Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Per Ron Hextall, Andrew MacDonald will be out 4-6 weeks with a lower-body injury.
Rono píše:
Per Ron Hextall, Andrew MacDonald will be out 4-6 weeks with a lower-body injury.
Neneeeeeeee :sok:

Nikomu nic špatnýho, ale :yahoo: :clap:

Snad bude hrát Morin a ne Manning
Rono píše:
Per Ron Hextall, Andrew MacDonald will be out 4-6 weeks with a lower-body injury.
Finch182 « 21 říj 2017, 21:32 » ale chvíľu som dúfal, že sa zrakvil amac ale rozchodil to....

:-O Finch je čarodejnice. Zapalte ho!
Tak Morin na dnešní duel pozván nebude, odehraje jej tedy Manning místo AMaca. Morin by se měl k týmu připojit zítra a odjet s týmem na road trip.
Provorov-Hägg
Ghost-Gudas
Manning-Sanheim
Dost lidí se nelíbí to, že byli od sebe odděleni Ghost a Hägg, kteří byli dominantní pár, ale já s tím takový problém nemám. Ghost je v Norris formě, takže by měl v pohodě dominovat i vedle Gudase (taktéž shut-down Dman) a Hägg zase konečně dovolí hrát Provorovi jeho hru v plné kráse, když se Ivan nebude muset soustředit na zachraňování prdele AMaca. Třetí pár je teda bohužel tragickej, o to je to horší, že Sanheim musí hrát na RD, kde je slabší než na LD.
Giroux-Couturier-Voracek
Weal-Filppula-Simmonds
Lehterä-Patrick-Konecny
Leier-Laughton-Raffl
Oh, yeah! Dale Weise is a scratch! :jupi: Samozřejmě, Lehterä to asi úplně furt taky nevytrhne, ale jeho vision, kreativita s pukem je furt jinde než u Scheiseho. A naštěstí má být konečně zpět Weal, difference-maker 2nd line. Super.

Dnes nepříjemní Ducks, moc na ně neumíme, vrací se jim Lindholm (který proti nám bývá dominantní) a Getzlaf. Sice věřím ve dva body, ale nemáme s nimi dobré výsledky a jejich styl hry nám nesedí, vidím v tom OT zápas, případně prohra o gól. Meh. We'll see...
Ten nas ty uz vypada zasadne lip nez v minulosti a od hlavne od zadu je spousta potencialu a v utoku je ho taky celkem dost.

Nastesti cernych pasazeru uz je naprosto minimum (Weise,Mac).Urcite je Mac dobrej kluk ale kdyby ho poslali delat super leadera do AHL tak by mi to nevadilo a Manninga by mohl vzit sebou.

Jinak Couts vypada ze se na první centru docela chytnul a nebude mu to delat problém.Giroux je jinej hrac nez dřív a to vyrazne lepsi.Troufnu si rict ze Voras,Couts,Giroux muze fungovat velmi solidne.Ve druha lajne je pro me velke prekvapeni Weal.Od toho hrace jsem necekal nic.
Anger píše:Troufnu si rict ze Voras,Couts,Giroux muze fungovat velmi solidne.
Obrázek
Nightmare. Nejhorší zápas sezóny s přehledem. Ducks nás přejeli ve všem.

Pozitivní ohlasy zaslouží pouze první útok a Sanheim, zbytek tragédie, děs. Nejvíc vtipní byli Weise, Manning a bohužel teda i Simmer a Provy, naprosto příšerné výkony.

Ach, naštěstí ale pořád nějak držíme PO pozici, ovšem teď nás čekají Senators s nejlepším hráčem světa a pak Toronto. :scare: No, bude to dobrá zkouška.

BTW: Hráči si stěžovali na led, že prej na tak příšerným ledě u nás nikdy nehráli. Jako jo, věřím jim to, řeklo jich to více, ale podmínky měli úplně stejný jako Ducks, takže tak.
Největší nightmare je, že Leier nebyl zraněnej, ale HS, což je prostě naprosto nepochopitelnej fail :scare: :hroza:
Logan » 26 říj 2017, 07:24 píše:Největší nightmare je, že Leier nebyl zraněnej, ale HS, což je prostě naprosto nepochopitelnej fail :scare: :hroza:
Leier měl hrát, Weise měl být HS, ale prej se na warm-up necítil Leier 100%, tak hrál Weise. Nebo? :neviem:

EDIT:
Tak Leier byl vážně jen HS. To jsou ko*oti. Fakt že jo. :lol2:
56 sekund před koncem. Prohráváte 5:4.
No goal!

Welcome to NHL, fans!

....

A o tom gólu, co neuznali pro "goalie interference" radši pomlčím. :hroza:
Liga pořád volá po tom aby padalo víc gólů, a pak neuznávají takový jako dneska při tý chalenge? Nevím no :noway: podle mě by se takový goly měly uznávat

jinak zápas jsem neviděl takže nehodnotím, čistě podle sestřihu je ta obrana meh od tý doby co se proházely páry (nechce se mi napsat že je meh od doby co vypadl AMac :-D )
Huge win. The Ginger Line is beast.

Teď přijede Arizona s bilancí 0-10-1 a pak jedeme do Chicaga. Takže v pondělí rupnem a pak vyhrajem na Chicagu, typical Flyers.
Rono píše:Huge win. The Ginger Line is beast.

Teď přijede Arizona s bilancí 0-10-1 a pak jedeme do Chicaga. Takže v pondělí rupnem a pak vyhrajem na Chicagu, typical Flyers.
já doufám že vyhrajem oba. letošní Chicago nic moc nepředvádí, máme na ně
S Torontem fajn vyhra, už to nejsou žadná ořezávátka jako dřív.

První lajna byla fajn akorát nevim jestli schválně a nebo náhodou jsem za nima viděl až moc často Manninga , kterej i když dal gol tak mi přišla rozehrávka trochu prvkená a trochu srážela potenciální výkon.

Pak se mi moc libil i Weal kterej je neskutečně agilní a pohyblivej.Pak taky moc super práce 4 lajna.Zbytek byl takovej průměr i když Valteri pěknej gol.
Jinak doufám, že Ghost je fakt v pořádku. :pray: Bez něj by celá naše ofenziva dost trpěla, ovšem dnes nikdo povolán nebyl, což myslím, že je dobré znamení.

Ale to že Komarov za ten fucking hit nedostal ani 2 minuty, to je MEGALOL. Gudas by za tohle dostal 5min z fleku. To bylo fakt nonsens.
Komarov za to nebude mít ani slyšení,nic ... ten hit prošel absolutně bez trestu což je fakt směšný. :thumbsdown:
Rono píše:ovšem dnes nikdo povolán nebyl, což myslím, že je dobré znamení.
#Flyers say they’ve called up Samuel Morin from Lehigh Valley.
Naprosto tragickej zápas z naší strany, to byl hnus.
Stačilo nám hrát asi 2 minuty a stejně to stačilo na bod, ale tvl tohle mělo skončit uplně jinak.
Refs taky zrovna nepomohli v jasných situacích před 3. a 4. gólem, ale tam to ani nikdy nemělo zajít.
Sanheim do prdele tohle musí jít v OT na bránu a ne dělat spin o ramu pár vteřin před koncem OT, snad se z toho poučí :)
Provorov ten poslední shift v regular :klobuk:
Logan » úte říj 31, 2017 8:30 am píše:Naprosto tragickej zápas z naší strany, to byl hnus.
Stačilo nám hrát asi 2 minuty a stejně to stačilo na bod, ale tvl tohle mělo skončit uplně jinak.
Refs taky zrovna nepomohli v jasných situacích před 3. a 4. gólem, ale tam to ani nikdy nemělo zajít.
Sanheim do prdele tohle musí jít v OT na bránu a ne dělat spin o ramu pár vteřin před koncem OT, snad se z toho poučí :)
Provorov ten poslední shift v regular :klobuk:
Souhlas , já vydržel 2 třetiny a byla to děsná nuda.Ty 2 třetiny mi přišlo že hrajem líp ale vždycky někdo ujel a dal gola.Jinak zapas byl neatraktivní , všichni hráli jako kdyby noc předtím šli chlastat.

Já fakt nechápu že vždycky hrajem slušně s týmama v topu , ale necháme si brát body proti posledním týmům.
Typical Flyers.

Ovšem vzhledem k prvním dvou třetinám zlatej bod.
Anger píše:
Já fakt nechápu že vždycky hrajem slušně s týmama v topu , ale necháme si brát body proti posledním týmům.
Trenér a long-term návyky, tkz. proces, voe. Individuálně dobrý tým, který potřebuje soupeře s tempem, rychlostí, razancí, protože pak se tihle hráči prodají. Protože sami nejsou schopni takovou hru diktovat, tak s horšími horšími se trápí, nemají tempo, podlehnou no-brainer hokeji. Odkud to jen znám???

V těhle zápasech potřebuješ dobré veterány, kteří si prostě umí hrát svoje bez ohledu na průběh zápasu, v tomhle třeba máme Zetterberga.
Ahoj ,

Nemáte info k poslednímu zápasu ? Jestli to bylo marnost a Neuvirth to vychytal a nebo v pohodě ?

A co marodi ?
Prvních deset minut totální marnost.

Pak jsme hráli to, na co jsme s touto sestavou měli.

Provy a Neuvy beasts. Super effort, ale Blues byli samozřejmě hokejovější a lepší. Lucky 2 body. Ale dost důležitý.

Schenner je jinak furt klasickej zm*d. Naštěstí ale Couts prej ztratil jen dech a otřes mozku neutrpěl. :pray:

V sobotu už se snad, snad vrátí nějací hráči.

Jo, a mimochodem: Neuvirth >> Elliott
Rono píše:Schenner je jinak furt klasickej zm*d. Naštěstí ale Couts prej ztratil jen dech a otřes mozku neutrpěl. :pray:
Myslím, že dost přeháníš tohle ani snad nebyl hit Schenn tam jen tak dojel ani nebruslil naopak Couts se absolutně nedíval kolem sebe a že to schytal do hlavy je jen jeho vina.

Zmrda co dojíždí souboje jako třetí osoba a útočí na hlavu máte v obraně :sarcasm:
LOL. Ten puk byl dávno úplně jinde. Už byl u něj dokonce i jinej hráč.

Late hit. Úplně jasně.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES