Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jak inak ten weal vypada co je zase v zostave, ja tie zapasy moc nesledujem a uz ked tak ich mam zapnute v praci v pozadi a vnimam tak zvuk
Příští sezónu teda v TOP9 bude snad Lindblom na úkor Weala. Jak se to poskládá, už težko říci.

Ale TOP9: G, Voras, Couturier, Konecny, Simmonds, Schenn, Filppula, Lindblom, Raffl/Cousins
4th line: Cousins/Raffl/Read-PEB-Lyubimov

HS: Scheize
Pierre-Edouard Bellemare will wear the “A” tonight

Filippula will wear No. 51 and will center Schenn and Voracek
Esem píše:Pierre-Edouard Bellemare will wear the “A” tonight

Filippula will wear No. 51 and will center Schenn and Voracek
Bellemarea si prý zvolili sami hráči, určitý leadership během zápasů vykazuje, toho jsem si všiml i já, ale stejně si myslím, že to vypovídá o tom, jaké leadery v kabině (ne)máme...

Kvůli Filppulovi na ten zápas dnes snad i vstanu, jsem na něj zvědavej. :ninja:
Per GM Ron Hextall, the #Flyers have signed 2016 1st Round Pick German Rubtsov to an entry level contract.
V podstatě jen formalita. V juniorce se German výborně rozehrál a patří k nejlepším hráčům CHL (8+12 in 14). Snad se bude vyvíjet i nadále správným směrem.
Esem píše:Filippula will wear No. 51 and will center Schenn and Voracek
Paráda, přesně s Vorasem jsem si řikal, že by mohl nastupovat. :thumbsup: Akorát škoda, že je zraněný Konecny (na jak dlouho?), mladej dravec by mu tam určitě sedl jak prdel na hrnec.
Konecny by se měl vrátit na sobotní duel s Capitals. A ano, taky si ho tam umím představit lépe než Schenna. Toho bych rád pak viděl zase vedle Cootse na RW, kde hrál možná svůj nejlepší hokej kariéry.
Mě teda ten line up docela překvapil ... čekal jsem že tohle je znamení a jakási "poslední" šance pro Cootse aby se prosadil i ofenzivně s tím že Val teď teda definitivně převezme tu jeho shut down roli, ty pokusy s PEBem na začátku sezony evidentně nezafungovaly, ale Val je trochu jiná úroveň, a že Coots teda dostane podcast k tomu aby se předvedl.

čekal jsem něco jako
Weal - Giroux - Simmonds
Cousins - Coots - Voras
Raffl - Filppula - Schenn
VDV - PEB - Read

jako ta TOP 9 prostě nevypadá zle, ale to si říkáme už hrozně dlouho, navíc ještě s Konenym to bude zase lepší, ale VDV bude hrát pořád ... anyway se modlím za to aby Schenna zase zkuisli na RW, sakra!!!
Ten trejd mi jaksi vlivl novou krev do žil, prostě asi ten pocit, že už tam není Streit a Filppula nám (aspoň na papíře) výrazně upgradeoval TOP9. Takže jsem se na ten match s Floridou mrknul, vydržel jsem teda do 45. minuty cca, pak to s semnou seklo

První třetina byla z naší strany famózní. Wow, to jsem nečekal. Ale jak kdyby z kluků opadl jakýsi strach, hlavně z Ghosta, ten byl naprosto dominantní, just like a last year. Bylo neskutečný, co tam převáděl za moves, bože, balzám na duši. :slintac: Ovšem samozřejmě naše klasika, 5-on-3 jsme letos snad nevyužili jedinou (megaLOL) a stejně to hrajeme furt stejně, smutný, o ničem, soupeř si akorát může oddychnout a nabrat síly, děs. Ale při ES a 5-on-4 to bylo velmi dobré, zasloužili jsme si dát minimimálně dva fíky, bohužel nepadl ani jeden.

Druhá třetina už nebyla tak dominantní, ale stále, řekl bych, jsme byli lepším týmem... než jsme si nechali dát gól při power-play, děs, to tak prostě dokáže nas*at. Celej zápas být lepší, většinu času dominovat v possession a pak stejně téct po takovém gólu, uf...

Třetí třetinu jsem koukal už z postele, proto jsem pak za pár minut usnul, ale effort jsem tam stále viděl, kluci to evidentně nevzdali a jaksi jsem věřil, že minimálně na remízu tohle uhrajou, že nějakej gól tam padnout musí a ejhle... Filppula se nám prosadil hned v prvním duelu. :rono: Zbytek zápasu jsem neviděl, nájezdy jsme zvládli, dva body důležitý... Och, yeah, ten trejd mi dodal takovej optimismus, že ještě chci zabojovat o PO, po včerejším výkonu mám i takovej ten dobrej pocit z toho, so we'll see...

Zřejmě očekáváte i nějakej komentáře k Valovi. Za sebe můžu říct, že Schenna zvedl dost dobře, ten se mi včera líbil, ale jaksi se mi zdálo, že s Vorasem se moc příliš nenašli. Osobně ale Filpp tak nějak splnil mé očekávání, do obrany byl z těch tří nejvýraznější, nejefektivnější, snažil se předvádět 'Datsyuk moves', jednou z toho byl teda turnover ve středním pásmu, ale ihned ho napravil, už během prvních dvou třetin se dostal do dvou velmi slušných gólovek a co hlavně, dobře vyvážel puky do off-zone a vyhrával klíčové 'battles' u mantinelu, podržel puk a rozdal. Podle eye-testu za těch 45 minut bych ten výkon hodnotil určitě pozitivně. Snad na to naváže. A co jsem si všiml, včera se mi líbil trošku už i Giroux, který jaksi taky začal dělat svoje moves přes hráče, taky podržel, rozdal, přišel mi uvolněnější, zapálenější. Že by z něj opadl ten tlak, protože určitě nějakej se přenesl na Vala. Kéž by... :pray:

LET'S GO FLYERS!
Giroux udělal nejlepší move, když jej poslal na párka Ekblad v oslabení. :frajer:
Ad Rono a včerejší zápas

Byli jsme velmi dobří cca 45 minut hry ... výjimku tvořila pasáž druhé třetiny po tom golu Floridy, tam jsme byli jaloví a smrdělo to průserem, poměr střel byl asi 10:1 ve druhé třetině a najednou měla FLA 17:13 navrch ... nicméně celkový výkon byl kvalitní a zasloužil si ROW, je to škoda že takhle rozdáváme ty looser pointy a není to poprvé letos (a asi ani naposledy).

Val se mi taky líbil, ale včera hrál, až na ten turnover, opravdu dobře Giroux ... docela se mi zdá že si pěkně sednul s Wealem, kterej je hrozně agilní a je na něm vidět ten hlad po golech a šancích ... dokonce se Giroux přimotal i do "rvačky" což jsem u něj neviděl docela dlouho, takže jen tak dál ...

Rozdíl mezi tímhle zápasem a tím předchozím bylo že nám to tam nespadlo z té první PP, která byla opravdu dobrá, věřím že po golu bychom přidali další, takhle to zase bylo docela trápení v koncovce ... ale taky se teď budu na další zápas těšit víc než poslední cca 2 měsíce kdy jsem několikrát fakt neměl chuť

jo a ještě jedna poznámka ... STEVE FAKIN MASON!!!
Konecny is ready to play tonight ...
Ghost poslední 2 zápasy :waa:

Dobrej zápas nahoru dolů, cenný bod... Mase vynikající výkon, škoda toho gólu Orlova.
Esem píše:
Dobrej zápas nahoru dolů, cenný bod...
ZASLOUŽENÝ bod :)
Wow. My dali 6 ES gólů? What a shock. Každopádně zápas jsem neviděl, takže bych se nebránil tomu, kdybyste tu někdo utkání nějak stručně shrnul. Dva body samozřejmě potěšili, škoda, že Oilers nepomohli, ale teď ve čtvrtek máme zřejmě doposud nejdůležitější zápas sezóny, a to s Maple Leafs.

Jinak co udělá jeden hráč s lepším skillem se 4. lajnou, heh. Konecny, good job. Ale snad co nejdříve půjde sestavou výše, otázka je ale kam. Protože Weal, zdá se, hraje výborně a při ES tu první lajnu snad tahá on a ne G či Simmer. Heh. Nevím, jestli se smát nebo brečet, ale Jordan taky odvádí good job.

Jinak na Filppulu stále samé chvály, možná neboduje, ale co je zřejmě nejdůležitější - Couts najednou má ofenzivnější roli a hlavně při ES dostává méně minut, neboť některé dostává právě Filppula a dost mu tak ulehčuje, z čehož Coots začíná těžit. Dnes další dva body. I like Valtteri.
Vzhledem k víkendovému duelu s námi, jsem se podíval.

Tak zaprvé výborně chytal Mason (ty tři obdržené branky nic nevypovídají o jeho výkonu), zničil řadu skvělých příležitostí Buffala.
Pořád nechápu, proč Hakstol nedělá něco s do očí bijící mizernou PP. Jalová a čitelná hra téměř bez zakončení.
Hráči domácích hodně chybovali ve vlastním pásmu, z čehož padaly góly (tuším, že 3 - 4 turnovery).
Výtečný Weal a Gudas, viditelné zlepšení u Girouxe (dokonce hecoval a chválil spoluhráče na lavičce). Líbil se mi i Konecny.
Tentokrát vám tam napadalo takřka všechno, boj o play-off nevzdáváte. :cool:
BosBru píše:Vzhledem k víkendovému duelu s námi, jsem se podíval.

...
Díky. :rono: Mase je nyní skvělej a Fuckstol ho tam bude stavět dokud ho zase nepřetíží a nevychytá nám zápas. Děs. Tak o Hakstolovi se už nemusím vyjadřovat, on musí jít nejpozději v létě pryč...
3p from lindblom and climbs the list of 20 year old in SHL.

Kent Nilsson: 53 (75-76)
Kent Nilsson: 47 (76-77)
Peter Forsberg: 47 (92-93)
Henrik Sedin: 47 (99-00)
Oskar Lindblom 47
Wait? What? Forsberg and H. Sedin in the same class? Really?

Obrázek

EDIT:
Another nice little stat:

SHL age 20 & under EVP/GP since '00 (when they started recording points by strength):

Lindblom: 0.67
Zetterberg: 0.64
Wallin: 0.57
J.Lundqvist: 0.54
Lehkonen: 0.54
Pääjärvi: 0.53


And maybe a more impressive one:

Most SHL Fwd PPG age 20 & under since 1994 (25+gp):

Zetterberg: 0.98
H. Sedin: 0.94
Lindblom: 0.92
D. Sedin: 0.90
Bäckström: 0.89
Jak si debatoval s Finchem o dopadu hry Filppuly na Coutse, tak to bylo v zápase s BUF hodně markantní. Rozdělil si s ním mraky práce a Couts byl hned uvolněnější, viditelnější a produktivnější.
Zápas byl dobrej ... začali jsme výborně a ve hře jsme byli v podstatě pořád lepší ...
nejhorší byl ten pocit, když člověk ví jak moc se nadřem na ty ES goly a pak přišlo oslabení a po asi 10 vteřinách bylo vyrovnaný, to samý po druhým golu, tam Sabres stačily 2 vteřiny PP :-D

nicméně jak jsme dali na 4:2 tak už jsem věřil že to nepustíme, ten zápas jsme opravdu měli pod kontrolou

Jo, je to přesně tak jak jsem doufal už po tom trejdu Vala, opravdu to Cootsovi prospívá a ta jeho lajna šlape

Giroux viditelně pookřál a snad bude pokračovat, o tom že si s Wealem sedli jsem už taky psal dříve ... myslím že ho Weal nakazil tím svým hladem po golech, po šancích atd. .... i na G už bylo vidět že to jen tupě nenahazuje, ale zaveze, podrží, zkusí i kličku, byl tam i náznak střely ... dal i gol, sice z dorážky, ale i to se u něj počítá protože v mnoha zápasech by takovou situaci ani nedojížděl, takže já tam u něj vidím jasnej progres a snad to bude jen pokračovat a ten gol mu snad pomůže :)

jinak přesilovky ale momentálně nejsouo zas tak hrozný ... teda aspoň herně, statisticky je to poslední dva zápasy bída ... ale v obou zápasech jsme měli silné první dvě přesilovky kde bylo spousta střel i velkých šancí a chyběl tomu jen gol, ty další už mi přišly trošku frustrované a přemíra snahy a proto vypadaly jak vypadaly, a to v obou zápasech s WSH i BUF ... takže by bylo docela vhodný aby nám tam co nejrychleji zase nějakej PP gol padnul a věřím že se to probere

jak psal Rono sestava je teď našlapaná a vůbec nevím místo koho a kam Konecnyho posunout, protože Weal si rozumí s G, Schenn s Valem a třeřtí lajna funguje jako celek .. no a Vorase nebo Simmera asi do 4 nedá, takže si bude muset svou pozici zase vybojovat, odmakat a uvidí se další zápasy, každopádně Konecny určitě zase bude hrát TOP 9

teď ty další dva zápasy budou možná opravdu rozhodujicí pro zbytek sezony ... v ideálním případě by to samozřejmě chtělo 2 ROW, protože to jsou přímí soupeři o PO, ale bude to nesmírně těžký, každopádně se na zápasy zase těším

Kdo hraje poslední zápasy výborně je Ghost, konečně je na něm zase vidět to sebevědomíkterý tak ukazoval vloni, paráda na něj zase koukat když má puk na holi ... o Provym se snad zmiňovat nemusím, MDZ jde taky nahoru

Mason je famzní, goly dneska fakt nebyly jeho a ještě měl několik těžkýh a clutch zákroků

no a Lindnlom to je kapitola sama pro sebe :klobuk: na něj a Myerse se opravdu těším

tak co, uděláme ještě to PO? Já docela věřím že jo pokud nás zase takhle potáhne Mase :thumbsup:
To mne sa vcera Ghost nepacil ani trosku :neviem:
PO je v prdeli, Manninga poslat na nuceny prace do dolu a zkusit nejaky mlady beky z farmy..
AndyF píše:Manninga poslat na nuceny prace do dolu a zkusit nejaky mlady beky z farmy..
Nejdřív chytl pěknou ťafku, na závěr předvedl ukázkovou teč. Zápas jste si ale celkově prohráli třetí třetinou, což asi nebylo letos poprvé...
Fakt, že jo. PO je lost...

Sere mě to skrz Masona, chytal skvěle.

AMac :hroza:
Obrázek
Nepotrebuju zadnou advanced statistiku, abych vedel, ze kdyz dame z 8 presilovek vcetne 5 na 3 jen 1 gol, tak nevyhrajem.
ku*va vymente uz toho Vorase s Ghostem.. Vzdyt to vidi i slepej, ze Voras z toho postu uz je totalne useless.
Hlavně využili jsme letos nějakou 5-on-3? :lol2:

Ale pozitivum tady je, snad tohle zvyšuje šance na vyhazov Fuckstola.
Rono píše:Hlavně využili jsme letos nějakou 5-on-3?
Prej snad 1x
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS