Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Super, takze nas zase pripravili o gol a zapas se mohl vyvijet uplne jinak ... no, dobry :eek2: :bee: :neviem:
AndyF píše:
Parda píše:Protože to byl offside, Couts tam přejel rychle.
Akorat, ze to offside nebyl..

https://www.youtube.com/watch?v=a8aMqqRVzq4" onclick="window.open(this.href);return false;
No já ti nevím, poctivě si to stopuju a sekunda 33, Couts má obě nohy na modré a Gudas střílí, pak už puk nejde vidět. Je to hodně, hodně těšné a vaší nasranosti se nedivím, ale tohle posoudit z videa je těžké, natož live.
Parda píše:
AndyF píše:
Parda píše:Protože to byl offside, Couts tam přejel rychle.
Akorat, ze to offside nebyl..

https://www.youtube.com/watch?v=a8aMqqRVzq4" onclick="window.open(this.href);return false;
No já ti nevím, poctivě si to stopuju a sekunda 33, Couts má obě nohy na modré a Gudas střílí, pak už puk nejde vidět. Je to hodně, hodně těšné a vaší nasranosti se nedivím, ale tohle posoudit z videa je těžké, natož live.
Pri trose snahy ten puk videt je..
Musis si fazovat hned ten "primej prenos" na zacatku. Je z blizsiho zaberu a puk je lepe viditelnej.
Jak radi v diskuzi, pust si to 0.25 rychlosti.
jeste mi neda zminit jednu vec.. Dostavame hodne golu a teoreticky muzeme hovorit o tom, jak brani nase obrana.. Zajimavy, ze na to neprisla rec..
Pravda je takova, ze kvalita obrany se pozna dneska spis podle podpory utoku. Ale obrana je spis dana tim, jak utocnici plni ukoly v pasmu..
Schvalne jsem si poustel goly, pri kterejch byl Ghost na lede. Jestli se jako "naucil branit z tribuny", jak si to Hakstol pral.. Byl u 4. golu a u 5. golu.
4. gol tak ten ani nebudu rozebirat, zejo.
Ale u 5. bych se rad zastavil..
Uz zacatek akce v pasmu je vesely.. Orpik dostane puk u modry a podel mantinelu jede. MDZ ho kontroluje a ukazuje neco na Clauda.. Otazka je, co v nasem systemu ma kdo delat.. Claude, jak je posledni dobou u nej zvykem, nedela ale nic.. Jen tak machne hokejkou a zustava stat.. nikoho nehlida, nepodiva se, co se deje na modry.. Nastesti pro nej je to nakoenc irelevantni, ale uz to cloveka zarazi.
Daleko zajimavejsi je cinnost Raffla (ktery je imho za cely gol zodpovedny).
Najede si primo mezi kruhy... Zajimava volba.. IMHO stoji tak o 3 metry vic k opacnemu mantinelu, nez by mel. Dokonce se ohlidne. Nevim, jestli Williamse videl, pokud ne je to chyba, ale me z uhlu hlavy vychazi, ze videl. Pokud ho videl a nechalo ho to chladnym, tak to je chyba kardinalni. V tu chvili prichazi "strela", ale teoreticky mohla prijit i prihravka na Ovie's spot.
Kdyz se podivam, Ghost si hlida prostor pred branou, kdo taky jiny, kdyz MDZ hlida Orpika. G nedela nic, ale nakonec na tom nezalezi, pro tentokrat se z toho vykrouti.
Williams je tedy volny pred branou, je jedno jak k nemu puk doputoval a Masone, ukaz, ze prece "chytnes neco navic", zejo snehulaku.
Volny Williams je na kazdej pad zalezitost utocniku a nebo blbyho Hakova systemu, nebo toho, ze je neumi svuj super system naucit.
Summa summarum OBRANCI S GOLEM NEMAJI NIC DO CINENI


Presto otazku jaktoze to loni se stejnym tymem vypadalo jinak nedokazu smysluplne odpovedet.. :oops:
AndyF píše: Pri trose snahy ten puk videt je..
Musis si fazovat hned ten "primej prenos" na zacatku. Je z blizsiho zaberu a puk je lepe viditelnej.
Jak radi v diskuzi, pust si to 0.25 rychlosti.
Čteš se? 0.25 rychlost... vs reálný svět. Při stupid callu na goaltender interference můžeš být na sudí nasraný, tam mají tunu času a deset kamer, tady těžko.
..ano, ale pak nastává otázka, proč se takový offside vůbec píská, střela pomalu od půlky hřiště, žádná teč, akorát na druhé straně borec přejel o tři centimetry z modré čáry (a to vlastně ani nepřejel)... pravidlo, nepravidlo, takový call je k smíchu už z podstaty
Parda píše:Čteš se? 0.25 rychlost... vs reálný svět. Při stupid callu na goaltender interference můžeš být na sudí nasraný, tam mají tunu času a deset kamer, tady těžko.
Čteš mě?? Ja nikde nepsal, že jsem nasraný. Já suše konstatoval, že offside nebyl.
Já dokonce při zápase ani ten gól neviděl, asi sem se motal kolem dětí. Já se o něm dozvěděl až po zápase.
Tak týdenní pauzu máme za sebou, doufám že se chlapci trochu zrelaxovali, uklkidnili, všechno si vyříali a dneska budou žrát led proti NJ.
V obraně to vypadá že scratch budou Schultz a Manning ...
Rubstov už není v KHL, ale v QJMHL a v prvním zápase hned 2A a 3rd star .... je fajn že teď o něm budeme mít mnohem lepší přehled a že bude dostávat pořádne minuty ve všech situacích.
Hart další SO ve WHL, výhra 1:0.
Laberge se vrátil po tom otřesu mozku a má 1A.
Linblom jede pořád bomby v SHL.
Moje pozornost teď není moc upřená na konkrétní výsledky, spíš na to aby byl vidět posun ve hře, hlavně systémově. Ten tým je pořád v přestavbě, ať chceme nebo ne pořád to zabere čas, nejsme ještě tam kde chceme být. Mnohem víc mě zajímá Hexyho tahy na TDL. Ideálně by měl být odejit Streit a možná i MDZ, Amac by byl sen, a taky jeden z golmanu. Poslední dobou se dost začalo mluvit i o tom že by mohl odejít Mase, pro Dallas by byl ideální fit, nemá smlouvu na příští rok a navíc je tam Reese, pod kterým byl u nás v nejlepší formě.
No, další týdny budou velmi zajímavé. :)
https://www.youtube.com/user/EastCoastHalloween/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

Zde nejaky fanda sestavil mnoho zajimavych videii o podle me nasem nejlepsi hraci historie ktery oblekal dress flyer se vsi uctou k ostatnim.Navic velice inteligentni a charismaticky :)

Sakra jak ja ho miloval :) a mam ho rad furt, kvuli nemu jsem se zacal zajimat o hokej a hokejbal :)

Bohuzel podle me se k nemu klub nezachoval vubec dobre a dost s nim vyjebal , s hracem ktery xx let noc co noc makal co se dalo.
Sedi Konecny, jen aby bylo jasny..
#FireHakstol

V kase Neuvirth..
AndyF píše:Sedi Konecny, jen aby bylo jasny..
#FireHakstol

V kase Neuvirth..
Tahle sranda uz opravdu presahuje vsechny meze :)) Do 1 presilovky bych dal VDV :))
Tak nakonec snad sedi Weise..

:uff:

#keepHakstol
Zebry "rozhodly" zápas - clipping. :shock:
Toto vylucenie bol strasny joke ale na druhu stranu tam boli obojstranne podivne (ne)cally takze je to nejak jedno a my svoje pp mali a davno sme si mohli zapas rozhodnut a prehrali sme si ho v prvom rade sami.

Inak z poslednych 15 zapasov mame 12L, ak to takto bude pokracovat tak sa asi dockame #FireHakstol
Uz len aby si to aj dobre casovali ruins s vyhodenim Juliena :sarcasm:
Finch182 píše:Uz len aby si to aj dobre casovali ruins s vyhodenim Juliena :sarcasm:
Dneska dostaneme pořádnou nálož od Pens a pak se uvidí... :wink2:
Posledni dobou je to az neuveritelne mizerny :))

Ja jsem teda na zacatku krotil ty oslavy ze uz jdem na sc :) ale neveril jsem ze to bude az takhle marny.

Je jasny ze mame pred sebout jeste vyvoj.
Pokud by byla moožnost angažovat Juliena, tak bych ani já neváhal :)
Logan » ned led 22, 2017 7:38 pm píše:Pokud by byla moožnost angažovat Juliena, tak bych ani já neváhal :)
Nabizi se otazka jestli to je koučem :)) I kdyz ano posadit Ghosta bylo fakt divny :)
Anger píše:
Logan » ned led 22, 2017 7:38 pm píše:Pokud by byla moožnost angažovat Juliena, tak bych ani já neváhal :)
Nabizi se otazka jestli to je koučem :)) I kdyz ano posadit Ghosta bylo fakt divny :)
Tak já Hakstolovi pořád věřím a ten čas bych mu ještě dal ... na začátku sezony jsme hráli dobře, srážely nás hrozný individuální chyby, ale systém byl podle mě správně nastavenej a viděl jsem v tý hře velkej posun dopředu. Nicméně nechápu proč nejsme ty výkony opakovat pravidelně ... odehrajeme zápas jako proti Anaheimu, a pak jsme totálně schopní shořet s NJ a podobně ... nějak nedokážu posoudit jakej vliv na tohle přímo trenér má ...
Logan píše:Pokud by byla moožnost angažovat Juliena, tak bych ani já neváhal :)
No pomaly, pomaly. :nono: Ešte sme tu my. Nehovoriac o tom, že u nás má ešte nedokončenú robotu :jn:
Proc my vlastne nedokazeme zahrat takovou holomajznu, jako Rags s Wings??
Vždyť ty tu odpověď víš.
Obrázek
Obrázek
AndyF píše:...
Ta hlava je špatná. Sněhulák je Coreau :neviem:
MASON!

V bráně chyba není..
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES