Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Atlantik píše: No jo, mozna unfair, ale kdyby se mely delat videa z kazdeho takoveho v playoffs, tak bychom nic jinyho neresili.
Ale tak samozřejmě, to nepopírám.
Logan píše:Schenn sam se ale za ten croscek omluvil a rekl ze sam sebe povazuje za cestneho hrace a ze tohle cestne nebylo a ze toho lituje ...
Tak pak je to v pořádku. :yes:
http://mynhltraderumors.com/nhl-rumors- ... 016/04/26/" onclick="window.open(this.href);return false;
Schenn says he hopes to sign long-term deal with #Flyers.
Zřejmě největší priorita léta. :yes: Očekávám deal na 4-6 roků. Cap hit je otázka. Letos měl suprovou sezónu. Tipuju cca 4.75M p/y, byť si stále myslím, že Couturierův impact na tým je větší.

A pak snad buy-outneme Umbergera a vytrejdujeme hráče a lá Read, Streit. Na letošní off-season se i těším. Hexy umí a snad to opět dokáže.

Nějaké shrnutí k sezóně možná sepíšu později (po maturitě), uvidím.
Ryan White hints he would take less $$$ to stay here. Says he wants to remain a Flyer.
:good: Naprosto kvituju. Vím, někteří ho nemusí, mě se*re taky trošku skrz jeho bruslení, ale jinak mi přijde nejefektivnější a nejlepší z 4th line.
Matt Read conceded that there were times when he lost his confidence this year. #Flyers
Trade him!
Schenn dostal 3 zapasy.. A uz mlcim, nechci ban..
AndyF píše:Schenn dostal 3 zapasy.. A uz mlcim, nechci ban..
Joke, no .... :lol2:
Medvedev byl zatčenej policií, ale to nás už nemusí trápit.

Spíš tohle: Lindblom se rozhodl, že sezónu 16-17 odehraje ještě v SHL. ELC bude tedy podepsáno až příští rok. Za mě škoda, už jsem s ním počítal a chtěl ho v AHL, aby si postupně zvykal na zámořský styl. Brynäs bude příští sezónu dost marnej, odešel jim nejlepší forvard i jeden ze dvou nejlepších beků.
Hexy řekl, že Gudase chce podepsat na long-term contract. U Gagnera se ještě neví, Medvedev půjde a Whitea chce re-signout.

Umberger pak nepřímo naznačil, že bude vyplacenej ze smlouvy. :jupi:
Ron Hextall says goal scoring and playmaking up front is biggest need this offseason.

:yes:
Esem píše:Ron Hextall says goal scoring and playmaking up front is biggest need this offseason.

:yes:
Stamkos. :nervozny:

Playmaking? To snad jen co se týče beků. Mě teda stačí už Giroux, Voras a Couturier v TOP6. Nehledě na to, že i Schenn je univerzál.
Mám za to, že naráží hlavně na Konecnyho ...
Jinak Cagiula by se měl rozhodnout začátkem týdne, kde nakonec podepíše ...
Hextall by rád do týmu dostal hráče s vyššími fyzickými parametry, nebyl úplně spokojený s hrou v předbrankovém prostoru v útočné třetině. Ovšem na soupisce velké změny údajně nenastanou.
Jak psal Logan v topicu Oilers, mohli by jsme se pokusit získat vyšší pick od Edmontonu a jít po Tkachukovi :petrik:
A tam chces poslat koho? Ved nemame nic zaujimave.....
Streita :giggle: prý by jsme pustili golmana. Těžko říct ten náš první pick plus něco.
Finch182 píše:A tam chces poslat koho? Ved nemame nic zaujimave.....
Jono, to je problém, na který jsem taky narazili ... určitě by too byl náš 1st + něco. Otázka je, co je to něco. Nicméně to by Hexy musel být přesvědčenej že Tkachuk (nebo kdkoliv koho chtějí brát) je opravdu ten pravej, prtože Oilers a ten jejich pick jsou asi jedinou možností jak se posunout tak vysoko, nikoho jiného ochotného vyjednávat tam nevidím, aby to pro nás mělo nějakej impact.
17th ovr pick + Del Zotto + Neuvy/Mason for 4th ovr pick

A asi ani s tímto bychom neuspěli, takže tímhle směrem to nepůjde imo.
od nas pick brat nebudu a brankar.... toho podpisaneho maju :lol2:

Nema zmysel, s blues budu mat daleko lepsiu dohodu....
Rono píše:17th ovr pick + Del Zotto + Neuvy/Mason for 4th ovr pick

A asi ani s tímto bychom neuspěli, takže tímhle směrem to nepůjde imo.
Tak to bych teda ani nechtěl, pokud by to mělo být 1st + MDZ, tak za mě OK, ale nevidím důvod jim přibalovat dalšího hotovýho hráče, zas to není 1st overall aby to stálo za tolik, maximálně přidat nějakej 3rd nebo tak ...

Ale jak říká Finch, Oilers určitě najdou lepší suitors pro trejd a naše vedení by s tím 4th pickem muselo být hodně přesvědčený, že jim za to stojí.
Chtěl bych takové menší shrnutí udělat pro příští sezónu

Brankáři


Tady oproti jiným sezónám nás bota určitě netlačila. Mason nám výrazně pomohl do PO. Neuvirth odchytal skvělou sezónu. Nějáký rumory už jsou na světě, že by jsme pustili jednoho z nich, slušnej back-up se dá pořídit na trhu imo. Takže why not... Za mě bych pustil Neuvyho


Obrana


Gudas měl skvělý ročník, sice mě sral některými zákroky ale fajn defenzivní bek se šikovnou střelou. Hexy s ním chce long-term contract, jak už tady bylo psáno, good job. Streit poslední dvě sezóny nehraje, to co se od něj čeká. Nebýt zranění MDZ tak šel na TDL věřím. Škoda :D V létě bude nabízen ostatním týmům. Tak třeba.
Schultz není hráč do prvních dvou párů. Pokud chceme pomýšlet na nějákej větší úspěch, tak rozhodně ne s prvním párem Schultz - Streit. V létě by měl být taky nabízen ostatním týmům.
Ghost tady není se o čem bavit, náš nejlepší bek, kterej byl všude, nejen, že dělal body ale taky v defenzivě se zlepšil. Velkou měrou se zasloužil o letošní miracle PO :D finalista Calder Trophy.
Medvedev zbytečnej podpis ... Hexy určitě neprodlouží.
MacDonald, tady možná napíšu divnej názor ale příjde mi, že se prostě bojí, soubojů. Jak je podtlakem, tak se prostě posere a bez dívání to někam namaže. Góly z toho úplně nebyli ale spoustu šancí soupeře a několik minut práce v obranným pásmu. Těžko říct, někdo říká do 3 páru why not? V Ahl mu to sedělo :D
Manning 7 obránce, kterej by neměl hrát tolik zápasů kolik hrál :D

Provorov by měl být NHL ready a když by se nám podařilo zbavit Streit/Schultz, nejlépe oba. Tak obrana by hned vypadala jinak. Sanheim a Morin farma. Morin už je zvyklej na AHL taky by měl hrát ještě lépe.

Když by to šlo dobře tak

MDZ,Provy,Gudas,Ghost a doplnit o někoho z trhu. Ale samo, že si to maluju a bude tam Schultz a Streit a Mekáč. Tak uvidíme. Samotný Provy je velká posila a zbavení se aspon jednoho ze jmenovaných by byla taky úleva.


Útok


G a Voras - oba asi hráli PO se zraněním. No nemění to nic na tom, že od Vorase se čeká po lonské sezóně prostě víc. V PO trošku oba neviditelní :/ Simmonds nejlepší sezóna jeho kariéry zatím. 60 pts.
Schenn měl hodně povedenou sezónu, nejen bodově ale i přínosem pro tým, hitování apod. Pod 5M podpis by byl špica. Bude podobný podpis jako u Coutse. Couturier škoda zranění, bylo by to zajimavý mít Coutse v PO. Solidní sezóna v podání Coutse. Dál tam máme Raffla, nemám s ním problém, líbí se mi jak hraje, hodil by se možná spíše do trojky. Laughton, by měl možná trošku víc prostoru dostat a i vedle lepších spoluhráčů, podle mě to není bust ale nějak růžově to s ním nevidím. Cousins taky takové překvapení sezóny menší. Jako třetí centr nebyl vůbec špatný. Bellemare ten se mi líbí, hráč na oslabení a v té čtyřce jde hodně vidět. VDV lítá odničeho k ničemu, dnes ty top týmy mají i ve čtvrté lajně trošku šikovnější hráče. White toho bych prodloužil. Do té čtyřky se hodí a je i platný. Weal dostane prostor na farmě a pak se uvidí, třeba v sezóně půjde nahoru ...
Umberger bude vyplacenej :oslava:
Gagner těžko říct jestli jej prodloužit, já sem spíše pro neprodloužit. V PO hrál skvěle ale v sezóně se dal nahradit někým hbitějším. Ještě na Centru v pořádí - Cousins, Weal, Laughton.
Read se nám snad podaří v létě střelit.


Rád bych viděl i Konecnyho, mohl by být na NHL ready. Bude záležet na campu, jak se ukáže a v přípravě.
Aube Kubel a Fazleyev by měli hrát na farmě, tak bude zajimavé sledovat i farmu. Velké změny nebudou, spíše doplnění a zbavení se přebytečných a neplatných ale i to může být hodně vidět. :flyer:
Neuvirth se v nedávném rozhovoru vyjádřil ve smyslu pokračování práce v organizaci Flyers a pokusu obsadit pozici jedničky. Osobně bych i příští sezónu setrval v brankářské dvojici Mason - Neuvirth, s tím, že Mason opět bude jedničkou a aktuální vývoj regularu a forma brankářů ukáže, kdo má zrovna chytat v dané části sezóny. Mně se tento model letos líbil a nevidím důvod jej měnit, byl úspěšný!

Jak se bude vyvíjet situace s obránci nevím, ale lze slušně odhadnout, že pro příští sezónu zapracujeme dva "nové" beky. A tady bych nešel daleko a volil bych z našich řad... za mě Morin a Provorov. A v zásadě bychom se měli zbavit Streita. Ghost, Gudas, Del Zotto, Morin, Provorov a někdo ze stávajících...

Útok je zapeklitý! Podle vyjádření GM potřebujeme velkého hráče do předbrankového prostoru. S tím určitě souhlasím. A hlavně potřebuje střelce, nejlépe s potenciálem 25+, protože nelze s jednoznačností říct, že Simmonds zopakuje letošní základ nebo snad góly bude dávat někdo jiný... Pokud bychom měli opět lovit z vlastních řad, pak vybírám Konecnyho.
Philly(p) píše:A hlavně potřebuje střelce, nejlépe 30+
Tak takíto len tak nerastu na strome v dnesnej nhl, kde proste golov pada menej. 30+ strelca len tak nezozenies, ja budem miernejsi a stacil by mi 20-25 golovy strelec....

Inak co sa tyka brankarov, tak ja by som aj siel do systemu, kde by sme mali jak masona a neuvyho a nemenil by som ani jedneho, ak by sa obaja zmestili spolu nejak do 7,5 a kym by sa stolarz neukazal, ze bude velmi slusna dvojka. Mne sa viac pozdava vyrovnane silne brankovisko ako ist systemom zmykania jedneho brankara. Ak by to bolo teda za rozumnu cenu tak by som do toho docasne siel...
Zatial nam moze napomahat situacia na trhu, kde viacmenej kazde muzstvo ma svoje definovane brankovisko a je skorej pretlak a nemas kazdeho kam strcit. Tu to zatial vypada, ze mozu mat obaja celkom vyrovnanu poziciu a v novom muzstve by boli automaticky najprv jasna dvojka....
Jako brankářský tandem byli skvělý... Ale Neuvy má celkem slušnou value k nějáké výměně. Vycházím z rumorů, co jsem četl. S brankáři jsme byli spokojení všichni.
Finch182 píše:
Philly(p) píše:A hlavně potřebuje střelce, nejlépe 30+
Tak takíto len tak nerastu na strome v dnesnej nhl, kde proste golov pada menej. 30+ strelca len tak nezozenies, ja budem miernejsi a stacil by mi 20-25 golovy strelec....
Trochu jsem přestřelil a zmírnil jsem. Ovšem okolo 25 není nereálné.
Esem píše:Ale Neuvy má celkem slušnou value k nějáké výměně.
Nie je ale dopyt a naopak by brankarov trejdovalo viac muzstiev. Nie je proste dobra situacia a este sa moze stat, ze ta jeho sezona nebola fluke a stavka na masona by mohla byt chyba a to by bolelo. Absolutne si netrufam tvrdit ze ktoreho by som si nechal, mam to tak asi ze mason/neuvy = 55/45

Uz ked tak jedneho pustit na TDL a ak by bolo pocas sezony nejake zranenie tak ihned testovat aj stolyho ci na to ma....
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO