprosadila, i když tlak i šance jsme si při ní vytvářeli, naopak naše PK předvedla velmi kvalitní práci podtrženou výkonem Stolieho, měl tam sice nějaké špatně rebounds, ale vše nakonec zvládnul pokrýt :)

celkově ten zápas nebyl taková zábava, ale líbil se mi asi víc než ten s Dallasem ... no ne vždycky to bude math jako s Oilers, i takovéhle výhry a body se ale počítají a to prodloužení jsme opravdu zahráli jako mazáci :klobuk: Provorov s Schennerem si to tam povodili moc pěkně

Stoliemu to ani netrvalo moc dlouho a hned má první SHO. Je dobře vědět že se na něj může Hak taky spolehnout a v klidu mu dát start aby si Mase odpočinul, docela jsem se bál že s blížícím se návratem Neuvyho to Mase potáhne dokud nebude Michal k dispozici, ale naštěstí ne :) každopádně Neuvirth by se měl pakovat, nevím jestli hned nebo až na TDL, ale rozhodně joo, Mase potřebuje mít důvěru a doufám že už nehodláme zkoušet něco jako že není jednička ... měl by být jasná jednička a podle toho se k němu chovat ...

teď máme konečně volnější týden, jenom 2 zápasy, tak snad kluci dobře potrenují co potřebují a odpočinou si :)

další zápas v Coloradu, už vidím jak jim ze solidarity ty 2 body necháme ... vím že bychom teď měli rolovat co to jde a kor proti týmum ze spodku, ale asi bych byl s bodem spokojen :)
Přesně tak, Mase potřebuje důvěru a měl by být jasná jednička. Neuvyho zkusit někomu udát, dvojku v klidu může dělat Stolie.

Schenner se taky rozjel, radost se dívat. Provy ten, přehled a ty pasy :wub: skvělá série výher.
Provorov nesleze z ledu!
Congrats to Jakub Voracek on being named the NHL's First Star of the Week! #Flyers
Zaslouženě. :klobuk:
BosBru píše:
Provorov nesleze z ledu!
No bylo by zajímavý ho vidět ještě na 1PP, ale myslím že by tam stejně byl MDZ ...
Je super ze provorov ukazuje svuj potencial :) stejne tak treba Konecnak kterej se ted trochu zasekl ale stejne kdyz ho vidim tak tam ten potencial je.
Obrázek
Bitka napříč váhovými kategoriemi aneb 86 kg vs. 103 kg :lol2:

kisin píše:Obrázek
TOP20 forward in the league. :neviem: TOP5 RW. No doubt.
10! 10! 10! :yahoo:

Ovšem výkon slabší. 1. lajna hořela a PPs ultratragický.

Ale srát na to, protože takového dalšího streaku už se Andy nemusí dočkat.

LET'S GO FLYERS! :wave:
Rono » čtv pro 15, 2016 6:57 am píše:10! 10! 10! :yahoo:

Ovšem výkon slabší. 1. lajna hořela a PPs ultratragický.

Ale srát na to, protože takového dalšího streaku už se Andy nemusí dočkat.

LET'S GO FLYERS! :wave:
Tak občas i tahouni musí mít právo hodit relax tempo.Myslim že po 10 výhrách bych jim odpustil i kdyby ten zapas všichni prospali.

Jinak se divim ze je tu tak malo prispevku , přitom mame serii kterou nikdo z nas nepamatuje.Jasne nesmí se to přeceňovat protože kazda serie konci, ale doufam ze je to naznat toho co ten tym je schopen dnes a v budoucnu.

Kdyby to bylo 10 proher za sebou tak verim ze je tu 10 stranek nadavek :)
No ja mam uplne jasno. Hrajou dobre, kdyz se nedivam.. Jakmile kouknu, stoji to za vyliz. Nastesti i tak vyhrajem.. :giggle:
Anger píše:Tak občas i tahouni musí mít právo hodit relax tempo.Myslim že po 10 výhrách bych jim odpustil i kdyby ten zapas všichni prospali.

Jinak se divim ze je tu tak malo prispevku , přitom mame serii kterou nikdo z nas nepamatuje.Jasne nesmí se to přeceňovat protože kazda serie konci, ale doufam ze je to naznat toho co ten tym je schopen dnes a v budoucnu.

Kdyby to bylo 10 proher za sebou tak verim ze je tu 10 stranek nadavek :)
Ja len stavkujem, Cepi sice prislubil napravu ale az to bude tak potom znovu zacnem.

Ale chvilu sem pisal v lete dobre prispevky ten Tade, na toho som sa na sezonu tesil ale nejak neostal :neviem: Niekto ho poznal, on pise pre nejaky web?
Já se snažím psát pravidelně, ale dneska jsem teda zápas neviděl protože se to hrálo v tak posraným čase, že ve 4 ráno jsem vstávat nechtěl a jak jsem zvyklej se koukat od 6:30 na záznam abych to stihl před prací, tak dneska tam ještě nebyl protože to bylo moc brzo po konci zápasu, no ... viděl jsem jen sestřih, výhra mě rozhodně potěšila, skoro jsem až čekal že tyhle body zase ze slidárnosti darujeme :-D v Dalllasu to bude jiná písnička, tam už to bude ctít 100% koncentrovanej výkon hlaavně defenzivně :good:
Ja uz len cakam kedy prehraju, to nieco pridam. Dnes ked som pozeral zaznam tak som po gole na 1:2 hned chcel pisat ze to bolo jasne ako facka, super preberal aktivitu, slabym body rozdavame, ale kym som otvoril HF tak Simmonds vyrovnal :(
FLYERS FAN píše:Ja uz len cakam kedy prehraju, to nieco pridam.
To je dobrá taktika no, psát jenom když se přestane dařit :slap: a ten smajlík na konci je co, byl si smutnej že jsme vyrovnali jo? :giggle:
Carter Hart and Philippe Myers have made Team Canada's World Junior Championship roster.
Undrafted defenseman. :fifik:
Lindblom scores in his first game for Sweden.
Congrats! :serus:
Ještě taková zajímavost k WJC:
http://hfboards.hockeysfuture.com/showp ... ostcount=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Hart se Sandströmem starteři. Pravděpodobně i Tomek. Myers v 1. páru s Chabotem. Vorobyov 1C za Rusko. Bernhardt TOP4 obrana. :fifik: I vloni jsme měli btw nejvíc hráčů na WJC. Good job, Hexy!
Rono píše:Ještě taková zajímavost k WJC:
http://hfboards.hockeysfuture.com/showp ... ostcount=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Hart se Sandströmem starteři. Pravděpodobně i Tomek. Myers v 1. páru s Chabotem. Vorobyov 1C za Rusko. Bernhardt TOP4 obrana. :fifik: I vloni jsme měli btw nejvíc hráčů na WJC. Good job, Hexy!
No a Kaše kapitán CZ, pokud pojede :good: :)
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS