Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Já myslim :( baffy,Ĺľe Forsbergha ještÄ› naposledy pĹ™emluvĂ­.Z tÄ›ch jeho vĂ˝povÄ›dĂ­ a zdrĹľovcĂ­ taktiky soudim.Ĺľe se mu konÄŤit nechce.To jeho zdravĂ­ je pro koÄŤku.On si taky uvÄ›domuje jak s tim jednou praštĂ­,Ĺľe se k tomu nikdy nevrátĂ­.AlespoĹ

Baffy píše:,tuto sezĂłnu jsem vyslovenÄ› protrpÄ›l a tak doufám,Ĺľe mi v tĂ© příštĂ­ udÄ›lajĂ­ kluci mnohem vĂ­ce radosti.GO FLYERS GO! :cool: :wink:
tak nieco mi baffy, vrav o tom pretrpeni sezony, aaj ked bez debatky, vy ste trpeli prakticky od "zaciatku" sezony, ja az v samom zavere :) ale nepacilo sa mi to tak, ci tak, takze na novu sezonu som max. nazhaveny :twisted:

kader je v pohode, som zvedavy na draft (mate vyhodny vyber, tusim 2 v poradi po Chicagu), ale! je potrebne ho doplnit, co sa tyka Petra, hm, on si vraj pocka na letne ponuky a podla toho sa rozhodne, jedno je iste, trade do Nashvillu bol podla mna "prepadakom", absolutne nezapadol, ale co bolo pricinou, to si netrufam riesit; nech sa uz rozhodne akokolvek, urcite ma na to, potiahnut tu 1 sezonu, samozrejme spomina sa Philka, ale to zdravicko..ak vydrzi bude fajn, ak nie :(

na brankarskom poste, nie je co riesit, ak by sa aj Nitty porucal, Biron to isti a doplnujuca dvojecka sa najde "kdekolvek"; monty vytukal, ze mal by sa porucat Esche, ja si myslim, ze by sa mal porucat Nitty, pretoze Birona pokladam za "letecku" 1tku..Esche i Nitty boli v sezone 06/07 na tom platovo rovnako (1.000). Esche bude nechraneny, Nitty chraneny, ale ja osobne by som riesil ako post 2jky Escheho; bolo by skodou (luxusom) riesit Nittyho ako 2jku..

no právě tady je ten rozdíl ve Phille maj prachy a dokážou snima zatočit v Chicagu máme taky prachy ale u vesla je ten idiot kterej škudlí na každym centu a to me lehce vytáčí snad po příchodu havláta a chabibulina se to malinko rozpohybuje a platovej strop se naplní po okraj !!! a jestli ne tak tam asi zavolám na účet volaného a budou mít po srandě !! :lol:

cepi píše:Biron to isti a doplnujuca dvojecka sa najde "kdekolvek"; monty vytukal, ze mal by sa porucat Esche, ja si myslim, ze by sa mal porucat Nitty, pretoze Birona pokladam za "letecku" 1tku..Esche i Nitty boli v sezone 06/07 na tom platovo rovnako (1.000). Esche bude nechraneny, Nitty chraneny, ale ja osobne by som riesil ako post 2jky Escheho; bolo by skodou (luxusom) riesit Nittyho ako 2jku..
Jsem rád,že Niitty,na Tebe monty udělal dobrý dojem,já ho mám moc rád,je to zkrátka gólman,který na post jedničky má,ale pokud by měl celou sezónu jen vysedávat na lavičce,jak píše cepi,tak by asi opravdu bylo pro něj lepší,kdyby šel o dům dál a jako jasnou dvojku si nechali Esche.Bylo by mi to ale fakt líto,loni se rval a bojoval i v těch nejhorších fázích,kdy měli Letci obranu děravou jako ementál a on srdnatě čelil přečíslením a dorážkám nepokrytých útočníků.Snad se dokáže s Bironem(bude to jistě těžké,je opravdu výborný),o to místo jedničky porvat.Ale to stejně předbíháme,protože ještě ani není jasné,kdo nakonec půjde a zatím má smlouvu v kapse jen Martin. :idea: :roll2:

je to tak kdyby měl Nitty celou sezónu prosedet na lavičce tak by mu to moc zkušeností ani pohady nepřidalo to by měl opravdu lepší jít nekam kde z neho bude jednička - viz Boston tam by si aspon zachytal a mohl ukázat co v něm je a nemusela by to bejt jeho konečná.

no Nitty by se hodil Tampě :wink: takže jestli jej pustíte, sand se o něj klub porve :)

jj to by se hodil to je bez debat tam má Tampa v současný době velký rezervy a co Brad Richards ten asi půjde co ?? aby ulevil pod stropem

lamik píše:jj to by se hodil to je bez debat tam má Tampa v souÄŤasnĂ˝ dobÄ› velkĂ˝ rezervy a co Brad Richards ten asi pĹŻjde co ?? aby ulevil pod stropem
to je do jiného topicu :)
Tampa golmana potřebuje a Nitty by byl velkou posilou, stačilo mi to co předváděl na olympiádě
Určitě baffy.Nitty je skvělej golman. :) V ,mnoha případech držel philly od většího přídělu.Co si budem povídat.Někdy i kdyby tam golman lítal jako hadr na holi,tak je mu to houby platný,když obrana nepokreje soupeřovi útočníky.Prostě jim to nešlo.Nechytli začátek sezony a už se vezli.To se někdy stane a taky výběr hráčů nebyl zrovna košer.Od příští sezony končí sranda a budeme se philly zase obávat :!: .Tam se body nedělali nikdy lehce a navíc to bolelo :!: .Proč říkám,že půjde Esche.Bude volný a měli by tři slušně placený golmany.Proto ho nepodepíšou,čistě ekonomické důvody :( .

V case platovych stropov su vsetci bohati rovnako, takze Phila prehajdakala svoje peniaze i celu sezonu len preto, aby si mohli vyberat z popredneho miesta na drafte....
montreal píše:UrÄŤitÄ› baffy.Nitty je skvÄ›lej golman. :) V ,mnoha případech drĹľel philly od vÄ›tšího přídÄ›lu.Co si budem povĂ­dat.NÄ›kdy i kdyby tam golman lĂ­tal jako hadr na holi,tak je mu to houby platnĂ˝,kdyĹľ obrana nepokreje soupeĹ™ovi ĂştoÄŤnĂ­ky.ProstÄ› jim to nešlo.Nechytli začátek sezony a uĹľ se vezli.To se nÄ›kdy stane a taky vĂ˝bÄ›r hráčů nebyl zrovna košer.Od příštĂ­ sezony konÄŤĂ­ sranda a budeme se philly zase obávat :!: .Tam se body nedÄ›lali nikdy lehce a navĂ­c to bolelo :!: .ProÄŤ říkám,Ĺľe pĹŻjde Esche.Bude volnĂ˝ a mÄ›li by tĹ™i slušnÄ› placenĂ˝ golmany.Proto ho nepodepíšou,ÄŤistÄ› ekonomickĂ© dĹŻvody :( .
Montry, já jsem říkal, že si také myslím, že půjde Esches, ale že bych byl raději, kdyby šel Nitty............. :) !!!! Uvidíme jak to dopadne........ 8) !!!!

Esche mi pripada ako slabsi z dvojice a menej perspektivny, pre stabilitu v brane je postradatelny, ak pride lepsi hrac. AK!

Esche asi pujde nemá příliš potenciálu respektivě Nitty ho má o vela víc !!! ale jinak Esche se uchytí jinde je to dobrej brankář a sem zvedavej co za nej příde !!!

hale philly ted sem se na netu dočet že prej po Turrisovi výrazně pokukujete co je na tom pravdy ???

Turris nema pre Flyers pozadovanu silu, tu ma len van Riemsdyk, ten by mal ist podla mojich predpokladov do Phily, ak ho nezoberu Hawks. Esche je dobry brankar, urcite lepsi, nez azda 45% dalsich brankarov v NHL. V slabsom klube by bol s prehladom jednotka. ALe to vies, teraz maju v Phile aj Birona....

Teď je tam ta situace pěkně zapeklitá.Biron má slušnou smlouvu,počítá se s ním jako s jedničkou Letců a taky už na konci sezóny měl Stevensovu důvěru.Esche přestože vychytal i nějaké to čisté konto,moc nepřesvědčil,takže nevím co s ním chtějí dělat,jestli má krýt Martinovi záda,to prosím,ale nechat Antera klepat kosu na střídačce,je pěkná hovadina,ten musí chytat.Co teď HOLMGRENE?;-)Jsi na tahu.

lamik píše:hale philly ted sem se na netu doÄŤet Ĺľe prej po Turrisovi vĂ˝raznÄ› pokukujete co je na tom pravdy ???
LamĂ­ku draft je super, ale ve Philly je nynĂ­ mládĂ­ aĹľ dost, já preferuji aby tam pĹ™išli alespoĹ

Baffy píše:TeÄŹ je tam ta situace pÄ›knÄ› zapeklitá.Biron má slušnou smlouvu,poÄŤĂ­tá se s nĂ­m jako s jedniÄŤkou LetcĹŻ a taky uĹľ na konci sezĂłny mÄ›l Stevensovu dĹŻvÄ›ru.Esche pĹ™estoĹľe vychytal i nÄ›jakĂ© to ÄŤistĂ© konto,moc nepĹ™esvÄ›dÄŤil,takĹľe nevĂ­m co s nĂ­m chtÄ›jĂ­ dÄ›lat,jestli má krĂ˝t Martinovi záda,to prosĂ­m,ale nechat Antera klepat kosu na střídaÄŤce,je pÄ›kná hovadina,ten musĂ­ chytat.Co teÄŹ HOLMGRENE?;-)Jsi na tahu.
Baffy, Robert nebo Nitty určitě půjde, to je jisté, otázkou je kdo......... !!!! Počítám, že Biron bude 1 a Nitty 2, ale uvidíme......... !!!!

chorche píše:Turris nema pre Flyers pozadovanu silu, tu ma len van Riemsdyk, ten by mal ist podla mojich predpokladov do Phily, ak ho nezoberu Hawks. Esche je dobry brankar, urcite lepsi, nez azda 45% dalsich brankarov v NHL. V slabsom klube by bol s prehladom jednotka. ALe to vies, teraz maju v Phile aj Birona....
Corche, takto bych před pár lety uvažoval také, ale v současné NHL se musí i Philly přizpůsobit............ :? !!!! Vždyť se podívej, brali by i Briera a to je "chrastítko" jak hrom......... :) !!!!

Jinak jsou podepsáni Cote a Jonsson, uvidíme jestli půjdou do 1. týmu............ !!!! Ale u Coteho s tím moc nepočítám, to co on hrají Fedoruk a Eager, takže toho vidím spíše na farmu......... !!!!

jj i Philla se mění a počítá s chrastítkama takže uvidíme

Phila je znama tym, ze ma vyssich a silnejsich hracov, nemusia to byt ani ziadni hromotlci, skratka aby boli aspon om pol hlavy vyssi ako super. Preto v Phile hraci ako Briere nemaju ziadnu nadej.

chorche píše:Phila je znama tym, ze ma vyssich a silnejsich hracov, nemusia to byt ani ziadni hromotlci, skratka aby boli aspon om pol hlavy vyssi ako super. Preto v Phile hraci ako Briere nemaju ziadnu nadej.
Chlape, ani nevíš jak já s tímto souhlasím, ale to bohužel bylo.......... :( :( !!!! V "nové" NHL jsou zapotřebí i takový ti malý pidimužící a chrastítka, aby bylo na koho pískat fauly......... 8) !!!!

V závěrečných zápasech minulé sezony hrál velmi dobře útočník
Scottie Upshall
který byl součástí výměny PHI -NAS za Forsberga.Myslím,že o něm v příští sezoně hodně uslyšíme. :cool:

z pohladu fanusika Philky by som mal o brankarskom rozostaveni jasno - ) 1tka - Biron; 2jka Nitty

ako nezaujaty -) 1tka - Biron, 2jka - Esche (pripadne niekto iny); Nitty "musi" bojovat o klubovu 1tkou v ktoromkolvek time, vo Philadelphii by to vsak mal viac ako tazke a ak aj, Birona si na poste 2jky nedokazem dost dobre predstavit a Nitty by mi tam taktiez moc nepasoval..takze osobne by som Nittyho videl v inom klube.. :angel:

Obrázek
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS