Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Prave som to dopozeral a co ja viem? Dajte mi 10 krat mensi plat ako tomu ko*otovi ale ja si aspon nastudujem pravidla
Byl to dobrej výkon.
Hakstol je vocas, noco už,ztracenej bod, nebo možná dva :hroza:
Nicméně 2. gól Elliota, třetí Girouxe a ty dvě vyloučení na konci to byl taky výkvět :hroza:
Jinak jsme ale preds tlačili (krom prvních 10 minut což se dalo čekat při jejich home openeru). Ten výkon byl dobrej a letos se mi to zatím líbí.
Teď uvidíme proti WSH jak na tom jsme.
Dneska home opener, tak to si vstanu na live :clap: už se těším, snad na ně vlítnem :box: :cinka:
Rozebírka :ciga:
Válec. :poklona:

Jinak jak jsem odsuzoval tu první lajnu, respektive Coutse na 1C a G na LW, začínám dobývat pocitu, že bych se měl omluvit. Voras s G mají defenzívu na háku díky Coutsovi a mají spousta sil do ofenzívy a je to hned vidět. Couts navíc hraje svoji roli bravurně nejen dozadu, ale i dopředu. :thumbsup:

Jinak jsme dominovali, až jsem nevěřil chvíli vlastním očím. Dneska to byl ten zápas, kdy to šlo tak prostě lehce, nacházeli jsme si hokejky, prostě takhle doma snad budeme hrát 90% zápasů.

Jen v tom pokračovat.

Jo.. a abych nezapomněl taky na nejhorší hráče zápase, je to už klasika. Ale dnes Manning, to byla pastva na oči a ta AMacova poziční hra, to jsem se fakt zasmál občas. :lol2: Filppula jinak dnes solidní, takhle by to šlo.
Totální válec. Dynastie už se blíží :-D zbavit se ještě Amaca (1.gol) a Maninnga (2.gol) a Weiseho s Filppulou a příští rok jdem pro SC :clap:

Ne vážně, parádní zápas a v podstatě nemám co vytknout. Snad jenom to jakým způsobem jsme dostali 2.gol, že si to nepohlídáme po tom co skorujeme jako v NSH. Amac a Mandog mohli za goly, nečekaně. Doufám že Sanheim seděl jen kvůli tomu že se s WSH očekával ostrý zápas plný soubojů a v dalším zápase už zase bude hrát.

Nevěřil jsem že Giroux vydrží na křídle dýl jak 5 zápasů, ale opravdu jim to šlape, radost sledovat. Je super že útoky jsou opravdu vyvážené a udeřit může kdokoliv. Ta čtvrtá lajna je prostě pecka, jaký rozdíl oproti VDV - PEB-Read. Jenom škoda že ve trojce není Cousins místo Weiseho :)

Nicméně jsme fun to watch a hodně mě to zatím baví.
Jinak musím ještě tohle:

G is G! :petrik: Takový hokej, co hraje, hrál naposledy v 14/15. A není divu, ty zranění se trochu víc objasnili a vždyť on vloni měl v létě operace toho zápěstí, stejně tak i Ghost. A u obou je vidět, že hrají jinak, o mnoho lépe. By the way, stejnou operací si v létě prošel i Patrick. Takže můžeme zřejmě očekávat, že zatím hraje na nějakých 60-70% a přitom svoji roli centra zvládá velmi dobře zatím.
Ja by som vyzdvihol Hagga. Čo som ho videl predtým, tak som bol presvedčený, že odkrúti pár rokov v AHL a vráti sa domov. Nehral proste dobre, mal obrovské medzery a kiksy a v NHL som si ho nevedel predstaviť. Zrazu tu vidím jedného slušného komplexného beka, ktorý si je svojou hrou veľmi istý a nechybuje a Ghost má konečne parťáka, na ktorého sa môže spoľahnúť.
Same lineup tonight as Saturday, except Neuvirth in goal.

Hakstol said Sanheim is ready to be here and has done well, but is going through learning process to carry over when he gets back in lineup.

Hakstol: Manning is efficient in his play and adds a physical element. Did that Saturday against Caps.
Obrázek
Perfektní výkon, opět.
Neuvy vypadá v brance líp než Elliott zatím, možná bych mu dával víc šancí dokud je zdravej a hot.
První lajna si buduje opravdu skvělou chemistry. Měl jsem o Coutsuvi pochybnosti v té roli, ale zvládá to výborně zatím.
Druhá s Valem funguje taky skvěle.
that fourth line! :klobuk:

Individuální pochvaly
Weal neskutečnej, stejně tak Hagg :poklona2: Weal nevypustí jedinej souboj a s jeho postavou je neuvěřitelný kolik jich u mantinelu vyhraje a získá puky z neuvěřitelných pozic. Totéž platí pro Leiera.
Hagg - Ghost nejlepší pár, oni snad ani nehrajou v našem pásmu,neskutečný. Hagg naprosto suverénně. :slintac:
Ten Ghostuv gol parádní.

Patrickova přihrávka Weisemu :sok: :slintac: :cookies: :klobuk: fantastický, zíral jsem s pusou dokořán

Nejhorší tradičně Manning, chápu že nebyl důvod něco měnit po zápase s Caps, ale po dnešku by měl hrát Sanheim. Ta pasáž na konci 2nd kdy 3x ve vlastním pásmu udělal turnover a pak se nechal vyloučit, to bylo fakt :scare: :hroza:

Jinak so far so gooood, zatím mě to hodně baví letos.
Ghost zacina nabírat EK65 level :cool:
Je super konečně slyšet dobré zprávy.

Snad se o víkendu podívám konečně na nějaký zápas.Snad bude mít vychova vlastních mladých hráčů výsledky.

Zatím výkony oproti minulým letem vypadají konzistentně a teď ty výhry nejsou náhoda.

Jednoduše mám úplně zvrhlou radost když vidím jak to mladým jde a začínají být kostrou týmu :)
Wow. Wow. WOW!

V prvních dvou domácích zápasech skóre 13-3, v sobotu proti Caps, dnes proti Panthers, tedy jedni z nejlepších possession týmů v lize. Výborná práce.

Ovšem teda ten úvod byl strašidelný, několik turnoverů v D-zone a nebyli jsme schopni se dostat snad z pásma. Ale od nějaké 7. minuty jsme to byli my, kdo jsme dominovali a do konce třetiny mohla být Florida ráda, že neinkasovala. Což ale koneckonců i my, Neuvy tam pár puků neudržel, ovšem jinak byl výbornej.

Florida mi přišla, že to hraje jak my vloni. Stylem 'skate and shoot'. Proto taky sice v Corsi nás přehrála, ale divil bych se, kdyby tomu bylo tak i při possession a podobných advanced stats.

První lajna nám funguje na výbornou. Tuším až na konci druhé třetiny měli první shift, kdy si nevybojovali gólovou šanci. Yeah. Takhle famózně (zatím) hrajou, kéž by to vydrželo celou sezónu.

Filppula mě začíná trošku překvapovat, začíná hrát lépe, chytřeji, uvolněněji, takového Flipa na centru mezi Wealem a Simmerem uvidím v pohodě. Jak zmínil Logan, Weal neskutečnej, za ty prachy co hraje, je to zatím steal.

Patrickův pass na Weiseho by měl patřit už teď mezi highlighty celé sezóny, to bylo něco neskutečného. Famózní. On to IQ má fakt neskutečné, až se dá dohromady po té operaci úplně (jako se dali Ghost s Girouxem na tuto sezónu), uvidíme dominantního centra, má k tomu naprosto všechny předpoklady.

Obrana v pohodě až teda na Manninga, to jsem se až smál, jakej lempl to je. ROFL. Ghost famózní, dosavadními výkony působí jako TOP pairing Dman úplně v pohodě. Provy opět beast, ani se mi nechce věřit, že má teprve 20 let. AMac bídnej, ale neudělal nějaký větší kiks, což beru jako pozitivum. Hägg s Gudasem v D-zone více než dobří.

Jo, pokud tohle čte nějakej fan jiného týmu, asi si řekneš, že náš tým nemá chybu, jasně, je to hodnocený především na základě včerejšího a trochu i sobotního zápasu, kdy jsme dominovali, vyhráli se skórem 8:2 a 5:1, takže prostě teď ta slina tam je.

Ve čtvrtek to chce Preds totálně zadupat poté, co se stalo minulý týden u nich.
Kdyby dali Panthers ty minimálně 2 šance kdy jeli 2 na 1, tak se samozřejmě bavíme úplně jnak..
Jen pro legraci, z gólmanů, co odehráli víc jak 1 zápas, má Neuvirth nejlepší %
95,6
Díky za vše, Mr. Ed! :poklona2:
škoda, určitě jsme nebyli horším týmem a nebodovat jsme si nezasloužili
celkově mě ale těší že jsme s NSH odehráli dva zápasy a v obou jsme byli lepší, troufnu si říct, což je určitě pozitivní
Hagg s Ghostem pohoda, Provy jede to svoje a Sanheim ukázal svuj ofenzivní potencial, několikrát pěkně doplnil útok a měl nebezpečně střely, dostává se do toho
příště vyhrajeme :)
neuvy :klobuk:
Sedm zápasů, dva už nám stihl přihrát MacDonald. He is so good.

Horší jsme nebyli, i když druhá třetina se mi z naší strany fakt nelíbila.

Lehteru už nikdy, prosím. A Weal se snad co nejdřív vrátí, ta lajja bez něj nemá smysl.

V sobotu to chce výhru, ať nám neujede vlak v divizi a držíme se druhého (v divizi) Busu.
Rono píše:Sedm zápasů, dva už nám stihl prohrát MacDonald. He is so good.
No to spíš u tohohle si myslim, že tam asi někdo měl udělat něco jiného.
Na druhou stranu, on neni žádnej Karl, aby si mohl dovolit takový pinche. :-/
Pánové jak se vam zatím jeví Patrick? Nemůžu si pomoct, talent je to evidentní, přehled na obou koncích kluziště, ale absolutně mi u něj chybí zápal, srdíčko a takový ten drive, jako by hrál bez duše, nebo se šetřil. Doufám, že je to kvůli jeho zranění. Zda se mi, ze neprojevuje ani emoce, od mladeho kluka bych cekal pravy opak....
Už jsem to tu psal. Prodělal operaci jak G a Ghost vloni. A všichni víme jak vloni G a Ghost (ne)hráli.
Mně přijde jen hrozně pomalej. Oproti Konecnymu nebo Wealovi mi přijde že neumí zařadit vyšší stupeň, jeho bruslení se mi moc nelíbí, ale hokejově to v něm je a jak říká Rono, na soudy času dost.
Tak znova. Díky té operaci letos rychlej nebude, neměl celou off-season na trénování. Ghost a G byli v bruslení vloni taky horší, G o hodně horší.
@s_ghost14 collected his 11th pt. His 8-game start is tied for best by a #Flyers Dman in franchise history (Mark Howe, 2-9-11, 1985-86).
Source: Sam Carchidi
Ghost! :klobuk:
McDavid was on ice for 7:09 at 5v5 vs @NHLFlyers Couturier today. His CF% vs Couturier? 36.36%. In 8:19 away from Couturier? 86.67% #Flyers
Proč mě to ani nepřekvapuje? Couts is Couts. Always.
http://nhl.cz/philadelphia-flyers-udela ... du/5013751" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajimavej clanek :)) Jen teda zlepsit ty presilovky.

Jinak koukal jsem na dve tretiny s EDM a docela v pohode , uz me tam vylozene nikdo neprudil.Sice jsem videl vetsinu casu kdy mel EDM trochu vice ze hry ale vyhra je zasadni :)

Jinak Giroux je uplne jiny hrac nez minuly rok , teda vyrazne lepsi ve vsem.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS