Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak jsme sami od Markova ustoupili, že jej nechceme skrz peníze a zřejmě i term.

Škoda, na rok bych ho bral hned.
Flyers will retire #88 - The Big E -- on Jan. 18
:klobuk:
Jak je na tom zdravotne Patrick? nekde jsem cetl, ze operace udajne nedopadla tak dobre
megaton píše:Jak je na tom zdravotne Patrick? nekde jsem cetl, ze operace udajne nedopadla tak dobre
Hexy rikal, ze je 100%.
Sorry.

Respektive nepoprel to..

http://www.courierpostonline.com/story/ ... 617096001/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak rekl..

http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/nola ... -rush-nhl/" onclick="window.open(this.href);return false;
proc sorry? jako ze bych mel prat zraneni 18ti letmu klukovi na hranici splneni snu?

sorry nejsem beznej fanda philthy.

proste me to zajima.
Tak dnes nám začal rookie camp. Obrázek Obrázek
As much as you can really take away from drills, all the big names look good this morning. Patrick, Morin, Sanheim, Myers, Lindblom.

Friedman also stood up Patrick on a rush drill, so he clearly is bringing his development camp attitude to his first Flyers training camp.
Patrick said he feels 100 percent. Good news for #Flyers.
Oh, Philippe. :wub: I believe in you! Oskarova angličtina velice solidní :thumbsup:.
Players listed as centers at #Flyers rookie camp: German Rubtsov, Nolan Patrick, Radel Fazleev, Morgan Frost.
Not bad.
Věřím tomu, že Myers bude jeden z těch beků, co první tým udělá.
Hard not to be excited when watching Phil Myers. From a skillset standpoint, he sure looks like he's good at everything.
This. :wub: Ten kluk má všechno. Fakt mu věřím už letos. Víc než Sanheimovi či Häggovi, který se překvapivě ani tohoto kempu neúčastní, nýbrž pouze kempu "veteránů".
Patrick's passing ability really stands out. Feeds are crisp, accurate, and he disguises his pre-pass intentions extremely well.

Ratcliffe needs to get stronger, but today, he's flashing everything that makes him a big-time prospect. Plus speed, shot, hands in front.
:petrik:
Tak dnes rookie game. V 01:00 SEČ.

Nastoupí všichni nejlepší prospekti, tj. Patrick, Lindblom, Rubtsov, Laberge, Sanheim, Morin, Myers, Hart.

Obrázek
Viděl jsem asi 45 minut, za stavu 3:1 to vypl, probudím se a vidím, že jsme dostali ještě? LOL.

Každopádně po většinu zápasu jsme byli lepším týmem, hlavně v první třetině, kdy jsme v jedné pasáži dokonce vedli na střely 12-3. Pramenil z toho i jeden gól, před nímž předvedl výbornou hru Lindblom, když gól založil. Pak Isles z ničeho nic srovnali po špatné bad D hře Sanheima s Myersem. Kteří se mimojiné mi v jednom páru vůbec nelíbili. Oba chtěli pochopitelně puk na hokejku a překáželi si.

Druhej gól Sanheima spíše haluz, ale výbornej pass před ním předvedl Vorobyov, kterej podobnou práci udělal i ve třetí třetině, byl koneckonců náš nejlepší útočník zápasu.

Lindblom byl monstrum. Bylo na něm a Vorobyovi vidět to, že hráli v SHL, resp. KHL a dělali si z těch mladejch chvilkama prdel.

Patrick mi přišel, že hraje na půl plynu, ale i tak tam měl tři, čtyři shifty, kdy ukázal, proč je to elite talent. Ale zase byli shifty, kdy mi přišlo, že na to se*e, jakoby se šetřil. Otázka jestli nechtěl riskovat zranění, bojí se, a nebo se šetří na 'main camp', kterej je pro něj určitě důležitější než rookie game.

V obraně nejlepší Morin a velmi mile překvapil Friedman, rychlý, mobilní, s pukem velmi solidní. Sanheim směrem dopředu výbornej, v def zone horší. Myersovi zápas jaksi nesedl, ve druhé i třetí třetině měl i pár turnoverů a, jak jsem psal, se Sanheimem v páru by hrát fakt neměl, nesedli si ale vůbec.

Nejlepší hráči zápasu od nás určitě Vorobyov, Lindblom, Morin a Friedman. Hned za nim Kosorenkov a Frost, který bude asi nejrychlejší útočník v organizaci.
Rono píše:Myersovi zápas jaksi nesedl, ve druhé i třetí třetině měl i pár turnoverů
Asi víš, že ho nakonec stáhli pro zranění..
Dean Lombardi returns to Flyers to work under Ron Hextall
Dnes vsichni Norris kandidati nasledujicich 10 let na lede..

9 Ivan Provorov
48 Robert Hagg
50 Sam Morin
53 Shayne Gostisbehere
57 Travis Sanheim
61 Philippe Myers

:slintac:
Obrázek
AndyF píše:Dnes vsichni Norris kandidati nasledujicich 10 let na lede..

9 Ivan Provorov
48 Robert Hagg
50 Sam Morin
53 Shayne Gostisbehere
57 Travis Sanheim
61 Philippe Myers

:slintac:
alebo najväcsia sebranka bustov :jn:
Anty píše:
AndyF píše:
alebo najväcsia sebranka bustov :jn:
:blabla:
Obrázek

Tak sestavy Flyers a farmy jsou již téměř dané.
Z Philly ještě se očekává posun McDonalda na farmu, zbytek už má místo buď jisté a nebo se o něj rve.

Osobní tip pro finální roster Áčka:
Giroux, Voráček, Lindblom, Simmonds, Couturier, Konecny, Patrick, Raffl, Weal = TOP9 snad
Filppula, Lehterä, Read, Laughton, Weise = boj o 4th line (přání: Filppula - Laughton - Lehterä/Read)

Provorov, Gudas, Gostisbehere = lock
Morin, Hägg, AMac

Manning = 7th Dman
Sanheim -> AHL
Já bych teda raději Vala v top9 a Raffla jako 4LW, ale to je stejně jen detail :)
MacDonald na farme je zarucena zprava ? Uff konecne by mi nepil krev.
Provorov,Gudas,Gostinbehere plus Morin ,Hagg - Jestli teda budou hrat dva obranci novacci tak by to bylo supr.Mam tedy na co se tesit.

Jsem taky moc zvedav na Patricka a Konecnáka.
Jo, chyba, myslel jsem Colina McDonalda. :sorry: AMac zřejmě bude v Áčku, ale snad Hexy překvapí a pošle i jeho na farmu. :pray:
Rono » stř zář 20, 2017 3:09 pm píše:Jo, chyba, myslel jsem Colina McDonalda. :sorry: AMac zřejmě bude v Áčku, ale snad Hexy překvapí a pošle i jeho na farmu. :pray:
O promin :) ja už doufal že se mohu radovat :)
Obrázek

:wub:
Obrázek
The Philadelphia Flyers announced today that they have reduced their training camp roster by 18 players, according to general manager Ron Hextall.

The following five players have been returned to their junior team:

(F) Connor Bunnaman (Kitchener - OHL)
(F) Pascal Laberge (Victoriaville - QMJHL)
(F) Ivan Kosorenkov (Victoriaville - QMJHL)
(F) German Rubtsov (Chicoutimi - QMJHL)
(G) Carter Hart (Everett - WHL)

The following 13 players have been assigned to the club's AHL affiliate, the Lehigh Valley Phantoms, Training Camp:

(F) Nicolas Aube-Kubel
(F) Radel Fazleev
(F) Tyrell Goulbourne
(F) Danick Martel
(F) Carsen Twarynski
(F) Mikhail Vorobyev
(D) James de Haas
(D) Mark Friedman
(D) Maxim Lamarche
(D) Philippe Myers
(D) Reece Willcox
(G) Leland Irving
(G) John Muse

The Flyers training camp roster is now at 36 players.
Obrázek

Evergreen :hroza:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS