Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rono píše:
:lol: :lol: :lol: Ghooooost! :lol3:
hmm. ghost je veru na smiech.. v kazdom z poslednych 3 zapasov proti devils nasimuloval jedno vylucenie....alebo mu ako krasokorculiarovi nejdu moc skoky... to je akoze jeho standardne spravanie? :thumbsdown:
dunim píše:hmm. ghost je veru na smiech.. v kazdom z poslednych 3 zapasov proti devils nasimuloval jedno vylucenie....alebo mu ako krasokorculiarovi nejdu moc skoky... to je akoze jeho standardne spravanie? :thumbsdown:
Musím souhlasit. Ten včerejší dive byl hnus, to by si mohl odpustit, no.. :-/
:pray: C'mon, Hexy! Získej Mráziče. Low risk, high reward.

Giroux jinak včera za nás 200 gól a je teprve 4. hráčem v naší historii, kdo u nás udělal +200 gólů a +400 asistencí. Clarke, Barber, Propp, Giroux. Elita. :klobuk: Naprosto famózní bounce-back year od Gho. A kdo si ještě nevšiml, momentálně bojuje s Gaudreauem o Lady Byng M. Trophy.
I ten Pickard by byl super, v Coloradu chytal výborně vzhledem k obraně Lavin, podle me jeden z nejvíce podhodnocenych brankářů..
Já bych nejvíc bral Raanttu, pak Mrázka, Pickarda a Lehnera ... záleží ale na ceně. S každým z nich bych ale byl spokojenej nadmíru. Klidně bych trejdnul Neuvirtha pryč pro další sezonu a jednoho z těhle re-signul.
Raanta bude podle mě drahej před TDL. Arizona za něj se Stepanem obětovala celkem dost. Mrázek a Pickard by mohli být k dispozici za relativně dobrou cenu. Lehner už asi také ne a jeho jaksi úplně nechci, nevím.
So apparently Neuvirth's injury is a pulled groin... Even if minor that is a 2 week injury. If major 2 month.
:hroza:
Neuvirth je neuveritelne sklenenej.Bohuzel ma fakt strasnou smulu na zraneni a to bude mozna znamenat jeho konec v nhl.

Jinak Mrázek je nejvic logicka volba a pokud by byl za to 3 kolo draftu tak rikam proc ne :)
Who’s ready for another look at the domination of #Flyers Carter Hart? It’s just incredible the type of season he’s having and he’s proving to be a shoe-in for CHL Goalie of the Year.

We all know the type of talent Carter Hart. It’s been obvious as he’s racked up a CHL Goalie of the Year award & 2 WHL Goalie of the Year awards. The statistical domination this year though is on another level.

Last season Carter Hart posted a 39.602 GSAA/0.717 QS%. Only 2 goalies were on Hart’s statistical level last year: Connor Ingram (38.632 GSAA/0.733 QS%) & Stephen Dhillon (39.106 GSAA/0.672 QS%).

This year Carter Hart is currently at a 51.266 GSAA/0.900 QS%. He has also yet to be in a statistical bounce back situation. The QMJHL GSAA leader (Samuel Harvey) has been in 4 bounce back situations & the OHL GSAA leader (Jeremy Helvig) has been in 5.

How close are the OHL/QMJHL GSAA leaders to Carter Hart? Not that close. #Hurricanes Jeremy Helvig has a 36.820 GSAA while Huskies Samuel Harvey has a 41.643 GSAA. Both Harvey/Helvig have +40 games played, Hart has 31.

Hart is also completely dominating his league by a larger margin than the other leaders. Differentials between 1st/2nd place in GSAA:
WHL(Hart/Tendeck): 28.074
OHL (Helvig/Fazio): 3.32
QMJHL (Harvey/Samuel): 14.044

One area where Hart isn’t dominating is all three goalies impact their respective leagues avg SV% via the differential between their league Avg SV% with them vs without them:
WHL: 0.0013
OHL: 0.0011
QMJHL: 0.0014
Hart is very close to Harvey though even with the lack of GP.
Když se tu řeší ti brankáři :jn:
Tak máme Mrázu a Oskara ❤️ Už se těším na další zápas
Welcome to Philly, Mrázič! :wave: Pokud vyhoří, tak nás to bude stát maximálně 3. kolo v tomto roce. Pokud bude solidní a prodloužíme ho, tak pak dvě volby ve 3. kole. Fantazie!

Jo, můžeme jim dát i 2. kolo, ale to bysme museli udělat finále konference s Mrázkem jako jedničkou v play-off, o tom těžce pochybuji. :giggle:

A WOW! Oskar Lindblom je v Áčku! :wave: :wave: Další bonus: Stolarz aktivován z IR. Wow!
Je to tu, čekal jsem na to dlouho, ale dočkal se :yahoo: :klobuk: . Pevně věřím tomu, že Petr chytne svoji šanci za pačesy, dotáhne nás do fin SC a následně podepíše dlouholetý kontrakt. Kvalitou patří do TOP 5 ligy, ale musí, prostě musí si to srovnat v kebuli. Věřím, že půjde ve stopách Romana Čechmánka (jo to byly časy, to byl hokej s "H"). Za dva roky k němu Carter Hart, a brankoviště nám bude závidět celá NHL. Pome BSB :box: :cinka: :box: :cinka:
Philly » úte úno 20, 2018 8:08 am píše:Je to tu, čekal jsem na to dlouho, ale dočkal se :yahoo: :klobuk: . Pevně věřím tomu, že Petr chytne svoji šanci za pačesy, dotáhne nás do fin SC a následně podepíše dlouholetý kontrakt. Kvalitou patří do TOP 5 ligy, ale musí, prostě musí si to srovnat v kebuli. Věřím, že půjde ve stopách Romana Čechmánka (jo to byly časy, to byl hokej s "H"). Za dva roky k němu Carter Hart, a brankoviště nám bude závidět celá NHL. Pome BSB :box: :cinka: :box: :cinka:
Zase bacha na ty dlouhodobé kontrakty :) osobně bych nešel do delšího než na 3 roky.Víra je hezká věc ale zkušenost z Bryzgalovem mi říká , že podepisovat dlouhodobě golmana není vždycky úplně výhra.
Pokud pořád má někdo představu o tom, jak Ghost (ne)umí bránit.
109 @NHL defensemen have played 800+ TOI at 5v5 this season.
The defenseman with the best GA/60?
Gostisbehere. 1.43.

238 @NHL defensemen have played 200+ TOI in all situations.
The defenseman with the best Penalty differential?
Gostisbehere. +31

179 @NHL defensemen have played 600+ TOI in all situations.
The defenseman with the best P/60?
Gostisbehere. 2.25.
Jinak Sanheim v AHL dominuje neskutečně. 13 zápasů, 15 bodů, +13, skvělé possession i chances čísla. Nic mu to tam nedává očividně.
On pace for the most productive PPG season for a Dman his age or younger in the league since the 1980's started... #Flyers

Travis Sanheim is seriously Bobby Orr'ing @TheAHL.

It is not fair. #Flyers
Tak Sanheim hlavně potřebuje prostor pokud bude hrát zase za acko.Topit ho někde v tretím páru není efektivní.

Ideální by bylo kopnout MacA a Manninga - Místo nich na přístí sezonu Morin,Sanheim.Otázka taky jak bude vypadat dál Hagg.

Mimochodem je sranda ze vždycky když jednou za cas koukám tak Mac nebo Manning da gol.
Anger píše:Tak Sanheim hlavně potřebuje prostor pokud bude hrát zase za acko.Topit ho někde v tretím páru není efektivní.

Ideální by bylo kopnout MacA a Manninga - Místo nich na přístí sezonu Morin,Sanheim.Otázka taky jak bude vypadat dál Hagg.

Mimochodem je sranda ze vždycky když jednou za cas koukám tak Mac nebo Manning da gol.
Mac mi teď teda ani tolik krev nepije, kdyby se jeho minuty ještě snížily, ať tam klidně je. Sanheim by měl hrát druhej pár s Gudasem a Hagg s Manningem se na ledě objevovat jen jako nutný zlo, za mě by byla dokonce lepší volba hrát Alta, než manninga ...
Ale nejhorší je teda suverénně Hägg. Ten by měl jako první jít. Ničím neprospívá.
Tak když nic, tak aspoň budem mít v play-off RW equipment.. :lol2:

A kdybyste viděli, jakou on měl z těch betonů vloni radost, když je konečně dostal.

Obrázek
Jo a mimochodem, věděli jste, že je to už druhý Mrázek v brance Flyers?
Obrázek
Letos kolem nás není moc rumoru, ale takový Hoffman to by byla luxusní posila a při pohledu ma naší obranu v PO dostaneme klepec v prvním kole, pokud se tam samozřejmě dostaneme, jedine hrát na 4 beky :) Je vůbec k mání nějaký vhodný bek?
Sanheim.
Konečně trošku času na nějáké napsání. Mekáč, trošku zlepšil svou hru, musím říct, že mi ted také tolik nevadí ... ikdyž nějakej turnover tam vidím :scare:

Jsem moc rád za Mrázka, můžeme jenom získat, pořád má velkej potenciál stát se kvalitní jedničkou a momentálně má formu, což potřebujeme v bráně jistotu. Low risk-high reward ...

Patrick v druhé lajně konečně už a hned nám bodově pookřál .. radost na něj se dívat. To samé Konecny v první, to budou ještě velký věci.

Útok se mi moc líbí a nějak bych do něj nezasahoval, moc se mi líbí složení prvních tří útoků... V čtvrtým bych raději viděl Leiera a Weisa HS... ale to my všichni. Zvláštní, že mi nechybí Simmonds :/

Taneva nabízejí k výměně. Dost by se mi líbil v druhém páru ... ale Sanheim na farmě a tratit nějáké prospekty a volby, to bych nechtěl..
Nějak se teda taky zkusím vyjádřit. Hoffmana či E. Kanea bych samozřejmě bral, do našeho útoku upgrade jistě, především pak i pro 2nd unit PP a hlavně bysme mohli vyndat definitivně z týmu Lehteru i Weiseho.

G-C-K
Oskar-NP-Jake
Hoffmann/E. Kane-Laughton-Simmonds
Raffl-Filppula-Weal

OH MY GOD. :slintac:

Ale osobně preferuji řešit obranu, protože s útokem taky nemám už nějaké extra problémy. S Hakstol's line jsem se už smířil, bohužel.

Do obrany by to rozhodně chtělo povolat Sanheima a z trhu nevím, jako EK i McDonagh by upgrade byli, ale byli by imo moc drahí a nechce se mi zbavovat nikoho z těch lepších prospektů. :-/

Jinak lepší zpráva na závěr, Blues jsou momentálně mimo příčky PO. :good:
Jeden z těch dvou by skončil v druhé lajně. Ale chápu tvuj keeper :giggle:
Já ho v keeperi nevytáhl a ani to neplánuju (zatím). To je spíš o tom, že ta lajna si sedla v obou zápasech, co spolu hrála, naprosto dominovala. :neviem:
Kromě dvou zminěných dřeváku , ktery bych hned vykopl bych do toho osobně tolik nezasahoval.

Akorat Sanheima nahoru a Lehtera Weise at hrajou co nejmin to jde.

Evander Kane tak toho bych opravdu nechtel, pusobi na me jako totalni vocas o rozjebavac a je mi jedno jak je hokejove dobrej.

Hoffman je jina.Toho bych bral hned , ale jeho cena by musela byt rozumna a proskektu tech lepsich bych se nezbvavoval ani omylem.Mozna nejaky druhy ci treti kolo kdyby byly pro.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS