Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Konecně ta obrana bude vypadat slušně :) a moderně.Konečný bude taky jednoznačně upgrade.Raffl je fajn ale co si budeme povídat , není to typickej top 6 útočník :) takže je dobře že jeho flek ve druhý řadě bude mít konečný (aspoň doufám že se to tak plánuje)

Budoucnost vypadá o hodně líp než předchozí sezony.
Anger píše:... Budoucnost vypadá o hodně líp než předchozí sezony.
Letos čekám jasný postup do play-off (žádný urputný boj o wild card) a u Voráčka s Girouxem 70+.
Ja si uplně nemyslim ze play off bude jistota to ne :) Ale cekam uplne jinej hokej (uroven daleko vys) a pokud budou hrat dobre i kdyz nebudou hned vysledku tak budu spokojenej.jeste nejak do obrany procpak obrance typu Morin a bude dobre :)

Myslim ze prvni dva centri jsou oka , mozna ryzi strelec by se hodil ale uvidime jak se chytne konecny.Ten tym uz vypada docela slusne :)

Taky se mi libi ze se pomerne zmenila draftovaci strategie od +- 2009-2010 - do te doby jsme brali temer vyhradne hrace co meli hlavni devizu skill a potencial.Ted bereme i hard working hrace kteri maji mix talentu a pracovitosti coz je podle me daleko lepsi.A samozrejme jsme vytahli par velmi nadejnych jmen ktere vsichni zname.Treba Ghost se zda jako steal.
Já se přidávám k těm, kteří očekáváme play-off. Osobně bych letos chtěl, abychom bojovali o třetí flek v divizi s Islanders a Rangers. První dva fleky imo obsadí Capitals a Penguins.

Jinak od 84-85 sezóny je to poprvé, co do sezóny vstoupíme se dvěma 19-ti letými hráči. Tenkrát jedním z nich byl Zezel. Toho druhého si teď nevzpomínám.

A jinak dle sestav, které se včera posílali na NHL, máme nejmenší kádr v lize. :giggle:
Konecny-Couturier-Voracek....tak na tento utok sa obzvlast tesim. Couts bude mat konecne moznost ukazat, ci ma v sebe aj nejaky utocny upside, ked nebude mat na kridlach polena ako Rinaldo, Talbot (aj ked tomu prva sezona u nas vysla), a pod.
Rono píše:Jinak od 84-85 sezóny je to poprvé, co do sezóny vstoupíme se dvěma 19-ti letými hráči. Tenkrát jedním z nich byl Zezel. Toho druhého si teď nevzpomínám.
Derrick Smith (ne, ze bych to pamatoval)
:yahoo:

Zatkoff v bráně Kings by měl znát, věřím aspoň v bod. Z B2B celkově to chce minimálně dva.
Just as a reminder, our forward lines and defense pairings tonight will look like so...

Raffl - Giroux - Simmonds
Konecny - Couturier - Voracek
Cousins - Bellemare - Weise
VandeVelde - Gordon - Read

Gostisbehere - MacDonald
Provorov - Streit
Manning - Schultz

Neuvirth is actually slated to start (per Carchidi); Mason tomorrow night.

.
Kings lineup news: Gaborik & Quick are both on IR, and Tanner Pearson is serving the last game of his suspension this evening. Zatkoff is likely to get the start in their net.

.
Fun lil' piece of trivia from Kyle Phillippi (@Kyle_Phillippi): The last time the Philadelphia Flyers opened a season in California was October 11th, 1967, at the Oakland-Alameda County Coliseum Arena versus the Oakland Seals. Flyers lost 5 - 1....

.
A not-so-fun lil' piece of trivia from yours truly: It's been 5 years and 8 days since the Flyers won a season opener. (10/06/2011 @ BOS)
Válec. Vyhráli jsme opener po 5 letech. Wow. KCV line :poklona:. Bottom-six taky dost solidní, obrana nápodobně, Ghost dominantní, Provy s přehledem. Ale dělá mi starost Giroux, není to ono, snsd mu návrat Schenna prospěje.

Dnes s Arizonou, ovšem dva body už máme, takže můžeme hrát uvolněněji.
Celkem dominance :-D Konecnyho je plný led. Skvělý opener. S Arizonou taky dva body.
Najprv to bol velmi nervozny vykon ale na druhu stranu aj ked sa nam nedarila strelba, tak sme neboli pod tlakom. Po vydarenej akcii a otvaracom gole to z nich nejak spadlo a slusne to tam zacalo padat. Na prasky som bol iba z Amaca a nefungovala prva lajna ale to len kvoli Girouxovi :| Na zaciatku minulej sezony ked vsetci suckovali hral on famozne ale sam na to nestacil. Ked sa v druhej polke vacsina zdvihla upadol on, ale vraj hral so zranenim a bolestami a nebolo to ono. Pred zaciatkom sezony hovoril, ze je to konecne prec a je plne zdravy ale snad sa len potrebuje dostat do psychickej pohody.
Snad abych nezůstal pozadu...

První třetina byla z našeho pohledu dost neurovnaná, na některých hráčích (např. Provorov) byla znát síla okamžiku a i ta trocha nervozity.
Druhá třetina přinesla zvýšenou aktivitu, skvělou hru a vstřelené góly. Zejména akce zakončené góly Gordona a Coutse (druhý) měly extra parametry. :slintac:
Třetí třetinu jsem si už užíval na půl oka (rodina se probouzela).
Pochválil bych Coutsovu lajnu, Ghost postupem zápasu dominoval, bottom zahrál velice slušně. Vzadu jsem byl občas nervózní z AMaca (a asi ne sám... :wink2:). To že Giroux není v optimálu, bych přičetl chybějícím Schennem a chybějícím zápasovým zatížením. U něj to přijde, o to nemám strach.

Tak v 03:00 v Arizoně...
Vydrzel jsem do pulky prvni treniny :) bohuzel ceremonial Kings k 50 vyroci byl pro muj spanek smrtici :) takze jsem behem prvni tretiny vytuhnul a nic jsem nevidel.

Kazdopadne vyhra v prvnim zapase supr , jo a jednu z veci co jsem zaznamenal tak nejaky hrac kings ghostovi pomerne zle rozriznul ksicht samozrejme omylem.Ale nastesti nic uplne zasadniho.
Anger píše:... jo a jednu z veci co jsem zaznamenal tak nejaky hrac kings ghostovi pomerne zle rozriznul ksicht samozrejme omylem.Ale nastesti nic uplne zasadniho.
Na pravé tváři u nosu bude mít na chvilku "pěknou památku". Naštěstí to vypadalo jako povrchové zranění, v klidu dohrál a mezi beky dominoval.
První třetina byla teda docela těžá bída, ale Neuvirth to dobře podržel a uplně nějaký vyloženě tlak Kings neměli. Pitel bych to tomu že přeci jen už měli zápas se Sharks a byli rozehranější, v tempu NHL zápasů.
Od druhé třetin jsme ale začli být lepší a lepší a kdo si zalouží speciálí pochvalu je MANNING ... hodně překvapil, rozhodně bych mu pak dal přednost před Amacem jestli takto bude pkračovat :)
Konecny famozní asistence a jestli Provy tu střelu dal vedle schválně, tak :klobuk:
Jinak jsme si to poměrně v pohodě hlídali a je jen škoda že nám tam nespadlo něco z PP (Streitova šance)
A teda jenom se divím že Coots je na PP pořád na Girouxově pozici, čekal jsem že si místo vymění s Konecnym ...
Philly(p) píše: To že Giroux není v optimálu, bych přičetl chybějícím Schennem a chybějícím zápasovým zatížením. U něj to přijde, o to nemám strach.
Netvrdím, že Giroux je za zenitom, len poukazujem na fakt, že v histórii máme aj obdobnú negatívnu skúsenosť s poklesom formy. V sezóne 2011-12 skončil Claude Giroux s 93 pts. Flyers vtedy mali 260 GF. V posledej sezóne mal Giroux 67 pts a Flyers celkovo 211 GF. Samozrejme, Giroux je najproduktívnejším hráčom, čo sa obdobia 2010-11 až 2015-16 týka, so ziskom 443 pts (448 gp).

Claude Giroux (25-28 yr): 274 pts / 289 gp
Eric Staal (25-28 yr): 269 pts / 281 gp

Teraz to zaujímavé:

Eric Staal (29 yr): 61 pts / 79 gp
Eric Staal (30 yr): 54 pts / 77 gp
Captain Crunch píše:Netvrdím, že Giroux je za zenitom, len poukazujem na fakt, že v histórii máme aj obdobnú negatívnu skúsenosť s poklesom formy. V sezóne 2011-12 skončil Claude Giroux s 93 pts. Flyers vtedy mali 260 GF. V posledej sezóne mal Giroux 67 pts a Flyers celkovo 211 GF. Samozrejme, Giroux je najproduktívnejším hráčom, čo sa obdobia 2010-11 až 2015-16 týka, so ziskom 443 pts (448 gp).

Claude Giroux (25-28 yr): 274 pts / 289 gp
Eric Staal (25-28 yr): 269 pts / 281 gp

Teraz to zaujímavé:

Eric Staal (29 yr): 61 pts / 79 gp
Eric Staal (30 yr): 54 pts / 77 gp
Bodový zisk Girouxe samozřejmě znám (shodou okolností číslo 443 pts ukazovali v grafice před zápasem s LA), paralela se Staalem je určitě zajímavá a i na názoru o poklesu formu může být něco pravdivého, ale to si zatím (na začátku nového regularu) nepřipouštím.
Nebudu spekulovat, jestli je schopen udělat 90+, ale 70+ očekávám. Taky si myslím, že se pts rovnoměrněji rozdělí...

Asi takto:
Giroux a Voráček 70+
Simmonds a Schenn 50+
Konecny, Couturier a Gostisbehere 40+
Nebyli jste jedini, co si toho vsimli, ale v zamori to pripisuji i tomu, ze hral proti Selke winnerovi.
AndyF píše:Nebyli jste jedini, co si toho vsimli, ale v zamori to pripisuji i tomu, ze hral proti Selke winnerovi.
Je to tak, v podstatě si Coots a G pro tenhle zápas prohodili role a Giroux byl na ledě asi pokaždý když tam skočil Kopitar... Coots měl díky tomu víc volnosti a a já jen doufám že tohle je přesně to c nám chbělo ještě v loňské sezoně a že z toho teď budeme těžit ... totiž že máme minimálně dvě takřka stejně nebezpečné lajn a pokud jedna dostane za úkol někoho bránit tak skorování převezme ta druhá :) Uvidíme v dalších zápasech jak na tom G vlastně je, hodnotit ho po jednom zápase je nesmysl :)
Obrázek
V první polovině OT jsme měli rozhodnout! Ale bod je nakonec asi dobrý...
Silový urputný zápas plný nepřesností hráčů i refs na obou stranách.
To OT jsme měli jasně vyhrát,. ale jak Read zazdil tu šanci tak jsem přesně čekal že nám ho tam z brejku dají ... nicméně tam byl asi faul na Vorase, což dost zamrzí ...
Giroux dnes dominoval, sice neměl bod, ale ve hře byl skvělej, kromě toho gólu v naší PP teda, tam to s Ghostem pojebali.
Proč sakra hraje 3on3 Amac a ne Provorov?! :neviem: :slap:
Logan píše:... nicméně tam byl asi faul na Vorase, což dost zamrzí ...
Myslím,že mu Hanzal přidržel hokejku... :neviem:
Pokud jsem nekdy doufal, ze ty goly nekontroluje nejake slepe, debilni, a zaujate hovado, tak ty iluze jsem po dnesku definitivne ztratil.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG