Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Esem píše:Gross i Vinny by pro ně nemusel bejt špatnej .... :giggle:
Tak ti jsou pro ne precijen dost drahej spas..
Bohužel ....BTW. Rantanenův oblíbenej tým Pittsburgh a hráč Crosby ... :verysad:
According to this report, here's the Philadelphia Flyers draft board:

1. Connor McDavid.
2. Jack Eichel.
3. Ivan Provorov.
Trošku hádání, to k tomu patří, ale vůbec bych se tomu nedivil ...
Esem píše:Bohužel ....BTW. Rantanenův oblíbenej tým Pittsburgh a hráč Crosby ... :verysad:
Ja si nemuzu pomoct , ten Crosby zase neni tak magickej aby z nej kazdej sral magi v kostkach :) doufam ze jsou jeste hraci co maj trochu vkus.
Wow, Voras. Velká gratulace! :serus: Ale tohle nám asi fakt moc nepomůže, no, jestli ho Hexy re-signe pod 7,501M, tak bude ještě větší bůh než dosud. :jn:
Co se draftu týče, tak sázím, že picknem Crouseho .... LW potřebujeme nejvíc. Má střelu, postavu na to aby se prosadil. Není to hráč, kterýho bych nejvíce chtěl ale imo ho picknem. :-D
Provorov, pak Zacha, pak Crouse imo. :jn:
Obrázek
Tak.. za mě má Hexy big plus za včerejšek. Provorov teda byl jasná vopba od začátku, pokud zůstane, tam není co moc řešit. Ale jak si šel pro Konecnyho.. :thumbsup: Jo, na včerejšek si vůbec nestěžuju.
Týjo, krásný překvapení ráno Konecny :ciga: HEXY klobouček. Velká spokojenost.
Jsem zvedavej na Travise Konecnyho , Report podle elite prospects ma zatracene dobrej a jediny co ho srazi je asi malej vzrust ale ja vime v dnesni nhl velikost moc neomezuje :)

Dobre se to podraftovalo.
Páči sa mi práca vášho GM. Zatiaľ si vediete výborne. Aj by som vám závidel, ale ja som z našej strany za včerajšok tak isto dá sa povedať nadšený, takže nemám čo závidieť, ale aj tak: len tak ďalej philla :good:
Provorova vam uprimne zavidim, priala som si ho do Columbusu. Co uz, musim zhliadnut cast vasich zapasov, od buducej sezony snad znova budem moct sledovat NHL. ))))
tak nakonec ne tomek, ale felix sandstrom z brynas ...
chudak Tomek, toto si nezasluzil..
Pali_Caps píše:chudak Tomek, toto si nezasluzil..
jako co si nezaslouzil? ... vy si uzijte samsonova ... :yes:
provorov pekny ..a na Konecnyho jsem zvedavy..je to bojovnik a rozeny vitez :good:

+Sandestrom-Tomek snad se nekdo chytne v budoucnu..+David Kase


no letos jsem spokojeny s vyberem od Hexa.snad do budoucna se nekdo chytne :clap:
BREAKING: #Flyers have acquired Sam Gagner & a pick from ARI for Nicklas Grossmann & the contract of Chris Pronger → http://bit.ly/1GSEu5i" onclick="window.open(this.href);return false;
:sok:
Hexy je frajer, všechy jeho kroky davají perfektní smysl. Skvělý draft , zajímavé podpisy a nyní ještě krásně odpálený Gross. Teďka ještě s Heksym začít využívat mladíky v obraně a máme se na co těšit :cinka:
:hroza: Jestli je neco hanba NHL tak je to situace kolem Prongera.
Pecka, nevim ted presne jakej contract ma gagner, ale rozhodbe je to pro nas jasne win....
Gagneho stejne vykoupite. co s nim?
Týýýjo Gross pryč :lol: špica! Hexy pánko. Ale co s Gagnerem? :D
Na druhou stranu, ted muze Pronger konecne oficialne ohlasi odchod. Snad nebude delat hanbu kvuli drobnejm.
This doesn’t get us out of the problems, but we’re closer.” Hextall on Flyers cap trouble.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG