Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Muzete mi toho kouce nejak popsat ? :) abych vedel zhruba styl a zachazeni s hracema ?
Puck possesion, útok a útok. :slintac:
Anger píše:Muzete mi toho kouce nejak popsat ? :) abych vedel zhruba styl a zachazeni s hracema ?
Po Presidents trophy 1st round exit, další roky max conference final a loni blow up 3-0 series lead proti kings ...
Logan píše:loni blow up 3-0 series lead proti kings ...
Kdy po game 3 ztratil Vlasice, nejlepšího beka týmu. S ním by to dotáhl do vítězného konce, imo. Ano, i proti tomu beastmodu Kings, co pak zapli.
Rono píše:
Logan píše:loni blow up 3-0 series lead proti kings ...
Kdy po game 3 ztratil Vlasice, nejlepšího beka týmu. S ním by to dotáhl do vítězného konce, imo. Ano, i proti tomu beastmodu Kings, co pak zapli.
irelevantní .... jeden zápas ze 4 musí vyhrát i bez jednoho obránce, to se na mě nezlob ...
Logan píše:irelevantní .... jeden zápas ze 4 musí vyhrát i bez jednoho obránce, to se na mě nezlob ...
Tvůj názor. Podle mě určitě "musí" není správné slovo. Bez TOP beka se prostě hraje snad i o 50% jinak (hůře), my sami o tom víme své.
Logan píše:
Rono píše:
Logan píše:loni blow up 3-0 series lead proti kings ...
Kdy po game 3 ztratil Vlasice, nejlepšího beka týmu. S ním by to dotáhl do vítězného konce, imo. Ano, i proti tomu beastmodu Kings, co pak zapli.
irelevantní .... jeden zápas ze 4 musí vyhrát i bez jednoho obránce, to se na mě nezlob ...
No všeobecně se říká, že kdyby Richie nevyřadil Krejčího, tak nikdy proti Bostonu ten obrat neuděláme.
dejf píše:No všeobecně se říká, že kdyby Richie nevyřadil Krejčího, tak nikdy proti Bostonu ten obrat neuděláme.
To je dost možný, ale tady je přesně vidět ten rozdíl mezi Sharks a Bruins ... Bruins se z toho oklepali a další rok ten cup vyhráli, Sharks ... no škoda mluvit ... já neříkám že McLellana nechci, nebo že je špatnej trenér, on určitě svoje kvality má a třeba jen v SJS nebyla ta "správná" parta hrůčů, která by to dotáhla až do konce, jen jsem chtěl uvést všechny detaily v popisu trenéra :)
Ikdyž možná s tou sestavou, co Sharks poslední roky mají ... bych se do PO taky dostal ... :jn: Furt pan trenér oproti Berubemu.
Myslíš se sestavou, která nemá poradnou jednicku, v obraně Vlasica a zbytek prumer (kdyz budu pocitat Burnse jako RW) a má soft utok a nejvetsi dve hvezdy uz za zenitem?

Navic sem dnes projizdel nazory Sharks fans a ty jsou jasny. Volaji po odvolani Wilsina (jejich GM) a vetsina truchli uz ted po McLellanovi...

...kazdopadne nazor fantomase sem nenašel a chtel bych jej slyset aspon tady. Are you here, fantomaaas? :moj:
No tak co si budeme hovorit, je to rybnikar a bude to Laviollet hokej trochu pozmeneny ale princip rovnaky. Cup asi tazko ale minimalne sa na to bude asi casto dobre kukat :slintac:

Ja zase budem radsej vyhravat prezidenta a potom vypadavat v prvom/druhom kole jak sa pozerat na to co hrame teraz. Aj ked samozrejme chcem najviac Mroza/Juliena. To by bol jak dobry hokej, tak perspektiva v PO
No to zase trochu prrrr, ať je McLellan jakkoliv špatnej v PO, tak slovo rybník si pod týmemkterej vede teda nepředstavím. A Lavy hrál rybník jen protože neměl obranu, dokud měl Prongera tak to taky žádný rybník nebyl. Což dokazuje teď u Preds :)
Finch182 píše:No tak co si budeme hovorit, je to rybnikar
:hufi: :hufi: :hufi:

Kdyby teda někoho zajímalo něco víc, tak... :arrow: http://www.hokejforum.com/san-jose-shar ... ml#p396019" onclick="window.open(this.href);return false;
Todda bych bral,snad Hex po nem sahne ,kdyz je tedka volny.Mel by zase stejnou partu resp. podobny typ hraci jako mel v SJS,jen snad HEX nebude do toho tolik zasahovat jako Wilson resp. podpori trenera v jeho vizi apod, to HEX myslim s nim sdili pokud ho najme :good:

jinak porad dokola DRaft,letos je zatracene nabuseny teda,a za me bych bral asi utocnika(power ci snipera),pak nekoho vymenit(Read,Schenn,Cout...) za hotovy Obrance(ale koho? :jn: ).Jinak Provorov ci Warenzicki budou jeste asi volny pro PHI,jen nevim,kdo z tech dvou by se hodil vice svou hru pro PHI ,kdyz jsou tam fak super hraci do utoku,je to zase risk.Ale nekdo tu psal,ze HEX pokud mozno chce brat utocnika :-/ tudiz musel by byt jeste volny Hanifin(coz pochybuju) aby zmenil nazor.
San Jose v posledních letech vždy měli kádr hoden postupu do PO. :neviem:
Rono, nějáký rozhovory? :lol2:
Tak bohužel. :-/ Včera oznámili, že ten trénink udělají pro širokou veřejnost, čehož jsem se bál a oprávněně. Všechno v pixi. Těch lidí tam bylo strašně moc, takže se ani nikdo nikomu nepodepisoval, protože to chtěl celej stadion... Ale aspoň jsem mu viděl do tváře na asi pět metrů. To je tak jediný. :-(
Tak třeba bude šance ještě :good:
Nejako to tu utíchlo, tak poďme trochu pobaviť tomasinha...

Finch, ten Barzal nevyzerá fakt zle :hmm: momentalne ničí súperov na U18 a vraj je suverénne najlepší hráč Kanady. Ale myslím, že ho picknú tesne pred nami devils.

Tak či tak, tento draft je silný ako už roky nie (2003) a ak Provorov/Rantanen/Zacha/Werenski/Barzal/Crouse bude flyer, budem spokojný.

Čo sa týka trénerov, moja prvá voľba je McLellan (Babcock je nereálny a ani ho veľmi nechcem). Prežil by som ešte Juliena či Blashilla. A aj mroža. Uvidime.
kajo » 23 dub 2015, 10:33 píše: (Babcock je nereálny a ani ho veľmi nechcem). Prežil by som ešte Juliena či Blashilla.
Blashilla nedáme, http://www.mlive.com/griffins/index.ssf ... l_e_1.html" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.mlive.com/griffins/index.ssf ... l_s_2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mimochodem, Holland už ohledně odchodu trenérů kopal kopýtky..

Proč ne Babcocka? Zařadil do týmu poměrně hodně mladých za poslední dva, tři roky a myslím, že poměrně dost úspěšně.
Souhlas s Barzalem. Na U18 skutečně válcuje. :yes: Já budu strašně moc spokojený, když u nás skončí jeden z tria Provorov/Barzal/Rantanen (počítám, že z TOP5 nám nikdo nezůstane). Trochu skeptický jsem vůči Zachovi (ale to asi proto, že je to Čech a prostě.. :neviem: ). Jinak samozřejmě odsuzovat hned nikoho nebudu a jak píšeš, kajo, tento draft je nabitý jak v roce 2003. Takže věřit budu komukoliv (ať už to bude třeba Crouse, Werenski..) Mj. zrovna jsem dneska ráno myslel na to, že vlastně máme dva picky v prvním kole jako v 2003.

2003: Richards, Carter - PAR EXCELLENCE DRAFT FOR US
2015: ??? - ???

Uvidíme, kdo to bude, ale ať už prostě kdokoliv, snad do nejpozdějí tři let je budem vychvalovat do nebes, jak to prej umíme, tomasinho.

Jinak z toho druhého picku už mám taky svoje favority tak nějak pohromadě. Tak kdyby si je někdo chtěl prohlédnout - O. Kylington, J. Roy, J. Harkins, E. Svechnikov, T. Konecny a D. Yan. Samozřejmě bych tu měl napsat i Zbořila, Connora, Meiera atp. ale u těch velmi pochybuju, že vydrží do cca 20. picku.
kajo píše:Nejako to tu utíchlo, tak poďme trochu pobaviť tomasinha...

Finch, ten Barzal nevyzerá fakt zle :hmm: momentalne ničí súperov na U18 a vraj je suverénne najlepší hráč Kanady. Ale myslím, že ho picknú tesne pred nami devils.

Tak či tak, tento draft je silný ako už roky nie (2003) a ak Provorov/Rantanen/Zacha/Werenski/Barzal/Crouse bude flyer, budem spokojný.

Čo sa týka trénerov, moja prvá voľba je McLellan (Babcock je nereálny a ani ho veľmi nechcem). Prežil by som ešte Juliena či Blashilla. A aj mroža. Uvidime.
Edmonton to cele do*ebal. Mali zostat na tretom a brali by Hanifina. To by bolo Mceichel a Hanifin a prve 3 picky mas vybavene. Dalej by zostavali Leafs, Canes a Devils. Leafs a Devils si urcite podelia duo Marner/Strome ale Canes maju centrov plno a naopak by sa im hodil bek (Provorov). A na nas by takto krasne zostal Barzal a bol by som vychechtany. Navyse on vobec nemusi byt nejak vyrazne slabsi talentovo ako Marner/Strome, pribrzdili ho zranenia co mu skresluje vykonnost.

Takto som to mal nalinkovane kym to deadmonton cele nepojebal a vyseru sa na Hanifina.... Takto to vidim tak, ze nam zostane Provorov..... co moze byt stale steal ale..... mladych bekov mame 3 prdele a je to rus......
Aj Tarasa zerem ale ak raz "rusky" zradi tak sa nebudem divit.
Finch182 píše:Edmonton to cele do*ebal. Mali zostat na tretom a brali by Hanifina.
Kdyby nebyli kreténi, tak ten pick vymění za late pick a berou Hanifin.. Ale to nehrozí, oni neví, co to je obrana.. :hehe:
Canes IMO picknou Crouseho.

Jinak sleduju na HFBoards topic o draftu ve Philly podfóru. A tam naopak všichni amíci jsou ze Zachy vystříkaní a už mu přisuzují +40 gólů vedle Gho a Vorase. :D Je to zvláštní, no. Jsem na to fakt zvědavej letos. :nervozny:

Jinak tím, že je Arizona třetí, tak je to v podstatě je asi jedno, že tam nejsou Oilers. Coyotes mají v obraně "jen" OELa a pak nic. Gormley bude nejspíš jen jakejsi solid TOP3/4 D-man. Takže Arizona v pohodě může tahat Hanifina, i když asi nelze popřít, že by se jim hodil i nějakej ten centr, no... Ale zase mají tam na křídla Domiho, Duclaira, Dvoraka a Swarze. Tím chci říct, že prospect pool v útoku mají daleko nabitější a talentovanější než v obraně.

A u Canes - jak píšeš - centrů mají plno, takže půjdou buď po wingerovi nebo bekovi. A někde jsem snad četl, že naznačovali, že půjdou po Crouseovi.

My NHL Mock Draft:
1. EDM - McDavid
2. BUF - Eichel
3. ARZ - Hanifin
4. TOR - Strome/Marner
5. CAR - Crouse/Provorov
6. NJD - Marner/Strome
7. PHI - Barzal/Rantanen/Crouse/Provorov/Zacha THIS!
Guddy.44 píše:
Finch182 píše:Edmonton to cele do*ebal. Mali zostat na tretom a brali by Hanifina.
Kdyby nebyli kreténi, tak ten pick vymění za late pick a berou Hanifin.. Ale to nehrozí, oni neví, co to je obrana.. :hehe:
Bud to alebo by som menil to co uz nadraftovali. Minimalne dvoch z trojice Yakupov, Drais a Eberle za nejakych bekov. Este nejaky brankar a mali by PO.
McDavida by som asi nemenil....jedine ze by prisla burtal ponuka a niekto by to preplatil.


Rono -
Ak by Arizona tahala Dmana alebo by niekto pickol Crouseho, tak by sa veci solidne vyriesil. Ak by navyse vysli oba tieto picky, tak este nam moze zostat aj jeden z dua Marner/Strome
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG