Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Co se týče Oilers. Trejdovat McDavida určitě nebudou, na to ani MacT není dodatečně tupej. McDavid a Hall - tváře Edmontonu IMO v dalších 10 letech.

Eberleho, jakožto jediného RW, by si taky měli ponechat. Ale ano - RNH, Draisaitl i Yakupov by měli být nabízeni k trejdu. Nursea zařadit v další sezóně do áčka, sehnat za ty kluky jednoho TOP-pair beka a k tomu gólmana, co se udrží stabilní výkonost, a play-off by je nemělo minout.

Tak bych aspoň teda uvažoval já, jako GM Oilers, no. :D Jinak je mi to vlastně jedno, kam se bude vyvíjet jejich budoucnost, jednak hrají na Západě a jednak se mi dost znechutili. That's all.
___________________________

Ještě se teda můžeme zahrát na manažery - uvažuju, že Jakupova bychom mohli chtít. On ten skill má a vedle Gho a Vorase by se mohl konečně vyšvihnout. O jeho potenciálu nelze pochybovat.

Jenže co za něj? :hmm:

L. Schenn + B. Schenn + pick?
L. Schenn + Hägg + Read? + pick?
no ak uz teraz nespravi Edmontom ziadne vymeny tak to uz budem uvazovat (nie ze by so to uz nerobil :D ) o zdravom rozume manazmentu Oilers
Já osobně si myslím, že poletí (jen) Draisaitl :yes: ...a bude to za toho TOP - pair beka.
Yakupova by som bral jedine nejak lacno.....napr za Busta a aj to by sme mozno prerobili.
Ofenzivne sa stale neukazal a v obrane je absolutne priserny. Pride mi skorej ako kotva.

On mi pride ako prototyp rusa a preto ziadneho draftovat nechcem

Oilers by ho ale rozhodne trejdnut mali kym este nejaku hodnotu ma. S nim by som prave poslal aj toho Draisaitla niekam. Na prvych dvoch centroch budu mat McD a Nugetku a to myslim bohate staci.

No ked to tak dostane Chia tak by sa mohli konecne prebrat. Ja im to prajem uz len z dovodu, aby ma prestali ich pristom s*at a vysierat na drafte.
Rono píše:Jakupova bychom mohli chtít. On ten skill má a vedle Gho a Vorase by se mohl konečně vyšvihnout. O jeho potenciálu nelze pochybovat.

Jenže co za něj? :hmm:

L. Schenn + B. Schenn + pick?
L. Schenn + Hägg + Read? + pick?
tak toho vubec (radsi nechat brother),me pripomin Zherdeva,vystribeny talent ,ale problem u Rusu je ,ze kdyz jim neco nejde resp. nejsou prim v tymu,tak jsou dole,a ztraceji chut procovat pro tym.jsou i vyjimky ,ale Zherdev taky byl v TOP5 na draftu a kde je tedka,a u Yakupova me prijdë stejny pripad .to muj nazor
Za Draisaitla Top bek? V ziadnom pripade. Ved nic nedokazal, navyse ta jeho "rychlost" :? s nou sa bude imo len velmi tazko presadzovat...

ale k teme

JKL: Babcocka nie preto, lebo som cital ze okrem trenovania chce mat vacsiu moc aj co sa tyka prestupov a podobnych veci, ktore ma mat na starosti GM. A pochybujem, ze Hexy by na nieco take pristupil. Dalej tie jeho dost tvrdohlave neustale nasadzovania drevakov ako v minulosti Cleary na ukor lepsich hracov...ale ako nechap ma zle, ak to bude nahodou nakoniec Babcock, spokojny budem tiez. Oproti Berubemu to bude zlepsenie....no to sa asi ani vypovedat neda. Ale najvyssie v rebricku mam McLellana.

ad Barzal: trosku som si ho zacal studovat a cital som nazory, ze v inych rokoch a nebyt toho zranenia, ktore mal, by o nom bolo uvazovane ako o moznom kandidatovi na 1st overall...talent kazdopadne ma, ale neverim, ze bude k dispozicii, ked budeme vyberat my.

EDM: McJesus
BUF: Eichel
ARI: Hanifin
TOR: Strome/Marner
CAR: (tu Rono pise Crouse/Provorov, ale mne sa nezda ze by si nechali ujst jedneho z - ) Marner/Strome
NJD: Barzal (ale verme, ze Lou bude Lou a pickne Crousa)
PHI: :neviem:

ad Yakupov: toho teraz urcite nevymenia po predlzeni zmluvy a po tom ako draftuju McDavida. Obavam sa, ze to duo bude smrtelne :?
Bust:
Obrázek

Raffl:
Obrázek

:!: :!: :!:
Doufám, že novej kouč (ať už to bude kdokoliv) nebude šaškovat a pokud-li nepřijde nové top LW, tak ponechá Raffla celou sezónu vedle Gho a Vorase! Věřím, že pak nastřílí v pohodě +30 gólů za sezónu.
kajo: TOP bek co se dá sehnat nemluvím o Weberovi a spol :slap: a něco můžou klidně přihodit...

Jinak nechápu co tady pořád řešíte s centrem, když máte Girouxe, Schenn se už probírá, luxus ve 3. v podobě Couturiera + potenciálně Laughton :hroza: Bota vás jasně tlačí nalevo a vzhledem k tomu, že jste si už beků nadraftovali hafo tak Crouse popř. Zacha jsou jasná volba. Crouse by klidně mohl hned naskočit do NHL :thumbsup:
Crouse nechci, nelíbí se mi, podle mě to nebude dobrej pick a takovej hráč se dá najít buď později v prvním kole, nebo ve druhém.
Zacha, já nevím, v česku hrozně asi podceněnovanej a všichni mu závidí, ale určitě v něm bude hodně. Na dvacítkách se mi líbil moc. Ale podle mě on bude taky centr a ne křídlo. V Kanadě jsou z něj hotoví a asi vědí proč. Ten pick bych asi přežil, ale náš favorit podle mě nebude.
A ten druhej pick, Kylinkgton, jo, pokud tím prvním pickem vezmeme útočníka, tak bych dalšího beka klidně draftoval. Obránců není nikdy dost a můžeme ho později možná lépe "zpeněžit".
Rono Danna nech až na druhý kolo :)
Tak prej je vedení hotové z Hanifina. Takže se skutečně zdá, že Hexy už začal hrát hrátky tím tvrzením, že budeme letos brát útočníka před bekem. Jasný, Hanifin do sedmý pozice nevydrží, no a proto hodlá bejt Hexy prej na draftu agresivní a vyjednat 'move up'.

Ideálními partnery by mohli bejt Arizona a Carolina. Respektive 3rd overall pick a 5th overall pick.
Rono píše:Ideálními partnery by mohli bejt Arizona a Carolina. Respektive 3rd overall pick a 5th overall pick.
zalezi co obetuje urcite 7th pick + hotovson hrace nebo bych zkusil Read nebo Schenn+pick od TBL
Nebo udelat jako v "Draft Day" a ziskat MCeichela :wave: ,tam taky slo o 7th pick ne :cinka:
Hmm. Ten proposal Schenn + cca 22nd overall for 5th overall nezní dvakrát špatně. :hmm:

Ale spíš to vidím na něco jako 7th overall + CHI's 2nd round pick or 7th overall + prospect.
Two more Flyers will be competing in the World Championships in the Czech Republic as defensemen Mark Streit has been added to the Swiss Team and Oliver Lauridsen will play for Denmark.
Arizona svoj pick len tak nevymeni a myslim, ze do piateho miesta uz picknuty bude :neviem:
Kdyby byl nějákej balíček, co by né :giggle: potřebujou hotový hráče.
Rono píše:Tak prej je vedení hotové z Hanifina. Takže se skutečně zdá, že Hexy už začal hrát hrátky tím tvrzením, že budeme letos brát útočníka před bekem. Jasný, Hanifin do sedmý pozice nevydrží, no a proto hodlá bejt Hexy prej na draftu agresivní a vyjednat 'move up'.
Trocha prekvapivé vzhľadom na to, že práve vás som považoval za tím, ktorý má do budúcna obranu v rámci prospektov zabezpečenú (Sanheim, Morin, Gostisbehere, Hagg). Na druhej strane Hanifin je komplexný stroj, skvele číta hru, pozične nechybuje a ak už príde k nejakej chybe, väčšinou to dokáže napraviť a bez faulu. Líder, produkt US National Teamu a teraz NCAA. Každopádne, dokým ho nedraftujú alebo oficiálne nepotvrdia, že ste ho chceli, tak tomu ťažko budem veriť. :jn:
kajo píše:Arizona svoj pick len tak nevymeni a myslim, ze do piateho miesta uz picknuty bude.
Teoreticky, Arizona chce centra a podľa toho, čo som sa dočítal, tak ním by mal byť Strome. Na druhej strane Marner hrával s Domim a Dvorakom. Od nás je Hunter unesený z Marnera a po prvých dvoch pickoch ho považuje za najlepšieho útočníka. Dubas tiež povedal niečo ako dobrých centrov nie je nikdy dosť. :giggle: Tá piata pozícia na Hanifina nie je úplne nereálna, netreba zabúdať ako padol Seth Jones. Za seba dúfam, že na drafte bude jeden z dvojice Hanifin/Marner.

Inak nevie niekto vysvetliť ošiaľ z Lawsona Crousea?
Captain Crunch píše:Každopádne, dokým ho nedraftujú alebo oficiálne nepotvrdia, že ste ho chceli, tak tomu ťažko budem veriť. :jn:
Zase.. už vloni málokdo věřil tomu, že bychom brali beka v prvním kole, když jsme měli Ghosta, Morina, Hägga + Manninga a Lauridsena. A taky jsme Sanheima nakonec vytáhli.

Ono nevzít Hanifina z nějaké páté pozice by byl hřích. A navíc je možný, že vydrží, protože prej hodlá být ještě příští rok na univerzitě a jsou tu někteří hráči, kteři hlásí, že jsou na NHL ready už od další sezóny - což je případ i Provorova (ale ten zase před Hanifinem určitě nepůjde).

Ale podle mě bude taky dost záležet, kdo bude náš novej trenér a jak se k tomu vyjádří. Protože bych se nedivil, kdyby přišel McLellan a řekl, že z Coutse chce mít 2C, Schenna nechám na tom pravým křídle, kde se ke konci sezóny jevil vedle Coutse skvěle, a že Laughtonovi dá šanci na 3C = tudíž by přišel logicky draft dalšího beka.
Crouse má parametry a potřebnej důraz na to aby byl ready na NHL ... Silnej na puku, rychlej .. na WJC špica. Zase to není tak úplněj sniper :/
Tak, tak. Crouseovi pomáhá i fakt, že je ready na NHL hned v další sezóně a může navíc může hrát jak v první, tak i ve třetí lajně.

Což je jeho výhoda i oproti třeba takovému Barzalovi, který si myslím, že ještě (kvůli tomu zranění) rok v juniorce dostane.

Jinak na NHL jsou ready IMO aji Rantanen, Zacha, Provorov, Hanifin, Marner a Strome. A velkou šanci má i Werenski s Konecnym. McEichel snad nemusím zmiňovat. :giggle: Akorát Eichel s Hanifinem dost možná ještě zůstanou rok na univerzitě.
Rono píše:A navíc je možný, že vydrží, protože prej hodlá být ještě příští rok na univerzitě a jsou tu někteří hráči, kteři hlásí, že jsou na NHL ready už od další sezóny - což je případ i Provorova (ale ten zase před Hanifinem určitě nepůjde).
Rok v NCAA určite nie je na škodu a ja osobne by som to nebral ako mínus, pokiaľ sa hráč rozhodne rok, prípadne dva, počkať. Skôr vidím problém v tom, keď sa hráči nasadzujú priskoro ale to je na inú diskusiu. Samozrejme to platí dvojnásobne pre prípad Toronta, keďže my budeme pár rokov patriť výsledkovo do suterénu NHL a "času máme na rozdávanie".
Esem píše:Crouse má parametry a potřebnej důraz na to aby byl ready na NHL ... Silnej na puku, rychlej .. na WJC špica. Zase to není tak úplněj sniper :/
Mne je záhada, že Crouse sa nachádza aj na 5. mieste draftu a napr. Bittnera nájdem aj za 20. miestom, pritom sú to typologicky podobní hráči. Tým ošiaľom som myslel práve to, kde ho všetci dávajú k tým top hráčom na drafte.
Captain Crunch píše:Rok v NCAA určite nie je na škodu a ja osobne by som to nebral ako mínus, pokiaľ sa hráč rozhodne rok, prípadne dva, počkať. Skôr vidím problém v tom, keď sa hráči nasadzujú priskoro ale to je na inú diskusiu.
To samozřejmě ani nějak nehodlám popírat. Určitě to na škodu není. Ale jde o to, že asi týmy v takhle nabitým draftu očekávají, že (samozřejmě né všechny) ihned po draftu naskočí do kempu, řeknou si o místo v NHL a usadí se a budou podávat aspoň stabilní výkony.

A že podle předpokladů tohle může splnit letos nemálo hráčů - ale ty jsem jmenoval už o příspěvek výše. A to je možný, že někdo i z late first roundu hned může naskočit do NHL, jako nedávno Määtta z, tuším, 22. pozice.

A když tak uvažuju... myslím, že zrovna Arizona by někoho zrovna takovýho potřebovala, kdo hned nastoupí a doplní jednu z těch jejich děr ať už v TOP6 v útoku nebo v TOP4 v obraně. Navíc toho centra (až na H. Samuelssona) prostě zase nemají, i když mají wingery (Domi, Duclair, Dvorak, Swarz, A. Karlsson), takže tam to vidím na pick Stromea/Marnera.
Mne je záhada, že Crouse sa nachádza aj na 5. mieste draftu a napr. Bittnera nájdem aj za 20. miestom, pritom sú to typologicky podobní hráči. Tým ošiaľom som myslel práve to, kde ho všetci dávajú k tým top hráčom na drafte.
Size, size, size....z toho čo viem, Crouse ma dosť slabé štatistiky, ale je to aj dosť skreslené (ne)kvalitou spoluhráčov. Má relatívne vysoký floor, ale oproti hráčom ako Zacha, Barzal ci Rantanen nižší ceiling :neviem: Preto ak ho draftujeme, nebudem veľmi rád, ale zas spochybňovať nás scouting by bolo odvážne :giggle: Nerád mám porovnania prospektov s hráčmi už v NHL, ale vraj je dosť podobný Laddovi, čo sa týka štýlu hry.

Radšej ale by som videl Hanifina, Provorova, Barzala, Zachu alebo aj Rantanena.
Zase to LW nám fakt chybí nejvíc a něco typu Ladd by určitě nebylo na škodu. Navíc vedle Girouxa-Vorase by v pohodě měl sbírat +50 bodů a časem i +60 bodů. Jinak by to teda byl fakt bust. :sarcasm: :giggle:
Väčšina klubov preferuje taktiku draftovania podľa BPA, nie pozície. Tento draftový ročník je ale tak vyrovnaný, že kluby môžu skutočne vo väčšine prípadov (resp. poradia) vyberať na základe toho, čo organizácia potrebuje najviac. Preto to počudovanie nad Hextallom teda Hanifinom, že vám teoreticky stojí za ten presun v poradí. Tak či onak, vidím, že vyjadrenia smerom ku Crouseovi nie sú zrovna na úrovni superlatívov. V niektorých diskusiách sú z neho riadne namäkko, čo bola pre mňa záhada.
kajo píše:Size, size, size....
Bittner má 193 cm a 88 kg. Crouse 193 cm a 96 kg. Stats sú tiež porovnateľné. Osobne by som ho do TOP10 nedával a tie mená, čo spomínaš, dávam rad radom s náskokom pred neho.
Tak ono u každého hráče najdeš různé názory. Aneb 100 lidí, 100 chutí. To máš těžký.

Já třeba taky tak nějak mám pocit, že Eichel bude v NHL platnější a všeobecně lepší než McDavid. Nevím proč, oba jsem viděl jen na U20, ale je to prostě pocit. :neviem:

Jinak strašně moc se na fórech fakt rozebírá Zacha a dva weby, co poslední týden aktualizovali svoje žebříčky, ho mají na 4. místě. Ano, na ČTVRTÉM. Před Marnerem či Stromem... :shock: Člověk fakt někdy ani neví, co si má myslet.
Osobně se mi hodně libí Barzal, který by byl v jiných letech snad i 1.draftu, talent má opravdu od boha a také Zacha se mi dost zamlouvá, ale ta skepse vůči Čechům mi ho trošku vymlouvá. Z obránců se mi nejvíce libí Provorov, ten se mi možná libí více než Hanifin. Pokud by na nás zůstal, tak bych vzal za draft Tampy Svechnikova, ten by mohl být mega steal. Ruský faktor je sice velký risk, ale za to to může být o to větší zisk ;) Věřím naším scoutům, takže nemám obavy, že by nevybrali to nejlepší co bude k máni. Měnit za vyšší picky krom prvních dvou míst je podle mě nesmysl, tak velký rozdíl v hráčích tam není, abychom za něj pustili třeba Schenna...
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS