Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Zda se mi, ze je to moc prestizny­ klub na to, aby tady chybal

Posledne roky bola Philla vzdy povazovana za horuceho kandidata na Stanley Cup. Ale tu sancu uz presvihla. A ak by teraz dokazala vyhrat Stanely Cup, tak to by som bol riadne :o Pritom je smutne, ze muzstvo s hracmi ako Gagne, Calder, Kapanen, Knuble, Carter, Richards, Hatcher, Pitkanen ci Niittymaki okolo megahviezdy Forsberga (aj ked prave od neho, teda hlavne jeho zdravia cela hra Flyers zavisi) hra tak biedne. Viem, ze sa moze prehrat vysoko, ked to proste nejde ten vecer, ale ked uz muzstvo a navyse taketo prehra 1:9, tak to je fakt bieda. Aby sa takto dokazalo polozit...

Nedved a este jeden z Phily ide na Waiver listinu a ak ich 4dni niekto nekupi idu na Farmu. Do timu povolali nasho Ruzicku. Dufam ze sa predvedie v plnom lesku.

Tu je komplet clanocek o tom
http://www.hokej.sk/clanok44417.htm

Dimitrakos a Baumgartner su ti zvysni, ale hlavne je ze Pysta ide do prveho tymu. Snad im ukaze ako sa ma hrat hokej :P Ale po tom Nikovi Dimitrakosovi by sa mohla trosku Minnesota poobzriet. :roll:

Nesleduje Philu nejak podrobne,ale sa mi zda,ze teraz maju problem v brankovisku.Antero este nie je v poriadku a Eshe uz lepsi nebude....ale inak drzim palce Stefanovi,nech sa docka skvelych chvil v NHL co najskor.....dalsi slovak v NHL!!!!!

tak dalsia prehra s Floridou :hmm: a chytal aj Niittymaki takze je vporiadku ale nehral Forsberg lebo ma poranene zapestie uz 5 poslednych zapasov prehrali az pojdu takto dalej moze sa stat ze budu ony najslabsi tym :roll: ale este len sa odohralo 8 zapasov tak uvidime

No neviem ci je uz uplne v poriadku(Antero),sa mi zda,ze slape este na injekciach,ale vzdy lepsie ako Robert :cool:

Philadelfia je novej NYR z let né tak dávných

Tak vĂ˝sledky Philadelphie, sĂş aj pre mĹ

som zvedavy na ich dnesny zapas s Atlantou,uz sa tesim,hlavne koli tomu,ze zas uvidim Thrashers.a zaujimavy bude aj prvy utok flyers: Ruzicka-Forsberg-Gagne :cool:

Tak Ruzicka ma velku sancu vybojovat si miesto v tyme. Neviem preco, ale ja tohoto hraca vnimam asi tak ako som vnimal Svatosa. Snad v nom drieme nieco podobne, ak nie viac. A pre Phillu to vyzera fakt na sezonu plnu trapenia, ale to by mohlo byt pre hladoveho Ruzicku iba vyhodou.

ked sa mam uprimne priznat,este som ho hrat nevidel,tak preto som zvedavy na ten zapas.ale je prenho dobre,ze sa vymenilo vedenie,a novy trener ho trenoval aj na farme,takze pozna jeho kvality,ked ho supol hned do prvej lajny :cool:

No tak Philadelphia, je v riadnej kríze.Prehrať doma s Pittsburghom 2:8 to je silná káva.Pred sezónou sa s týmto klubom, počítalo ako s jedným z favoritov ligy a teraz sa takto trápia a momentálne sú na poslednom mieste, východnej konferencie. :cry:

Jedine co bolo na dnesnom zapase Phily pozitivne bol Stefan Ruzicka. Inac Fila dostava jednu nakladacku za druhou. Je to uz na hambu taketo pridelky.

to maju za trest, ze odfajcili si Handzusa, dobre im tak, on teraz nemusel ukoncit sezonu, keby ho netrejdli :!:

Philadelfia je docela k smĂ­chu :D . Zase beztak chytal Robert Cednik co?

Toto uz snad ani nie je kriza. Aby dostavali taketo debakle, ved oni snad musia hrat uplne bez taktiky. :doh: A najsmutnejsie na tom vsetkom je to, ze takuto biedu zazivaju prave po prichode Petra Forsberga a ze tato era tohto skveleho hraca v tomto klube je taka katastrofalna. :(

A este par riadkov k Hatcherovi: Pravda, obe mladé hviezdy to mali proti Phillies viac ako ľahké, lebo v obrane opäť "úradoval" bezpečne najslabší hráč NHL, Derian Hatcher. Veterán nielenže už na profiligu nestačí rýchlosťou, ale vôbec celá jeho koordinácia činností by ťažko stačila na hociktorú druholigovú súťaž v hokejovo vyspelých krajinách Európy. Okrem toho, že Hatcher priamo spôsobil tri góly, pridal aj ďalšie závary a na ľade vyzeral komicky. Nečudo, že so 14 mínusovými bodmi je suverénne najhorším hráčom NHL v tabuľke pravdy a na kanadské body myslieť ani nemôže, lebo do útočného pásma prakticky nemá šancu dokorčuľovať...

To, ze korculovanie je jeho slabina som vedel, ked este hraval za Dallas, ale, ze je na tom az tak biedne som netusil. No neviem, ci by ho Topolcany neposlali na farmu do Partizanskeho. :hufi:

Chester zistil jeho skromny plat: 3 500 000 $. Citujem Chestera: "to ma dost za funkciu zariadovat vlastne goly". :hufi: :hufi: :hufi:

Tak to jim dávám nabídku - na bruslích sice nemám žádný balanc a celkově bruslím velice mizerně, ale umím nabrat docela dobrou rychlost, navíc střílím docela silně a přesně a hokej hrát umím hodně dobře až na to bruslení a tačil by mně i plat 350 000$... :)

No esli te nevemou, tak sou to nulovy znalce hokeje :lol: :lol: :wink:

Flyers naozaj nic nehraju,dostavaju jeden debakel za druhym,ak to pojde takto dalej tak poleti aj druhy trener,len ma mrzi ze tato kriza je vo Flyers prave ked je kapitan Forsberg :(

Chester píše:Flyers naozaj nic nehraju,dostavaju jeden debakel za druhym,ak to pojde takto dalej tak poleti aj druhy trener,len ma mrzi ze tato kriza je vo Flyers prave ked je kapitan Forsberg :(
Já začínám věřit v sílu Joe Sakica - každej, kdo odešel z Colarada už nebyl taková hvězda jako tam, spíš si teda myslím, že Forsbergovi i Tanguyovi hodně pomohl Sakic, stejně jak ted pomáá Thornton, Cheecoovi a Michálkovi

lol,ze Forsbergovi hodne pomohol Sakic :lol: a forsberg je prvotriedny amater,ktory ani nevie hokejku drzat.jasne,ze ked hrali spolu,bolo to pre nich oboch prospesne,ale sa pozri ako hral Forsberg minulu sezonu za flyers,keby nebol tolko zraneny,tak ma kludne cez 100 bodov.teraz sa phile a ani jemu moc nedari,a uz v tom vidis taketo blbosti

No kríza Philadelphie, stále trvá.Neviem čo ešte môže tréner vymyslieť ,aby sa to pokúsil zmeniť.Nech robí čo chce, výsledky stále neprichádzajú.Forsberg musí byť z toho, riadne deprimovaný.Nakoniec to nevydrží a požiada o trejd do iného klubu ,alebo sa radšej vráti, domov do Švédska. :cry:

milos76 píše:No krĂ­za Philadelphie, stále trvá.Neviem ÄŤo ešte mĂ´Ĺľe trĂ©ner vymyslieĹĄ ,aby sa to pokĂşsil zmeniĹĄ.Nech robĂ­ ÄŤo chce, vĂ˝sledky stále neprichádzajĂş.Forsberg musĂ­ byĹĄ z toho, riadne deprimovanĂ˝.Nakoniec to nevydrží a poĹľiada o trejd do inĂ©ho klubu ,alebo sa radšej vráti, domov do Ĺ vĂ©dska. :cry:
Opat ma sklamali ked prehrali z Washingtonom, takychto superov jednoducho, pokial este chcu zabojovaĹĄ o playoff musia poraĹľaĹĄ.
Vsimam si ich vykony hlavne preto, lebo tam posobi najtalentovanejsi Slovak v sucasnosti!

Derryl píše:
milos76 píše:...
...pokial este chcu zabojovaĹĄ o playoff...
:hufi: , nemusim ist ani citat vtipy v pokeci
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Anty
2006 CAROLINA HURRICANES