Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jo, ten Rus tam trošku smrdí, ale Hexymu věřím, tak to zatím nějak nezazlívám.

Tak jen díky tomu, že hrál min. sezónu za Ruskou U18, která byla zapletená v drogové aféře, tak vydržel až na 22. příčku. Do té doby byl považován v některých žebříčcích za lock TOP10, v těch ostatních nejhůře TOP15. Craig Button ho měl i po té aféře btw na 14. místě žebříčku.

Flyers ho měli ve své listině v TOP10. Šli po něm.
Tim Riday píše:Love the pick German Rubtsov is a beast. Arguably the best two-way player in the first round. Mobile and strong. Great combination.
Hráče, ke kterýmu je (nejen typově) přirovnávanej :arrow: Saša Barkov

184cm/86kg, takové útočníky dnes mám nejradši. Úpřimně, Jonesa ani Tufteho jsem nechtěl, because big bodyyy. Předpokládá se, že na NHL bude ready do 4-5 let, tedy když Girouxovi bude 32-33 let, myslím, že v tomhle směru jistě logická volba. Ale nebudu lhát, že Bellowse jsem chtěl víc. Na druhou stranu posunout se ze 79. příčky na 36.? Great job, Hexy!

Rubtsova vada je teda, že (ještě) neumí anglicky, ale měl by se doučit. Jeho agent pracuje na tom, aby mohl od příští sezóny hrál v CHL/AHL, když se mu to ale nepodaří, zbývají mu dva roky, které by měl odehrát v KHL (new Panarin? :sarcasm:).

I like him more than Jones, Tufte or Gauthier. But I wanted Bellows.
Smíšené pocity, protože Bellows na 18. místě k máni byl, škoda.

Welcome to Philadelphia, German! :flyer:
Rono píše:Tak jen díky tomu, že hrál min. sezónu za Ruskou U18, která byla zapletená v drogové aféře,
Moc si ma neukludnil. Treba proste verit, ze to bude jeden z tych lepsich rusakov. Dufam ale, ze sa z toho teraz u nas nestane trend a budeme bravat ivanov v prvom kole
Tam šlo o to meldonium, nebo jak se to jmenuje. Tu látku měli zakázat teprve nedávno.

We'll see.
Rono si plete drogy a doping, pac Amici maj pro to jeden vyraz. Jde o to, jak se menila cela 18ka.
Máš recht. Pravda.
No ja vzdycky kdyz vidim na draftu Rusaka do philly tak trosku protocim oci :) ale to je jen moji neznalosti :) Proste mam k tyhle narodnosti trochu predsudky.Malkinu nebo Oveckinu je proste malo oproti Radulovakum nebo Zherdevum.
Finch182 píše:Tak jen díky tomu, že hrál min. sezónu za Ruskou U18, která byla zapletená v drogové aféře,
Tu mas trosku blbe informacie. Meldonium sa v krvi drzi dlhsie, ako predpokladal vyrobca. Preto, hoci ho od 1.1.2016, ked ho zakazali, prestali brat, v krvi bol este v marci. Mimochodom aj WADA zistila, ze v pripade meldonia urobila chybu a a o niekolko dni povolila urcite mnozstvo do 1.marca, no to hokejistom nepomohlo, kedze to prijali niekolko dni po ohlaseni nominacie na MS-18.
Okrem toho meldonium nie je doping a normalne sa pouziva aj medzi beznymi ludm ako ochrana srdcoveho svalu pred zatazou. Podobne su aj ine pripravky. Mimochodom, nie je vylucene, ze meldonium vypadne z listu dopinga. kedze bola podana zaloba na WADA
Rubtsov se mi líbí, velká spokojenost. Chtěl jsem sice LW ale s tímhle nemám problém, navíc jak psal Rono tak mohl být a byl rankován i výš, o 7 příček výš. Co se týče těch rusů, myslím, že tohle je už pryč. Chtějí hrát v nejlepší lize světa a tam čarovat - Kucherov, Panarin, Kuznetsov, Taras ... Doufám, že letošní season už bude za oceánem.

Pascal Laberge šikovný prospect na RW, dobrá střela a šikovný stickhanding, spokojenost ve QMJHL GP56 a 68points.

Carter Hart imo nejlepší golman na draftu, tady velká spokojenost. Dost možná kvůli expansion draft příjdem o golmana, do budoucna prospekty v brance Stolie, Sandstrom, Hart :jn:
Tak ještě doplním naše volby

1 #22 Philadelphia Flyers German Rubtsov (C)
2 #36 Philadelphia Flyers Pascal Laberge (C/RW)
2 #48 Philadelphia Flyers Carter Hart (G)
2 #52 Philadelphia Flyers Wade Allison (RW)
3 #82 Philadelphia Flyers Carsen Twarynski (LW/D)
4 #109 Philadelphia Flyers Connor Bunnaman (C/LW)
5 #139 Philadelphia Flyers Linus Högberg (D)
6 #169 Philadelphia Flyers Tanner Laczynski (C)
6 #172 Philadelphia Flyers Anthony Salinitri (C)
7 #199 Philadelphia Flyers David Bernhardt (D)
A já se pokusím rozvést jejich kvality, nekvality :ninja:.

DRAFT 2016
(part 1/2)


V první řadě třeba jistě říci, že letos jsme viděli jeden z nejlepších draftů za poslední léta. Hala byla snad až vyprodaná, diváci nezapomněli vybučet Garyho, Dallas velmi sympaticky nechal Lindyho Ruffa, ex-Buffalo head coach, v prvním kole vyslovit Rileyho Tuftea, za což ho fans Sabres odměnili pochopitelně odměnili velkým povzbuzením...

no, a v poslední řadě to byly trejdy! Jen v prvním kole jsme jich totiž viděli sedm. Velmi, velmi slušné číslo. A jeden z nich se týkal i nás, čímž tak Hextall odstartoval svou "draftovou show".

22nd overall pick: GERMAN RUBTSOV
Jeden z nejchytřejších hráčů na draftu vůbec. No doubt. Nejlepší hráč z Ruské U18 dle mnohých. Zdobí ho především výborná two-way hra, high-end hockey IQ. Už v Rusku byl/je využívanej týmem na ty nejtěžší situace. Ať už je to nasazování na TOP lajny soupeře, velká porce času na oslabení či bránění výsledku v posledních minutách při power-play hře soupeře. Jednoduše tough-minutes.

Bruslení na dost solidní úrovni, velmi dobrý první krok (akcelerace), easy stride. Stylem hry není úplně cizí ho přirovnat k Pavlu Datsyukovi. S tím rozdílem, že je menší a rychlejší, zase slabší v osobních soubojích. Skillem ale asi nikdy nebude patřit mezi elitu, ale do lepšího nadprůměru by měl. Complete center.

Že byl pickovanej až z 22. místa? Because meldonium. Hrál za Ruskou U18, která byla vyloučena, resp. nahrazena jinými hráči na nějakém turnaji, protože hráče v sobě měli tuto nepovolenou látku, ale viz. výše mt-svk. Hextall tvrdí, že ví, do čeho jdou, že tohohle se nemusíme bát. A já se ani nebojím.

Nebudu úplně lhát, když byl k máni Biellows, chtěl jsem ho, winger, scorer, kterýho potřebujeme, ale Flyers ho prej ani nechtěli. Resp. né v době, kdy byl stále free Rubtsov. Měli ho ve svým rankingu v TOP10. They want him!

Je tu ovšem jeden zádrhel. German má mít ještě na dva roky smlouvu v Rusku, měl by hrát KHL, ale sám řekl, že jeho agent pracuje na tom, aby ji s týmem rozvázali a nechali ho růst v Sev. Americe. Sám řekl, že by rád šel do Kanady hrát CHL, naučil se angličtinu a zvykl si na užší kluziště. We'll see.

Tady bych kdyžtak poprosil TFho či mt-svk, kdyby nám ještě o něm něco kdyžtak napsali, mohli by toho vědět víc. Please.

36th overall pick: PASCAL LABERGE
Některým bude možná stačit jedno. He is a Flyer! Už od mala fanda Philadelphie, přičemž je to rodák z Quebecu. Jinak vlastnostmi dost podobný Germanovi. Akorát že je to spíše winger než centr. Two-way hra, high level of hockey sense. Předpoklady k tomu, aby to byl top-six playmaking goal scorer.

V mnohých žebříčcích byl umístěn na závěr prvního kola. V zápasech si ho všimnete snad vždycky, už jen díky jeho rychlosti a je nasazován do všech situacích, kdy tým chce skórovat. A to i přesto, že ho odborníci považují i právě za velmi dobrého two-way wingera. Zdobí ho i velmi solidní vision, což je zrovna něco, co třeba já strašně u sportovců oceňuju.

K tomu, aby jednou mohl řádit v NHL, potřebuje jistě přibrat (185cm/79kg) a zlepšit se in board-battles. Což je něco, co i sám Hakstol od hráčů vyžaduje. Ale je to něco, na čem se dá jistě stále zapracovat. Hockey IQ, talent v rukách má. Jenže je i dost neefektivní, proto zřejmě vydržel až do druhého kola.

48th overall pick: CARTER HART
Velmi vyspělý, rozvinutý, atletický goalkeeper. Obrovský pohyblivý, atleticky nadaný. Při zápasech působí velmi klidně a koncentrovaně. Má ovšem nevýhodu své menší výšky a tudíž je kolikrát nucen při střelách nahoru častokrát i rychle zase vstát z kleku.
Hart's hockey sense drives his value. His knowledge of how to read the game and anticipate pucks and his proper positioning in the net, is high-end.
Jeho slabinou je puckhandling. Jinak CHL goaltender of the last season. TOP goalie in this draft. Nejpozději příští sezónu přijdeme o jednoho z dua Mason/Neuvirth a mít v záloze Stolarze, Lyona, Sandströma, Tomeka i Harta, to je velmi solidní depth.

52nd overall pick: WADE ALLISON
Right-winger. Hard-working power-forward with offensive skill. Velmi dobrá hra bez puku, two-way solidní a hlavně - při každém střídání jede na 120%, tvrdej ve všech třech zónách na ploše. Dost silná střela, slabší vision. Slušná agility. Silný na puku.

Jeden z největších hardest workes, nejsilnějších a nejagresivnějších v off-zone v poslední sezóně USHL. Corey Pronman z ESPN jej označil za MVP play-off USHL. Příští sezónu odehraje v NCAA za Western Michigan University.

82nd overall pick: CARSEN TWARYNSKI
Winger, bid-body, solid hockey IQ, psychically, agressive style. Předpoklady k tomu, aby jednou působil v bottom-six. Ano, vyniká spíše hrou dozadu jak dopředu. Silný v rozích, u mantinelu, wrist i slap shot na solidní úrovni, vision s pukem slabší.

I přes svoje biiig body nechodí do hitů bezhlavě, snaží se hrát moderní hokej, prostě využívá své hockey IQ na úkor talentu, kterého moc v rukách nemá, fanoušci ho v Calgary milují. Poslední dvě sezóny hrál se Sanheimem v týmu.

Pokud-li se Twarynski někdy u nás prosadí, pak to bude zřejmě v bottom-six, kterou Hexy aspol. letos chtěli doplnit směrem do budoucna. Proto taky jsme letos brali hned 7 foravrdů na draftu. Aneb cesta Kings (King, Lewis, Nolan... vše draftovaní hráči Kings a členové bottom-six při jejich tažení za SC).
_________________________

Pod Hexym se naše draftování rapidně změnilo. Resp. jdeme s dobou moderního NHL. Dáváme přednost hockey IQ, hard working před čistým talentem, big body atp. A hlavně myslíme už i na jiné řady než jen na TOP6, ale i na bottom-six. :good:
_________________________

Příští part věnují zbylým pěti draftovaným hráčům. Snad to bylo příjemné počtení.
Obrázek


Tak konečně :klobuk:
Lindros finally voted into Hockey Hall of Fame
Rono píše:Je tu ovšem jeden zádrhel. German má mít ještě na dva roky smlouvu v Rusku, měl by hrát KHL, ale sám řekl, že jeho agent pracuje na tom, aby ji s týmem rozvázali a nechali ho růst v Sev. Americe. Sám řekl, že by rád šel do Kanady hrát CHL, naučil se angličtinu a zvykl si na užší kluziště. We'll see.
Rubcova si opisal celkom pekne, tu snad ani niet co dodat, preto ja len o jeho odchode. Podla neho je problem v tom, ze sa boji, ze bude hrat malo casu v KHL /cca 7 minut/ a CHL je lepsia ako MHL. Ale tu mu skor agent vlaci medove motuzy, kedze Vitjaz ma farm klub v VHL a German, aby si zvykol na muzsky hokej, mohol by zacat tam a postupne prejst do KHL, co by bola podla mna otazka mesiaca maximum. A tam by s jeho kvalitami mal iste miesto 3. centra. mozno aj druheho. Okrem toho KHL je lepsia ako AHL, kde by mohol German hrat. Co je pre neho lepsie, je otazne. Jedny hovoria ze ist do USA, druhi, ze pockat v KHL. Podla mna je jedinym spravnym riesenim je na sebe makat a vysledok sa dostavi.
Hexy by mohl zkusit podepsat Pirriho, low risk, high reward. :-D
Já po dnešku musím... :scare:
Díky za Hexyho, díky za něj... :wub:

A teď už jen vyhlížet FA trh, co nám Hexy přinese (ne)zajímavého :nervozny:.

#InHexyWeTrust!
Mě se ani pořádně z UFAků nikdo nelíbí. Zkusil bych toho Pirriho a maybe někoho do té třetí, čtvté lajny.
Z té :antry: lepší class, bych bral jen Backesa, ale to max. na 2 roky za max. 4M AVV do třetí lajny, což nevezme, pokud ho teda nebudem mučit. Takže ano, pak už se mi tam taky nikdo moc nelíbí.

Teda vlastně jo! JASON DEMERS! My dream. :pray: Jinak pak už jen snad max. nějaké doplnění do bottom-six.
Dale Weise :!: Velmi slušný počin do bottomu!
Netusim kdo je Weise ani Miele(krom toho ze je trpaslik) :) kdyby mi nekdo mohl doplnit vzdelani tak budu rad :)
Dale Weise, moc šikovný hráč do bottom-six, který dokáže udělat 30b. Určitě více hokejovější, než White. Určitě upgrade.

Miele by měl hrát na farmě, spíše posila na farmu, možná se ukáže dobře na farmě a naskočí do Áčka, imo to moc nadějně nevidím ale why not. Snad prodlouží i Jordan Weal a farma bude aspon více sledovatelná. Někteří nechápou, proč jsme mu nabízeli prodloužení ... Imo, furt je to slušný prospekt, co má předpoklady se prosadit. Hloupost neprodloužit.

Boyd Gordon, tady to moc nechápu... snad farma. :neviem: i tak podle mě zbytečný. Pořád doufám, v podpis Pirriho :pray:
Miele je čistě AHL plejer, nicméně velmi dobrý. Z toho poolu, co AHL nabízí, je prostě top, pro vaši farmu WIN a uvidíte, že vedle něho to poroste. Velmi dobrý sign a mě sere, že sme ho neudrželi.
JKL píše:Miele je čistě AHL plejer, nicméně velmi dobrý. Z toho poolu, co AHL nabízí, je prostě top, pro vaši farmu WIN a uvidíte, že vedle něho to poroste. Velmi dobrý sign a mě sere, že sme ho neudrželi.
Zajimavy je, ze ma jednocestnou smlouvu, a tak to mel i u vas.
J, měl, ale nikdy nebyl roster. Regulérně sme ho platili. Cleary to samé.
Hexy mírně (a pozitivně) překvapil.

Weise přes Whitea je určitě upgrade, teď by to už chtělo jen někam upratat Reada. Na druhou stranu bych byl radši, kdyby to Weise dostal na max. 2 roky. Ale co už.
Gordona podepsal, dle jeho slov, s tím, že pomůže Girouxovi. Jak? Vezme si jeho porci na PK a G tak dostane víc prostoru do ofenzívy. Gordon je jinak výbornej hráč na buly, imo 4C.

Momentálně to vypadá nějak takto:
Schenn - Giroux - Simmonds
Raffl - Couturier - Voráček
Laughton - Cousins - Weise
VV - Gordon - PEB/Read
Tak potom supr , jsem nazoru ze v dnesnim hokeji je temer stejne dulezite mit kvalitu jak Botom six tak top six.To je pak ten rozdilovej prvek v play off.I kdyz samozrejme tahouni jsou porad tahouni.

Pro nas je ted lepsi byt pasivnejsi i kdyz jsem malinko pokukoval po Okopsovi.
A k těm třem podpisům pro farmu. Všichni tři patří mezi zkušené a proven AHL hráče. Velmi to kvituju. Věřím, že play-off jistě bude, dost možná budeme útočit na Calder Cup.

Miele, O'Neill, Carey, McDonald, Aubé-Kubel, Leier, probably Straka, Goulbourne, Sanheim, Morin, Hägg, Alt, Stolarz, Lyon... :good:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES