Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Veď je zaklincovaný pred vlastnou kasou a hraje bez puku. Ďalej jak k červenej sa nevie dopracovať, v útoku si nepamätám, kedy som ho videl. To aj Manning má väčší impact....

U Sanheima je aspoň bek kreatívny s potenciálom. Možno to nevyjde a nebude vedieť dostatočne napredovať, aby svoju hru dostal na úroveň top4 beka v NHL, ale tam na to aspoň je priestor, aby to dokázal. Hagg proste nie je NHL materiál, neverím mu.
A co Hägg dělá dobře, ty kráso? Jen hituje a blokuje. Což znamená, že vůbec nehrajem s pukem, když je na ledě. Dokonce už minimálně v pěti zápasech neměl ani 1 (slovem JEDEN) transition z obrany do středního pásma. Samej dump and dump. Děs.

Sanheima nesoudím, vůbec nehraje, což je nepochopitelné, jeho transition i poziční hra je mnohem lepší než některých jiných.

Jinak neskutečně mě sere Hakstol s tím Filppulou. Ten borec totálně zabíjí Vorase a Hakstol to nevidí. To je na mašli. Takhle vyřadit našeho nejlepšího wingera, ty vole... Bych blil.

No, a Lehterä a Manning na 2nd PP. To je největší rofl, co jsem kdy u nás viděl snad. :lol2:
Jinak s radostí připomínám, že dnes vyvěsíme dres Big E! :klobuk:
Word is puck drop won’t be until after 8. This is no quick and dirty ceremony. Flyers going all out.
Filpula prebral po Coutsovi tie ťažké matchups. Staviame ho do pozície, na ktorú už nemá, ale dovoľuje nám to odbremeniť Coutsa, aby bol tam kde momentálne je. Na túto pozíciu ale budeme potrebovať náhradu.
Finch182 píše:Filpula prebral po Coutsovi tie ťažké matchups. Staviame ho do pozície, na ktorú už nemá, ale dovoľuje nám to odbremeniť Coutsa, aby bol tam kde momentálne je. Na túto pozíciu ale budeme potrebovať náhradu.
Ano, chyba je prvotně v Hakstolovi. Staví ho na závěry utkání, na PP, na PK, everywheeere... Fuck this shit.

Ovšem přijde mi teda, že Couts furt mívá ty těžší matchupy. Ale možná mě paměť klame.
On mu ich nezobral všetky, len mu z nich uľahčil. Ono aj logicky proti nám zase matchupujú prvú lajnu. Každopádne Filpulu trápime už teraz a bude sa to len zhoršovať. Tu musí Hexy konať, najlepšie by bolo to práve vyriešiť na tdl za Simmera. Vina je na Fuckstolovi.....idem sa po tomto príspevku vygrcať, že sa ho idem zastať, ale to ako koho má do tej pozície postaviť? Patricka? Laughtona?
Ano. Patrick rozhodně měl hrát s Voráčkem. Jak už psal dřív Rev, když dostaneš do týmu 1st line talenta, musíš už od jeho příchodu mu prostě tu cestu umetat. A místo toho ho Fuckstol stavěl s Weisem, Simmerem, Rafflem, Wealem, Lehterou...

Patrick by s Vorasem rozhodně udělali mnohem víc než Filppula. Kterej má snad 1 ES bod za posledních 10, 15 zápasů.
Amíci tohle prostě umějí.
Díky za vše, Big E! :poklona:
Hagg si to svoje odehraje, co se týče bránění, jen tam chybí to něco navíc jak píšete ale jako obránce si své povinnosti plní. Thats all ..

Obrázek

Patrick steal
Esem píše:Hagg si to svoje odehraje, co se týče bránění, jen tam chybí to něco navíc jak píšete ale jako obránce si své povinnosti plní. Thats all ..
Jenže jsme už v letech moderního hokeje a beci typu Polák, Hägg, Girardi, Russell jsou prostě hráči, kteři táhnou pravidelně svoji pětku dolů.

A teď něco od Hextalla... :hroza:
Hexy on Travis Sanheim: "Obviously, I don't like him sitting, the coaches don't like him sitting, and I'm sure he doesn't like sitting, either. So something will break here at some point." #Flyers
Obrázek
:grc: :grc:
Esem píše:Hagg si to svoje odehraje, co se týče bránění, jen tam chybí to něco navíc jak píšete ale jako obránce si své povinnosti plní. Thats all ..
A aj to vieš podoprieť nejakým argumentom? Je mi ľúto rúcať ti to, ale bohužiaľ je realita iná. S Amacom sú to najprehrávanejší beci, ale ten Amac dostáva najťažšie matchups ( ale to je Fuckstolova chyba, nie Amacova). S touto hrou na NHL úrovni nemá čo robiť. Aj keby sa mi znížilo Qoc na minimum, tak by bol stále ďaleko od akéhokoľvek pozitívneho vplyvu. Ak sa Provorov pohybuje pri najťažších matchupoch niekde okolo alebo pod 50%CF, tak odvádza dobrú robotu. Hagg je 45%CF pri priaznivejších matchupoch,corsi +/- má -110. To je hotová tragédia, Amac má mimochodom -93

Naopak to vysedávanie Sanheima, ktorý má veľmi pozitívne čísla a svoju rolu zvládal dobre, tak to je nonsens
S dovolením si to sem jen odložím. Ten kluk to popsal velmi přesně totiž.
Hakstol makes absolutely confounding lineup decisions on the regular. Sanheim should be solid minutes playing right now. Konecny should have been on a scoring line all season long. He should be on PP2 without question. He should have been getting heavy OT usage all season long. We should be rotating goalies like a normal team throughout the season. Morin should have made the team over Hagg. Hagg should be getting sheltered minutes. MacDonald should be scratched. Manning should be scratched. Lehtera should be far far away from a PP unit. Ghost should be PKing and should be on the ice as much as possible in general - he's been our best all-around defenseman for a solid month. Yes, I just said that.

This **** isn't rocket science.

Hakstol's saving grace is that he seems to EVENTUALLY figure out what to do, as opposed to a hardass like Michel Therrien who refuses to get it. But if I (an anonymous hockey fan with no coaching experience whatsoever) can plainly see since last year that putting Ghost with Provorov would make a **** ton of sense, then why the **** did it take pro hockey coaching genius Dave Hakstol a calendar year later to realize the same damn thing? If I can see that Konecny should be playing on the top line months ago, why does it take Hakstol so long to realize the same damn thing?

I can't wait until Ghost takes his first PK shift and becomes a PK god, and then all of the Hakstol fans come out and point to what a great coach he is, for making a layup decision he should have made ****ing months ago.

Have you ever considered that maybe the reason we're fighting for the last playoff spot instead of the top spot in the division is because Hakstol is holding us back?
Poslali jsme Sanheima k Phantoms, protože Fuckstol je ko*ot a Hexy nechce vypadat jako ko*ot i když je to i tak strašně ko*otský.
Hlavně nechápu teda, proč to neudělali dávno, když ho nestavěl ten ko*ot. 20letej kluk proseděl dva, tři měsíce na tribuně. Idioti. :hroza:
Tak po debatě s jedním místním z Philadelphie, fanouškem Flyers, co pracoval s matkou Jeffa Cartera a měl i několik rozhovorů s ním samotným, tak zprávy z médií byly čisté výmysly. Že v podstatě ani nebyl žádný kamarád s Mikem Richardsem, který dělal ve Philly dost bordelu, životospráva mu moc neříkala, ale Jeff nikoliv. Naopak je známo, že Carter je jedním z nejpříkladnějších profesionálních sportovců, jak se starat o své tělo, výživu... A o nějakou nevěru, nebo přefiknutí Hartsovy ženy, to se vůbec nestalo.

Ať tak či tak, jsem rád, že jsme Cartera tenkrát vytrejdovali, protože ten return v podobě Voráčka a Couturierea (a jako bonus Cousinse) byl a je pořád ku*va skvělej.

Ale je zajímavé, že Cartera mám z jeho působení v LA mnohem víc radši než když hrál u nás. :hmm:
Přiznám se dřív jsem měl za lepšího hokejistu Richardse a Carter mi vlastně ani moc nechyběl.Prakticky jsem si dával otázku jak těch 46 golu nasazel.

Zpětně ale musim dát Carterovi velkej kredit.Je to fakt solidní hráč dlouhodobě a profík.

Richards dopadl tak jak dopadl , tedy dost mizerně.

Jinak co se týká trejdu zpět tak z Tradu Cartera jsme sice ztratili solidního hráče , ale získali jsme Voráčka a Couturiera - Teda za jednoho tahouna máme dva mladší tahouny a Voráček se dá brát jako hvězda NHL bez přehánění.Couturier se ještě uvidí jestli naváže na ten ďábelskej výkon co dělat tenhle rok.Sice nikdy nebude nejrychlejší nebo nejsilnější , ale je zatraceně chytrej a umí hrát neskutečně účinně.

Trade Richardse se nakonec ukázal jako jasnej win pro nás.Schenn (i když u nás nenaplnil očekávání) a Simmer jsou více než dobrá protihodnota.

Jediněj trejd , kterej mě fakt prudí je Van Riemsdyk - L.Shenn = tenhle trade byl prostě mega průser a to i přes to že Van Riemsdyk není hvezda první kategorie ale spíš jen solidní hráč do útoku.

Ovšem L.Schenn je hráč na odpis.
V zásadě souhlasím se všemi body. Až teda na
Couturier...Sice nikdy nebude nejrychlejší nebo nejsilnější.
Zrovna Couts má skvěle vypracovaný tělo pro NHL a figurou/postavou patří mezi nejlepší v lize. To jen ta výška možná působí, že je hubenější, ale není tomu tak. Ale detail imo.
Rono » stř led 24, 2018 3:36 pm píše:V zásadě souhlasím se všemi body. Až teda na
Couturier...Sice nikdy nebude nejrychlejší nebo nejsilnější.
Zrovna Couts má skvěle vypracovaný tělo pro NHL a figurou/postavou patří mezi nejlepší v lize. To jen ta výška možná působí, že je hubenější, ale není tomu tak. Ale detail imo.
Ja ho zas tak nestudoval po pravdě :) Ale vždycky jsem ho obdivoval kvůli jeho přehledu a inteligenci a ne pro jeho úžasnou rychlost ala Voras a nebo super střelu ala Ghost.

Každopádně jsem rád že to tuhle sezonu rozjel naprosto neskutečně.
Mně teda z toho období kromě trejdu JVR, což byl průser od začátku, ještě hrozně deptá výměna Boba za Mase, byly to sice dva trejdy zvlášť, ale ve finále se to dá brát jako jeden.
Doteď nechápu, že tu Bob nedostal víc prostoru růst a je to ohromná škoda, stylem chytání byl talent od začátku a chtělo to s ním jen dobře pracovat, což prostě Holmgren neuměl/nechtěl. Neměl na to trpělivost a radši dal prachy bryzovi.

Jinak souhlas se všim. Ač Richie byl fan favourite, tak se ukazuje co píše Rono ... Carter je dlouhodobě skvělej profík a konzistentní hráč, ačkoliv ty náhrady, které jsme získaly jsou prostě top top a já si nemůžu stěžovat.
Logan píše:Mně teda z toho období kromě trejdu JVR, což byl průser od začátku, ještě hrozně deptá výměna Boba za Mase, byly to sice dva trejdy zvlášť, ale ve finále se to dá brát jako jeden.
Stolarzovi už nevěříš, nebo?
Rono píše:
Logan píše:Mně teda z toho období kromě trejdu JVR, což byl průser od začátku, ještě hrozně deptá výměna Boba za Mase, byly to sice dva trejdy zvlášť, ale ve finále se to dá brát jako jeden.
Stolarzovi už nevěříš, nebo?
Věřím, nicméně jeho pozice je snad nejvíc s otazníkem.
S výkony Harta je jasný, kdo bude mít tu největší podporu, Sandstrom ve Švédsku taky šlape a na farmě chytá dobře jak Lyon, tak Tokarski. TO zranění ho dost možná u nás pohřbilo. Příští rok budeme mít dost pravděpodobně v A stejnej tandem a v LHV bude Hart, Stolie a Lyon, někdo musí z kola ven, uvidíme. Nicméně podle mě má upside (nebo aspoň před zraněním měl) na to, aby byl aspoň průměrným starterem nebo hodně dobrou dvojkou. Jestli má/měl na víc si netipnu, to ukáže čas.
Sám jsem zvědavej, jak tohle Hexy vyřeší, nakonec by pro nás mohl být i zajímavý trade asset pokud by Lyon podepsal. (ten má tuším smlouvu jen do konce sezony)
Je neskutečný, jak Manning je schopnej sám prohrát zápas. Hägg s MacDonaldem mu pochopitelně sekundujou. K tomu totální useless útočníci jako Lehterä či Goulbourne.

Simmonds musí být vytrejdovanej co nejdřív, to je naprostá tragédie, co letos předvádí.

Ach, do pí*e, takhle zabíjet jinak velmi slušnej core. Jen protože Hextall s Hakstolem jsou idioti a nerozeznají úplně jasné a přitom tak jednoduché věci. IDIOTI!

Patrick jinak se neskutečně zvedl a dnes suverénně náš nejlepší hráč. A to i když měl vedle sebe tu kotvu Simmera a i Vorase, dokud byl na LW, což je další majstrštyk Haktarda, ko*ot.
Mně přijde, že nejvíce je na tom bitý Voras. Je na něm vidět herní frustrace, nechuť jezdit po ledě vedle takových kopyt. S Caps měl sice několik slušných momentů včetně tečovaného gólu, ale jinak je dost utopený. Hráč jeho kalibru má dostávat alespoň 20 min. na zápas a drtit led v první brázdě, resp. pokud má hrát druhou, tak proč tam s ním není Weal? Ten by k němu pasoval nejvíce! Tohle je fakt špatné řešení.
This.

Simmonds je totálně useless všude, kde hraje, ale kvůli němu ho hodí na LW. Další naprostá pi*ovina. Aspoň že konečně k němu dal Patricka. Ten byl mimojiné jednoznačně náš nejlepší hráč zápasu, ale stejně odehrál 7 minut MÉNĚ než Simmonds. :rofl: To nepochopíš.
No, teď už jen doufat, že se do druhé brzy dostane, jak píšeš, Weal a nebo ještě v lepším případě Lindblom.

Weal-NP-Voras
Raffl-Flip-Simm

Fakt někdy nechápu, co člověk musí být za debila, aby na tohle nepřišel ani v 50. zápase sezóny. :hroza:
Michal Neuvirth said he wasn’t feeling great after the first period. Dave Hakstol said the goalie never mentioned that to him.
Tohle se fakt může stát jen pod tím idiotem. To už je asi 6. hráč od nás, co naznačuje, že komunikace s ním totálně nefunguje.

Asi je na čase používat kisinovi dřívější nadávku na Coopera, protože tady by totálně seděla.
Na jednu stranu vidím u nás neskutečně pozitivní vývoj co se mladých hráčů týká a z toho mám obrovskou radost.

Na druhé straně vidím a slyším kroky o trenérského týmu a jsem opravdu rozladěn.

Jinak Simmerova doba u nás se asi pomalu blíží ke konci.

Snad to bude lepší.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES