Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

cepi píše:nemyslim, ze spravili chybu angazovanim Birona, prave naopak, moznost mat takeho to brankara v time, ja by som taky tak nevahal..
podla mna vsak v buducej sezone môze (nemusi) nastat zaujimava brankarska situacia, Antero Niittymäki, ma totiz to podla mna taktiez predpoklady pobit sa post klubovej 1tky
oproti minulej sezone, je to sice v jeho podani bieda (G priemer na zapas = 3,38; % uspesnost = 89,43%), ale chybu hladajme jednoznacne v mizernej obrane, za tak deravou obranou, aku v tejto sezone predvadzala Philka, by bol urcite deravejsi aj taky Brodeur..neveim, mne sa Antero celom pozdava
a preco lama Hatcher zostava v klube aj nadalej :?: jednoducha odpoved, ktory .... by si vzial na plecia 3 500 000,- babraka..
No s tím Hatcherem je to celkem jasný že ho nemohou vymenit i když možná kdyby se hodně moc snažili... rozhodně lepší kdyby získali třeba volbu v 5. kole draftu a poslali na jeho místo někoho z farmy... horší by nebyl...nebo ho mají poslat na farmu jako nedvěda, ale s tím Bironem nesouhlasím a souhlasit nebudu, vždyt philadeplfie má obrovskou šanci mít 1. volbu v draftu a i kdyby ne tak jednu z 1. 3 voleb a vem si že prakticky vždycky až snad na rok 1999 by se našli mezi prvními třemi draftovanými super hvězdy a oni získají brankáře kterého vůbec nepotřebují.... Biron je průmernej brankář to ten Niittymäki je lepší nechápu na co jim bude, pravda že v lize není žádnej brankář který by všechny ostatní nějak převyšoval jak to bylo třeba za haškovi éry . ten je sice pořád úžasnej brankář, podle mě asi nejlepší v lize, ale je dávno za zenitem a skončí každou chvíli, možná mi namítneš Brodoura, ale věř mi ten je tam kde je jen díky obraně devils a tomu že je už přivyklej na styl devils tak jako třeba modano na dallas... šak by ses divil kdyby ho vyměnili třeba do Minnesoty... tam by dělal Fernandezovi dvojku, ale jako pochopil bych kdyby angažovali třeba Lounga... ten by je sice nespasil protože to taky žádnej brankářskej bůh není, ale aspon by byl zajímavej pro fanoušku a něco by semtam vychtal, ale Biron? - mají spíš vyměnit esche za nekoho perspektivního do obrany.... vždyt oni musí přebudovat celej tým aby byli zase tak dobří jako za starých časů a oni vymění volbu v 1 kole draftu za brankáře kterej jim je na nic...Nechápu to a nechápu

bez diskuse bp, ak by sa Nyyti v buducom rocniku chytil (nie nerealne), v pripade Birona by nastal :?: bolo by urcite "usmevne", ak by sa tak nasledne zopakoval situacia Miller - Biron :roll:
uvidime a uvidime, ake zmeny sa udeju pocas leta..kazdopadne, letcom bude trvat este nejaky ten cas, kym to bude opät stara dobra Philka; v tejto sezone je pre mna :shock:

hm...biron je jeden z mojich oblubenych hracov a palicu by som nad nim nelamal,inak mne sa zdalo,ze som cital,ze siel za 2.kolo draftu,kde si nasiel ze 1.???

canesman píše:hm...biron je jeden z mojich oblubenych hracov a palicu by som nad nim nelamal,inak mne sa zdalo,ze som cital,ze siel za 2.kolo draftu,kde si nasiel ze 1.???
škoda že nešel Biron k nám :( šel za první, ale zřejmě za tu co získal od Nashvillu, to znamená někdo hodně na konci :)

<--->
Martin Biron byl vyměněn do Philadelphie za 2. pozici na draftu v roce 2007.

toto som nasiel

canesman píše:<--->
Martin Biron byl vyměněn do Philadelphie za 2. pozici na draftu v roce 2007.

toto som nasiel
víš že máš pravdu :) na nhl.com to je za druhou, na nhlpro.cz je to napsáno za druhou i na sportsline.com je to za druhou, takže to ta druhá bude, všechny nejspíš zmátlo že předtím na nhlpro.cz bylo napsáno že je to za první, pak to změnili

Biron tamtych dvoch strci do zadneho vrecka, Phila vseobecne urobila velmi dobre trejdy.

Fila spravila fantasticke trejdy ;)
Biron bude Buffalu este chybat, hlavne ked sa zrani Miller a ked zistia, preco Conklin strieda kluby celkom svizne. Biron uz je podpisany na dav roky a tak je skoro uplne jasne, ze Esche si moze hladat novy klub a moze zamavat...
Hatcher...este pred dvoma rokmi som sa isiel pos*at od radosti, teraz to robim od zufalosti. Nevymenitelny a neschopny, hrac ktory zaspal dobu a ostal v rokoch davno vymenit...asi jedine ho vyplatit pripadne ho ukecat na ukoncenie kariery. Kukkonen by mohol byt tym spravnym hracom, ktory by mohol konecne zobudit Pitkanena, introvertneho a uzavreteho, aby mohol naplno ukazat svoj talent. Pevne verim, ze Rathje sa uz nikdy nevrati ;)
Aj Forsbergov obchod bol vysoko vyhodny. V podstate dve draftove jednotky (jedna uz hrajuca a jedna este v roku 2007) a dalsie tretie kolo. Ten isty vyborny kseft sa podaril aj so Zitnikom. Je tu vsak plno pozitivnych veci, ktore sa opat raz letcom podarili. Okrem Birona ziskaneho skoro zadarmo tu mame draftovu dvojku v drafte 2007 a tiez aj rozpocet hlboko pod platovym stropom. Letny trh s volnymi hracmi bude predpokladam velmi bohaty, spominaju sa mena ako Gomez, Briere, Drury, ci Kimo Timmonen. Dufam, ze si aj Handzus spocita kde by sa mu mohlo lepsie darit a vyda sa naspat. A ktovie co spravi Forsberg...volny hrac, zobral si cas na rozmyslanie...will he return? Skor by to chcelo vsak nejaku posilu do obrany v ktorej hraju vacsinou mladi bazanti ci vyrazne ofenzivne ladeni defenderi.
Nech to bude hocijak, dalsia sezona bude lepsia a snad nielen preto ze horsia byt uz moze len velmi tazko.

Derian Hatcher byl opravdu tragický :( a je to hlavní autor neůspěchu Flyers v sezoně.Nejhorší bylo,že měl stále v každém zápase jeden z nejvyšších ice time i když zavinil svojí pomalostí spousty golů.Další tragéd byl Petr Nedvěd toho šikovně vyměnily k Oliers což byl obdivuhodný trade :D .GM Edmontonu pěkně naletěl :D.Nedvěd nemá ani na extraligu a snad se objeví jen někde v Anglii...

Robis si srandu? Zeus sa uz do Phily nevrati, zostane v Chicagu! Tam je totiz NAOZAJ ceneny.

chorche píše:Robis si srandu? Zeus sa uz do Phily nevrati, zostane v Chicagu! Tam je totiz NAOZAJ ceneny.
No to by som netvrdil, Chicago ho za kazdu cenu nechce takze nieje vylucene ze sa vrati, ale v jeho pripade skor pojde o klub ktory je schopny vybojovat SC.

inak phillipo_canya vitaj na fore, konecne nejaky fanusik Phily, Phila je pre mna jedine muzstvo ktoremu ako tak fandim aj keby tam nehrali Slovaci o to viac ma tesi ze sa tam drzi Ruzicka. :cool:

Jediny, kto si ho cenil bol Hitchcock, takze pojde do Columbusu :lol: To snad nie :grc: Najlepsie by bolo, keby pojde predsa len do tej Minnesoty :D , ale ak nie, nech radsej zostane v tom Chicagu :)

Pretoze Chicago vie vyhravat! Akosi priskoro vsetci zabudli na to peklo, ktore spravilo vsetkym bez ohladu na meno Chicago kazdemu timu! Lenze potom prisli zranenia klucovych hracov! Zeus a Phila, tato rovinca nema ziadne riesenie!
Hokejový krídelník Scottie Upshall podpísal s tímom NHL Philadelphia Flyers nový dvojročný kontrakt. Dvadsaťtriročný Kanaďan počas nasledujúcich dvoch ročníkov zarobí 2,45 milióna dolárov. Upshall prišiel do Philadelphie z Nashvillu v závere februára spoločne s Ryanom Parentom, keď na konci prestupového obdobia putoval opačným smerom hviezdny švédsky útočník Peter Forsberg. Rodák z Fort McMurray zaznamenal v závere sezóny za Flyers v 18 zápasoch 6 gólov a 7 asistencií :cool:

tak vitam znamu dvojicku z nhlpro.cz -) philly / baffy :super: : som rad, ze zareagovali a nepochybujem, ze budu urcite prinosom, zvlast v tomto topicu, ale dufam, ze to bude platit vseobecne
najviac sa asi potesi philipo, pretoze kvalitni letci tu chybali :wink:

Díky Cepi uvítání, zatím se tady s tím tak nějak seznamuji a procházím si to, ale vypadá to dost good....... :cool: !!!!

Chcem aj aj ako byvali fanusik Phily privitat novych clenov nasho fora.

Mozno sa k Vam v novej sezone pridam ako fanusik a obnovim svoje fandenie :)

FLYERS GO GO GO

OpenFire píše:Chcem aj aj ako byvali fanusik Phily privitat novych clenov nasho fora.

Mozno sa k Vam v novej sezone pridam ako fanusik a obnovim svoje fandenie :)

FLYERS GO GO GO
UrÄŤitÄ› se k nám Openfire zase pĹ™idej, alespoĹ

zaklad, ako brankarsky post, mate uplne v pohode, Nittymu to sice v minulej sezone moc neklapalo, ale to je ok, u nas v Bostone to Timmy za tak ... obranou taktiez nemal jednoduche..ale Nitty potencial rozohne ma, navyse, ziskali ste Birona, ten nepotrebuje nejaky komentar, naozaj mate vynikajucu dvojicu brankarov, este nejake doplnovacky dozadu, no najmä dopredu a da sa :) no mat v musztve lamu Hatchera :doh:
snad to PO budete v novej sezone atakovat, ked uz nic viac :angel:

cepi píše:zaklad, ako brankarsky post, mate uplne v pohode, Nittymu to sice v minulej sezone moc neklapalo, ale to je ok, u nas v Bostone to Timmy za tak ... obranou taktiez nemal jednoduche..ale Nitty potencial rozohne ma, navyse, ziskali ste Birona, ten nepotrebuje nejaky komentar, naozaj mate vynikajucu dvojicu brankarov, este nejake doplnovacky dozadu, no najmä dopredu a da sa :) no mat v musztve lamu Hatchera :doh:
snad to PO budete v novej sezone atakovat, ked uz nic viac :angel:
Ano Cepi, gólmani jsou v poho, Biron bude 1.......!!!! "Hatch" bude příští rok už v poho, ale 1 špičkového beka by to chtělo a utočníka taktéž............ 8) !!!!
Jinak ICQ jsem již pořešil a to písmo také, jak sám vidíš........ :cool: !!!!
Co hovorite na vykon Lasse KUKKONENa na MS v Moskve? Myslim ze odohral vyborny turnaj, ziadne preteky v produktivite, zato spolahlivost, rozvaha a dobra rozohravka. Uz sa tesim na kompletnu sezonu vo Phile.
Asi jediny hrac, co ma potesil vykonom vo finale z teamu suomi...
phillipo_canya píše:Co hovorite na vykon Lasse KUKKONENa na MS v Moskve? Myslim ze odohral vyborny turnaj, ziadne preteky v produktivite, zato spolahlivost, rozvaha a dobra rozohravka. Uz sa tesim na kompletnu sezonu vo Phile.
Asi jediny hrac, co ma potesil vykonom vo finale z teamu suomi...
Souhlas Phillipo, odehrál dobrý turnaj a já doufám, že ho Philly podepíše........ !!!! Ale určitě by to chtělo přivést ještě 1 super beka a hlavně aby si to ji Hatch srovnal v hlavě a nehrál jako letos..... :cool: !!!! No a do útoku bych to viděl také na 1 super forwarda a pak se uvidí, co z toho v sezóně vzejde.......... !!!!
Dalsi talent a poriadna drticka podpisana, Ben Eager na dva roky :cool:
phillipo_canya píše:Dalsi talent a poriadna drticka podpisana, Ben Eager na dva roky :cool:
Jóóóóóóóó, to je skvělé, BEN EAGER je můj oblíbenec, doufal jsem v to, že Philly podepíše...... :D :D !!!!!!!! Skvěle do Philly svou postavou i stylem hry zapadá a v bitkách bude krýt záda Toddovi........... :cool: !!!! Dnes budu mít skvělý den - :cool: :cool: !!!!!!!! Holmy se mi začíná líbit čím dál víc, ještě ať hlavně podepíše Joniho a přivede Scotta Gomeze............. !!!!

Kukkonen a Pitkkanen tusim hrali v SM-Liige spolu, to by mohlo Joniho prebrat k zivotu.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES